Vefat İlanları

Altınordu Belediyesi Olarak Ölmüşlerimize  Rahmet Yakınlarına Sabırlar Dileriz.

23.01.2018

23.01.2018

Kayadibi Mahallesinden Merhum Osman Sarıtaş’ın eşi, Süleyman, Selami, Sezgin Sarıtaş’ın anneleri SAADET SARITAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kayadibi Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.01.2018

22.01.2018

Karaağaç Mahallesinden Kurucuoğulları’ndan Merhum Mustafa Kurucu’nun oğlu, Selahattin ve Sebahattin Kurucu’nun kardeşleri, Merhum Bahattin ve Musatafa Kurucu’nun babası NURETTİN KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaağaç Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Kirazdere Mahallesinden Cemal Seydi’nin oğlu, İmdat, Mehmet, Bekir Seydi’nin kardeşleri, Altınordu Esnaflarından Seydi Kimya Sahiplerinden HACI SEYDİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kabadüz İlçesi Kirazdere aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınordu İlçesi Osmaniye Mahallesinden Hasan Can’ın eşi, Aydın, Hüseyin, Ahmet Cemal ve Osmaniye Muhtarı Süleyman Can’ın annesi FATMA CAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaniye Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Şenel ve Perihan Elma’nın oğlu, Metin, Çetin, Şenay ve Şahin Elma’nın kardeşleri YUSUF TEKİN ELMA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

20.01.2018

20.01.2018

Mollaoğullarından Ulubey Koşaca Mahallesinden merhum Hasan oğlu Temel,Kemal’in abileri,Necati,Mehmet’in kardeşi,Seyit,Şenol,Ferat’ın babaları,eski belediye personeli ALİ OSMAN BALAKAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra İmam hatip camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Koşaca Mahallesinde defnedilecektir.

19.01.2018

19.01.2018

Ulubey İlçesi Eymür Mahallesinden Kürekçioğulları’ndan Sezai ve Aynur Öztürk’ün kızı TUĞÇE ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eymür Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesi Kayadibi Mevkiinden, Çuhadaroğulları’ndan Merhum Ali Osman Temiz’in oğlu, Mustafa ve Burhan Temiz’in babaları MEHMET TEMİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi Mevkiinde Saat11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.01.2018

17.01.2018

Kızılhisar Mahallesinden Hacıkadıoğulları’ndan Merhum Salim Keskin’in eşi, Mehmet Keskin’in annesi FATMA KESKİN Cenazesi bugün Kızılhisar Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.01.2018

16.01.2018

Kayadibi Mahallesinden Merhum Niyazi Türkmen’in oğlu, Enver, Ahmet ve Yaşar Türkmen’in kardeşleri, Sıtkıcan, Dilek ve Feyzanur’un babaları AYDIN TÜRKMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kayadibi Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Doğan Mahallesinden Goloğları’ndan Merhum Ahmet Yılmaz’ın oğlu, fedai Yılmaz’ın babası, Yeter Yılmaz’ın kardeşi ŞEVKET YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Doğan Mahallesinde Saat 14:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.01.2018

15.01.2018

Yaraşlı Mahallesi Şavyolları’ndan Merhum Mehmet Ali Şahin’in oğlu, Mahmut ve Tahsin Şahin’in kardeşleri, Adem, Zeki ve Zekeriya Şahin’in babaları, Nemciye Şahin’in eşi TEVRAT ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yaraşlı Mahallesi Orta Mevkiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kuylu Mahallesinden Melikoğulları’ndan Bahattin Özdemir’in eşi, Aydın ve Necat Özdemir’in anneleri HAMİDE ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde Saat 14:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eskipazar Mahallesinden Merhum Mehmet Işık’ın oğlu, İhsan, Mehmet, Ahmet ve Gülseren’in babaları Hüsne Işık’ın eşi TEMEL IŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eskipazar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karaağaç Mahallesinden Merhum Mehmet Kılıç’ın oğlu, Hanife Kılıç’ın eşi, yasemin ve Sedat Kılıç’ın babaları MUZAFFER KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Karaağaç Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.01.2018

14.01.2018

Kabadüz ilçesi Başköy meri mahallesinden Hartlıoğullarından merhum Mehmet Altınel ‘in eşi Cemal,İsmet Hasan ,Gürsel ,İlhan ve Hacı Altınel’in anneleri MEHRİYE ALTINEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Başköy meri mahallesi camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra meri mahallesi mezarlığında defnedilecektir.

Efirli Mahallesinden Kütükoğullarından Merhum Halil Kütüğün oğlu Volkan ve Okan Kütüklerin babaları, Halit Kütüğün kardeşi, GALİP KÜTÜK vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesinden Merhum Aziz Kızı, Sandıkçı Mehmet Balçığın Anneleri Zekiye Balçığın anneleri, ZEKİYE BALÇIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.01.2018

13.01.2018

Saraycık mahallesi Dereli mevkiinden Başar oğullarından merhum Cemal oğlu, Kazım Başar ve merhum İhsan Başar ‘ın kardeşleri, Mehmet Başar’ın babası, SALİM BAŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Dereli camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Durak mahallesi Müftüoğullarından Merhum Ali Bayram’ın eşi, merhum Türkan ve merhum Şenel Bayram, Turan, Baki, Rukkat, Muhibe, Sabiye, Melek, Cavidan ve Candiyer’in anneleri EMİNE BAYRAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra ağa kolunda aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunmusa Mahallesinden Zencircioğullarından Merhum Emekli Muzaffer TANRIVER’in eşi, Yasemin, Yeşim, Ferhan ve Yeliz’in anneleri, Refik ve İsmet GÖZÜTOK’un kız kardeşleri, TÜRKAN TANRIVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Uzun musa Mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili mahallesinden kırışoğullarından merhum Şaban Kırış’ın oğlu Lütfü Kırış’ın eşi Kani,Muharrem Muhammer Kırış’ın yengeleri Mehmet ,Hüseyin ,Sezgin Ömür’ün Ablaları Erdal Yüksel ,Erol Köse ,Muhammet Karaş’ın kayın validesi Funda Yüksel,Ayşegül Köse Meral Karaş,Barış,Arda,Sabri Kırış in anneleri MÜZEYYEN KIRIŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakıben Şahıncılı mahallesi camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.01.2018

12.01.2018

Ulubey İlçesi Oyumgürgen Mahallesinden Yusufoğulları’ndan Aşkın Şahin ve Ordu Belediyesi Emeklisi Selim Şahin’in babaları, Oyumgürgen Eski Muhtarı Ramadan Şahin’in kardeşi AHMET ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oyumgürgen Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Şamlıoğulları’ndan Merhum Yunus Karadağ’ın oğlu, Dursun Ali, Fahri, Yaşar Karadağ’ın kardeşleri, fatih Karadağ’ın babası ALİ KARADAĞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy İlçesi Emirler Mahallesinden Niyazi Gür’ün kızı, Eski Belediye Başkanı Emekli Öğretmen Ekrem Aydın’ın gelini, Ordu Belediyesi Emeklisi Abdullah Aydın’ın eşi, Emekli Hemşire BİRSEN AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Emirler Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy İlçesi Damarlı Mahallesinden Emekli Öğretmen Sevinç Serarslan’ın eşi, Doktor Askın ve Ulaş Serarslan’ın babaları Emekli Öğretmen SELİM SERARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ordu İli Yalı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Damarlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden Hüsenli Mevkiinden Merhum Hasan Tahsin Kahraman’ın eşi, Ayla, Leyla, Nevin, Aydın ve Ayhan Kahraman’ın anneleri SANİYE KAHRAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Tursayu Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Karakoca Mahallesinden Beytullah Şimşek’in eşi, Fahrettin, Nuray, Gülay ve Necmettin Şimşek’in anneleri, Altınordu Belediyesi Personeli Fatma Şimşek’in kayınvalidesi HACER ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karakoca Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Durak Mahallesinden, Alambeyoğulları’ndan Merhum Mehmet Zehni Yurdakul’un oğlu, Mecit, Raif ve Remzi Yurdakul’un kardeşleri, kahraman, Feyzullah, Hüseyin, Hacer, Figen ve Havva Yurdakul’un babaları ARİF YURDAKUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durak Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi yarlı Mahallesinden, Merhum Mehmet Şahin’in oğlu HASAN ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yarlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.01.2018

10.01.2018

Ulubey Durak Mahallesinden Merhum Mehmet Göç’ün oğlu, Merhum Mustafa, Hasan ve Murat Göç’ün kardeşleri, Burhan ve Turan Göç’ün babaları CELAL GÖÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durak Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Mustafalı Mahallesi Kadilli Mevkiinden Merhum Hidayet Akçay’ın eşi, Kadir, Osman ve Resul Akçay’ın anneleri GÜNAY AKÇAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mustafalı Mahallesi Kadilli Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hatipli Mahallesinden, Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorlarından Hüseyin Demetgül’ün eşi, Ebru ve Can Demetgül’ün anneleri RABİA GÜZİN DEMETGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Akyazı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Kirazdere Mahallesi Haydar Mevkiinden Hacaburoğulları’ndan Merhum Rasim Yılmaz’ın eşi, Murat, Nihat, Nevzat Yılmaz’ın anneleri PEMBE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bakacak aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesi Kapıcılı Mevkiinden Merhum Hasan Öztürk’ün oğlu, Yusuf, Yakup, Neziye, Gülyalı Belediyesi Meclis Üyesi Emekli Öğretmen Hasan Öztürk ve Fatma Erdaş’ın babaları ABDULLAH ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kapıcılı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.01.2018

09.01.2018

Gülyalı Hoşköy Mahallesinden Kahyaoğulları’ndan, Eski Piraziz Esnaflarından Baki ve Merhume Naime Yetgin’in oğlu, Ülkü, İlhan ve Ülker Yetgin’in kardeşleri CAPAN YETGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hoşköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Cumhuriyet Köyü Mahallesinden Merhum Hüseyin Altunok’un oğlu ÖZGÜR ALTUNOK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuğukent Sitesindeki evinden saat 09:30 da alınarak Cumhuriyet Köyü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Elmalı Mevkiinden Merhum İbrahim Aksu’nun eşi, Ahmet, Mehmet, Mustafa ve Elmalı Mahallesi Eski Muhtarı Şenel Aksu’nun anneleri FATMA AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.01.2018

08.01.2018

Altınyurt Mahallesinden Mızrakoğulları’ndan Merhum Mehmet Ali ve Hatice Mızrak’ın oğlu, Hamide Mızrak’ın eşi, Ethem, Bahtiyar, Sebahat ve Nebahat Mızrak’ın kardeşleri, Samet, Hatice ve Gamze Mızrak’ın babaları Belediye Emeklisi RECEP MIZRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde ki evini önünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Altınyurt Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Cumhuriyet Mahallesinden Müsüroları’ndan RecepAltunbaş’ın eşi, Şevket, Emir, Polat, Aytekin, Behide ve Candeğer’in anneleri GÜLİZAR ALTUNBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Şıhlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesi Hacılar Mevkiinden Mehmet Ali Palavan’ın eşi, Feride Çabuk, Yaşar ve Zafer Palavan’ın anneleri EMİNE PALAVAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesi Kapıcılı Mevkiinden Ruşan Erdaş’ın oğlu FURKAN ERDAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kapıcılı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Sağırlı Mahallesinden Merhum Mustafa özyılmaz’ın oğlu, Sedat, Necat, Sebahat Özyılmaz, Türkan Özyurt ve Nezahat Yıldız’ın babaları Kora Gazisi CEMAL ÖZYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sağırlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi Tomakin Mevkii Tomakinoğulları’ndan Nazmi Tomakin’in eşi, Kabil ve Habil Tomakin’in anneleri, Muammer, Muzaffer ve İsmail Uğurlu’nun ablaları MUAZZEZ TOMAKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Tomakin Mevkiinde Saat 14:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.01.2018

07.01.2018

Kabadüz İlçesi Yokuşdibi Yeşilyurt Mahallesinden Elvanoğullarından merhum Mehmet Toptaş, Mustafa Toptaş Uygun, Cengiz, Sezgin ve Nuray Toptaş’ın anneleri EMİNE TOPTAŞ vefat etmiştir.Cenacesi bugün saat 11:00 de Dedeli Mahallesindeki aile kabriztanlığına defnedilecektir.

