BAŞKAN TEKİNTAŞ, İSTİKBAL GAZETESİ’NİN 16. YAŞINI KUTLADI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 16’ıncı yaşını kutlayan Ordu İstikbal Gazetesi’ni ziyaret etti.

1999 yılında ilk sayısını Ordulular’la buluşturan imtiyaz sahipliğini Temel Aşar’ın yaptığı Ordu İstikbal Gazetesi 15 yılı başarıyla geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz eşlik etti.

“16’INCI YAŞINIZI KUTLUYORUM”

Ziyarette konuşan Başkan Tekintaş, Yerel Basın’ın önemine değinirken, “Ordu’nun sorunları ile yakından ilgilenen, ilkeli ve tarafsız yayın politikası ile ilimizin ve Altınordu İlçemizin en önemli basın kuruluşlarından biri haline gelen “İstikbal Gazetesi”nin 16. Yaşını kutluyorum. Yerel basın bizler için çok önemlidir. Biz bütün basın kuruluşlarımızı, basın mensuplarımızı mesai arkadaşımız olarak görüyoruz. 15 yılı geride bırakan İstikbal Gazetesi’nin bu güne gelmesinde emeği olan herkesi kutluyor, başarıların devamını diliyorum ”diye konuştu.

Gazetenin imtiyaz sahibi Temel Aşar, Başkan Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “15 Yıl önce hiç kimse bizlerin bugünlere geleceğine inanmıyordu. 40 metrekare bir ofiste haftada bir yayınlanacak olan bir Gazetenin 10 yıl aralıksız olarak yayınlanmasından sonra 2010 yılında kendi tesislerinde günlük olarak yayın hayatını sürdüreceği birileri için hayal bizler için kararlılığın ifadesiydi. Cenab-ı Allah’ın izni ve okuyucularımızın yüreğindeki sevgi dolu desteği ile bugün 16.yılımızın ilk gününde buluştuk. Ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Tekintaş, Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Gazetenin imtiyaz sahibi Temel Aşar, Gazetenin 16. Yaş günü pastasını birlikte kestiler.