Vefat İlanları

Altınordu Belediyesi Olarak Ölmüşlerimize  Rahmet Yakınlarına Sabırlar Dileriz.

17.08.2017

17.08.2017

Terzili Mahallesinden, Kadıoğulları’ndan Merhum Sabahattin Kandemir’in eşi, Ali, Hüsamettin, Hatice, Nurten, Aysel ve Fitnet’in anneleri, HAKİME KANDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Terzili Mahallesi Kadıoğlu Mevkiide saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

16.08.2017

16.08.2017

Ulubey İlçesi Kumanlar Mahallesinden Kutupoğulları’ndan Merhum Mehmet Kutupoğlu’nun oğlu, Merhum Halil, Selim, Dursun Kutupoğlu’nun kardeşleri, İhsan, Ersin ve Merhum Oktay Kutupoğlu’nun babaları MUSTAFA KUTUPOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kumanlar Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Yazlık Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Akpınar Mahallesinden Zıpıroğulları’ndan Yener Gürsoy’un eşi, Necat ve Sunay Poyraz Gürsoy’un gelinleri, Dilek, Cansu ve Ensar Gürsoy’un anneleri, Doğulu köyünden Şenel Duran’ın kızı, HAVVA DURAN GÜRSOY vefat etmiştir.
Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Akpınar Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

15.08.2017

15.08.2017

Oğmaca Mahallesi Haramlı Mevkiinden Merhum Selahattin Karadeniz’in eşi, Halil, Necmi, Yüksel, Adem ve Merhum Aysel Karadeniz’in anneleri, Cemil Altunsoy’un kayınvalidesi HAMİDE KARADENİZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından aynı mahalledeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

13.08.2017

13.08.2017

Perşembe Çamarası mahallesinden Kazım Öztürk’ün oğlu CEMİL ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çamarası merkez camiinde kılınacak canaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

12.08.2017

12.08.2017

Öceli mahallesinden Karakeloğullarından, merhum Selahattin Selvinin oğlu, Havva Selvi’nin eşi, Deniz ve Fatih’in babaları, Barış Şensoy’un kayınpederi, Muharrem, Metin, Ayşe ve Fatma’nın ağabeyleri, SALİH SERVİ vefat emiştir. Cenazesi bugün Bucak Cami’inde ikindi nazmının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gözüken mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.08.2017

11.08.2017

Hacılar Mahallesinden Tekhasanoğulları’ndan, Subaşı Taksi esnaflarından Cevat Kırtop’un babası FERHAT KIRTOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından önce kılınacak cenaze namazının ardından Hacılar Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Ordu Kabadüz İlçesi Derinçay Mahallesinden Hüseyin Okutan’ın kızı, Adem Çapa’nın eşi, Sezai Okutan’ın ablası, Mustafa, Gönül, Resmiye, Sudiye ve Ayşe’nin kardeşleri, Nevzat Öztürk’ün baldızı, NURAN ÇAPA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Mahallesindeki evinden alınarak İmam Hatip Camiinde Cuma namazını müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Soğukpınar mezarlığına defnedilecektir.

Karacaömer Mahallesi Ezirgenoğulları’ndan Merhum Salih Özgül’ün eşi, Nedim, Rabia, Hamdi, Ekrem, Ethem, Hasret ve Gülbin’in anneleri ŞÜKRİYE ÖZGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazına müteakiben Çambaşı yolu Civil Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Neneli Mahallesinden Kütoğulları’ndan Merhum Hakkı ve Şaziye Duran’ın oğulları, Rafet ve Orduspor Eski Kulüp Başkanı Mustafa Duran’ın abileri, emekli Başçavuş TEMEL DURAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Neneli Mahallesinde Cuma namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Kirazlimanı Mahallesinden Seçkin Benhür’ün eşi, Fahri Benhür ve Ezgi Kırca’nın babaları, Hasan Kutsi Benhür ve Hülya Özavcı’nın kardeşleri, emekli Diş Hekimi UTKU BENHÜR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camide Cuma namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

10.08.2017

10.08.2017

Kızılhisar Mahallesinden Melikoğulları’ndan Sefer Türkyılmaz’ın eşi Yusuf, Cemil, Cemal ve Kemal Türkyılmaz’ın anneleri FADİK TÜRKYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hasan ve Merhume Fatma Akgündüz’ün oğlu, Merhum Selahattin Akgündüz, Merhume Seniye Alptekin, Kız Meslek Lisesi Emekli Müdürü Semahat Efe’nin kardeşleri, Saadettin, Necmettin, Semiha, Seydi ve Gülseren Akgündüz’ün kardeşleri NECAHATTİN AKGÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun Alucra Armutlu Köyünden Kadriye ve Merhum Üzeyir Patkavak’ın oğlu, Muammer ve Muzaffer Patkavak, Nurgül Sağlam, Zeynep Patkavak’ın kardeşleri RESUL PATKAVAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Eskipazar Mahallesinden Karamahmutoğulları’ndan Merhum Mahmut Uyanık’ın oğlu, Sevgican Uyanık’ın eşi, Merhum Ahmet, Cevat, Yahya ve Adem Uyanık’ın kardeşleri Sema, Gülsüm, Nuray, Seda ve Arzu Uyanık’ın babaları Emekli Din Görevlisi ZEKERİYA UYANIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eskipazar Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.08.2017

09.08.2017

Kabadüz İlçesi yeşilada Mahallesi Kabaktepe Mevkiinden, Zekiroğulları’ndan Muharrem Aktepe’nin eşi, Merhum Yakup Bayram’ın kızı ESMA AKTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kabadüz Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı Mahallesinden Nihat Akgül’ün oğlu, Murat ve Hikmet Akgül’ün kardeşleri, Gülnur Akgül’ün eşi, Büyük Şehir Belediyesi Personeli Ulaş Fedakartürk’ün eniştesi CİHAN AKGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Yeni Sayaca Mahallesinden Selahattin Demir’in eşi, Mustafa, Fahrettin, İfaket ve Hayrettin Demir’in anneleri EMİNE DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orsan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeni Sayaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yemişli Mahallesinden Şaban, Merhum Kemal İştar, Merhume Melahat Bayram ve Ayşe Gümüş’ün anneleri NADİRE İŞTAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yemişli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Ohtamış Mahallesinden Kadir İnanlı’nın oğlu, Sinan, Yüksel ve Aydın İnanlı’nın kardeşi ŞENEL İNANLI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Göcek Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Ohtamış Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.08.2017