05.01.2018

05.01.2018

Dedeli Mahallesinden Merhum Mecit Yeşiltepe’nin eşi, Nihat, Salih ve Nedim Yeşiltepe’nin babaanneleri MİNİRE YEŞİLTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dedeli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Sağırlı Mahallesinden Merhum Mehmet ve Safinaz Kaptan’ın oğlu, Tülin Kaptan’ın eşi, Yonca ve Doğu Kaptan’ın babaları, Sevinç, Oktay, Zehra ve Merhum Müslüm Kaptan’ın kardeşleri Prof. Dr. HÜSEYİN KAPTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Ulu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sağırlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Sıldıroğulları’ndan Merhum Hüseyin ve Taliye Kılıçkaya’nın oğlu Berna Gündoğdu’nun kerdeşi, Zeynep Kılıçkaya’nın eşi, Seda, Evrim, Canan ve Leyla’nın babaları UYGAR EVRİM KILIÇKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şahincili Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

04.01.2018

04.01.2018

Gülyalı İlçesi Turnasuyu Divanı Mahallesi, Yeni Mahalle Sakinlerinden Merhum Mehmet Demir’in oğlu, Halis, İbrahim Demir, Emine ve Refiye’nin babaları Fatma Demir’in eşi ALİ DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Divanı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi Tomakin Mevkiinden Hasan Tomakin’in oğlu, Azime Tomakin’in eşi, Hasan, Mesut, Tahsin, Neşe, Hanife ve Gülsen Tomakin’in babaları, Hakan Tomakin’in kardeşi SALİH TOMAKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesi Tomakin Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eskipazar Mahallesinden Merhum Mehmet Demirbaş’ın kızı, Merhum Pamuk Sonkaya’nın eşi, Merhum Sevim Aslan, Merhum Aydın ve Adil Sonkaya, Emine Engür, Fatma Gültekin, Olcay Uysal, Cemile Demir, Nemciye Çörlü, Sevil Balcı ve Ahmet Sonkaya’nın anneleri HAVVA SONKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eskipazar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı Mahallesinden Mehteroğulları’ndan Merhum Arif Aydın’ın oğlu, Necmi Aydın’ın kardeşi, Ayşe, Salih ve Erol Aydın’ın babaları, Sevgican Aydın’ın eşi NAZIM AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunisa Mahallesinden Merhum Rıfat ve Merhume Fatma Şıhoğlu’nun oğlu, Oğuz, Serap, Nazan, Gülşen, Ebru, Boğaç ve Rıfat Şıhoğlu’nun babaları, Cemile Şıhoğlu’nun eşi YAVUZ ŞIHOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa Mahallesinde Saat 14:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.01.2018

02.01.2018

Ulubey İlçesi Ören Mahallesinden Hüseyin Aktaş’ın oğlu, Aydın ve Mesut Aktaş’ın babaları MEHMET AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ören Mahallesinde öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Ohtamış Mahallesi Karşıkol Güğcek Mevkiinden Ali Küpçük’ün oğlu, Nihat, Erdem, Aydın ve Adem Küpçük’ün kardeşleri OSMAN KÜPÇÜK vefat emiştir.Cenazesi bugün Ohtamış Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.01.2018

01.01.2018

Ulubey İlçesi Kirazlık Köyünden Yayloğlarından Merhum Salih YAYLA’nın oğlu. Cemal ve Hakan YAYLA’nın babaları. Ordu Esnaflarından Terzi SELAHATTİN YAYLA vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına mütakiben Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesinde Tarakcıoğullarından Ahmet ve Nermin TARAKCIOĞLU’nun gelini. Mustafa TARAKCIOĞLU’nun eşi BETÜL TARAKCIOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Yukarıtepe Mahallesinde ikindi namazına mütakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayaoğullarından Merhum Hasan KAYA’nın oğlu. Merhum Ali, Salih ve Cumali KAYA’nın kardeşleri ÖMER KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra İmam Hatip camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Koşaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

31.12.2017

31.12.2017

Ulubey İlcesi Fındıklı Mahallesınden Topcuogullarından Merhum Salih Şen’in kızı,Merhum Münir Top’un eşi,Ali Şen’in kızkardeşi Hayati,Sunullah,Ferda,Yücenur Top ve Çaglayan Naz’ın anneleri NEBİYE TOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14.00’de Fındıklı Mahallesi mezarlıgında kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Altınordu İlçesi Saraycık Mahallesi Değirmenyanı mevkiinden Şişcioğullarından, merhum Ali Rıza Yüksel’in oğlu,merhum Yusuf,Yüksel,Ömer ve Recep Yüksel’in babası MEHMET YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugun öğle namazına mütakip Saraycık merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.12.2017

30.12.2017

Ulubey Doğu Mahallesinden Kıraçogullarından, Nazım Kıraç’ın kardeşi,Naci Kıraç,Sebahat Kol ve Melahat Karagöl’ün babaları SALİM KIRAÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugun Ulu camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Doğu Mahallesi aile kabristanlıgında defnedılecektır.

29.12.2017

29.12.2017

Mübarek Mahallesinden Merhum Ahmet Altunışık’ın eşi Cemil, İbrahim, Hüsnü, Fikret Altunışık, Hatice Demir, Fatma Gözütok, Ayşe Karaman’ın anneleri HAVVA ALTUNIŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinden Dervişoğulları’ndan Merhum Adem Topkaya’nın oğlu, Selahattin, Selami Topkaya’nın kardeşleri, Şennur Topkaya’nın eşi ÜNAL TOPKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Delikkaya Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.12.2017

28.12.2017

Oğmaca Mahallesi Haramlı Mevkiinden Töngüloğulları’ndan Merum Mehmet ve Lütfiye Akbulut’un oğlu, Selma Akbulut’un eşi, Ali Akbulut’un kardeşi, Cumhur, Selami, Murat Akbulut’un babaları ŞİNASİ AKBULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Oğmaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Örencik Mahallesinden Merhum Servet Tanrıver’in eşi, Halit Tanrıver’in annesi HACER TANRIVER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Örencik Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinden Merhum Hüseyin Bacın’ın oğlu, Osman, Hüseyin ve Cemal Bacın’ın babaları SÜLEYMAN BACIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Delikkaya Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Nizamettin Mahallesinden Merhum Dursun Ali ve Merhume Ayşe Özbay’ın oğlu, Şükran Özbay’ın eşi, Cem ve Cenk Özbay’ın babaları FAHRİ ÖZBAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.12.2017

27.12.2017

Bayadı Mahallesi Geriş Mevkii Delimustafaoğulları’ndan, Merhum Selahattin ve Pembe Özdemir’in kızı, Lale ve Zafer Özdemir’in kardeşleri, Efe, Begüm ve Elvan Karabıyıkoğlu’nun anneleri YASEMİN KARAIYIKOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Geriş Mevkiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Subaşı Mahallesi Sakinlerinden Ramadan Gündoğdu’nun oğlu, Fatih, Tuncay, Turgay ve Faruk Gündoğdu’nun babaları, İskan, Hüseyin, Cengiz ve Temel Gündoğdu’nun kardeşleri EKREM GÜNDOĞDU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Subaşı Mahallesi Fatih Camiinde Saat 10:00 da kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Kabadüz İlçesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Yeşilada Mahallesinden Duranoğulları’ndan, Merhum Hüsnü Duran’ın oğlu, Mesture Öztürk, Sebile, Türkan Çeküç, Ahmet Duran, Güsen Köksal ve İsmet Duran’ın kardeşleri, Nuran, Lale, Göksel ve Nurdan Duran’ın babaları, Fikriye Duran’ın eşi FİKRİ DURAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşilada Mahallesi Kabaktepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Kestane Mahallesinden Merhum Hasan Şenel’in oğlu, Sezgin, Engin, Işıl, Baki ve Rabia Şenel’in babaları HÜSEYİN ŞENEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kestane Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.12.2017

26.12.2017

Şarkiye Mahallesi Sakinlerinden Nalbant Ali Fil’in oğlu, Turgay, Tugay ve Aziz Fil’in kardeşleri Senem Fil’in babası OKTAY FİL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bucak Mahallesi Sakinlerinden Hasan Aksu’nun kızı, Mehmet Aksu’nun eşi GÜLLÜ AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy İlçesi Damarlı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gürgentepe Döşek Mahallesinden Rüştü Korkmaz’ın oğlu, Karayollarından Emekli KERİM KORKMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gürgentepe Merkez Camiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.12.2017

25.12.2017

Kovancı Mahallesinden İsmailoğulları’ndan Merhum Ahmet Hamdi Erbaş’ın oğlu, Tayfun ve Hikmet Erbaş’ın babaları TEMEL DURMUŞ ERBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kovancı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesinden Hacıvelioğulları’ndan Merhum Hurşit Şenocak’ın oğlu, Merhum Ziya, Ali, Mustafa, Hüseyin, Hasan ve İsmet Şenocak’ın kardeşleri, Uğur, Ömürcan Bekir ve Okan Şenocak’ın babaları AHMET ŞENOCAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akyazı Mahallesindeki evinden saat 10:30 da alınarak Saraycık Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düzköy Mahallesinden Musaoğulları’ndan Merhum Dursun Günindi’nin eşi, Şenel, Sedat, İbrahim, Hanife, Şükran, Ülkü ve Hatice’nin anneleri KADİFE GÜNİNDİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Düzköy Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.12.2017

24.12.2017

Ulubey Uzunmahmut mahallesinden pamukluk mevkinden Poyrazoğullarından Ahmet Poyrazın oğlu ÜMİT POYRAZ vefat etiştir.Cenazesi bugun 11:30 kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Odabaşoğullarından Merhum Adem Odabaş’ın oğlu Mehmet,Ragıb Odabaşın Kardeşi Telat,Alaattın,Ferhat,Odabaş’ın babası SADULLAH ODABAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugun öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristankığına defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden Küçükmehmetoğullarından Merhum Cemal Angın’ın eşi Merhum Cemil,Ramazan ve Kemal Angın’ın anneleri NACİYE ANGIN vefat etmiştir.Cenazesi bugun ıkındı namazına mütakiben Bayadı Merkez Kuşgediği camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Işıklı Mahallesinden Külünoğullarından Hacı TEVRAT ve Hacı Şükran Külünk’ün torunu İbrahim ve Zeliha Külünk’ün oğlu Feyza Külünk’ün abisi YUSUF EMİN KÜLÜNK vefat etmiştir.Cenazesi bugun orta camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşilköy aile mezarlığına defnedilecektir.

23.12.2017

23.12.2017

Ulubey Aydınlar Mahallesinden Efendioğulları’ndan Merhum Hasan Uçak’ın oğlu, Naile, Nazmiye, Remziye, Neziye, Osman ve Nazmi Uçak’ın kardeşleri, Azmi, Necmi, Cengiz ve Fatma Uçak’ın babaları ABDULLAH UÇAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Aydınlar Mahallesinde saat 11:30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Taşlıçay köyünden Merhum Mustafa Tepe’nin kızı Fuat, İsmet,Mustafa,Ahmet,Fatma,Safine,Gönül,Emine’nin anneleri Merhum Mehmet Tepen’in eşi MUAZZEZ TEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugun Taşlıçay köyü Tepecik mevkinde öğlen namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığına defnedilecektir.

Gülyalı ilçesi Kestane köyünden Doktor İbrahim’in oğlu Aydın ve Yılmaz Şahin’in babaları İLYAS ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugun Cumhuriyet mahallesi meydan camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra kestane köyünde defnedilecektir.

22.12.2017

22.12.2017

Perşembe Doğan Mahallesinden Erdoğan ve Erkan Öztürk’ün kardeşleri İnanç Gündoğdu’nun annesi MERAL ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Doğan Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesinden Çoloğulları’ndan Merhum Ömer ve Fatma Çabuk’un kızı, Mustafa, Müfit, Çetin Çabuk ve Aysun Şensoy’un anneleri, Ömer Çabuk’un eşi TALİYE ÇABUK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi Boğmalık Mevkiinden, Mollaoğulları’ndan Merhum Mustafa Demir’in oğlu, Hasan, Cihan Demir’in kardeşleri, Sevim Pak’ın babası, Dr. Mustafa Pak’ın kayınpederi Emekli Postacı HÜSEYİN DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yalı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Günören Boğmalık Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bahariye Mahallesinden Seyitoğulları’ndan Süleyman Aydın’ın oğlu, Ordu Esnaflarından Mustafa Aydın ve Mehmet Ali Aydın’ın babaları, Merhum Saniye Aydın’ın eşi MEHMET AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yeniköy Mahallesinden Kontaşoğulları’ndan, Merhum Hüsnü Kontaş’ın oğlu, Şenol, Birol, Birdane ve Yeniköy Mahalle Muhtarı Hasan Kontaş’ın babaları MUSTAFA KONTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeniköy Mahallesi Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Hoşköy Mahallesinden Cebecioğulları’ndan Merhum Berber Ahmet Cebeci’nin torunu, İsmail ve Işıl Cebeci’nin kızları BERFİN CEBECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hoşköy Mahalle Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.12.2017

21.12.2017

Yıldızlı Mahallesinden Çakamanoğulları’ndan Merhum Mustafa Ocak’ın oğlu, Merhum kadir, Mehmet ve Hasan Ocak’ın kardeşleri, Metin, Rezzan, Fatma, Ülkü ve Merhum Mesut Ocak’ın babaları, Nemciye Ocak’ın eşi ALİ OCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.12.2017

20.12.2017

Kabadüz İlçesi Gülpınar Mahallesinden Osmankahyaoğulları’ndan Merhum Hasan Özcan’ın oğlu, Bayram, Salih, Mesut ve Nihat Özcan’ın babaları AHMET KAMİL ÖZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülpınar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Cevizlik Mahallesinden Ali Kabataş’ın eşi, Hamdi, Hami, Sema, Fatma, Suzan ve Hüsnü Yayla’ın kardeşleri HAMİDE YAYLA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinin önünde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Cevizlik Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.12.2017

19.12.2017

Perşembe İlçesi Mersin Mahallesinden Merhum F ahri ve Merhume Müfide Engin’in oğlu, Haluk, Tarık, Tayfun Engin’in babaları, Suzan Engin’in eşi HASBİ ENGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mersin Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kırlı Tepeharman Mevkiinden Mevlüt Aksoy’un kızı, Rafet Aksoy’un eşi Ulvi, İrem Aksoy’un anneleri TÜLİN AKSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kırlı Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Tepeharman Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.12.2017

18.12.2017

Neneli Mahallesinden Kütoğulları’ndan Merhum Cemal Akbulut’un oğlu, Tevrat, cemil, Salih, Hüseyin ve Neneli Muhtarı Yusuf Ziya Akbulut’un kardeşleri Ordu Esnaflarından Asansörcü AHMET AKBULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Neneli Mahallesi Fındıklıoğlu Camiinde Saat 14:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Türk Telekom Emeklilerinden Sebahattin ve Yüksel Aksu’nun enişteleri, Tahir ve Tayfun Başçınar’ın babaları İSMAİL HAKKI BAŞÇINAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düz Mahalle Eski Muhtarı Merhum Sırrı Müldür’ün eşi, Serpil Cinek, Nevin Tahmaz, Feride Sağesen’in anneleri, Merhum Ali Akın, Merhume Emine Konanç, Sakine Akın ve Süriye Gönül’ün kardeşleri ŞÜKRAN MÜLDÜR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Asri aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.12.2017

17.12.2017

Efirli Mahallesi Bakaçlı mevkiinden Bakaç Oğullarından merhum Ali oğlu Dursunali Bakaç ve Yaşar Bakaçın babaları Hüseyin, İbrahim ,Fevzi, Nihat ve Mehmet Bakaçın abileri Mustafa BAKAÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11 de evinin yanında kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Bayadı mahallesinden Şamırtlıoğullarından Davulcu Mehmet Şahinin eşi Kadir, Hüseyin, Ömer, Hasan,Hicabi,Recai,Hakan Şahinlerin Anneleri Merhum Mehmet, İbrahim, Salih Günaydın ın kız kardeşi Fenziye ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Eskipazar camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı mahallesi geriş mezarlığında toprağa verilecektir.

