Vefat İlanları

Altınordu Belediyesi Olarak Ölmüşlerimize  Rahmet Yakınlarına Sabırlar Dileriz.

17.10.2017

17.10.2017

Kızılhisar Mahallesinden, Hacıkadıoğulları’ndan, Merhum Kamil Keskin’in oğlu, Bilgi ve Ziver Keskin’in babaları, emekli uzman çavuş Ferhat Keskin vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Merkez Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

16.10.2017

16.10.2017

Öceli Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Merhum Dursun ve Fikriye Öztürk’ün oğlu, Haki, Hami Öztürk ve Tülin Alay’ın kardeşleri, Melek Öztürk’ün eşi Dursun, Volkan, Tolga Öztürk ve Sevgi Cabbar’ın babaları Ordu Taksici Esnaflarından HAKKI ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy İlçesi Güzelyurt Mahallesinden Orman İşletme Müdürlüğü Personellerinden Osman Beğen, Ahmet ve Nazile Yanık’ın anneleri GÜLİZAR BEĞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Merhum Sami Akçevre’nin kızı, Semih, Serap, saniye Karaköse’nin anneleri Kayıs Karaköse’nin eşi GÜLÇİN KARAKÖSE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kiraz limanı camiinde kikndi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.10.2017

15.10.2017

Kayabaşı mahallesinden Zübeyir Güzelhan’ın Eşi, Kemal, Orhan, Yurda ve Ayşe’nin Anneleri; İbrahim Gönül, Nebahat Bayramiç ve Nebie Özsoy’un Ablaları;   SEBAHAT GÜZELHAN  vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi  camiinde  ikindi namazına mütakiben  kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.10.2017

14.10.2017

Şenköy Mahallesi Yukarıtepe Mevkiinden karahaliloğulları’ndan Merhum Nuri Güven’in oğlu, Merhum Hamdi, Ekrem ve Yılmaz’ın kardeşleri İZZET GÜVEN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Şenköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Arpaköy Mahallesinden Merhum Mevlüt Sevinç’in eşi, Ayfer Öztürk, Sevgican Türkeli, Merhum Aysel Yalçın, Aydın ve Aycan Sevinç’in anneleri CEMİLE SEVİNÇ vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Arpaköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.10.2017

13.10.2017

Neneli Mahallesinden Merhum Şükrü Tiryaki’nin oğlu, Nevzat, Bekir, Dursun, Cengiz, Atilla ve Merhum Bahri Tiryaki’nin kardeşleri Hakan Tiryaki’nin babası P.T.T Emeklisi HİDAYET TİRYAKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 10.00 da Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Neneli Ağgedü Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Yeniöz Mahallesinden Hasan Basri Varolsun’un oğlu, Yahaya, Zekeriya, hakan ve Emre Varolsun’un kardeşleri MUSTAFA VAROLSUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeniöz Yağmurlar Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kökenli Mahallesinde Şeyhoğulları’ndan Merhum Hüsamettin şen’in eşi, Saniye, Merhum neşe, Sebahattin, Suzan ve Rezzan Şen’in anneleri MELİHA ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bucak Mahallesi Sakinlerinden Merhum Avni Töngel’in eşi, Şenol, Aysun, Aysel ve Ayten’in anneleri ŞENGÜL TÖNGEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.10.2017