08.08.2017

Piraziz eşraflarından, Merhum Seniye ve İsmail Tirali’nin oğulları, Uğur, Hikmet ve Merhum Emin Tirali’nin kardeşleri, Erdinç ve Belgin Tirali’nin babaları, Sercan Tirali’nin eşi, EROL TİRALİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Piraziz Merkez Camiinde ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığına defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Çatallı Mahallesinden Topçuoğulları’ndan Münür Topçuoğlu’nun eşi, Meral, Zekiye, Mustafa, Altınordu Belediyesi Personellerinden Hamide ve Gönül’ün anneleri, Mithat ve İbrahim Yeşilkaş’ın kardeşleri MELAHAT TOPÇUOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de Çatallı Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Ohtamış Mahallesinden İmamoğulları’ndan Fatih, Mehmet ve Sultan İnanlı’nın babaları Kazım, Celal, Remzi ve İhsan İnanlı’nın kardeşleri HÜSNÜ İNANLI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ohtamış Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Dursun ve Muazzez Kurnaz’ın kızı Özbay, Özden ve Şükran’nın kardeşleri Cumhur Telci’nin eşi, Onur Telci ve İlkay Akbulut’un anneleri ÖZCAN TELCİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kumbaşı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesinden Tomakin Mevkiinden Allooğulları’ndan Hami Akarsu’nun oğlu, Muzaffer, Yakup, İdris ve Merhum İsa Akarsu’nun kardeşleri YUSUF AKARSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören mahallesinde saat 15:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.08.2017

07.08.2017

Bayadı Mahallesinden Durmuşoğulları’ndan Merhum Kazım Özbay’ın eşi, Temel, Asım, Sakine, Hayriye Döndü’nün anneleri ŞEKER ÖZBAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.08.2017

06.08.2017

Karapınar Mahallesinden Sinankadıoğullarından Karapınar Mahallesi eski muhtarı Necat Sinankadıoğlu’nun babası Hacer, Murat ve Mustafa Sinankadıoğlu’nun dedeleri METİN SİNANKADIOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karapınar Mahallesi Yeni Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Güzelyurt Mahallesinden, Veliefendioğullarından, merhum Mehmet YÜKSEL’in gelini, Yüksel AKTÜRK, Yücel,Gürsel ve Birsel YÜKSEL’in anneleri, Tamer YÜKSEL’in kayınvalidesi, Alaeddin YÜKSEL’in yengesi, Ömer YÜKSEL’in eşi, ŞÜKRAN YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey İlçesi Güzelyurt Mahallesinde saat 14:30’da defnedilecektir.

05.08.2017

05.08.2017

Çavuşlar Mahallesinden Hacıömeroğullarından merhum Süleyman ALAN’ın oğlu Yasemin ALAN’ın eşi, Erdal ve Sibel ALAN’ın babası, Yaşar ALAN’ın kardeşi, Müzeyyen ÖZÇELİK ve Ülkü’nün ağabeyi Ordu esnaflarından KEMAL ALAN  vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çavuşlar Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.08.2017

04.08.2017

Emekli Hava Astsubayı Erdoğan Karataş’ın eşi, Mutlu, Rabia, Serpil Karataş’ın anneleri Gülçin, Aycan, Hakkı, Hamdi, Şükrü Yantur’un kardeşleri EMİNE GÜLER KARATAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Yeşilada Mahallesinden Merhum Mehmet Ali Korkmaz’ın kızı, Şehit Astsubay Hasan Tarakçı’nın eşi, Nilgün ve Gülgün Tarakçı’nın anneleri, Nezaket Çaltepe ve Sinan Korkmaz’ın kardeşleri NAİME TARAKÇI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Mahallesindeki evinden saat 10:30 da alınarak Yeşilada Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Şükrü Ukray’ın eşi, Oktay, Çağlayan Ukray ve Deniz Turgay’ın anneleri ŞERİFE UKRAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Soğukpınar şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Işıklı Mahallesi Batması Mevkiinden İzzet Avcı’nın eşi, Adem, Emrullah, Beytullah Avcı’nın anneleri ARİFE AVCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilköy Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kirazlimanı Mahallesinden Eski Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Merhum Fethi Gürsoy ve İkramiye Gürsoy’un oğlu, Merhum Recep, İzzet Kamil, ve Regaip Gürsoy’un kardeşleri, Bircan ve Selcan Gürsoy’un babaları Canan Gürsoy’un eşi İSMET HALİM GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün İzmir Foça’da Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.08.2017

02.08.2017

Kayadibi Mahallesi Karahisaroğulları’ndan Merhum Salim Özkaya’nın oğlu, Emre Özkaya’nın babası MEKSUT ÖZKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi Merkez Camiinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Durak Mahallesinden Elikoğulları’ndan Merhum Mustafa Elikci’nin oğlu, Mehmet, Ahmet, Abdullah Elikci’nin kardeşleri Baki, Kutluay, Kani, Şeker Elikcioğlu’nun babaları OSMAN ELİKCİOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Durak Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Kazım Bal ve Döndü Bal’ın kızları, Merhum Ekrem, Oktay Bal, Ganimet Çorbacı, Öznur Şimşit’in kardeşleri HURİYE BAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı’ndaki evinden saat 10.30 da alınarak Altunyurt Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Kabalı Mevkiinden Mollamahmutoğulları’ndan Merhum Muharrem Ocak’ın oğlu Sait ve Ercan Ocak’ın babaları NİYAZİ OCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesi Kabalı Camiinde Saat 10:30 da kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ordu Esnaflarından Merhum Fotoğrafçı Zikri Aydoğan’nın eşi, Gökhan Aydoğan’nın annesi LÜTFİYE AYDOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Yeni Sayaca Kazancı Mevkiinden Ziya göl’ün eşi, Hacı, adem, idris, İsa, Tuğba ve Emine’nin anneleri NEZAKET GÖL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orsan camiinde Saat 10:00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Yeni Sayaca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çavuşlar mahallesinde Halilağaoğulları’ndan Merhum kemal ve Yüksel Topçu’nun oğlu, Olgun Topçu’nun kardeşi Cemal ve Gözde Topçu’nun babaları Hülya Topçu’nun eşi, HÜSEYİN TOPÇU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çavuşlar Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.08.2017

01.08.2017

Akkese Mahallesinden Uzunalioğulları’ndan Şirin Ertekin’in eşi, Halil Ertekin’in annesi, Muharrem Yeşiltepe, Merhum Mustafa Yeşiltepe ve Merhume Fahriye Beşikçi’nin kardeşleri HADİYE ERTEKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

31.07.2017

31.07.2017

Terzili Mahallesi’nden Merhum Hamdi Demir’in kızı, Hakan ve Volkan’ın anneleri NİMET DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Terzili Merkez Camiinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra ile kabristanlığına defnedilecektir.

