Uluslararasi Karadeniz Fuar ve Kongre Merkezi

Ülkelerin kendini teşhir ettiği yerkürede en hatırlanır yer kendi reklamını doğru ve düzgün yapan coğrafyalardır. Ordu’muzu ifade edebileceğimiz bir alanın Altınordu’muza kazandırılması evrenin var oluşu kadar hakikatli ve gereklidir.

Gelişmiş teknoloji ile bezendirilmiş yapılarla birlikte ilçemiz ve kentimiz Ordu, başta bölgemizde sonra ülkemizde hatta fındıkta, balda, gelişmekte olan sanayisi ve turizmi ile dünyada dikkat çeken bir kent olacak. Aile alanları, sosyal alanlar, tenis kortları, spor kompleksi, çay bahçeleri, büyük otoparkı, yeşilliği, amfi tiyatro kafeterya, konser alanları ve restoranları ile marka kent konumunda bir Altınordu olacak.

Samsun ve Trabzon arasına sıkışmış bir kent olmaktan ziyade bölgenin ticaret hacminin konuşulduğu, tartışıldığı, sergilendiği bir il hayal edin. O yüzden Ordu’muzun başlı başına her sektörde katkı sağlayacak bu yapının bir an önce hayata geçirilmesi yaşam kadar önemlidir.

Öncelikli hedefimiz olan bu yapıyı Altınordululara, Ordu’muza, ülkemize kazandırmak boynumuzun borcu. Bu mega projemizle dünyada çok az ülkede olan denenmemiş estetik mimari ile kentimizi buluşturacağız.

Bir yanda sanayinin gücü diğer yanda 14 yapılı eski Ordu evleri ile tarih ve kültürümüzün sergileneceği sanat sokağımız… Alana hakim bir noktada kamelyalarımızda yorgunluk çayı size Ordu’muz ve Altınordu’muzun dününü, bugününü ve yarınını yaşatmaya aday.