12.10.2017

Ulubey İlçesi Şeyhler Mahallesinden Güneroğulları’ndan Merhum Hasan Güher’in oğlu, Merhum şenel, Hasan, İmdat ve Nihat Güher’in babaları HÜSEYİN GÜHER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şeyhler Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Terzili Mahallesinden Merhum Hasibe ve Alaybey Sarı’nın oğlu, Zeynep, Ziynet, Rafet, Safet, Emine, Ali, Ahmet, Mehmet ve Hasan Sarı’nın kardeşleri, Naile Dilber, Selma Pamuk, Eda Karagöl, Seyfi ve Hakan Sarı’nın babaları, Hatice Sarı’nın eşi Eski Akyazı Mahallesi Muhtarı HASAN SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi Ahmetoğlu Kıran Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Orhaniye Mahallesinden Ceceloğulları’ndan Merhum Mahmut ve Merhume Hacer Yamaner’in oğlu, Gülbin Yamaner’in eşi, Ahmet va Tamer Yamaner’in babaları Hatice Şahin, Merhum Ziya ve Mehmet Yamaner’in kardeşleri Emekli Polis Memuru CEVAT YAMANER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Orhaniye Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yeşilköy Hüngülcüoğulları’ndan Merhum Asım Varlık’ın oğlu, Hamdi, Yakup, Yusuf, hasan, Muhsin, Ayşe ve Meryem’in babaları ALİ VARLIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Işıklı Mahallesi Doğu Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı Mahallesinden Mehteroğulları’ndan, Merhum Durmuş Aydın’ın eşi, Nurittin, Salih, Muzaffer, Hacı Ali ve Merhum İhsan Aydın’ın anneleri FERİDE AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Geriş Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.10.2017

11.10.2017

Öceli Mahallesi Pirahmetli Mevkiinden, Altunbaşoğulları’ndan Merhum Şaban Altunbaş’ın eşi, Emin, Cemal, Nermin, Hasibe, Necla ve ŞengülAltunbaş’ın anneleri Cemile Hatipoğlu, Ahmet ve Kadir Öztürk’ün kardeşleri MEVLÜDE ALTUNBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.10.2017

10.10.2017

Bayadı Mahallesinden Kuruloğulları’ndan Merhum Astsubay Kemalettin Kurul’un eşi, Ufuk Kurul’un annesi SEVİM KURUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Burhanettin Mahallesi’nden, Asiye ve Merhum Şükrü Özyurt’un oğulları, Merhum İsa Özyurt, Gürdale Sezer, Süleyman, Erdal ve Ekrem Özyurt’ların kardeşleri, Raşit Azaklı’nın damadı, Şule Özyurt ve Taşbaşı Camii İmamı Muhammet Özyurt’un babaları, Nimet Özyurt’un eşi, Altınordu esnaflarından ayakkabıcı ALAETTİN ÖZYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Burhanettin Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Kayadibi Mahallesi’nden, Fırgıroğulları’ndan, Ordu esnaflarından Hüseyin Gürsoy’un oğlu, Emre, Berat, Talha ve Enes Gürsoy’un babaları, Hülya Gürsoy’un eşi, OĞUZ GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kayadibi Mahalesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

09.10.2017

09.10.2017

Akkese Mahallesinden Merhum Dursun Ali Türkan’ın oğlu, Merhum Halit, Galip, Murat ve Arslan Türkan’ın kardeşleri, Nadir Türkan’ın babası Emekli Öğretmen HASAN TÜRKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden Kurucuoğulları’ndan Merhum kazım Kurucu’nun eşi, Merhum Ahmet Kurucu’nun kızı, Kemal ve Kenan Kurucu’nun anneleri HURİYE KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Mahallesi Nizamettin Üç Yol Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden Merhum Hüseyin köksal’ın oğlu, Mustafa Köksal ve Emine Kılıç’ın babaları HİKMET KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Garkin mevkiindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.10.2017

08.10.2017

Kabadüz İlçesi Başköy Dikenli mahallesinden; merhum Dursun Evli nin oğlu Yakup Evli ve Merhum Ahmet ve Mustafa Evli’nin kardeşi,Hasan, Hamdi, Aydoğan ve Fehmi Evli!nin amcaları Mesut, Musa ve Mehmet Evlinin Babası Başköy Eski muhtarı SALİH EVLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10:30 da İmamhatip camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Kabadüz başköy aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kızıl hisar mahallesinden Bektaş oğullarından merhum Kiraz, Mehmet Bektaş ‘ın oğlu Mustafa, Remzi, Merhum Hikmet ve Engin Bektaş’ın kardeşi Ertuğrul, Okan ve Volkan Bektaş ın babaları Döndü Bektaş’ın eşi BAHRİ BEKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakıben kızılhisar mahallesinde toprağa verilecektir.