Mübarek Mahallesi Ağca Mevkiinden Merhum Ramadan Demir’in oğlu, ALİ NACİ DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ağca Mevkii Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

30.07.2017

30.07.2017

Ulubey Şekeroluk Mahallesinden, Çöpoğullarından, Kazım EMİRTAŞ’ın eşi, Cemile,Hatice, Nazife, Eda ve Murat EMİRTAŞ’ın anneleri HAYRİYE EMİRTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 10:00’da Şirinevler Mahallesi 742. Sokaktaki Ulukent Sitesindeki evinden alınarak Ulubey Şekeroluk Mahallesinde öğle namazına müteakiben defnedilecektir.

Ulubey Ören Mahallesinden Gülbey KUZU’nun oğlu, Derin Balık garsonlarından Şahin KUZU vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ulubey Ören mahallesi Çatak Cem Evinden kaldırılacaktır.

Kestane Mahallesinden Merhum Halil ŞAHİN’in oğlu. Terzi Nevzat, Halil Şahin, Saadet YILMAZ ve Saffet ÖZATA’nın babaları Belediyeden emekli HASAN ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı camiinde öğle namazından ardından kılanacak cenaze namazından sonra Kestane Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.07.2017

29.07.2017

Yaraşlı Mahallesinden Mansuroğullarından Hacı Ahmet ÖZCAN’nın oğlu. Rukiye ÖZCAN’nın eşi, Şahin ve Kadir ÖZCAN’nın abileri Ersan ÖZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de Yaraşlı Mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

Kökenli Mahallesinden Şeyhoğulları’ndan Merhum Kemal ŞEN’in oğlu Meliha ŞEN’in eşi. Nizamettin, Alaattin ve Merhum Mustafa ŞEN’in abileri. Emekli Albay Sebahattin ŞEN, Saniye,Suzan, Rezan ve Merhum Neşe’nin babaları Hüsamettin ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli Mahallesi Merkez camiinde öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şarkiye Mahallesinden Merhum Ali Saygın’ın oğlu, Merhum Hilmi, Mehmet, Osman, Lütfü Saygın’ın kardeşleri, Nuriye Çelebi’nin Ağabeyi, Suzan Saygın’ın eşi, Merhum Ali Adnan ve Adviye Saygın’ın babaları MESUT SAYGI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenazem namazından sonra Şahincili Mezarlığında defnedilecektir.

Artıklı Mahallesinden İmamoğulları’ndan Salih şener’in eşi, Ali, Mehmet, Saliye, Hayriye ve Seniye’nin anneleri NEZİYE ŞENER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Artıklı Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi, Dereli mevkiinden, Merhum Mustafa BAŞAR’ın oğlu, Merhum Avni BAŞAR’ın kardeşi, Durmuş ve Turkut BAŞAR’ın babaları HACELİ BAŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Saraycık Dereli Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığında toprağa verilecektir.

28.07.2017

28.07.2017

Subaşı Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Becere’nin eşi, Hasan, Bahattin, Yılmaz, Melek, Şükrü, Nejla’nın anneleri MELİHA BECEREN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kumbaşı Mahallesinden Hacı Hamzaoğullarından Merhum Salim ve Emine Boztepe’nin oğlu, Merhum Şükriye Boztepe’nin eşi, Merhum Alaattin, Memnune, Yüksel ve Nerima’nın abileri Melek Akbaş, Süleyman ve Lokman’ın babaları NURETTİN BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şirinevler Mahallesinden Şükran Baştan’ın eşi, Yiğit Baran Baştan’ın babası 19 Eylül İlköğretim Okulu Emekli Matematik Öğretmeni NAİM BAŞTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Soğukpınar aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karaağaç Mahallesinden Kırhasanoğulları’ndan Merhum Mehmet ve Nezaket Kır’ın oğlu, Fatma Kır’ın eşi, Hüseyin ve Tülin’in ağabeyleri Oğuzhan ve Gökçe’nin babaları Perşembe Esnaflarından Mali Müşavir ÖMRAL KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra saat 15:00 de Karaağaç Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Işıklı Doğu Mahallesinden Rahmi Altınışık’ın oğlu HARUN ALTINIŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Doğu Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Akgüney Mahallesi Bayramoğulları’ndan Merhum Mehmet Bayram’ın oğlu, Bahri, Fahri Bayram ve Safet Demirtaş’ın ağabeyleriAydın, Mehmet, Sevgi, Gönül, Şadıman, Neşe ve Sevda’nın babaları, Şükriye Bayram’ın eşi AHMET BAYRAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akgüney Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Tikenlice Mahallesinden Ramazan Binici’nin eşi, Salim ve Erol’un anneleri ŞEKER BİNİCİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Tikenlice Merkez Camiinde Cuma namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.07.2017

27.07.2017

Perşembe İlçesi Yarlı Mahallesinden Merhum Hasan Şahin’in oğlu, Gürkan ve Telat Şahin’in babaları Yarlı Mahallesi Eski Muhtarı CEVAT ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yarlı Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Kadıncık Mahallesinden Merhum Sadık Öğretmen’in eşi Ahmet ve Dursun Yüksel’in kardeşleri Zikri, Sezai, Afet, Nihat, Kadriye, Nejla ve Aydın Öğretmen’in anneleri SABİYE ÖĞRETMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kadıncık Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Soğukpınar Mahallesinden Mehmet ve Huriye Özkan’ın oğlu, Yeşim Dağlıoğlu, Yasemin Bolu, Mehmet Özkan’ın babaları MURAT ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Boztepe Soğukpınar aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saray Mahallesinden Erzurumlu Hasan Gültekin’in eşi, Dursun, İmdat, Nevzat, Safiye, Emriye, Günay, Neşe ve Fatoş’un anneleri SEHER GÜLTEKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı(Keçiköy) aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Ramazan Mahallesinden Haliloğulları’ndan Merhum Cafer demirbaş’ın oğlu, Kadir, Haşim, Muhittin, Fahrettin, Mustafa Demirbaş’ın kardeşleri, Saim, Nedim, Naim Demirbaş’ın babaları, Emine Demirbaş’ın eşi NURİ DEMİRBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ramazan mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düz Mahalleden Merhum Ali Kara ve Fitnat kara’nın oğlu, Ayfer Kara’nın eşi, Yusuf ve Ali Can Kara’nın babaları, Hayriye Tarakçıoğlu ve ülkü Tuna Velioğlu’nun kardeşleri İBRAHİM KARA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kökenli Mahallesinden Tekoğulları’ndan Emre Beyazıt ve Leyla Beyazıt’ın kızı ELİF DURU BEYAZIT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.07.2017