Öceli mahallesi Çolakoğullarından merhum Durmuş Çabuk un eşi Fahri, Sırrı, Recep Çabuk, Kadiriye Kır, Perihan Demir ve Merhum Fahriye Yeşilin anneleri Gülsüm ÇABUK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Mahallesi 1108. Sokaktan alınarak Öceli mahallesi merkez camiimde kılınacak Öğlen namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Çınar Mahallesinden Avcı oğullarından merhum Ethem Avcının oğlu, Turgut, Turan, Burhan, Celal, Yaşar, İlhan Avcı ve Gülşen Çolak’ın ağabeyleri, Mustafa, Duygu, Aynur ve Yıldız’ın babaları merhume Kebire Avcının eşi Dursun AVCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Camiinde kılınacak öğlen namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

16.12.2017

16.12.2017

Rabia ve Hamza Kösenin oğlu, İsmet, İbrahim,Nevzat, Turgut, Şeref, Şenol Köse ve Aysel Akçay ve Kıymet Yılmazın abileri Gürol Vatansever ve Şafak Başarın kayınpederi Hamza, Esra ve Narin in babaları Nazmi Köse vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğlen namazının ardından orta camiinde kılınacak cenaze namazından sonra çakalçıkmaz mezarlığında defnedilecektir.

Altınyurt Mahallesinden Tiryakioğullarından Merhum Salih Tiryakinin eşi Sebanur Tiryakinin annesi Hayati Tiryakinin kayınvalidesi Şükriye TİRYAKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazının ardından Altınyurt Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Altınyurt mahallesindeki aile kabristanliğina defnedilecektir.

Ulubeyin fındıklı mahallesinden Sarıhüseyin oğullarından merhum Şükrü Nazın eşi Şermin Nafız,Yaşar ve Zeki Nazın Anneleri Bekir Nail Ekrem Atlıların ablaları Halise Naz vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:30 da Ulubey fındıklı mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

15.12.2017

15.12.2017

Yemişli Mahallesinden Topaloğulları’ndan Emekli Zabıt Memuru Hasan Topaloğlu’nun eşi Salih, Sezai, Aynur, Saynur, Nurgül ve Şükran’ın anneleri ZEYNEP TOPALOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yemişli Mahallesinde Saat 10:30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akçatepe Mahallesinden Bekiroğulları’ndan Merhum İlyas Bedir’in oğlu, Merhum Sıtkı ve Nuri Bedir’in kardeşleri, Kadir, Halide Bedir ve Nurel Albayrak’ın babaları, İfaket Bedir’in eşi, Emekli belediye Personellerinden HÜSEYİN BEDİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akçatepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.12.2017

13.12.2017

Altınyurt Mahallesinden, Subaşı Mahalle Esnaflarından Orhan Zengin’in eşi, Hasan ve Yılmaz Zengin’in anneleri KADİFE ZENGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Altınyurt Mahallesi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.12.2017

12.12.2017

Öceli Mahallesinden Mehmet Güney’in eşi, Erdal, Ertan ve Adem Güney’in anneleri HURİYE GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Müftüoğulları’ndan Merhum Salim ve Altun Şensoy’un oğlu, Osman, İsmet Şensoy’un kardeşleri, Baki, Muhterem, Hediye, Merhum Haki Şensoy’un babaları AHMET ŞENSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.12.2017

11.12.2017

Altınordu İlçesi Bayramlı Mahallesinden Merhum Mehmet ve Rabia Bayramiç’in kızı, Ayşe ve Şenol Bayramiç’in kardeşleri, Hacı, Şevket, Şenel, Ekrem ve Selma Uzunsoy’un anneleri, Temel Uzunsoy’un eşi BEHİCE UZUNSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayramlı Mahallesi Güneybaşı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zaferi Milli Mahallesinden Merhum İğneci Halil Doğan’ın eşi, Özlem Güler ve Özcan Doğan’ın anneleri EMİNE FATMA DOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Keçiköy Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunisa Mahallesinden Şeyhoğulları’ndan Merhum Mustafa Şensoy’un eşi, İlhami, Nazmi, Kahraman, Salim ve Merhum Abdullah Şensoy’un yengeleri, Hamit ve Turhan Çelebi’nin kardeşleri, Emre ve Emel’in anneleri SEVİM ŞENSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.12.2017

10.12.2017

Ulubey Yukarıkızılen mahallesinden Kadınoğullarından Şevket ve Celal Güzel’in annesi GÜLFEM GÜZEL vefat etmiştir.Cenazesi bugun öğle namazına mutakıben Yukarıkızılen Koççukuru mevkiinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Mübarek mahallesi Dönfelek mevkiinden merhum Hacı Hamdi’nin eşi,emekli imam Yaşar Demir’in annesi FATMA DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugun öğle namazına mütakip Mübarek Mahallesi Dönfelek camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlıgında defnedılecektir.

Övunduk mahallesinden Bacınogullarından merhum Osman Bacın’ın oglu,Ayhan ve İlhan Bacı’nın babası HASAN BACIN vefat etmiştir.Cenazesi bugun ögle namazına mutakıp Imamhatıp camıınde kılınacak cenaze namazından sonra Övunduk Mahallesi aile kabrıstanlıgında defnedılecektır.

Ulubey Yolbaşı mahallesinden Mercanogullarından, merhum Mustafa Mercan’ın oglu,Ömer,Mustafa Mercan, Saynur Yüce,Seyhan Yılmaz ve Hanife İnan’ın babaları,Sait Yuce,İbrahım Yılmaz ve Alaattın Inan’ın kayınpederi DURSUN MERCAN vefat etmıstır.Cenazesı bugun Ulubey Yolbası Mahallesınde saat 11.00’ de kılınacak cenaze namazından
sonra topraga verılecektir.

Yukarıtepe mahallesinden Cindioğularından merhum Bayram Candan’ın oglu, merhum Hasan,Hüseyin,Şeref,Salim,Mustafa,Bekir ve Aziz Candan’ın kardesleri, Hasbi ve Bayram Candan’ın babaları SAMİ CANDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugun ogle namazına mutakıp Yukarıtepe Mahallesınde topraga verılecektır.

Kayadıbı Mahallesınden Dere mevkıınden Velıogullarından Huseyın oglu, Mustafa Dereyurtun esi, Nevın,Nermın ve Durdane’nın annelerı SUMER DEREYURT vefat etmiştir.Cenazesı bugun saat 14.00’de kılınacak cenaze namazından sonra Kayadıbı Mahallesınde defnedılecektır.

09.12.2017

09.12.2017

Alucra Konaklı köyünden ordu esnaflarından 24.dönem milletvekili Fatihan,İbrahim ve Ufuk Ünal, Hacer Yurt,Gülmisal Boz, Sırrı ve Mustafa Yurt’un babaları FEHMİ ÜNAL vefat etmiştir.Cenazesi bugun Durugöl Mahallesi Korukent sitesindeki evinden alınarak Orta camiinde ikindi namazına mütakiben aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hatipli köyünden Merhum Hasan kızı, Selami,Ayşe,Sezai,Sabahat ve Fatma’nın ablaları DUDU TUNCA vefat etmiştir.Cenazesi bugun ögle namazına mutakiben Hatıplı koyu mezarlıgında defnedılecektir.

Ulubey İlçesi Kumanlar Mahallesinden Hüsükoğullarından merhum itfaiye amiri Habip Özdemir’in eşi, belediye muhasebe şefi emekli Erzade Özdemir’in Kadir ve Kemal Özdemir’in annesi ALTUN ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugun öğle namazından önce Kumanlar mahallesinde defnedilecektir.

08.12.2017

08.12.2017

Gülyalı Alibey Mahallesinden, Cebecioğulları’ndan, Merhum Ömer Cebeci’nin eşi, Merhum Emine Şahin, Nezahat Şenyurt, Kader Uyanık, Adil, Galip ve Habil Cebeci’nin anneleri, İlham Uyanık’ın kayınvalidesi, Bülent ve Ümit Cebeci’nin babaaneleri, AYŞE CEBECİ vefat etmiştir.Cenazesi Gülyalı Alibey Mahallesindeki Merkez Camiide öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden, Merhum Ahmet ve Emine Ertaş’ın oğulları, Tuncay Ertaş ve Olcay Şahin’in babaları, Gönül Işık’ın kardeşi, Kani Şahin’in kayınpederi, Emine Ertaş’ın eşi, Bucak mahallesi eski muhtarı NECMETTİN ERTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde Cuma namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Turnasuyu aile kabristanlığına defnedilecektir.

Bahariye Mahallesinden, Merhum Hasan Dönmez’in oğlu, Kemal, Murat ve Barış Dönmez’in babaları, Taliye Dönmez’in eşi, OSMAN DÖNMEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahariye Camiinde Cuma namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesinden, Türkmenoğulları’ndan, Merhum Hacı Türkmen’in eşi, Kemal, Recep, Emine Öztürk ve Gönül Ertürk’ün anneleri, Emin Öztürk ve Zühtü Ertürk’ün kayınvalidesi, HACI CEMİLE TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Merkez Camiide Cuma namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gölköy Çataloluk Mahallesinden, Yusuf Akerik’in oğlu, ALİ KEMAL AKERİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy Çatalarmut Camiinde Cuma namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

07.12.2017

07.12.2017

İşletmeler Daire Başkanlığı Altınordu Şube Müdürlüğünde İçme Suyu Şefi olarak görev yapmakta olan Sinan Göç’ün babası DURSUN GÖÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Kuşgediği Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akkıran aile kabristanlığına defnedilecektir.

Turmasuyu Yaylacık Mahallesinden, Merhum Fatma ve Cafer Yılmaz’ın oğulları, Merhum Kenan Yılmaz’ın ve Saniye Özel’in kardeşleri, Tolga ve Cenk Yılmaz’ın babaları, Aynur Yılmaz’ın eşi, emekli Astsubay KADİR YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Divani aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gülyalı Kestane Mahallesinden, Hayati Özata’nın oğlu, GÜÇLÜ ÖZATA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Merkez Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Kestane Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Alucra Aktepe Mahallesinden, Merhum Naci ve Elmas Seferoğlu’nun oğulları, Altun Seferoğlu’nun eşi, Cansu ve İlayda’nın babaları, Necmi, Necla, Selma, Sevda ve Neşe’nin kardeşleri, RAMAZAN SEFEROĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra yarın Alucra Aktepe Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

06.12.2017

06.12.2017

Ulubey Çağlayan Mahallesinden, Salih Bodur’un eşi, Zeynep, Hayrettin, Hamit, Burhan, Bahattin, Semra, Can, Songül ve Emine Bodur’un anneleri, Cemal, Temel, Yüksel, Esat, Yaşar ve Gülçin Bodur’un kardeşleri, TÜRKAN BODUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmamhatip Camiinde saat 10:00’da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Merhum Demirşah ve İffet Aşar’ın kızları, Remzi Bostancı’nın eşi, Gülizar, Gülseren, Berrin, Bülent ve Ordu Üniversitesi Öğretim Üyesi Derya Bostancı anneleri, Güven, Nazmi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Personeli Özay Tiryaki’nin kayınvalidesi, FİKRET BOSTANCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı aile kabristanlığına defnedilecektir.

05.12.2017

05.12.2017

Oğmaca Mahallesinden, Töngüloğulları’ndan, Merhum Mehmet ve Emine Akbulut’un kızları, Gökçe ve Okan Orhan’ın anneleri, Aytaç Orhan’ın babaannesi, Devlet Hastanesinden emekli hemşire GÖNÜL AKBULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı aile kabristanlığına defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Poturlu Mevkiinden Poturoğulları’ndan, Dursun Baş’ın eşi, Durdi, Durdane, Hediye, Durmuş Poturlu Eski Muhtarı Şenel ve Turgut Baş’ın anneleri HAVVA BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Koşaca Mahallesinden Aliustalar’dan, Necat Demir’in oğlu, Selami, Sezai Demir’in kardeşleri, ZEKAİ DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ordu İli Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Koşaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden Merhum İsmail Baysal’ın oğlu, Ersin, Özer ve Birol Baysal’ın kardeşleri İsmail, Pınar, İrem’in babaları DURSUN BAYSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Kuşgeçidi Mevkiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Oğmaca Mahallesi Töğkel Mevkiinden Karamanoğulları’ndan Merhum Cemal Karaman’ın oğlu, Nurgül Karaman’ın eşi, Hakan Karaman’ın babası, Sabri Karaman’ın kardeşi Altınordu Düz Mahalle Esnaflarından YAVUZ KARAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Töğkel Camiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Artıklı Mahallesinden Bordanacıoğulları’ndan, Merhum Ertan ve Serkan Bordanacı’nın anneleri, Sali, Emin ve İhsan Bordanacı’nın yengeleri, Merhum Ekrem Bordanacı’nın eşi TALİYE BORDANACI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Artıklı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Artıklı Mahallesinden Bordanacıoğulları’ndan, Merhum Ekrem ve Merhume Taliye Bordanacı’nın oğlu, Serkan Bordanacı’nın kardeşi ERTAN BORDANACI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Artıklı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Artıklı Mahallesinden Bordanacıoğulları’ndan, Merhum Ekrem ve Merhume Taliye Bordanacı’nın gelini, Merhum Ertan Bordanacı’nın eşi BİRGÜL BORDANACI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Artıklı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bulancak Enece Köyünden Merhum İsmail Özkan’ın oğlu, Dilek, İsmail, Murat, Şenel ve Nurcan’ın babaları YILMAZ ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Enece Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.12.2017