Zafer mahallesinden Mollaoğullarından belediyeden emekli Aydın ve Lütfiye Ocak’ın kızı, Belediye personeli Ali, Hasan ve Aziz Ocakların kardeşleri, Adilcan Öztürk’ün annesi AYSUN OCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10 da Şirinevlerdeki evinden alınarak Öğle namazının ardından Şirinevler camiinde cenaze namazı kılınarak Zafer mahallesinde defnedilecektir.

07.10.2017

07.10.2017

Karaağaç mahallesinden Kırhasanoğullarından Hacı Hüsnü Kır’ın oğlu, Orhan Kır vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karağaç mahalle camiinde öğle namazının ardından Karaağaç mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Sebze pazarı esnaflarından merhum Hacı Hüseyin Yıldırım ve merhume Saadet Kırış’ın oğlu, merhum rajon Kemal, merhume Emine, merhum Süleyman, Üstün ve Murat Yıldırım’ın abileri, Selçuk, Hakan ve Semanur Yıldırım’ın babaları, Emine Yıldırım’ın eşi Yüksel Yıldırım vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde kılınacak ikindi namazının ardından Efirli’deki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Subaşı Mahallesi Sakinlerinden Ordu Belediyesi Emeklisi Sabri Güvenç’in oğlu, Erol, Erdem, Erdal ve Soner Güvenç’in kardeşleri CANER GÜVENÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesi Fatih Camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra Soğuk pınar aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Başköy Megri mahallesinden Gedoğullarından merhum Yakup Şensoy’un kızı, Sıtkı Şensoy’un eşi, Yekta Şensoy, Reyhan Gümüşkaya ve OSKİ personeli İlhan Şensoy’un anneleri Hayriye Şensoy vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından önce Başköy’deki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Mesudiye ilçesi Darıcabaşı mahallesinden Kemal Karaarslan’ın oğlu, Mustafa Biçer’in damadı Özcan Biçer vefat etmiştir.
Cenazesi bugün ikindi namazının ardından İmam-Hatip camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Nizamettin mezarlığında toprağa verilecektir.

Terzili Olukçukuru mahallesinden Merhum Osman Fazla’nın oğlu, İklimiye Fazla’nın eşi, Merhum Hasan, Cevdet; Salih ve Pembe Fazla’nın kardeşi, merhum Zafer Fazla, Nurşen Türkmen ve Altınordu Belwediyesi personellerinden Mustafa Fazla’nın babası Cevdet Fazla vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Terzili Ahmetoğlukıranı camiinde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.

06.10.2017

06.10.2017

Burhanettin Mahallesi Geriş Mevkiinden Merhum Cevdet Ergin’in oğlu, Merhum Eşref ve Cihangir Ergin’in kardeşleri Ümran Zeynep Ergin’in eşi, Cevdet Ergin’in babası Emekli Öğretmen MURAT ERGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Burhanettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zaferi Milli Mahallesinden Güner Çebi ve Merhum Türkan Çebi’nin damadı, Çağlayan Şahinkaya’nın eşi, Aslı Şahinkaya’nın babasıBağkur İl Müdürlüğünden Emekli İSMAİL ŞAHİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 10:00 da Kuğukent E/Bloktaki evinden alınarak Gölköy Kuşluvan mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunmusa Mahallesi’nden, Yusufbaşoğulları’ndan, Merhum Ahmet Yücel’in oğlu, Telli Yücel’in eşi, Fuat, Suat, Nurhayat, Nuray ve Cevat Yücel’in babaları, Hüseyin, Saffet, Merhum Turan, Yusuf, Orhan ve Telli Özata’nın kardeşleri, Cesur Uzun ve Çetin Şener’in kayınpederi, MURAT YÜCEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Uzunmusa Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

05.10.2017

05.10.2017

Perşembe ilçesi Çamarası Mahallesinden Deredüz Mevkiinden Dursun Gümüş’ün oğlu, Vural ve Yücel Gümüş’ün babaları ALİ GÜMÜŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çamarası mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden İbiloğlu Mevkiinden Merhum Cafer Sönmez’in eşi, Asım, Necati, Turgay, Ayhan, Şükran, Rabia, Nurcan, Merhum Nevzat ve Özcan Sönmez’in anneleri EMİNE SÖNMEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 10:00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Güzelyalı mahallesinde İbiloğlu Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.10.2017