26.07.2017

Gürgentepe İlçesi Döşek Mahallesinden Ali oğlu CELAL YALÇINKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10:00 da Gürgentepe Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Döşek Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Oğmaca M ahallesi Karamanoğulları’ndan Töğken mevkiinden Merhum Naciye Karaman’ın eşi, Celal, Bilal, Arif, Cemil ve Mustafa Karaman’ın babaları CEMAL KARAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oğmaca mahallesinde saat 15:00’de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Kardeşler Mahallesinden Poyrazoğulları’ndan Merhum Mahmut Poyraz’ın eşi, Merhum Kazım Baykal’ın kızı, Ahmet, Merhum Mehmet ve Mustafa Poyraz’ın anneleri CEMİLE POYRAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kardeşler Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Yukarıkızılen Mahallesinden Taşdemir Mevkiinden Kadıoğulları’ndan Mehmet,Ahmet ve Belediyemiz Emekli Personellerinden Mustafa Baki’nin anneleri, Şevket Baki’nin eşi HALİSE BAKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıkızılen Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.07.2017

25.07.2017

Ulubey İlçesi Şahinkaya Mahallesinden Faik Temel’in oğlu,  Avukat Cemil Temel’in babası, ALİ TEMEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahinkaya Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Turnasuyu Mahallesinden Merhum Ahmet Akgün’ün oğlu, Ahmet Turan Merhum Mehmet, Mahmut ve Cemil Akgün’ün kardeşleri Halil ve Celal Akgün’ün babaları Turnasuyu Azalarından MURAT AKGÜN vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10:30 da Cumhuriyet Mahallesindeki evinden alınarak Turnasuyu Merkez Camiinde öğlen namazının ardında kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesinden Çuhadaroğulları’ndan Deniz Çağlar ve Anıl Temiz’in anneleri, Tuncay Temiz’in eşi AYŞE TEMİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesi Düz Mevkii camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Işıklı Mahallesinden Gemicioğulları’ndan Merhum Hüseyin Gemici’nin eşi, Meryem, Hacı, Cemal, Olgun Gemici’nin anneleri, HAMİDE GEMİCİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Işıklı Mahallesi Doğu mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alınca Mahallesinden Sarıoğulları’ndan Rüstem Gündüz’ün oğlu ŞÜKRÜ GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alınca Mahallesi Kireşcük Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Hoşköy Mahallesinden Merhum İbrahim ve Ayşe Çakmak’ın oğlu, Necibe Çakmak’ın eşi, İbrahim, Ayşe, Nezaket, Engin Çakmak’ın babaları NİYAZİ ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hoşköy Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.07.2017

24.07.2017

Karacaömer Mahallesinden Merhum Haşim Aydın’ın oğlu, Cemile Aydın’ın eşi, Şenel, İzzet, Yener, Refigül, Gülseren, Şengül, Döndü, Songül Aydın’ın babaları Eski Şoför Esnaflarından AHMET AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Camiinde saat 15:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alembey Mahallesinden Çıtıroğulları’ndan İsmet Candan’ın gelini Hayati Candan’ın eşi, Devlet Hastanesi Personeli AYŞEGÜL ASLAN CANDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alembey Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristalığında defnedilecektir.

Ulubey Gündüzlü Mahallesinden Merhum Neşet Kaymaz’ın eşi, İbrahim, Metin, İsa Kaymaz ve Türkan Çelik’in anneleri NERİMAN KAYMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gündüzlü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesi Çukursokak Mevkiinden Hüseyin Akyol’un eşi, EMRİYE AKYOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.07.2017

23.07.2017

Cumhuriyet Mahallesinden Mustafa, Ali Şükrü, Osman YÜCEL ‘ in yeğeni, Merhum Mehmet YÜCEL ‘ in torunu, İbrahim oğlu AYHAN BAYDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet mahallesi Dörtyol Camiinde öğle namazına mütakiben kılınacak olan cenaze namazının ardından Akçatepe Mezarlığında defnedilecektir.

21.07.2017

21.07.2017

Bayramlı Merhum Hacı Mehmet ve Emriye Uzunbay’ın Oğlu , Merhum Hacı Zekiye Uzunbay’ın eşi , Sebahat, Fazlı ve Melahat’ın babaları, Merhum Temel Uzunbay, Özcan Uzunbay, Nimet Kundak ve Cemile İştar’ın kardeşleri HACI OSMAN UZUNBAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yenimahalle camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güneybaşı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy ilçesi Emirler Mahallesinden Niyazi ve Nuriye Gür’ün oğlu, İrfan Gür’ün eşi, Ümit ve Volkan Gür’ün babaları, İş Bankası Emeklisi ŞEMİL GAZİ GÜR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy Emirler Mahallesinde cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.07.2017

20.07.2017

Ulubey İlçesi Belenyurt Mahallesinden Şıhçıoğulları’ndan Mustafa Şan’ın oğlu, Fatma Şan’ın eşi MEHMET ŞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ensar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Arpaköy Mahallesi Köseli Mevkiinden Hacıhüseyinoğulları’ndan Merhum Hüseyin Hüsnü Yılmaz ve Fatma Yılmaz’ın oğlu, Döndü, Cemile, Pembe, Mustafa, Tahsin ve Merhume Fikriye’nin ağabeyleri, Selma, Tugay, Melek ve Dilek’in babaları AHMET YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Köseli Mevkiinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Harmankıranı kabristanlığında defnedilecektir.

Mesudiye İlçesi Gülpınar Mahallesinden Diş Hekimi Timur Aydın ve Didem Aydın’ın babaları, Ordu Çevre Sağlığı Müdürlüğü Emeklisi CAVİT AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülpınar Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çavuşlar Mahallesinden Müftüoğulları’ndan Merhum Mehmet Şensoy’un oğlu, Merhum Ali ve Nihat Şensoy’un kardeşleri Mustafa ve Bülent Şensoy’un babaları FERHAT ŞENSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çavuşlar Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Ohtamış Mahallesinden Sırageçe Mevkii Zaimoğulları’ndan merhum Halil Bayrağ’ın oğlu Murat, Servet, Adem Bayrağ’ın babaları DURSUN BAYRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ohtamış Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Yukarı Kızılen Mahallesi Tepeköy Mevkiinden Halilefendioğulları’ndan Sezai Eren’in oğlu KUDRET EREN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı Kızılen Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.07.2017

19.07.2017

Kabadüz Merkez Mahallesinden Yeniçerioğulları’ndan Merhum Mustafa Kurucu’nun eşi, Ramadan Kurucu’nun annesi EMİNE KURUCU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kabadüz Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesinden Kürtoğulları’ndan Merhum Salim Türkeli’nin eşi, Salih, Güner, Yener ve Salim Türkeli’nin anneleri SANİYE TÜRKELİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.07.2017