04.12.2017

Merhum İsmet Yanık’ın oğlu, Neriman, Perihan, Mihrican ve Zeki Yanık’ın kardeşleri, Hilala Yanık’ın babası, Esra Yanık’ın eşi Ordu Esnaflarından FARUK YANIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesindeki evinden alınarak Ulu Camiinde öğle namazını ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesi Sıraca Mevkiinden Çilceoğulları’ndan Merhum hasan Yılmaz’ın oğlu, Cemalettin, Fahri, Kemal Yılmaz’ın kardeşleri, Hasan Yılmaz’ın babası, Esmeray Yılmaz’ın eşi NAMİ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Sıraca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi Aşağıkoca Mevkiinden, Kocamustafaoğulları’ndan Cemal Koç’un eşi, Cumhur, Ömür ve Semra’nın anneleri SABİHA KOÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesinde Saat 10:00 da kılınacak cenaze namazından sonra Günören Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Önceli Mahallesinden Şatıroğulları’ndan Merhum şükrü ve Gülizar Şahin’in oğlu, Hüsne Şahin’in eşi, Serdar, Şükrü, Bülent Şahin, Sevilay, Gülsevil, Aynur ve Nuray’ın babaları, Emekli Milli Eğitim Memuru DURSUN ALİ ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akçatepe Mahallesinden Sedat, bayram Cengiz ve Yıldız Topçuoğlu’nun babaları Ticaret Odası ve Ziraat Odası Eski Başkanı CEMAL CENGİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akçatepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çaytepe Mahallesinden Ağcabaşoğulları’ndan Merhum Mehmet Ağca’nın oğlu, Ergün Ağca’nın ağabeyi, Mali Müşavir ORHAN AĞCA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çaytepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Eymür Mahallesinden Karadanoğulları’ndan, Merhum Hüseyin Karaca’nın oğlu, Murat ve Metin Karaca’nın babaları AHMET KARACA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eymür Mahallesinde Saat 14:30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.12.2017

03.12.2017

Zafer Mahallesinden Çakır Melikoğullarından Merhum Sadık ve Gülsün Çabuk’un kızı Sedaket Bilge’Nin eşi, Hülya,Orhan, Oktay Bilge’nin anneleri MERYEM BİLGE vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karşıyaka Mahallesindeki evinden alınarak Zafer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili Mahallesinden  Azaklıoğullarından Merhum Hamdi Azaklı ve Merhume Ayşe Azaklı’ın oğlu, Mevlüde, Saniye, Yüksel, Mükerrem ve Merhum Mustafa Azaklı’nın kardeşleri Yeni Mahalle esnaflarından YÜCEL AZAKLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şahincili caminde ikindi  namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Arslanoğullarından Merhum Ali Çakır’ın oğlu, Nuran Arslan’ın eşi, Seyhan Alan, Ayhan Trabzon, Erkut Arslan ve Uğur Arslan’ın babaları FİKRİ ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Güzelyalı Mahallesi Güzelyalı Caminde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Asri mezarlığında defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesinden Şahbazoğullarından Merhum Mehmet Şahin’in oğlu Merhum Ahmet Şahin’in kardeşi,Seyfi,Yılmaz, Murat Şahin’in amcaları HACI ŞAHİN  vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeğeni Seyfi Şahin’in cumhuriyet Mahallesindeki evinden alınarak Yukarıtepe Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.12.2017

02.12.2017

Perşembe İlçesi Cınarköy Mahallesinden merhum Bilal ve Gülbeyaz Akdeniz’in kızı, merhum Sadık Uzun’un gelini, Bahri Uzun’un eşi, Selami, Seyhan ve Osman’ın anneleri SEMİNE UZUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe İlçesi Cınarköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesi’nden, Merhum Hasan ve Şaziye Yener’in kızları, Ümit, Fatih ve Özlem Şahin’in anneleri, Merhum Adil, Merhum Nuriye, Mustafa, Mesut, Emine, Bahri ve İlyas’ın kardeşleri, Devlet Hastanesi’nden emekli Ekrem Şahin’in yengesi, Hacı Şahin’in eşi, HACER ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesindeki evinden alınarak İmamhatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alanbey Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Çerli Mahallesi’nden, Doygaroğulları’ndan, Merhum İbrahim Dönmez’in oğlu, Yaşar, Seyhan, Şengül, İbrahim, Derya, Coşkun ve Savaş Dönmez’in babaları, CELAL DÖNMEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çerli Mahallesi Fatma Hatun Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Arpaköy Mahallesi’nden, Caferoğulları’ndan, Merhum Hacı Mustafa Ateş’in eşi, Necati, Selami, Havva ve Şeker’in anneleri, KADİFE ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Arpaköy Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden Dönfelek Mevkiinden Nahit, Mehmet ve Faik Yeşilyurt’un anneleri HAMİDE BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Dönfelek Mevkii Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy ilçesi Özlü Mahallesi Hacıbat Mevkiinden Fikri Demir’in oğlu İSMAİL DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy ilçesi Özlü Mahallesi Hacıbat Mevkii Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karaoluk Mahallesinden Tahmezoğullarından Karaoluk Mahallesi eski muhtarı Necmi Arslan’ın babası MAHİR ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaoluk Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazına ardından kılınacak cenaze namazının sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.12.2017

01.12.2017

Altınordu Topluca Mahallesinden, Hamzaoğulları’ndan Merhum Abdullah ve Fatma Dündar’ın oğlu, Merhum Emekli Astsubay Ali, Bekir ve Hüseyin Dündar’ın kardeşleri Emekli Polis Memuru ÖMER DÜNDAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Topluca camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alucra İğdecik Mevkiinden Eşref Yanıkdağ’ın eşi, Hüseyin, Ali, Mustafa Yanıkdağ’ın anneleri FATMA YANIKDAĞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İğdecik Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy İlçesi Ahmetli Mahallesinden Kilcioğulları’ndan Milliyetçi Hareket Partisi eski il Başkanı Hamza Aldeniz Fevzi, Sezgin ve Tuncay Aldeniz’in babaları CELAL ALDENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ordu ili Ulu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi Evliya Mevkiinden Merhum Hasan Ergen’in eşi, Dursun Şenel, Olgun ve Engin Ergen’in anneleri AYŞE ERGEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.11.2017

30.11.2017

Perşembe İlçesi Beyli Mahallesinden Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli İsmail Deveci, Nurten, Ayten, Fatma, Sema, Songül ve Nurgül’ün babaları, Şadiye Deveci’nin eşi SÜLEYMAN DEVECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesindeki evinden alınarak Altınordu imam Hatip camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Beyli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Doğulu Mahallesinden Kürtoğulları’ndan Merhum Şükrü Gündoğ’un oğlu, Orhan, Erhen, İlhan, Ayhan, Seyhan, Tuncay ve Gabil Gündoğ’un babaları GALİP GÜNDOĞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Doğulu Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Karakoca Mahallesinden Hamzaoğulları’ndan, Merhum Eski Muhtar Ahmet Öz’ün eşi, Hamide, Emine, Ayşe, pembe, Merhum Durmuş ve Abdullah Öz’ün anneleri BİNNAZ ÖZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karakoca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.11.2017

29.11.2017

Ulubey İlçesi Kadıncık Mahallesinden Ordu Ticaret Borsası Emeklisi Merhum Kadir Yılmaz ve Huriye Yılmaz’ın oğlu, Emekli Öğretmen Ferda Yılmaz’ın eşi, Kerim Bora Yılmaz ve Zeynep Başak Yılmaz’ın babası Sacide Şen, Temel ve Mürşide Yılmaz’ın kardeşleri Emekli Öğretmen HALUK YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kadıncık Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Neneli Mahallesi Çolaklioğlu Mevkiinden, Merhum Muharrem Çelebi’nin eşi, İsa, Erdal, Ersal ve Meksüt Çelebi’nin anneleri SELİME ÇELEBİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Neneli Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesi Klavuz Mevkiinden Merhum Mehmet Köz’ün oğlu, Merhum Sebahattin Köz’ün kardeşi, Cevdet, İzzet, Dudu, Adile, Nurcan ve Nuran Köz’ün babaları, Azime Köz’ün eşi NECATİ KÖZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turnasuyu Mahallesi Klavuz Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Hocaoğulları’ndan Merhum İsmail Okumuş’un oğlu, Merhum Fehmi Okumuş’un kardeşi, Ülkü Okumuş’un eşi, Serdar ve Derya Okumuş’un babaları Emekli Öğretmen FAHRİ OKUMUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alambey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Kumrulu Mahallesinden Merhum Hasan Karataş’ın eşi HASRET KARATAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumrulu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunmusa Mahallesinden Zencircioğulları’ndan Merhum Ali Tanrıver’in oğlu, Türkan Tanrıver’in eşi, Yasemin, Yeşim, Ferhan ve Yeliz Tanrıver’in babaları Emekli Öğretmen MUZAFFER TANRIVER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Uzunmusa Mahallesinde Saat 11:30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Arpaköyü Mahallesinden Hacımustafaoğulları’ndan Merhum Ahmet ve Havva Mağden’in oğlu, Merhum Mehmet, Hamdi, Ali Mağden ve Bedriye Yılmaz’ın kardeşleri, Kerime Mağden’in eşi, Yıldız, Özkan, Şükrü, Öznur ve Erkan Mağden’in babaları YILMAZ MAĞDEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesindeki evinden Saat 10:00 da alınarak Arpaköyü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.11.2017

28.11.2017

Gülyalı İlçesi Gülistan Mahallesinden Gayloğları’ndan Merhum Mustafa Kul’un oğlu, Şenel, Gülsen, Ayten, Ayşe, Fatma, Merhum Ayhan Kul ve Gülyalı Müftülük Personeli Kadir Kul’un babaları HÜSEYİN KUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düzköy Mahallesinden Palazoğulları’ndan Osman Öztürk’ün oğlu, Kani, Seyfettin ve İbrahim Öztürk’ün kardeşi Semih, Selim Öztürk’ün babaları TEMEL ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Düzköy Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Durugöl Mahallesinden Merhum Adil ve Ayşe Mustafaoğlu’nun kızı, Mehmet, Faruk Mustafaoğlu ve Nalan Uzunsoy’un kardeşleri NAZAN MUSTAFAOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Mahallesi Ormen Sitesindeki evinden alınarak Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Akkise Mahallesinden Merhum Salih Alkan’ın eşi, Enver, Yunus, Selim, Selami Alkan’ın anneleri, Alaattin ve Salih Manav’ın kardeşleri SÜRİYE ALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkise Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kızılhisar Mahallesinden Zabuncuoğulları’ndan, Merhum Ali Arslan’ın oğlu, Orhan, Erol, Nurol ve Birol Arslan’ın babaları ASLAN ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Evliya aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.11.2017

27.11.2017

Erenli Mahallesinden Merhum Sadık Güneş’in oğlu, Merhum Habip Güneş’in kardeşi, Ayşe, Sadakat, Muzaffer ve Muammer Güneş’in babaları AVNİ GÜNEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Erenli Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Kardeşler Mahallesinden, Delibaşoğulları’ndanSami Akdoğan’ın eşi, Ömer, Nevzat Akdoğan ve Necdime Azaklı’nın anneleri AYŞE AKDOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kardeşler Mahallesinde Saat 11:30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesinden Hacıefendioğulları’ndan Mehmet Aydın’ın oğlu, Özer, Özgül, Özay ve Özcan Aydın’ın babaları, Sebahat Aydın’ın eşi AHMET AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Babalı Mahallesi Uzundüz aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınyurt Mahallesinden Kelkitlioğulları’nda Merhum Hulisi Yeşilyurt’un eşi, Gülay, Ayhan ve Aydın Yeşilyurt’un anneleri HAVVA YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Altınyurt Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Arpaköyü Mahallesi Köseli Mevkiinden, Merhum nezir Şensu’nun kızı, Abdullah Demir’in eşi, Yeşim Demir’in annesi ŞÜKRİYE DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Köseli Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınordu İlçesi Ortaköy Mahallesinden Merhum Ali Ercan’ın oğlu, Eski Muhtarlardan ŞEVKET ERCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ortaköy Camiinde Saat 13:30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.11.2017

26.11.2017

Efirli mahallesinden Hacı Hamitoğullarından merhum Cafer ve Suriye Hatipoğlu’nun torunu Mehmet,Şerif Hatipoğlu ve Hatice Hatipoğlu’nun Tuğba akıncının ağbisi Emekli Albay Eşref Hatipoğlu ve şükran yergünün yeğenleri MURAT HATİPOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Efirli yalı camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Devlet hastanesi hemşiresi Nevin Turan’ın annesi 15 temmuz ilk okul öğretmeni Erdal Turan’ın kayın validesi Ahmet Avcı nın eşi NAZMİYE AVCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün durugöl camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akkise mahallesinde defnedilecektir.

Kabadüz ilçesi Gülpınar mahallesi Düz yaprak mevkiinden zekiroğullarından merhum Namık Akyürek’in eşi Dursun,Mustafa,Adem, Erdoğan’ın anneleri NAİME AKYÜREK vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakıben Gül Pınar mahalle camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.11.2017

25.11.2017

Perşembe İlçesi Soğukpınar Mahallesi Odabaş Mevkiinden Merhum Hasan Odabaş’ın oğlu RASİM ODABAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Odabaş Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gürgentepe İlçesi Tikenlice Köyü Aşağı Mahalleden merhum Sabri Biçerin eşi Hikmet, Murat, ve İsmet Biçerin anneleri ZAHİDE BİÇER vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Tikenlice Köyü Merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Tikenlice Köyü mezarliğına defnedilecektir.

