3 AY’DA İLÇE MERKEZİNDE 6 KİLOMETRELİK SICAK ASFALT YAPILDI

Altınordu Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına hız kesmeden sürdürüyor.
2016 yılını sıcak asfalt yılı olarak belirleyen ve bu kapsam da çalışmalarına aralıksız devam eden Altınordu Belediyesi yılın ilk üç ayında 42 bin metrekare alanda asfalt dökümü gerçekleştirdi.

Modern bir şehir için çalıştıklarını ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Milletimize söz verdiğimiz gibi çalışıyoruz. 2016’nın sıcak asfalt yılı olacağını söylemiştik. Hedefimiz bu yıl içerisinde ilçe Merkezi’nde 30 kilometrelik alanda sıcak asfalt çalışması gerçekleştirmek “diye konuştu.

3 Ayda 42 Bin Metrekare Alana Sıcak Asfalt

İlçe genelinde başlatılan Alt yapı çalışması sonrasında sıcak asfalt dökümüne hız veren Altınordu Belediyesi yılın ilk üç ayında Bucak Mahallesi başta olmak üzere, Şirinevler, Akyazı, Durugöl, Bahçelievler, Subaşı ve Karşıyaka Mahallelerinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. İlçe merkezinde 7 Mahallede başlatılan sıcak asfalt çalışmasında şuana kadar toplam 42 bin Metrekare alanda sıcak asfalt dökümü yapıldı.

10 Bin Metrekare Alan Sıcak Asfalt İçin Hazır

Her mahallede ayrı bir çalışma gerçekleştiren Altınordu Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri sıcak asfalt öncesinde Alt yapı çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Şuana kadar birçok mahallede sıcak asfalt öncesi hazırlık yapan ekipler, 10 bin metrekare alanı da sıcak asfalta hazır hale getirdiler. Hava şartlarına göre bu alanların en kısa süre içerisinde sıcak asfalt dökümü yapılacak.

Söz Verdiğimiz Gibi Çalışıyoruz

İlçe Merkezinde her mahallede sıcak asfalt çalışması, baskı beton kaldırım ve alt yapı çalışmalarının devam edeceğini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Altınordu Belediyesi olarak her mahallede bir çalışmamız var. Milletimize söz verdiğimiz bütün projeleri yapmaya başladık. Hedefimiz ilçemizi standartları yüksek bir ilçe haline getirmek” diye konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>