18.07.2017

Kızılhisar Mahallesinden Müezzinoğllları’ndan Merhum Mustafa Aydın’ın eşi, Sezgin ve Sezer Aydın’ın annesi GÜLSEN AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akpınar Mahallesinden Hacı Mehmet Aksu’nun oğlu, Mustafa, Adil Aksu, Selime Gözpınar, Alime Kefe’nin kardeşleri, İsa, Ahmet, Münire Aksu, Bilgi Şahin, Gülbin Demir, Zeynep Özdemir’in babaları İBRAHİM AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akpınar Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Mersin Mahallesinden Merhum Mustafa ve Pakize Doğuş’un oğlu, Arzu Gönül, Aydan Kuşkondurmaz, Nalan ve Nurdan Doğuş’un babaları, Necati Doğuş, Veciha Ömür, Gülnaz Engin, Merhum İsmail ve Kenen Doğuş’un kardeşleri, Gönül Doğuş’un eşi, Halk Bankası Eski Şube Müdürü YILMAZ DOĞUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mersin Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Kutluca Mahallesinden Memişoğulları’ndan Mehmet Memiş’in eşi, Soner, Mehmet, Coşkun, İslam Memiş ve Nurdan Doğan’ın anneleri AYSEL MEMİŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kutluca Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.07.2017

17.07.2017

Kısacık Mahallesinden Merhum Cemal Yılmaz’ın eşi, Ali, Kıymet, Turan, Nevzat, Dudu, Necdet ve Merhum Aynur’un anneleri HAMİDE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kısacık Mahallesinde saat 15:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesinden kartallardan merhum Mehmet Kartal’ın kızı Ömer Kartal ve Nezaket Çelebi’nin ablası NAZGÜL KARTAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık merkez camiinde ikindi namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.07.2017

16.07.2017

Kayabaşı Mahallesi Dayısulu Mevkiinden, merhum Salih APAYDIN’ın eşi, Turan, Mustafa, Nazmiye, Nacıye, merhum Yeter ve Ordu Belediyesi Eski Zabıta Müdürü Kadir APAYDIN’ın anneleri, Sedat ÖZCAN’ın kayınvalidesi CEMİLE APAYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bügün saat: 10:00’da Kayabaşı Mahallesi Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Kayabaşı Mahallesi Dayısulu Mevkiindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gölköy İlçesi Tepealan Mahallesinden Şakir KARAOSMANOĞLU’nun oğlu MUHSİN KARAOSMANOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy İlçesi Tepealan Mahallesi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

15.07.2017

15.07.2017

Gölköy Özlü Mahallesinden Temel, Çetin, Erol, Erdal, Metin, Cengiz, Gülsen Güzelsu’nun babaları, Merhum Necip Güzelsu ve Şadiye Güzelsu’nun oğulları, HÜSEYİN GÜZELSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Özlü Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Sayaca Mahallesinden Koloğulları’ndan merhum Süleyman Kol’un eşi Şenduran, Mehmet, İhsan ve merhum Musa Kol’un anneleri RABİA KOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeni Sayaca Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir. Turnasuyu mahallesinden Merhum Hacı ve Fikriye Konca’nın kızı Merhum Sabri ve Perihan Çakmağın gelini Nurettin ve Muhuttin Konca ‘nın kız kardeşi, Elsem, Esma ve Olcan‘ın anneleri, İlhan Çakmak’ın eşi ELVAN ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00 Bahçelievler mahallesi Adnan Kahveci Bulvarındaki evinden alınarak Turnasuyu Merkez Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Doğan Mahallesi Ulubeyli Mevkiinden Saray Mahallesi eski muhtarı, kapalı çarşı esnaflarından, Sezgin Seçkin, Selçuk ve Dileğin babaları, Şükrü, Neşet, ve Nevzat ULU’nun ağabeyi KEMAL ULU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazının sonra defnedilecektir. İspirli Fırını sahiplerinden merhum Mustafa KAYA’nın eşi, Aziz, Ahmet, Eren ve Ergül’ün anneleri, Ordu esnaflarından İspirli pide sahibi Mehmet KAYA’nın yengesi AYŞE KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.07.2017

14.07.2017

Giresun Alucra Demirözü köyünden Hüseyin Mertek’in eşi, Kemal, Mustafa Mertek, Saadet Aktal, Kıymet Şentürk’ün anneleri, Şahincili Cami imamı Şinasi Şentürk’ün kayınvalidesi FATMA MERTEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yenimahalle Camiinde Cuma namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Çakalçıkmaz mezarlığına defnedilecektir.

Ulubey Yeni Sayaca Mahallesinden, Köseoğulları’ndan Merhum Salih Köksal’ın gelini, Merhum Nazım Köksal’ın eşi, Mesut, Döndü ve Özlem Köksal’ın anneleri AKGÜL KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazına müteakiben Sayacabaşı Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

13.07.2017

13.07.2017

Kısacık Mahallesinden Merhum Ali Osman Bülbül’ün kızı, Sezai ve Ali Bülbül’ün kardeşleri, TENZİLE BÜLBÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kısacık Mahallesi Merkez Camide öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Bahariye Köyü eski muhtarlarından Merhum İsmet Arslan’ın eşi, İlhan, Fatma, Fazlı, Sebahattin Arslan’ın anneleri, HATİCE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahariye Köyü Merkez Camide öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir. Benlioğulları’ndan Ferhat oğlu Paşa, Şükrü, Fikri Benli’nin kardeşleri, İbrahim, Mithat, Cengiz Benli’nin babaları CEMAL BENLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Çubuklu Yeniköy Merkez camiinde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir. Altınyurt Mahallesinden Merhum Şevket kızı, Musa Gençtürk’ün eşi, Mehmet ve Oktay Gençtürk’ün anneleri LÜTFİYE GENÇTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Köseli camiinde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir. Cumhuriyet Köyü Mahallesinden Nezaket, Nezihe, Döndü, Selime, Kenan, Kemal, İbrahim ve Doktor Selim Akçay’ın babaları, Döndü eşi AHMET AKÇAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet köyü çatak mevkiinde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

12.07.2017

12.07.2017

Gülyalı Alibey Çitli Mahallesinden Merhum Bayram Eren’in eşi, Şerafettin, Ramadan, Rafet ve Sebahat, Ayşe Eren’lerin anneleri, FERİDE EREN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesi Şahincili Caddesindeki evinden saat 10:00’da alınarak kılınacak cenaze namazının ardından Çitli Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Arslanoğulları’ndan, Kirazlimanı Yeşiltepe Mevkiinden Merhum Yunus ve Hanımbey Arslan’ın oğlu, Merhum Mehmet, Ali, Mustafa, Uğur, Olgun Arslan’ın kardeşleri, Yunus, Vedat ve Gülçin Arslan’ın babaları, Arife Arslan’ın eşi İMDAT ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Yeşiltepe aile kabristanlığına defnedilecektir. Güzelyalı Mahallesinden Rahmi kızı Halis Günen’in eşi, Gül, Deniz, Tuna, Bora’nın anneleri Emir Altunbaş’ın kayınvalidesi MELEK GÜNEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı camiinde ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Güzelyalı kabristanlığına defnedilecektir.