Ulubey yolbaşı mahallesinden Kutupoğullarından Merhum Kahraman Yıldız’ın oğlu RüştüYıldız’ın kardeşi Hacı Ahmet , Kahraman, Arif, Mehmet Yıldız ve Vahide Gemici’ nin babaları HACI MUSTAFA YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Yolbaşı mahallesi camii yanında İkindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.11.2017

24.11.2017

Gülyalı İlçesi Mustafalı Mahallesi Kurtlu Mevkiinden Müezzinoğulları’ndan, Merhum Abdullah Şahin’in eşi, Durmuş Şahin ve Sebahat Şen’in anneleri ZELİHA ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çiftli Kıran Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Korgacoğulları’ndan Merhum Mahmut Ali Korkmaz’ın oğlu, İsmet ve Burhan Korkmaz’ın kardeşleri, Mustafa ve Erdal Korkmaz’ın babaları MAHMUT KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü Mahallesi Kurdan Mevkiinde saat 14:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Korgaçoğulları’ndan Merhum Dursun Korkmaz’ın oğlu, Kayhan, Selami, Aysel ve Tufan Korkmaz’ın babaları, Merhum Emine Korkmaz’ın eşi HACI NEVZAT KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Eyüplü Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hürriyet Mahallesinden Oturoğulları’ndan Merhum Süleyman Otur’un oğlu, Muammer, Tayfun Otur ve Altınordu Belediyesi Personeli Nur Günay’ın babaları MUSTAFA OTUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hürriyet Mahallesi İnören Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Akdan Mevkiinden Cüvelekoğulları’ndan Merhum Niyazi Çetin’in eşi, Merhum Şükrü Çetin ve Çağatay Çetin’in anneleri EMSAL ÇETİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesi Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Neneli Mahallesinden Merhum Mehmet ve Süreyya Gözütok’un kızı, Necdet Gözütok’un kardeşi, Şehit Doğan Gökbulut, Dilek Turan ve Gökhan Gökbulut’un anneleri, Emekli Başçavuş Selahattin Gökbulut’un eşi ŞÜKRAN GÖKBULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Asri aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.11.2017

23.11.2017

Yemişli Mahallesinden Sıldıroğulları’ndan Merhum Mustafa Baştuğ’un eşi, Türkan, Salih, Muhsin ve Emekli Öğretmen Yalçın Baştuğ’un annesi SANİYE BAŞTUĞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yemişli Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Arpaköy Mahallesi’nden, Köseli Mevkiinden, Hekimoğulları’ndan, Hakkı Günaydın’ın oğlu, Perihan, Nuran, Nurcan, Refik ve Muammer Günaydın’ın babaları, Ayşe Günaydın’ın eşi, MEHMET GÜNAYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Arpaköy Mahallesi Köseli Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinden Merhum Hacı Halil Toptaş’ın oğlu, Merhum Sait Toptaş’ın kardeşi, Sezai, Halit Toptaş ve Merhum Hacı Toptaş’ın babaları, Ercan Öksüz’ün kayınpederi HACI SALİH TOPTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Delikkaya Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gümüşhane eşrafından, Fazlı Yalçın ve Fatma Yalçın’ın oğulları, Hasan ve Ömer Yalçın’ın kardeşleri, Yalçın Mühendislikten Mustafa ve Beytullah Yalçın’ın amcaları, Emekli Ticaret ve Sanayi Odası çalışanlarından HÜSEYİN YALÇIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Karaağaç Mahallesinden Kırhasanoğulları’ndan Merhum Ahmet Kır’ın eşi, İlkay, Hatice, Neşe, Ayşen, Işın ve Şenol Kır’ın anneleri MELİHA CİHAN KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karaağaç Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Burhanettin Mahallesinden Merhum Zekeriya Kırdar’ın oğlu, Merhum Harun, Hüsnü ve Murat Kırdar’ın kardeşleri, Hayal Gürsoy, Harun ve Sevinç Kırdar’ın babaları, Mebrüre Kırdar’ın eşi GÜNER KIRDAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Burhanettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yenimahalle Sakinlerinden Merhum Şerif Arslan’ın eşi, eski Terzilerden Beytullah Arslan, Emrullah Arslan, Fatma Köleoğlu, Ayşe Aydoğdu, Durdane Şahin, Emine Arslan ve Sebile Yağır’ın anneleri, ŞADİYE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarıtepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.11.2017

22.11.2017

Yıldızlı Mahallesi Ezirgenoğulları’ndan Merhum Emin Özgül’ün eşi, İsmail, Murat, Ferhat, Tahsin, Mustafa, Salih, Huriye ve Selma’nın anneleri HÜSNE ÖZGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Fındıklı Mahallesi Sallı Mevkiinden Hatipmehmetoğulları’ndan Merhum Durmuş Apay’ın oğlu, Merhum hacı Osman Apay’ın ağabeyi, Turgay, Gökhan ve Zeynep Apay’ın babası TEMEL APAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesindeki evinden alınarak Sallı Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesi Alacatam Mevkiinden Hacı Şevket Şimşek’in eşi, Cefair, Emine, Kadriye, Necahattin, Sebahattin ve Nesime’nin anneleri, HACI MELAHAT ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gökömer Alacatam Mevkiindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesi’nden, Merhum Yusuf Köksal’ın eşi, Yakup Köksal, Merhum Hanife, Perihan, Neriman, Necla ve Saniye’nin anneleri, Yüksel Köksal’ın babaannesi, MERZİYE KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Garkın aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Koşaca Mahallesinden Kaparoğulları’ndan Merhum Cemal Ve Nuriye Felek’in kızı, Merhum Ahmet Kapar’ın eşi, Abdullah, Merhum Erdal Felek ve Nuran Cebeci’nin kardeşleri, Selma, Semai, Hülya, Sema, Uğur, Sabahnur ve Fatih Kapar’ın anneleri ZİNET KAPAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesindeki evinden Saat 09:30 alınarak Koşaca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.11.2017

21.11.2017

Bayadı Mahallesinden Göçoğulları’ndan Merhum Şevket Göç’ün eşi, İsmet, Nuri, Melek ve Zeynep’in anneleri FADİME GÖÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Göçoğlu Mevkiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden Kalyoncuoğulları’ndan Merhum İhsan Başköy’ün eşi, Alaattin, Necmettin, Fahri, Halil Başköy ve Meliha Koç’un anneleri HAYRİYE BAŞKÖY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hacılar Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mustafalı Mahallesi Kadilli Mevkiinden, Osmanefendioğulları’ndanAhmet Aatasever’in eşi, Dursun Ali Atasever’in annesi EMİNE ATASEVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mustafalı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.11.2017

20.11.2017

Yokuşdibi Aşuluk Mahallesinden Karayollarından emekli NİHAT GÜR Vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yokuşdibi Aşuluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden İmamoğulları’ndan Fatma Yıldırım’ın oğlu, Tarkan Yıldırım’ın kardeşi, Orduspor Öğretmeni VOLKAN YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Geriş Mevkiindeki evinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarı Kızılen Mahallesinden Kadınoğulları’ndan Ahmet güzel’in eşi, Feyyaz, Mustafa, Celalettin ve Recep Güzel’in anneleri MUAZZEZ GÜZEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı Kızılen Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Koççukuru aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınordu İlçesi Ortaköy Mahallesinden Merhum Ali Ercan’ın oğlu, Bayram, Mürsel, Rafet ve Şeref Ercan’ın babaları HASAN ERCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ortaköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Piraziz Gökçeali Köyünden, Karahüseyinoğulları’ndan Hicabi Karahüseyin’in oğlu, Ayşe Karahüseyin’in eşi, Cemal Karahüseyin’in kardeşi, Çzkan ve resul karahüseyin’in babası Ordu doğum hastanesi Emekli memurlarından HASAN KARAHÜSEYİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökçeali Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.11.2017

19.11.2017

Ulubey ilçesi Karakoca Mahallesinden Müezzinoğullarından,emekli imam Selahattin Bayram’ın kızı,Mustafa Şimşek’in gelini,emekli Ulubey Fiskobirlik Müdürü Salim Şimşek’in hanımı,Hilal ve Mustafa Emre Şimşek’in anneleri FATMA ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Altınordu İmamhatip Camiinde öğle namazının ardından kılnacak cenaze namazından sonra Ulubey Belediye Meydanında ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Yarlı mahallesinden Şahinoğullarından Merhum Şehri ve Mehmet Şahin’in oğlu Telat,Filiz, Hülya, ve Mutlu Şahin’in babaları gazeteci Temel Aşar’ın kayınpederi HAMİT AŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Hoşköy mahallesinde defnedilecektir.

Kirazlimanı mahallesi Yeşiltepe mevkiinden Merhum Halil İbrahim Genç’ in eşi Şener,Şeref, Nedime, Hüsniye,Gülafer ,Tuncer, ve Merhum Uğurcan Genç’in anneleri RAHMİYE GENÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün yeşiltepe camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Devlet Hastanesi eski müdürlerinden MEHMET HANİFİ ÖZDEŞ vefat etmiştr.Cenazesi bugün Saat 10 : 00 da Sağra fındık konutlarındaki evinin önünde helallik alınarak Perşembe yeni İhsaniye camiinde öğlen namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra kaleka aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.11.2017

18.11.2017

GİRESUN Alucra Armutlu Köyünden, Ayşe Patkavak’ın eşi,Ramazan,Ali,Havva,Emine ve Serap Patkavak’ın babaları, Fatma,Talha ve Hasan Patkavak’ın kardeşleri YUNİS PATKAVAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camii de ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra yarın Alucra Armutlu köyünde Öğle namazında defnedilecektir.

17.11.2017

17.11.2017

Kargıoğulları’ndan Merhum Mehmet Ali ve Nedime Kargı’nın oğlu, İzzettin, Dursen, Gülsen, Hasan Basri, Şükran, Gökhan Kargı’nın kardeşleri HÜSEYİN KARGI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Efirli Yalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Uzunmahmut Mahallesi Kayadibi Mevkiinden, Çuhadaroğulları’ndan Erdal Temiz’in eşi FİLİZ TEMİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra ailekabristanlığında defnedilecektir.

Bucak Mahallseinden Cemal Akyol’un oğlu, Pazarcı Esnaflarından Eşref Akyol, Mine, Zumriye ve Şefika’nın kardeşleri VEYSEL AKYOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

16.11.2017

16.11.2017

Bayadı Mahallesi Kurul Mevkiinden Merhum Mustafa Türkmen’in oğlu, Cemil, Sevim, Yılmaz Türkmen’in babaları KEMAL TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Kurul Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alambey aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.11.2017

15.11.2017

Boztepe Mahallesinden Hacıhamzaoğulları’ndan Merhum Cemalettin Boztepe’nin oğlu, Gül, Fatma, Mustafa, Ali Boztepe’nin kardeşleri SELAHATTİN BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Mahallesi Orhaniye Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.11.2017

14.11.2017

Bayadı Mahallesi Kuşgediği Mevkiinden, Güllüoğulları’ndan Korkmaz ve Merhum Kıymet Gül’ün oğlu, Sedat, Selda, Selçuk ve Serdar’ın kardeşleri VEDAT GÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuşgediği Camiinde Saat 14;00 de kılınacak cenaze namazından sonra Geriş Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Selimiye Mahallesinden Hacı Mehmet Zeki ve Emine Akgül’ün oğlu, Cenk, Cüneyt, Ersin Akgül’ün babalarıSeyfi, Necmi Akgül, Neslihan, Nermin, Nuransel ve Nilgün’ün kardeşleri NURETTİN AKGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Akkise Mahallesinden Hotooğulları’ndan Merhum Osman Gönül’ün oğlu Salih Gönül’ün ağabeyi, Tevrat, Mithat, Hasan, Hüseyin, Mustafa, Ahmet, Mehmet, Hayriye, Taliye ve Selime Gönül’ün babaları HACI CEMAL GÖNÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkise Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Durak Mahallesi Ağkolu Mevkiinden, Alembeyoğulları’ndan Merhum sadık Yurdakul’un oğlu, Huriye Yurdakul’un eşi, Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Daire Başkanı Taşkın Yurdakul ve Aşkın İlknur, Nazife İlkay’ın babaları, Cemal, Faik, Yener, Mevlüt ve Selahattin Şenel Yuırdakul’un kardeşleri TASİN YURDAKUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durak Mahallesi Ağkolu Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinde Manavoğulları’ndan Merhum Abdullah Topkaya’nın oğlu, Selahattin, Ünal, Selami Topkaya, Gönül Türkmen ve Sencan Yılmaz’ın babaları ADEM TOPKAYA vefat etmiştier.Cenazesi bugün Delikkaya Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Efirli Mahallesinden Araboğulları’ndan Merhum Süleyman Sayharman’ın oğlu, Hüseyin, Süleyman Sayharman, Elif yayla, Aslı Aksu’nun babaları CEMİL SAYHARMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hekim Sokağı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden Merhum Hacı Bulak’ın eşi, Merhum Ali Şener’in kızı, Dursun Şener’in ablası, Ali Rıza ve İbrahim Bulak’ın annesi FATMA BULAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Merkez camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer Mahallesinde Eminhoca Oğulları’ndan Mehmet Şahin’in oğlu, Lütfü, Zühtü şahin’in ağabeyleri, Vedat ve Bülent Şahin’in enişteleri MUSTAFA ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zafer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.11.2017

13.11.2017

Karaoluk Mahallesinden Sefer Çapkın’ın oğlu, Hasan ve Şaban Çapkın’ın kardeşi, Ahmet, Zafer, Mustafa Çapkın’ın babaları Orhan Çapkın’ın kuzeni AYDIN ÇAPKIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karaoluk Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Güven Mahallesinden Recepoğulları’ndan Merhum Kemal Akkaya’nın eşi, Sadık, Ufuk, Faruk ve Namık Akkaya’nın anneleri MEHRİYE AKKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güven Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.11.2017

11.11.2017

Yemişli Mahallesi Şerefiye Mevkiinden merhum İsa ve Emine Özdemir’in kızı, merhum Hızır Köse’nin eşi, Mustafa, Kemal, Ayla ve Fatma’nın anneleri, CEMİLE KÖSE vefat etmiştir Cenazesi bugün Orta Camii’nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakalçıkmaz kabristanlığında defnedilecektir.