04.10.2017

Terzili Mahallesinden merhum İlyas ve Hasibe Köse’nin oğlu, Aynur, Saynur, Hatice, Sabahnur, Yadigar, Coşkun, Zeki, Merhum Murat ve Muzaffer Köse’nin kardeşleri Gülnur, Hasibe ve Tayfur Köse’nin babaları, Saadet Köse’nin eşi, Akyazı Mahallesi Sakinlerinden MUSTAFA KÖSE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesi’nden, Hacıhasanoğulları’ndan, Merhum Hacı Mehmet Yılmaz’ın oğlu, Merhum Durmuş ve İmdat Yılmaz’ın kardeşi, Saadet Yılmaz’ın eşi, Arzu, Aysun ve Mehmet Yılmaz’ın babaları, ŞAKİR YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra Teyneli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.10.2017

03.10.2017

Karaağaç Mahallesi Kayadibi Sokaktan Harun Kurucu’nun oğlu, Merhum Ahmet Kurucu’nun eşi, İbrahim, Nihat, Necmettin, Selahattin, Emine, Gülizar, Fatma ve Mukaddes Kurucu’nun anneleri HALİSE KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaağaç Mahallesi Kayadibi Sokakta Saat 11: 00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Kardeşler Mahallesinden Karahaliloğulları’ndan İbrahim Karair’in kızı, Tevrat Karair’in eşi, Hasret, Fazail ve Aysun’un anneleri EMİNE KARAİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kardeşler Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı mahallesinden Orusoğulları’ndan, Merhum Salim Güney’in oğlu, Kani ve Yusuf Güney’in kardeşleri Emekli Astsubay HAMİ GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınordu İlçesinden Emekli Merhum öğretmen Edibe ve Rasim Akyol’un damatları, Serpil Çakırsoy’un eşi, Çağla Çakırsoy ve Sanem Hazaroğlu’nun babaları, Endüstri Meslek Lisesi öğretmenlerinden ERSAN ÇAKIRSOY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yalı Camiide öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kökenli Mahallesi Müezzinoğulları’ndan, Merhum Cafer Günkaya’nın eşi, Cevat, Zenibe, Mehmet ve Metin Günkaya’nın anneleri, FİKRİYE GÜNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14:00’te evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.10.2017

02.10.2017

Delikkaya Mahallesinden Sakaoğulları’ndan Merhum Tevfik Gürsu’nun oğlu, Ali, Halit, Namık Gürsu’nun kardeşleri, Bilal, Emine Gürsu’nun babaları, Candan Gürsu’nun eşi HASAN BASRİ GÜRSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Delikkaya Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili Mahallesinden Merhum Durmuş ve Elvide Kalkan’ın oğlu, Galip ve Halit Kalkan’ın kardeşleri, Servet kalkan, Nimet Yılmaz, Fatma Kiriş, Semra Güneş, Serap Özbilici’nin babaları, Hanife Kalkan’ın eşi ALİ HAYDAR KALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahincili Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Taşbaşı Mahallesinden Merhum Osman ve merhume Hatice Gürsoy’un oğlu, İsmail, Tamer, Yaser Gürsoy’un kardeşleri Ordu Büyük Şehir Belediyesi Personeli Fatma Yılmaz Gürsoy’un eşi, Emekli Öğretmen MUSTAFA GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Karaağaç Mahallesi Kayadibi Sokaktan Harun Kurucu’nun oğlu, Merhum Ahmet Kurucu’nun eşi, İbrahim, Nihat, Necmettin, Selahattin, Emine, Gülizar, Fatma ve Mukaddes Kurucu’nun anneleri HALİSE KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi yarın Karağaç Mahallesi Kayadibi Sokakta Saat 11: 00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kamil Ergin’in oğlu, Köpük Ergin’in eşi, Ordu Eşraflarından Hakim Giyimin sahibi Hakim Ergin, Perihan Zikra, Tülay Döner ve Pınar Ergin’in babaları HASAN ERGİN vefat etmiştir.Cenazesi yarın Sivas İli Koyulhisar Ballıca Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.10.2017

01.10.2017

Düz Mahalleden eşraflarından Mehmet BULUT’un oğlu, Havva ÇELEBİ’nin kardeşi, Mehmet, Gülcihan, Mert ve Kudret BULUT’un babaları, Havva BULUT’un eşi, MUSTAFA BULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Aziziye Mahallesindeki evinden alınarak, Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesindeki şehir kabristanlığına defnedilecektir.