11.07.2017

11.07.2017

Ulubey Fındıklı Mahallesinden merhum Abdurrahman Top’un eşi, Telat, Abdullah, Günay Top ve İmran Dalgın’ın anneleri HABİBE TOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14:00’te kılınacak cenaze namazının ardından Fındıklı köyü mezarlığında defnedilecektir.

Orhaniye Mahallesinden Merhum Gazeteci emekli Binbaşı Rıza Şimşek’in eşi, gazeteci Atilla Şimşek ve Merhume Aynil Şimşek’in annesi, İhsan, Ahmet Canik ve Müfide Türközer, Merhum Kadir, Cengiz, Nihat Canik ve Merhume Nemide Ersoy’un ablası NEŞİDE ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Orhaniye Mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ulubey Güvenköy Mahallesinden Molla Hasanoğulları’ndan Merhum Hüseyin Kotan’ın eşi, Necmettin Kotan’ın annesi HAVVA KOTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Nizamettin Mahallesi Soğukpınar mezarlığına defnedilecektir. Karacaömer Köyünden Merhum Mustafa Katırcı’nın eşi, Merhum Zekiye Tatlıcan’ın annesi, Zeki, Özcan, Nebiye, Sebiye, Mevlüde, Güner, Gülen ve Aynur’un anneleri NAFİA KATIRCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Karacaömer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kayadibi Mahallesinden Nasuhbeyoğulları’ndan Merhum Salim Köymen’in eşi, Merhum Yaşar Çuhadar’ın ablası, Nasıf, Müzeyyen, Ayşegül, Sabahnur, Lale ve Merhum Osman Köymen’in annesi ŞAKİRE KÖYMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Kayadibi Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir. Ulubey Yukarıkızılen köyü, Kıran Mahallesinden Yüksel Kıran’ın eşi, Fahri, Bahri, Havvanur Kıran’ın anneleri AYSEL KIRAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Kıran Mahallesi Taşdemir mezarlığında toprağa verilecektir.

10.07.2017

10.07.2017

Bayadı Geriş Mahallesinden İmamoğulları’ndan Merhum Durmuş Yıldırım’ın oğlu, Burhan, Orhan, İlhan Yıldırım, Semra ve Semiha Duran’ların babaları Merhume Hamide Yıldırım’ın eşi, Hacı DURMUŞ YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de Geriş mezarlığı sapağında kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düz Mahalle eşraflarından Merhum terzi Osman Nuri ve Merhume Nazime Gülen’in oğlu, Emine Gülen’in eşi, matbaacı Orhan ve Burhan Gülen’in kardeşleri Özgür Gülen, Sevil Sarılar ve Büyükşehir Belediyesi personeli Gökçe Şenol’un amcası OSMAN GÜLEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde ikindi namazını müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra şehir mezarlığındaki aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.07.2017

09.07.2017

Karapınar Mahallesinden Memişoğulları’ndan Ayfer, Zarif ve Alparslan TERCAN’ın babaları. Nadir, Ayhan, Şeref ve Uğur TERCAN’ın kardeşleri AKİF TERCAN’ın yeğeni. Belediye personellerinden Emekli NAMİ TERCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karapınar Mahallesi Memişoğlu Mevkiinden alınarak Memişoğlu camiinde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

08.07.2017

08.07.2017

Ekinciler Mahallesinden Hekimoğulları’ndan Abdi Oğlu Yaşar Gümüş’ün abisi Behzat Gümüş ve öğretmen Tayfun Gümüş’ün babaları CELAL GÜMÜŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Ekinciler Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Karacaömer Mahallesi Tulumoğulları’ndan merhum Ali Tulum’un oğlu, Nazime Tulum’un eşi, merhum Mustafa Tulum’un abisi Ali, Ömer, Murat, Telat, Yüksel ve Aysel Tulum’un babaları SELAHATTİN TULUM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Berberoğlu Mahallesindeki evinden alınarak Eskipazar Camiinde kılınacak öğle namazının ardından Eskipazar mezarlığında defnedilecektir. Altınordu ilçesi karaoluk mahallesinden Merhum Yunus Arslan’ın kızı Gülşeri,Zeynep Hasan Rüzgar’ın anneleri Aziz Öztürk ve Mehmet Korkmaz’ın kayın valideleri Nazım ,ve Ahmet Arslan’ın ve Nezaket Bilgin’in kız kardeşleri BAKİYE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı mahallesi Fen lisesi Pansiyonu arkasındaki evinden alınarak Fatih camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yemişli aile mezarlığında defnedilecektir. Perşembe İkizciler Mahallesi Göynük Mevkii Hekimoğullarından Merhum Faikoğlu SEBAHATTİN GÜMÜŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İkindi namazına mütakiben Göynük mevkiindeki aile kabristanlığına defnedilecektir. Sağırlı Mahallesinden Uzunömeroğullarından Merhum Merhume Kahraman ve Nadire Uzunların kızı , Seniye, Turan, Tufan Uzunların Anneleri Avni Uzunların eşi Emine (Minire) UZUNLAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün İkindi namazına mütakiben Sağırlı Mahallesi Kıran Sokaktaki Aile Mezarlığına defnedilecektir.

07.07.2017

07.07.2017

Ulubey Şekeroluk köyünden Çuhadaroğulları’ndan Mehmet kızı, Coşkun Temiz’in kızkardeşi GÖNÜL TEMİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00 de Şekeroluk köyünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde görevli Hasibe Soyturt’un annesi Hasibe Baş vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Çaka Merkez Camiinde ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Kurtuluş Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

06.07.2017

06.07.2017

Gölköy İlçesinden Hakkı Akduman’ın oğlu Birol ve Hülya Akduman’ın babaları Celal Akduman’ın kardeşi NEVZAT AKDUMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy İlçesi Çatal Mahallesinde saat 11.00’de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir

05.07.2017

05.07.2017

Ulubey Çubuklu Mahallesinden Şayakoğulları’ndan Sadiye, Medine, Ayşe, Melek, Sevgi, Adem ve Kenan Bacaksız’ın babaları BEKİR BACAKSIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 09:00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Çubuklu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili Mahallesinden İmdat Aydın’ın eşi, Adem ve Ali Aydın’ın anneleri, Mustafa, Mesut, Selahattin ve Mehmet Gündüz’ün anneleri SULTAN AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eskipazar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yemişli Mahallesinden Topaloğulları’ndan Merhum Mehmet Topaloğlu’nun oğlu, Yalçın, Mahmure, Kaya, Hakan, Tülay, Oktay Topaloğlu’nun babaları, Saime Topaloğlu’nun eşi Emekli Öğretmen SELAHATTİN TOPALOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yemişli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz Merkez Mahallesinden Merhum Sami Yılmaz ve Merhume Emine Yılmaz’ın oğlu Rukiye, Reyhan, Merve ve Muhammet’in babaları İmran Saniye Yılmaz’ın eşi SELAMİ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kabadüz Merkez Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.07.2017