Burhanettin Mahallesinden Murat Özel’in eşi, Ayşen, Yener, ve Ekrem Özel’in anneleri, SURİYE ÖZEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Burhanettin Mahallesi Camii’nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

10.11.2017

10.11.2017

Karşıyaka mahallesinden Kuğukent Sakinlerinden Ata Dereköy’ün oğlu, Türk Telekom Başmüdürlüğü’nden emekli NECATİ DEREKÖY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuğukent Sitesindeki evinin önünde Saat 08:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Aybastı İlçesi Sağlık Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düzköy Mahallesinden Dumanoğulları’ndan İbrahim Duman ve Nami Yılmaz’ın torunu, Namık ve Şule Duman’ın oğlu, Faruk, Hacer, Elveda Duman, Mehmet, Salih, Zafer Yılmaz’ın yeğeni İBRAHİM CAN DUMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sora Düzköy Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bucak Mahallesinden Merhum Hacı Bekir ve Merhume Saniye Bek’in kızı, Yücel Işık, Gülay Gözükan ve Merhume Tülay Sönmez’in anneleri Maliye Memuru Merhum İsmail Işık’ın eşi HAVVA IŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinin önünde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Doğan Mahallesi Orta Sokaktan Hacı Nazif Şensoy’un eşi, Yaşar ve Erdoğan Şensoy’un anneleri, Doğan Mahallesi Muhtarı Nadir Şensoy’un yengesi FATMA ŞENSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Doğan Mahallesi Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Sayaca Mahallesinden Küçükhasanoğulları’ndan Şaban, Ahmet, Gülistan, Hanife ve Pınar Küçük’ün babaları HİCABİ KÜÇÜK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı Sayaca Mahallesi Caminde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.11.2017

09.11.2017

Ulubey ilçesi Oyumgürgen Mahallesinden Merhum Dursun Canlıca’nın eşi, Osman, Aladdin, Selime Poyraz, Arife Yeşil, Semiye Yavaş, Seniye Uzunçakmak’ın anneleri HAMİDE CANLICA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oyumgürgen Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Artıklı Mahallesinden Mollahüseyinoğulları’ndan Merhum Mehmet Özdemir’in oğlu, Merhum Ali, İsmail, Dursun Özdemir’in kardeşleri, Reşha, Mustafa, Köksal Özdemir ve Sema Bordanacı’nın babaları RAMADAN ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Artıklı Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karaoluk Mahallesinden İlyas, Muharrem, Turan, Fatma, Züleyha’nın anneleri Hacı Hamit Öztürk’ün eşi BEDRİ ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaoluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Durugöl Mahallesinden Hayri Şahin’in torunu Yavuz ve Şengül Şahin’in kızı, Zeliha Şahin’in kardeşi ELVAN ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karapınar Memişoğlu Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Burhanettin Mahallesinden Merhum Cevat Saccılarcı’ın eşi, Merhum Ziver, Hamdi Ergen, Sevinç Özelin, Melek Bacınoğlu, Sevim Özel ve Şaziment Pamuk’un kardeşleri, Asuman Doğru, Şükran Mısırlıoğlu, Ümran Kandazoğlu, Sevinç Gebenci, Yasemin Beyazpınar ve Gül Gencer’in anneleri, Hakkı Gencer’in kayınvalidesi SAADET SACCILARCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir.

08.11.2017

08.11.2017

Işıklı Mahallesinden Merhum Hacı Yıldız’ın oğlu, Ayşe Yıldız’ın eşi Murat, Mehmet, Kezban, Kıymet, Mevlüde ve Hamide’nin babaları BEKİR YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orhaniye Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Işıklı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bahçelievler Mahallesinden Merhum Nazım Karataş’ın eşi, Nuray Kırkaya, Nurdan Gençyürek, Günay Akdemir ve Nazif Karataş’ın anneleri NADİYE MELAHAT KARATAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Ilıcak Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Keleşoğulları’ndan Merhum Durmuş ve Nazmiye Işık’ın oğlu, Tülin, Türkiz, Nilgün, Emine, Ali, Mine ışık’ın kardeşleri, Ayşe Işık’ın eşi, Fırat, Tansu, Merve Işık’ın babaları Bülent ve Levent Alparslan’ın enişteleri MEHMET IŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Teyneli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.11.2017

07.11.2017

Kısacık Mahallesinden Ali Osman Osma’nın oğlu, İhsan, Muharrem, Dursun, Osman Osma’nın babaları ADEM OSMA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kısacık Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Şahinkaya Mahallesinden Kulakcıoğulları’ndan Merhum Ahmet Kulakcı’nın oğlu, Selim, ramazan, cemil Kulakcı’nın babaları MUSTAFA KULAKCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahinkaya Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Zakire Çakar’ın eşi, Tahsin, Ahmet, merhum Mustafa, Zeynep, Erdoğan, Yener Çakar’ın babaları HASAN ÇAKAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Zafer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Dereli Mevkiinden Altınordu Belediyesi Fen İşleri Personeli Atakan Candan’ın babası CEMAL CANDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.11.2017

06.11.2017

Yokuşdibi Bahariye Mahallesinden Merhum Yunus Yılmaz’ın oğlu, Hüsnü, Osman ve Merhum Cemal Yılmaz’ın kardeşleri Ayşe Yılmaz’ın eşi, İsmail, Ayten, Nurten ve Hatice’nin babaları Eski Kömürcüler Sokağı Esnaflarından MEHMET YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Hocaoğlu Mahallesinden Merhum Süleyman Bektaş’ın oğlu, Devlet Hastanesi Personeli Tanju ve Rıdvan Bektaş’ın babaları, Hasan, İhsan, Mehmet ve Feyzi Bektaşın kardeşleri Emekli Belediye Personeli ŞÜKRÜ BEKTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hocaoğlu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Ohtamış Mahallesinden Kamuran Kocaman’ın babası, Dursun Kocaman’ın oğlu, KAZIM KOCAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ohtamış Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.11.2017

05.11.2017

Kayadibi Mahallesinden Kocamustafa Oğullarından merhum İdris Koç un oğlu, Ünzile, Musa, Bekir, Ümmehan, Fatma, İrfan ve İsa Koç un babaları, Tenzile Koç un Eşi NAZIM KOÇ vefat etmiştir.Cenazesi Pazar günü saat 10.00 da evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından Kayadibi Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Durak Mahallesinden Hasan ve Hatice Yurdakul un oğlu, merhum Ahmet, Gültekin Yurdakul un kardeşi, Cem, Mutlu ve Kutlu Yurdakul un babaları Osman ve Suat Yurdakul un amcası MUSTAFA YURDAKUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Durak Mahallesi Ağakolu camiinde kılınacak öğle namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Eymür Mahallesinden Merhum Ali Kahraman ın kızı, Salih, Gürbüz, Sultan Tatar ve Nermin Akyurt un anneleri, Cemil Kahraman, Gökçen Türkmen Merhum Remzi, Arif ve Durmuş Kahraman ın ablaları merhum Temel Gürbüz ün eşi PEMBE GÜRBÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eymür Mahallesi camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

04.11.2017

04.11.2017

Hatipli Mahallesi Taşbaşı Mevkiinden Ahmet oğlu Merhum Sevgican Karakoç un eşi, Ayla, Figen ve Erdinç Karakoç un babaları MEHMET KARAKOÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Taşbaşı Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camide Öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Şahinkaya Mahallesinden Akbaşoğullarından merhum Ahmet Akbaş ın eşi, Salim, Salih ve Aziz Akbaş ın anneleri FATMA AKBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11.00 de Şahinkaya mahallesi Çukur Mevkiinde aile kabristanlığına defnedilecektir.

Bucak Mahallesinden Merhum Vahit ve Kazime Gürsoy un oğlu, Kemal, Hasan, Hüseyin, Ayla, ve Hülya Gürsoyların ağabeyleri TEMEL GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Orta Camide kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar mezarlığında defnedilecektir.

Ateş Ailesinden merhum Mustafa ve Gülsüm Patkavak ın kızları, Merhum Mehmet Ateş in eşi, Havva, Hanife, Hacer ve Kezban Ateş in anneleri, Yusuf ve İsmail Patkavak, Ayşe Kılıç, Fatma Güler ve Hatice Tekneci nin ablaları GÜLÜZAR ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Orta Camide kılınacak cenaze namazından sonra Çakalçıkmaz mezarlığında defnedilecektir.

Gülyalı Kestane Mahallesinden, Müezzinoğullarından merhum Dursun Yurtsevenin oğlu, Güzide Yurtseven in eşi, Mustafa ve Ahmet Yurtsevenin babası KAHRAMAN YURTSEVEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından Akyazı camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Kestane Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Mersin mahallesinden Merhum İsmail ve Kadriye Özkan ın oğlu, Rabia Özkan ın eşi, Erbey, Serdar ve İnanç Özkan ın babaları, merhum Erdem Özkan, Erkan Özkan, Emine, Ender ve Bahdişen Özkan ın ağabeyleri emekli tapu müdürü ERDOĞAN ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Mersin Mahallesi camiinde kılınacak ikindi namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.11.2017

03.11.2017

Yaraşlı Mahallesinden Kütükoğulları’ndan Merhum Mehmet Özdoğru’nun oğlu, Ali, Abdullah ve Burhan Özdoğru’nun kardeşleri Şeref ve Birol Özdoğru’nun babaları KEMAL ÖZDOĞRU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yaraşlı Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kuylu Mahallesinden Melikoğulları’ndan Mustafa Özdemir’in oğlu, Cemil, Enver, Erdal, Selim Özdemir’in kardeşleri Özgür Özdemir’in babası CAFER ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde Cuma namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Yukarı Kirazdere Mahallesinden Ahmet Acar’ın oğlu, Engin, Ersin, Ersal Acar ve Sibel Yolcu’nun babaları OSMAN ACAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hüseyin ve Merhume Fatma Güler’in oğlu, Mecbure Güler’in eşi, Yılmaz, Necat Güler, Ayşegül, Kamber, Merhum Nazım ve Coşkun Güler’in kardeşleri, Aytekin Güler, Nigar Yüce, Nilgün Kirpitçi ve Elif Tatar’ın babaları, Enis Yüce, Akın Kirpitçi ve Atilla Tatar’ın kayınpederi SEYFİ GÜLER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şahincili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.11.2017

02.11.2017

Ulubey Akoluk, Gökçeağıl Mahallesinden, Topkaraoğulları’ndan, Merhum Rüşan Topkara’nın oğlu, İhsan, İlhan, Engin, Sezgin Topkara ve Sunay Öztürk’ün abileri, Ünsal, Ümit, Köksal, Soner ve Yüksel Topkara’nın babaları OSMAN TOPKARA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökçeağıl Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hürriyet Mahallesinden Ateşoğulları’ndan Merhum Osman Ateş’in oğlu, Hürriyet mahallesi Muhtarı Selami Gür’ün ağabeyi MUSTAFA ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hürriyet mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Galleygen Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.11.2017

01.11.2017

Gülyalı Ürümbey Mahallesinden, Merhum Nazım ve Emine Kalafat’ın oğulları, Hasibe, Sabri ve Hamdi Kalafat’ın kardeşleri, Hacer Kalafat’ın eşi, Mine, Murat ve Bülent Kalafat’ın babaları HASBİ KALAFAT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Ürümbey aile kabristanlığına defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden, Hasan, İsmet, Cemil ve Uğur’un anneleri, Hasan Demirel’in eşi, MUTEBER DEMİREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gülyalı Kestane Mahallesinden, Merhum Küpçe Ali’nin oğlu, İsmet, Sadullah, Emrullah ve Feyzullah Öztürk’ün abileri, Ali Öztürk’ün babası, Emine Öztürk’ün eşi, HİKMET ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kestane Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Neneli Mahallesinden, Çağanoğulları’ndan, Merhum Ramiz Çağan’ın oğlu, Ferhat ve Salih Çağan’ın kardeşleri, Volkan Çağan’ın babası, ŞÜKRÜ ÇAĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00’te evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Öceli Mahallesinden, İmamoğulları’ndan, Merhum Hacı Hüseyin Gürdal’ın gelini, Merhum Emin Gürdal’ın eşi, Mete, Melek ve Dilek’in anneleri, HAMDİYE GÜRDAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

31.10.2017

31.10.2017

Arpaköy Mahallesinden Merhum Tevrat Sevinç’in oğlu Mecit, Mustafa, Tacettin Sevinç’in kardeşleri Faruk, İrfan, Mürşit, İslam, Müslim, Merhum Fatih Sevinç ve Şenay Türkmen’in babaları, Döndü Sevinç’in eşi NECAT SEVİNÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Arpaköy Çaka Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akkise Mahallesinden Müezzinoğulları’ndan Ekrem ve Filiz Özyurt’un anneleri NECMİYE ÖZYURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akkise Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Kumanlar Mahallesinden İsmail Yuvarlak’ın oğlu, İhsan, Mehmet, Şener, Selami ve Yılmaz Yuvarlak’ın kardeşleri Ali, Nazmiye, Dilek ve Derya’nın babaları EVZADE YUVARLAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kumanlar mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şenköy Mahallesinden Bölükoğulları’ndan Merhum Hami Akgül’ün oğlu, Merhum Cemil, Aydın, Ali, Raşit, Mahmut Akgül’ün ağabeyleri, Yıldıray, Güngör, Tarık ve Nezaket Akgül’ün babaları CEMAL AKGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şenköy Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Yeşilada Mahallesi Bakacak Altı Mevkiinden Musabaşoğulları’ndan Merhum Yunus Baş’ın oğlu TAHSİN BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kabadüz Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.10.2017

30.10.2017

Gülyalı Mustafalı Mahallesi Çerkezli Mevkiinden Deremlioğulları’ndan Merhum Hasan Öz’ün oğlu Yasemin, Salih, Hasan, Sümenya, Süreyya, Selcan Emiroğlu’nun babaları, Emine Emiroğlu’nun eşi OSMAN EMİROĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çerkezli Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yarlı Mahallesi Hürriyet Mevkiinden Merhum Mustafa Bulut’un oğlu, Saffet Bulut’un kardeşi, Emrah, Enes, Evren, Efkan ve Ersin Bulut’un babaları İZZET BULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yarlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Beyli Mahallesi Küçükluoğlu mevkiinden Küçükluoğulları’ndan Şevki Küçük’ün eşi, Sefa Küçük’ün annesi Tepecik İmamı İlhami, Halil, Mustafa Küçük’ün yengeleri ŞADUMAN KÜÇÜK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Beyli merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yeşilköy Mahallesinden Cuvalcıoğulları’ndan Mustafa, Fedai, Zekai Çelik’in babaları Haşim Çelik’in oğlu MEHMET ÇELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yelişköy Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.10.2017

29.10.2017

Kumbaşı mahallesinden merhum Bahri ve Ayşe PINAR’ın oğlu Cahide ,Gönül PINAR’ın eşi Arzu , Tayfun ve Ayşegül’ün babaları ÖZTAN PINAR vefat etmiştir.Cenazesi büğün Taşbaşı Mahallesindeki evinden alınarak Keçiköy Kiraz Limanı caminde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe Uzundüz kabristanlığında defnedilecektir.

