BAŞKAN TEKİNTAŞ’TAN SPOR’A TAM DESTEK

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübünün antrenmanını izledi. Başkan Tekintaş, desteklerimiz ile sporcularımızı asla yalnız bırakmayacaklarını söyledi.

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen antrenmanda basketbolcular ile yakından ilgilenen Başkan Tekintaş, yeni kurulan bir Belediye olmalarına rağmen her alanda aktif rol oynadıklarını söyledi. Başkan Tekintaş, Altınordu Belediyesi bünyesine geçen Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü için ellerinden gelen bütün desteği vereceklerini belirterek, basketbolcuların da kendilerine gösterilen bu güveni lig sonunda Süper Lige çıkarak göstermelerini istedi.

SİZİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ
Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan antrenmanı izleyen Başkan Tekintaş, oyunculara Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi yolunda başarılar dilerken, bu yolda kendilerini asla yalnız bırakmayacaklarını söyledi. Belediye Başkanı Engin Tekintaş şöyle konuştu;

” Öncelikle sizlere göstermiş olduğu büyük özveri ve gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü oyuncuları olarak sizlere bundan sonra elimizden gelen bütün desteği vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Maddi konulardan yana bir sıkıntı içerisine düşmeyeceğinizi bilmenizi istiyorum. Ben ve ekibim sizleri asla yalnız bırakmayacağız. Ancak sizlerden tek bir isteğimiz var; Altınordu Belediyemize yakışır bir şekilde mücadele ederek, lig sonunda tekrar Süper Lig’de sizi görmek istiyoruz” dedi.

KARAGÖL TEŞEKKÜR ETTİ

Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü yöneticilerinden Cevat Karagöl, Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Karagöl, yaptığı açıklamada şunları söyledi. ” Bizlere verdiğiniz destek için bütün takım arkadaşlarımız adına teşekkür ediyoruz. Sizlerin bu desteklerini boşa çıkartmamak için elimizden gelen bütün çalışmayı yapacağız. İnşallah sezon sonunda tekrardan Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’ne çıkarak size verdiğimiz sözü yerine getirmiş olacağız, dedi.

BAŞKAN’DAN 3′LÜK

Konuşmaların ardından basketbolcuların basket atma ısrarını geriye çevirmeyen Başkan Tekintaş, ilk atışında 3 sayılık basket atması salonda bulunan oyuncular tarafından alkış aldı. Daha sonra basket atışına katılan Başkan yardımcısı Aydın Şaşmaz ise yine aynı performansı gösterdi. Daha sonra Başkan Tekintaş ve Başkan yardımcısı Aydın Şaşmaz, basketbolcuları çalışmalarından dolayı tebrik ederek salondan ayrıldılar.