04.07.2017

Teyneli Mahallesi’nden İmamoğulları’ndan Merhum Temel Gürsoy’un oğlu Hamit, Burhan, Şevki Gürsoy’un kardeşleri Öner, Şener, Ayşe Gürsoy’un babaları HAMDİ GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Saraycık mahallesinden Mercandüzü Mevkiinden Merhum Musa Kaptan’ın eşi İsmet Kaptan’ın annesi MÜZEYYEN COŞKUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mercandüzü camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Terzili Mahallesi İncirli Mevkiinden Merhum Arslan Yılmaz’ın oğlu, Mesut, Arslan, Berrin, Ayşe ve Seda’nın babaları Terzili Mahallesi Eski Muhtarı ABBAS YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Terzili Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Boztepe Mahallesinden Merhum İzzet Kar’ın oğlu, Kadir Kar’ın ağabeyi TEMEL KAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Dua Peliti camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.07.2017

03.07.2017

Bayadı Mahallesinden Yenimehmetoğulları’ndan merhum Hasan Yeni’nin oğlu, Mehmet, Necati, Engin Yeni ve Merhume Emine Levent’in babaları, Nazmiye Yeni’nin eşi KAZIM YENİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuş Gediği Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Oğmaca Mahallesinden Hacıkadıoğulları’ndan Merhum Hasan Aksu’nun eşi, Hatice Pir, Selma Öztürk, Muradiye Gül ve Murat Aksu’nun anneleri AKGÜL AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Oğmaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Kumanlar Mahallesinden Kahyaoğulları’ndan Abdullah ve Züleyha Akkaya’nın kızı ŞEVVAL AKKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumanlar Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe Güzelyurt Mahallesinden Borcooğulları’ndan Merhum Hasan Bayrak’ın oğlu, Düz Mahalle Esnaflarından Sebahattin Bayrak’ın babası SELAHATTİN BAYRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Eyüplü Mahallesinden Müezzin Mevkii Türkmenoğulları’ndan Mehmet Türkmen’in kızı, Lütfican Türkmen’in ablası SERAP TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.07.2017

02.07.2017

Saraycık mahallesi elmalı mevkiinden Nevzat Atasever in eşi İbrahim ve Ali Ata sever in annesi Hanife Şenel,Meryem Ayşe,Hatiçe Pembe nin anneleri MEDİNE ATASEVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11 de Aynı yerdeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mesudiye herközü mevkiinden Halilibrahimoğullarından Halim,HalitGalip Ali ve Metin ‘in babaları Şakiroğlu SAĞLİM YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazının ardından cenaze namazı kılındıktan sonra Mesudiye herközü mahallesinde defnedilecektir. Ulubey ilçesi hoçaoğlu köyünden Çorukoğullarından Hoçaoğlu Köyü eski muhtarı HASAN TAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına mütyeakip aynı köydeki evinden alınarak aile mezarlığına defnedilecektir. Altınrodu Çavuşlar mahallesinden Hacıbey ve Döndü Yılmaz’ın oğlu Tayfun ve Özlem Yıldız’ın babaları Evcen Bekiroğlu Belgin,Eylül Yıldız’ın kayın pederi Birsen Yıldız ‘ın eşi ULVİ YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazının ardından orta camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Çavuşlar mahallesi ale kabristanlığında defnedilecektir.

01.07.2017

01.07.2017

Gölköy İlçesi Damarlı Mahallesinden Çelenkoğullarından, Ahmet Çelenk’in eşi, AYTEN ÇELENK vefat etmiştir.Cenazesi bugun Damarlı Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yenisayaca mahallesinden Topaloğullarından, merhum İbrahim Özcan’ın eşi,Enver,Muammer ve Hamit Özcan’ın anneleri YADİGAR ÖZCAN vefat etmiştir.Cenazesi buguın Yenisayaca mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Ohtamış köyü Yukarıkışla mahallesinden merhum İbrahim Düzgün’ün oğlu, Şükrü ve İbrahim Düzgün’ün babaları, emekli ilahiyatcı MEHMET DÜZGÜN vefat etmiştir.Cenazesi bugun saat 14.00 de Yukarıkışla mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra ailer kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Yukarıkızılen mahallesinden Tepeköy mevkiinden Deliosmanoğullarından merhum Ahmet Temel’in kızı, Mesut ve Samet Temel’in ablaları GÜLŞEN TEMEL vefat etmiştir.Cenazesi bugun ikindi namazından önce aile kabristanlığında defnedilecektir. Kumbaşı esnaflarından Engin ve Yeliz Yılmaz’ın kızı, Adem Gül’ün yeğeni ŞEVVAL YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugun Kumbaşı mahallesindeki evinden alınarak Oğmaca köyündeki Hacıkadıoğlu camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.06.2017

30.06.2017

Dikenlice Mahallesi Kuruyeri Mevkii Çakıroğulları’ndan Cevat Tezcan’ın eşi, Cavit Tezcan’ın annesi ÜLKİYE TEZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dikenlice Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Kirazhoce Efendinin oğullarından eski Korgan Belediye Başkanı, oski Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ali Akkiraz’ın babası HACI MUSTAFA AKKİRAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Fatsa Orta Büyük camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Korgan İlçesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.06.2017

29.06.2017

Eymür Mahallesinden Kahramanoğulları’ndan Merhum Selahattin Kahraman’ın eşi, Dursun Ali, Salim, Yılmaz, Cafer, Zeytin ve Songül Kahraman’ın anneleri, Eymür Mahalle Muhtarı Ferhat Pala’nın kayınvalidesi FATMA KAHRAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eymür Mahallesinde öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Oğmaca Mahallesi Tökel Mevkiinden, Karamanoğulları’ndan Merhum Niyazi Karaman’ın oğlu, Bahittin ve Menderes Karaman’ın ağabeyleri BURHAN KARAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oğmaca Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.06.2017

28.06.2017

Hacılar Mahallesinden Ustaoğulları’ndan Mehmet Güneş’in eşi, Bahri, Bayram, Baki Güneş’in anneleri PEMBE GÜNEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmama Hatip Camiinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Hacılar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayadib Mahallesinden Velioğulları’ndan Aysel, Orhan, Burhan, Gülsen, Melek, Ayhan, Gülay, İnci, İrfan ve Erkan Özdemir’in babaları Merhume Cemile Özdemir’in eşi CEMAL ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kayadibi Mahallesi Dere Mevkiinde defnedilecektir. Bucak Mahallesinden merhum Şakir GÖNÜL ve Süriye GÖNÜL’ün oğlu, Yücel ve Tuncer GÖNÜL’ün kardeşi, Ayşe GÖNÜL’ün eşi, Onur ve Aysun’un babaları OLGUN GÖNÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmama Hatip Camiinde saat öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakalçıkmaz Kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey ilçesi Kıranyağmur mahallesinden merhum Veysel Aktaş’ın oğlu, Mehmet Ali ve Şevket Aktaş’ın kardeşleri Neriman Aktaş’ın eşi Erdal, Zafer, Fatma ve Ülkü’nün babaları CAFER AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Kıranyağmur Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