28.10.2017

28.10.2017

Saraycık Mahallesinden Merkez Mevkiinden Guruoğulları’ndan Merhum Muzaffer Kurnaz’ın eşi, Sebahat, Cengiz, Engin, Çetin Kurnaz’ın anneleri NAFİYE KURNAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer mahallesinden ÇakırMelikoğullarından Merhum Kazım ÇABUK’un oğlu Feride GÜNDOĞDU, Nursel OCAK ,Mustafa ve Kadir ÇABUK’un babaları HACI SEYİT ÇABUK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zafer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Şıhlar Mahallesinden Palaoğullarından Merhum Kazım çavuşun oğlu Dursun ÖZDEMİR , Merhum Nezaket ,Döndü ,Taliye ve Çakırın Ağabeyleri Merhum İbrahim Özdemir Kenan Osman Cemil ÖZDEMİR’in babaları AVNİ ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şıhlar Mahallesi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.10.2017

27.10.2017

Cumhuriyet Mahallesinden Merhum Ali Büber’in eşi, Merhum Necmettin, Mithat, Sevgican, Aysun, Aysel ve İmdat’ın anneleri ZÜHRE BÜBER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Cumhuriyet Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmuıt Mahallesi Cami Yanı Mevkiinden Mustafa Köksal’ın kızı ZÜLEYHA KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayabaşı Mahallesi Yazıköy Mevkiinden Merhum Ahmet Soysal’ın oğlu, Fatih ve Serap Soysal’ın babası, Müzeyyen Soysal’ın eşi YUSUF SOYSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yazıköy Mevkiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Burhanettin Mahallesinden İsmail Özyurt’un eşi, Halime, Türkan, Arif, Şeref, Şahap Özyurt ve Suzan Akyazı’nın anneleri SÜRİYE ÖZYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Burhanettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.10.2017

26.10.2017

Hacıvelioğulları’ndan, Hurşit oğlu, Ziya, Ali, Mustafa, Hüseyin, Hasan, Ahmet Şenocak’ın kardeşleri, Yiğit, Mert, Dilan Şenocak, Tahir Odabaş’ın dedeleri, Cem ve Elif Şenocak’ın babaları, Nuran Şenocak’ın eşi, İSMET ŞENOCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Saraycık Merkez Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden Ustaoğulları’ndan, Bahri, Bayram ve Baki Güneş’in babaları, Sezgin Güzelordu ve Ömer Sarı’nın kayınpederi, Dursun Güneş’in oğlu MEHMET GÜNEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip camiinde saat 10:00’da kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gülyalı Ambarcılı Mahallesinden Gıdooğulları’ndan Ali, Uğur, Onur, Salih, Filiz ve Güllü Cörüt’ün babaları ASLAN CÖRÜT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ambarcılı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Fındıklı Mahallesinden Sarıhüseyinoğulları’ndan Merhum Mustafa Özdemir’in oğlu, Taner, Tamer, Tümer ve Tugay Özdemir’in babaları ÜNAL ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Fındıklı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.10.2017

25.10.2017

Kabadüz Akgüney Mahallesinden, Meletlioğulları’ndan, Merhum Hasan ve Fatma Başarslan’ın oğulları, Ali, Mustafa Başarslan ve Gülüşan Şanlıtürk’ün abileri, Emine Aksoy ve İfaket Özçelik’in kardeşleri, Ercan Başarslan’ın babası, Fatma Başarslan’ın eşi, MEHMET BAŞARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akgüney Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bakacak mezarlığına defnedilecektir.

Perşembe Ekinciler Mahallesinden, Hekimoğulları’ndan, Merhum Hasan Gümüş’ün oğlu, Bülent Gümüş, Arzu Kara ve Nazlı Akdeniz’in babaları, CEMİL GÜMÜŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ekinciler Mahallesi Akgüney camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

24.10.2017

24.10.2017

Perşembe Güzelyurt Mahallesinden, Borucuoğulları’ndan, Merhum Selahittin Bayrak’ın oğlu, Düz Mahalle esnaflarından Sebahittin Bayrak’ın kardeşi, YAHYA BAYRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de Güzelyurt Mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ulubey Aydınlar Mahallesinden, Dervişoğulları’ndan, Bilal Can’ın oğlu, Kazım ve Abdullah Can’ın kardeşleri, ŞEVKET CAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Aydınlar Mahallesinde saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ulubey Koşaca Mahallesinden, Recepoğulları’ndan, Merhum Mehmet Akkaya’nın eşi, Hilmi, Olcay Akkaya’nın annesi, HAYRİYE AKKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmamhatip Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güvenköy aile kabristanlığına defnedilecektir.

23.10.2017

23.10.2017

Işıklı Mahallesi Batamı Mevkiinden Köseoğullarından Hacı Cevat Bülbül’ün eşi, Sevim Bayram, ve Fatma Atik’in anneleri GÜLİSTAN BÜLBÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Işıklı Mahallesi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Sağırlı Mahallesinden, Musabaşoğulları’ndan, Merhum Bayram Baş’ın torunu, Ordu Ziraat Bankası emeklisi Mesut Baş ve Naime Baş’ın oğulları, Merve Baş’ın kardeşi, MERT BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmamhatip Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sağırlı Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

22.10.2017

22.10.2017

Öceli Mahallesi Çakırlı Mevkiinden Aliboğullarından merhum Ahmet Cabbar’ın oğlu, merhum Mustafa, Mehmet, Ahmet Cabbar ve Salahattin Güneyin kardeşi, Osman, Aydın, Mustafa ve Şenel Cabbarın babaları, Emriye Cabbarın eşi, YAKUP CABBAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Mahallesi Çakırlı Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Çavuşlar Mahallesinden Müftüoğullarından, merhum Mustafa Şensoy’un eşi, Naci, Hadi, Hayati, Nebahat, Ülker, Gülfem ve merhum Ali Kemal’in ablaları, Ayfer, Tamer Haluk ve İrfan Şensoy’ların anneleri NEZAHAT ŞENSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.10.2017

20.10.2017

Gülyalı Mustafalı Mahallesinden Hafız Abdullah Uzun’un oğlu, Merhum Hacer Uzun’un eşi Mukaide, Kemal, Cengiz, Abdullah, Muhteşem, Muteber, Hakan, Güven ve Diş Hekimi Demirel Uzun’un babası ALAATTİN UZUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesindeki evinden Saat 10:00 da alınarak Mustafalı Mahallesi Meliha Hatun Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hürriyet Mahallesinden Ateşoğulları’ndan Tuncer Ateş’in eşi, Tolga, Volkan, Hakan Ateş’in anneleri SEYLA ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hürriyet Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hasan Aksu’nun oğlu, Merhum Mustafa ve Mahmure Aksu’nun kardeşi Nurhayat Duman, Elif Aksu’nun babaları MEHMET TAHİR AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden Ahmet ve Gülbeyaz çakır’ın oğlu, Hasan, Hüseyin, Cemil ve İnci’nin kardeşleri, Nilgün Çakır’ın eşi, Mehtap Çakır’ın babası Hoşgör Lakaplı MUSTAFA ÇAKIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.10.2017

19.10.2017

Merhum Mustafa ve Hatice Memecan’ın kızı, Merhum Hamdi Sezgin’in eşi, Hasan Tahsin,Merhum Mahmut Ali, Dr. Osman Hilmi ve Tahsin Kazım Memecan’ın kardeşleri GÜLSÜM SEZGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Fatih Gemalmaz’ın oğlu, Macide Gemalmaz’ın eşi, Yavuz, Selin, Gökçe Gemalmaz’ın babaları Ordu Devlet Hastanesi Emekli Doktorlarından SEZAİ GEMALMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gürgentepe İlçesi Cumhuriyet Mahallesinden Merhum Cevat Şanlı’nın eşi, Aydın, Muzaffer ve Mustafa Şanlı’nın anneleri NALİGÜL ŞANLI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gürgentepe Cumhuriyet Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunmusa Mahallesinden Zencircioğulları’ndan Merhum Ali Tanrıver’in oğlu, Altun Tanrıver’in eşi, Yener, Mustafa, Ali, Nesrin, Emine ve Funda’nın babaları CAFER TANRIVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmusa Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karacaömer Mahallesinden Merhum Mesut Altaş’ın oğlu, Emine Altaş’ın eşi, Selçuk ve Selman Altaş’ın babaları Orhan, Turan ve Dursun Altaş’ın kardeşleri NAMIK ALTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karacaömer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.10.2017

18.10.2017

Mübarek Mahallesinden Ceyhun, Tayfun, Zehra Yeşilyurt’un dedesi Mübarek Mahallesi Muhtarı Eyüp Yeşilyurt’un babası SALİM YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Güzelyurt Mahallesinden Dursun Ali Ergen’in eşi, Yalçın, Kaya ve Arzu Ergen’in anneleri NEJLA ERGEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum İsmail Albayrak’ın oğlu, Fulya Albayrak’ın babası Emekli Başkomser OSMAN UĞUR ALBAYRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Soğukpınar Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyurt Mahallesinden Akın ve Adnan’ın babaları, Ali Kemal, Selami, Nurgül Akdeniz’in kardeşleri, Nevin Akdeniz’in eşi AHMET AKDENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Oğmaca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesinden Merhum Kadir Kahraman’ın eşi HÜSNE KAHRAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Başköy Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.10.2017

17.10.2017

Kızılhisar Mahallesinden, Hacıkadıoğulları’ndan, Merhum Kamil Keskin’in oğlu, Bilgi ve Ziver Keskin’in babaları, emekli uzman çavuş Ferhat Keskin vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Merkez Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

16.10.2017

16.10.2017

Öceli Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Merhum Dursun ve Fikriye Öztürk’ün oğlu, Haki, Hami Öztürk ve Tülin Alay’ın kardeşleri, Melek Öztürk’ün eşi Dursun, Volkan, Tolga Öztürk ve Sevgi Cabbar’ın babaları Ordu Taksici Esnaflarından HAKKI ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy İlçesi Güzelyurt Mahallesinden Orman İşletme Müdürlüğü Personellerinden Osman Beğen, Ahmet ve Nazile Yanık’ın anneleri GÜLİZAR BEĞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Merhum Sami Akçevre’nin kızı, Semih, Serap, saniye Karaköse’nin anneleri Kayıs Karaköse’nin eşi GÜLÇİN KARAKÖSE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kiraz limanı camiinde kikndi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.10.2017

15.10.2017

Kayabaşı mahallesinden Zübeyir Güzelhan’ın Eşi, Kemal, Orhan, Yurda ve Ayşe’nin Anneleri; İbrahim Gönül, Nebahat Bayramiç ve Nebie Özsoy’un Ablaları;   SEBAHAT GÜZELHAN  vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi  camiinde  ikindi namazına mütakiben  kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.10.2017

14.10.2017

Şenköy Mahallesi Yukarıtepe Mevkiinden karahaliloğulları’ndan Merhum Nuri Güven’in oğlu, Merhum Hamdi, Ekrem ve Yılmaz’ın kardeşleri İZZET GÜVEN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Şenköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Arpaköy Mahallesinden Merhum Mevlüt Sevinç’in eşi, Ayfer Öztürk, Sevgican Türkeli, Merhum Aysel Yalçın, Aydın ve Aycan Sevinç’in anneleri CEMİLE SEVİNÇ vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Arpaköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.10.2017

13.10.2017

Neneli Mahallesinden Merhum Şükrü Tiryaki’nin oğlu, Nevzat, Bekir, Dursun, Cengiz, Atilla ve Merhum Bahri Tiryaki’nin kardeşleri Hakan Tiryaki’nin babası P.T.T Emeklisi HİDAYET TİRYAKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 10.00 da Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Neneli Ağgedü Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Yeniöz Mahallesinden Hasan Basri Varolsun’un oğlu, Yahaya, Zekeriya, hakan ve Emre Varolsun’un kardeşleri MUSTAFA VAROLSUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeniöz Yağmurlar Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kökenli Mahallesinde Şeyhoğulları’ndan Merhum Hüsamettin şen’in eşi, Saniye, Merhum neşe, Sebahattin, Suzan ve Rezzan Şen’in anneleri MELİHA ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bucak Mahallesi Sakinlerinden Merhum Avni Töngel’in eşi, Şenol, Aysun, Aysel ve Ayten’in anneleri ŞENGÜL TÖNGEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.10.2017

12.10.2017

Ulubey İlçesi Şeyhler Mahallesinden Güneroğulları’ndan Merhum Hasan Güher’in oğlu, Merhum şenel, Hasan, İmdat ve Nihat Güher’in babaları HÜSEYİN GÜHER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şeyhler Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Terzili Mahallesinden Merhum Hasibe ve Alaybey Sarı’nın oğlu, Zeynep, Ziynet, Rafet, Safet, Emine, Ali, Ahmet, Mehmet ve Hasan Sarı’nın kardeşleri, Naile Dilber, Selma Pamuk, Eda Karagöl, Seyfi ve Hakan Sarı’nın babaları, Hatice Sarı’nın eşi Eski Akyazı Mahallesi Muhtarı HASAN SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi Ahmetoğlu Kıran Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Orhaniye Mahallesinden Ceceloğulları’ndan Merhum Mahmut ve Merhume Hacer Yamaner’in oğlu, Gülbin Yamaner’in eşi, Ahmet va Tamer Yamaner’in babaları Hatice Şahin, Merhum Ziya ve Mehmet Yamaner’in kardeşleri Emekli Polis Memuru CEVAT YAMANER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Orhaniye Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yeşilköy Hüngülcüoğulları’ndan Merhum Asım Varlık’ın oğlu, Hamdi, Yakup, Yusuf, hasan, Muhsin, Ayşe ve Meryem’in babaları ALİ VARLIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Işıklı Mahallesi Doğu Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı Mahallesinden Mehteroğulları’ndan, Merhum Durmuş Aydın’ın eşi, Nurittin, Salih, Muzaffer, Hacı Ali ve Merhum İhsan Aydın’ın anneleri FERİDE AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Geriş Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.10.2017

11.10.2017

Öceli Mahallesi Pirahmetli Mevkiinden, Altunbaşoğulları’ndan Merhum Şaban Altunbaş’ın eşi, Emin, Cemal, Nermin, Hasibe, Necla ve ŞengülAltunbaş’ın anneleri Cemile Hatipoğlu, Ahmet ve Kadir Öztürk’ün kardeşleri MEVLÜDE ALTUNBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.10.2017

10.10.2017

Bayadı Mahallesinden Kuruloğulları’ndan Merhum Astsubay Kemalettin Kurul’un eşi, Ufuk Kurul’un annesi SEVİM KURUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Burhanettin Mahallesi’nden, Asiye ve Merhum Şükrü Özyurt’un oğulları, Merhum İsa Özyurt, Gürdale Sezer, Süleyman, Erdal ve Ekrem Özyurt’ların kardeşleri, Raşit Azaklı’nın damadı, Şule Özyurt ve Taşbaşı Camii İmamı Muhammet Özyurt’un babaları, Nimet Özyurt’un eşi, Altınordu esnaflarından ayakkabıcı ALAETTİN ÖZYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Burhanettin Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Kayadibi Mahallesi’nden, Fırgıroğulları’ndan, Ordu esnaflarından Hüseyin Gürsoy’un oğlu, Emre, Berat, Talha ve Enes Gürsoy’un babaları, Hülya Gürsoy’un eşi, OĞUZ GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kayadibi Mahalesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

09.10.2017

09.10.2017

Akkese Mahallesinden Merhum Dursun Ali Türkan’ın oğlu, Merhum Halit, Galip, Murat ve Arslan Türkan’ın kardeşleri, Nadir Türkan’ın babası Emekli Öğretmen HASAN TÜRKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden Kurucuoğulları’ndan Merhum kazım Kurucu’nun eşi, Merhum Ahmet Kurucu’nun kızı, Kemal ve Kenan Kurucu’nun anneleri HURİYE KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Mahallesi Nizamettin Üç Yol Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden Merhum Hüseyin köksal’ın oğlu, Mustafa Köksal ve Emine Kılıç’ın babaları HİKMET KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Garkin mevkiindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.10.2017

08.10.2017

Kabadüz İlçesi Başköy Dikenli mahallesinden; merhum Dursun Evli nin oğlu Yakup Evli ve Merhum Ahmet ve Mustafa Evli’nin kardeşi,Hasan, Hamdi, Aydoğan ve Fehmi Evli!nin amcaları Mesut, Musa ve Mehmet Evlinin Babası Başköy Eski muhtarı SALİH EVLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10:30 da İmamhatip camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Kabadüz başköy aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kızıl hisar mahallesinden Bektaş oğullarından merhum Kiraz, Mehmet Bektaş ‘ın oğlu Mustafa, Remzi, Merhum Hikmet ve Engin Bektaş’ın kardeşi Ertuğrul, Okan ve Volkan Bektaş ın babaları Döndü Bektaş’ın eşi BAHRİ BEKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakıben kızılhisar mahallesinde toprağa verilecektir.