İlimiz Perşembe ilçesi Kacalı Mahallesinden Merhum Tahsin Alkan’ın oğlu; Özcan, Muammer ve Merhum Tamer Alkan’ın kardeşi; Kader, Samet ve Tahsin Alkan’ın babası; Şafak Alkan’ın eşi; ERSİN ALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Perşembe Yeni Mahalle İhsaniye Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.09.2017

30.09.2017

Ulubey İlçesi Güvenköy Mahallesinden Mollahasanoğullarından Mehmet oğlu, Temel, Mustafa. KOTAN’ların kardeşi, Güvenköy imamı Levent KOTAN’ın babası, DURMUŞ KOTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güvenköy Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden merhum Abdullah ŞAHİN’in oğlu, Kenan, Tevrat, merhum Hüseyin ŞAHİN, Hakan, Nadire, Canan, Nazan ŞAHİN’lerin babaları, KEMAL ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11.00’de Bayadı Mahallesi Geriş Mevkiindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi Geriş kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden merhum İlyas SİNOP’un oğlu, Fazlı, Hikmet ve Şeref SİNOP’un babaları, NECATİ SİNOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14:00’de evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

29.09.2017

29.09.2017

Perşembe Ekinciler Mahallesi Çangallı Mevkiinden Nezir Çiçek’in oğlu, Yakup, Davut, Şükrü Çiçek’in kardeşleri ŞABAN ÇİÇEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Dikilitaş Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahinkaya Mahallesi Kayadibi Mevkiinden Pillioğulları’ndan Merhum Esat Ün’ün eşi, Güven ve Cengiz Ün’ün anneleri DUDU RAHİME ÜN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi Mevkiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Dedeli Mahallesi Elvanoğulları’ndan Merhum Abdurrahman Toptaş’ın oğlu, Belediye Emekli personellerinden Yaşar Toptaş ve Aynur Toptaş’ın babaları YUNİS TOPTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dedeli Mahallesi Yeni Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.09.2017

28.09.2017

Ulubey İlçesi Oyungürgen Mahallesinden Ali Yılmaz’ın eşi, Nazile, Fatma, Kıymet, Merhume Naile, Dursun, Ahmet, Yaşar, Mustafa, Mehmet, Şenel ve Yüksel Yılmaz’ın anneleri NAZİLE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oyungürgen Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Ohtamış Mahallesinden Merhum Zikri Özen’in oğlu, Merhum Halil, Salim, Ali, Sami Özen’in kardeşleri, Nihat, Nevzat, metin, Özcan, Fatih ve Namık Özen’in babaları, Ordu Devlet Hastanesi Emekli Personellerinden KEMAL ÖZEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ohtamış Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Çubuklu Mahallesinden Alaattin Pazar’ın oğlu, Hayrettin Pazar’ın babası SEBAHATTİN PAZAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çubuklu mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Pazarcıoğulları’ndan Yaşar Varol’un oğlu, Nurettin, Onur ve Soner Varol’un kardeşleri CUMHUR VAROL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer Mahallesinden Mollamahmutoğulları’ndan Merhum Hüseyin Ocak’ın oğlu, Sülbiye Ocak’ın eşi, Ekrem, Cemil, Sedat, Aysel, Cemile, Ataköy İmamı Sefer Ocak’ın babaları MEHMET OCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Zafer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinden Odabaşoğulları’ndan Merhum Mehmet Odabaş’ın oğlu, Merhum Halil, Nami ve Dursun Odabaş’ın kardeşleri, Sevgi Odabaş’ın eşi, Volkan, Elif, ve Fatih Odabaş’ın babaları BAKİ ODABAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Delikkaya Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ARŞİV