BAŞKAN TEKİNTAŞ’TAN MİNİK ÖĞRENCİLERE ZİYARET

2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlamasının ardından ilçe merkezinde bulunan bazı okulları ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, öğrenci ve öğretmenlere yeni eğitim yılında başarılar diledi.

Altınfındık ve Durugöl İlkokulunda 1. Sınıf öğrencilerini ziyaret eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Eğitim hayatına ilk adımlarını atan geleceğimizin teminatı çocuklarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretlerinin ardından değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Engin Tekintaş; “Öncelikle tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Hedefimiz, öncelikle ilkokul 1. Sınıftaki öğrencilerimizi ziyaret etmek, hem de onlara minikte olsa bir hediye sunarak Altınordu Belediyemizin eğitime olan katkısını anlatmaktır. Ben bu vesileyle tüm Öğrenci, öğretmen veli ve eğitim camiasına 2014-2015 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı günler temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
Ziyaret esnasında öğrencilerle sohbet ederek, kırtasiye malzemesi hediye eden Başkan Tekintaş, okul ziyaretlerinin süreceğini sözlerine ekledi.