Zafer mahallesinden Mollaoğullarından belediyeden emekli Aydın ve Lütfiye Ocak’ın kızı, Belediye personeli Ali, Hasan ve Aziz Ocakların kardeşleri, Adilcan Öztürk’ün annesi AYSUN OCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10 da Şirinevlerdeki evinden alınarak Öğle namazının ardından Şirinevler camiinde cenaze namazı kılınarak Zafer mahallesinde defnedilecektir.

07.10.2017

07.10.2017

Karaağaç mahallesinden Kırhasanoğullarından Hacı Hüsnü Kır’ın oğlu, Orhan Kır vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karağaç mahalle camiinde öğle namazının ardından Karaağaç mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Sebze pazarı esnaflarından merhum Hacı Hüseyin Yıldırım ve merhume Saadet Kırış’ın oğlu, merhum rajon Kemal, merhume Emine, merhum Süleyman, Üstün ve Murat Yıldırım’ın abileri, Selçuk, Hakan ve Semanur Yıldırım’ın babaları, Emine Yıldırım’ın eşi Yüksel Yıldırım vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde kılınacak ikindi namazının ardından Efirli’deki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Subaşı Mahallesi Sakinlerinden Ordu Belediyesi Emeklisi Sabri Güvenç’in oğlu, Erol, Erdem, Erdal ve Soner Güvenç’in kardeşleri CANER GÜVENÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesi Fatih Camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra Soğuk pınar aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Başköy Megri mahallesinden Gedoğullarından merhum Yakup Şensoy’un kızı, Sıtkı Şensoy’un eşi, Yekta Şensoy, Reyhan Gümüşkaya ve OSKİ personeli İlhan Şensoy’un anneleri Hayriye Şensoy vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından önce Başköy’deki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Mesudiye ilçesi Darıcabaşı mahallesinden Kemal Karaarslan’ın oğlu, Mustafa Biçer’in damadı Özcan Biçer vefat etmiştir.
Cenazesi bugün ikindi namazının ardından İmam-Hatip camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Nizamettin mezarlığında toprağa verilecektir.

Terzili Olukçukuru mahallesinden Merhum Osman Fazla’nın oğlu, İklimiye Fazla’nın eşi, Merhum Hasan, Cevdet; Salih ve Pembe Fazla’nın kardeşi, merhum Zafer Fazla, Nurşen Türkmen ve Altınordu Belwediyesi personellerinden Mustafa Fazla’nın babası Cevdet Fazla vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Terzili Ahmetoğlukıranı camiinde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.

06.10.2017

06.10.2017

Burhanettin Mahallesi Geriş Mevkiinden Merhum Cevdet Ergin’in oğlu, Merhum Eşref ve Cihangir Ergin’in kardeşleri Ümran Zeynep Ergin’in eşi, Cevdet Ergin’in babası Emekli Öğretmen MURAT ERGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Burhanettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zaferi Milli Mahallesinden Güner Çebi ve Merhum Türkan Çebi’nin damadı, Çağlayan Şahinkaya’nın eşi, Aslı Şahinkaya’nın babasıBağkur İl Müdürlüğünden Emekli İSMAİL ŞAHİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 10:00 da Kuğukent E/Bloktaki evinden alınarak Gölköy Kuşluvan mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunmusa Mahallesi’nden, Yusufbaşoğulları’ndan, Merhum Ahmet Yücel’in oğlu, Telli Yücel’in eşi, Fuat, Suat, Nurhayat, Nuray ve Cevat Yücel’in babaları, Hüseyin, Saffet, Merhum Turan, Yusuf, Orhan ve Telli Özata’nın kardeşleri, Cesur Uzun ve Çetin Şener’in kayınpederi, MURAT YÜCEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Uzunmusa Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

05.10.2017

05.10.2017

Perşembe ilçesi Çamarası Mahallesinden Deredüz Mevkiinden Dursun Gümüş’ün oğlu, Vural ve Yücel Gümüş’ün babaları ALİ GÜMÜŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çamarası mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden İbiloğlu Mevkiinden Merhum Cafer Sönmez’in eşi, Asım, Necati, Turgay, Ayhan, Şükran, Rabia, Nurcan, Merhum Nevzat ve Özcan Sönmez’in anneleri EMİNE SÖNMEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 10:00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Güzelyalı mahallesinde İbiloğlu Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.10.2017

04.10.2017

Terzili Mahallesinden merhum İlyas ve Hasibe Köse’nin oğlu, Aynur, Saynur, Hatice, Sabahnur, Yadigar, Coşkun, Zeki, Merhum Murat ve Muzaffer Köse’nin kardeşleri Gülnur, Hasibe ve Tayfur Köse’nin babaları, Saadet Köse’nin eşi, Akyazı Mahallesi Sakinlerinden MUSTAFA KÖSE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesi’nden, Hacıhasanoğulları’ndan, Merhum Hacı Mehmet Yılmaz’ın oğlu, Merhum Durmuş ve İmdat Yılmaz’ın kardeşi, Saadet Yılmaz’ın eşi, Arzu, Aysun ve Mehmet Yılmaz’ın babaları, ŞAKİR YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra Teyneli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.10.2017

03.10.2017

Karaağaç Mahallesi Kayadibi Sokaktan Harun Kurucu’nun oğlu, Merhum Ahmet Kurucu’nun eşi, İbrahim, Nihat, Necmettin, Selahattin, Emine, Gülizar, Fatma ve Mukaddes Kurucu’nun anneleri HALİSE KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaağaç Mahallesi Kayadibi Sokakta Saat 11: 00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Kardeşler Mahallesinden Karahaliloğulları’ndan İbrahim Karair’in kızı, Tevrat Karair’in eşi, Hasret, Fazail ve Aysun’un anneleri EMİNE KARAİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kardeşler Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı mahallesinden Orusoğulları’ndan, Merhum Salim Güney’in oğlu, Kani ve Yusuf Güney’in kardeşleri Emekli Astsubay HAMİ GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınordu İlçesinden Emekli Merhum öğretmen Edibe ve Rasim Akyol’un damatları, Serpil Çakırsoy’un eşi, Çağla Çakırsoy ve Sanem Hazaroğlu’nun babaları, Endüstri Meslek Lisesi öğretmenlerinden ERSAN ÇAKIRSOY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yalı Camiide öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kökenli Mahallesi Müezzinoğulları’ndan, Merhum Cafer Günkaya’nın eşi, Cevat, Zenibe, Mehmet ve Metin Günkaya’nın anneleri, FİKRİYE GÜNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14:00’te evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.10.2017

02.10.2017

Delikkaya Mahallesinden Sakaoğulları’ndan Merhum Tevfik Gürsu’nun oğlu, Ali, Halit, Namık Gürsu’nun kardeşleri, Bilal, Emine Gürsu’nun babaları, Candan Gürsu’nun eşi HASAN BASRİ GÜRSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Delikkaya Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili Mahallesinden Merhum Durmuş ve Elvide Kalkan’ın oğlu, Galip ve Halit Kalkan’ın kardeşleri, Servet kalkan, Nimet Yılmaz, Fatma Kiriş, Semra Güneş, Serap Özbilici’nin babaları, Hanife Kalkan’ın eşi ALİ HAYDAR KALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahincili Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Taşbaşı Mahallesinden Merhum Osman ve merhume Hatice Gürsoy’un oğlu, İsmail, Tamer, Yaser Gürsoy’un kardeşleri Ordu Büyük Şehir Belediyesi Personeli Fatma Yılmaz Gürsoy’un eşi, Emekli Öğretmen MUSTAFA GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Karaağaç Mahallesi Kayadibi Sokaktan Harun Kurucu’nun oğlu, Merhum Ahmet Kurucu’nun eşi, İbrahim, Nihat, Necmettin, Selahattin, Emine, Gülizar, Fatma ve Mukaddes Kurucu’nun anneleri HALİSE KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi yarın Karağaç Mahallesi Kayadibi Sokakta Saat 11: 00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kamil Ergin’in oğlu, Köpük Ergin’in eşi, Ordu Eşraflarından Hakim Giyimin sahibi Hakim Ergin, Perihan Zikra, Tülay Döner ve Pınar Ergin’in babaları HASAN ERGİN vefat etmiştir.Cenazesi yarın Sivas İli Koyulhisar Ballıca Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.10.2017

01.10.2017

Düz Mahalleden eşraflarından Mehmet BULUT’un oğlu, Havva ÇELEBİ’nin kardeşi, Mehmet, Gülcihan, Mert ve Kudret BULUT’un babaları, Havva BULUT’un eşi, MUSTAFA BULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Aziziye Mahallesindeki evinden alınarak, Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesindeki şehir kabristanlığına defnedilecektir.

İlimiz Perşembe ilçesi Kacalı Mahallesinden Merhum Tahsin Alkan’ın oğlu; Özcan, Muammer ve Merhum Tamer Alkan’ın kardeşi; Kader, Samet ve Tahsin Alkan’ın babası; Şafak Alkan’ın eşi; ERSİN ALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Perşembe Yeni Mahalle İhsaniye Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.09.2017

30.09.2017

Ulubey İlçesi Güvenköy Mahallesinden Mollahasanoğullarından Mehmet oğlu, Temel, Mustafa. KOTAN’ların kardeşi, Güvenköy imamı Levent KOTAN’ın babası, DURMUŞ KOTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güvenköy Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden merhum Abdullah ŞAHİN’in oğlu, Kenan, Tevrat, merhum Hüseyin ŞAHİN, Hakan, Nadire, Canan, Nazan ŞAHİN’lerin babaları, KEMAL ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11.00’de Bayadı Mahallesi Geriş Mevkiindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi Geriş kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden merhum İlyas SİNOP’un oğlu, Fazlı, Hikmet ve Şeref SİNOP’un babaları, NECATİ SİNOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14:00’de evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

29.09.2017

29.09.2017

Perşembe Ekinciler Mahallesi Çangallı Mevkiinden Nezir Çiçek’in oğlu, Yakup, Davut, Şükrü Çiçek’in kardeşleri ŞABAN ÇİÇEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Dikilitaş Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahinkaya Mahallesi Kayadibi Mevkiinden Pillioğulları’ndan Merhum Esat Ün’ün eşi, Güven ve Cengiz Ün’ün anneleri DUDU RAHİME ÜN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi Mevkiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Dedeli Mahallesi Elvanoğulları’ndan Merhum Abdurrahman Toptaş’ın oğlu, Belediye Emekli personellerinden Yaşar Toptaş ve Aynur Toptaş’ın babaları YUNİS TOPTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dedeli Mahallesi Yeni Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.09.2017

28.09.2017

Ulubey İlçesi Oyungürgen Mahallesinden Ali Yılmaz’ın eşi, Nazile, Fatma, Kıymet, Merhume Naile, Dursun, Ahmet, Yaşar, Mustafa, Mehmet, Şenel ve Yüksel Yılmaz’ın anneleri NAZİLE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oyungürgen Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Ohtamış Mahallesinden Merhum Zikri Özen’in oğlu, Merhum Halil, Salim, Ali, Sami Özen’in kardeşleri, Nihat, Nevzat, metin, Özcan, Fatih ve Namık Özen’in babaları, Ordu Devlet Hastanesi Emekli Personellerinden KEMAL ÖZEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ohtamış Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Çubuklu Mahallesinden Alaattin Pazar’ın oğlu, Hayrettin Pazar’ın babası SEBAHATTİN PAZAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çubuklu mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Pazarcıoğulları’ndan Yaşar Varol’un oğlu, Nurettin, Onur ve Soner Varol’un kardeşleri CUMHUR VAROL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer Mahallesinden Mollamahmutoğulları’ndan Merhum Hüseyin Ocak’ın oğlu, Sülbiye Ocak’ın eşi, Ekrem, Cemil, Sedat, Aysel, Cemile, Ataköy İmamı Sefer Ocak’ın babaları MEHMET OCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Zafer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinden Odabaşoğulları’ndan Merhum Mehmet Odabaş’ın oğlu, Merhum Halil, Nami ve Dursun Odabaş’ın kardeşleri, Sevgi Odabaş’ın eşi, Volkan, Elif, ve Fatih Odabaş’ın babaları BAKİ ODABAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Delikkaya Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ARŞİV