26.06.2017

26.06.2017

Altınordu Terzili Mahallesinden, Kadıoğullarından, Ahmet Kandemir’in eşi, Fatma, Celal, Kenan, Yalçın ve Olgun Kandemir’in anneleri CEMİLE KANDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11 de Terzili Mahallesindeki evinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Piraziz Armutçukuru mevkiinden merhum Kadir Yıldırım’ın eşi, Mustafa ve Sebahattin Yıldırım’ın anneleri ŞAHİNDE YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Altınordu Ensar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Armutçukuru mevkiinde defnedilecektir.

24.06.2017

24.06.2017

Merhum Kemal Dinçer’in eşi, Esen Çol,Sezen ve Ufuk Dinçer’in anneleri,Yunus Çol ve Betül Dinçer’in kayınvalidesi AYNUR DİNÇER vefat etmiştir.Cenazesi bugun Bahçelievler mahallesindeki evinden alınarak öğle namazına mütakiben Orta camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Çakalçıkmaz mezarlığında defnedilecektir.

23.06.2017

23.06.2017

Delikkaya Mahallesinden Salih Toptaş’ın oğlu, Sezai ve Halit Toptaş’ın kardeşi, Delikkaya Mahalle Muhtarı İbrahim Toptaş’ın yeğeni, Bahadır Toptaş’ın babası HACI TOPTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Delikkaya Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesinden Çavuşoğulları’ndan Cahittin Karagöl’ün kızı, Nihat Karagöl’ün kardeşi, Mehmet Yüksel’in eşi, Tugay Yüksel’in annesi AYTEN YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Bayadı Mahallesinden Göçoğulları’ndan Merhum Mehmet Göç’ün oğlu, Merhume Hamide Göç ve Necla Göç’ün eşi, Hakan, Gökhan, Mehmet, Sezer, Gürkan, Aycan, Tuğçe ve Merhum Aykut’un babaları Ordu Esnaflarından Muhasebeci OSMAN GÖÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.06.2017

22.06.2017

Saraycık Mahallesi Dereli Mevkiinden Merhum Musa Candan’ın kızı, Merhum Mustafa, Mehmet ve Hilmi Candan’ın kardeşleri LEYLA CANDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dereli Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.06.2017

21.06.2017

Güzelyalı Mahallesinden Celal, Şinasi, Semra, Merhum Cemal ve Cevahir Aydemir’in babaları, Nedime Aydemir’in eşi ALİ AYDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kiraz Limanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesinden Merhum Hüseyin Altunbaş’ın oğlu, Hasibe Altunbaş’ın eşi, Bülent, Levent, Dilek Altınbaş’ın babaları, Yeni Mahalle Esnaflarından MEHMET ALTUNBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Öceli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Kalicak Mahallesinden Şişçioğulları’ndan Merhum Dursun Demir’in oğlu, Mehmet, Dursun ve Şükran Demir’in babaları ZİYA DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kalicak Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.06.2017

20.06.2017

Selimiye Mahallesinden Merhum Mehmet Celal Çiçek’in eşi, Adem ve Erdem Çiçek’in anneleri FEHMİYE ÇİÇEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hacısalihoğulları’ndan Merhum Niyazi Yüce’nin oğlu, Hüseyin, İslam, Murtaz, Müslüm, Niyazi, Muteber, Ayfer ve Aysel Yüce’nin babaları İBRAHİM YÜCE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orsan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Köseli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Bucak Mahallesinden Merhum Niyazi Yeşil’in oğlu, Ayşe, Sevgi, Naime ve Olgun Yeşil’in babaları DURMUŞ YEŞİL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

19.06.2017

19.06.2017

Tikence Mahallesinden Merhum Dursun Çelebi’nin Merhum İsmail, Rafet ve Davut Çelebi’nin kardeşleri, Gabil ve Fatih Çelebi’nin babaları ALİ CEMAL ÇELEBİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yemişli Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gümüş Köyü Mahallesinden Lazoğulları’ndan Merhum Lütfi Duran’ın oğlu, Tevfik, İbrahim, Özcan, Sezer Duran’ın kardeşleri, Ayşe Duran’ın eşi CEMİL DURAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Gümüş Köyü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karapınar Mahallesinden Aliçavuşoğulları’ndan Merhum Sadık ve Habibe Kabadaş’ın kızı, Fadime Şükran Bektaş ve Merhum Zeynep Bayhan’ın ablaları, Merhum Osman Çolak’ın eşi RAHİME ÇOLAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karapınar Mahallesi Köyiçi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Terzili Mahallesinden Emine ve Feridun Savaşkan’ın kızı EFSUN SAVAŞKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi Ahmetoğlu Kıran Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz İlçesi Kirazdere Mahallesi Bakacak Mevkiinden Merhum Salim Aybastı’nın eşi Yusuf Aybastı, Yıldız yılmaz, Merhum Saadet, Hüseyin, Ayşegül Aybastı’nın anneleri MÜŞAVİR AYBASTI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bakacak Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.06.2017

18.06.2017

Yukarıtepe sıraca mevkiinden topçuoğullarından Merhum Dursun Topuz’un oğlu Erhan,Hatice,Emine ve Nuran’ın babaları Hüseyin Ali,Hasan ve Arif Topuz’un ağabeyleri Durdiye Topuz’un eşi BURHAN TOPUZ vefat etmiştir.Cenazesi bugun sıraca camiinde kılınacak öğle namazına mütakıben sıraca aile kabristanlıgında defnedilecektır.

17.06.2017

17.06.2017

Ulubey Fındıklı Mahallesinden Topcuoğullarından, merhum Abdurrahman TOP’un oğlu, Telat TOP’un ağabeyi, Ejder, Ersan, Eray ve Belma’nın babaları, ABDURRAHMAN TOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Fındıklı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Taşlıçay Mahallesinden merhum Ahmet kızı, merhum Mustafa SAĞLAM’ın eşi, Mahmut, Namık, Çetin SAĞLAM’ın ve Hatice ÇİÇEK’in anneleri, Sinan ÇİÇEK’in kayınvalidesi, ZEHRA SAĞLAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Divane Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Taşlıçay Mahallesindenki aile kabristanlığında defnedilecektir. Akpınar Mahallesinden Zıpıroğullarından merhum Nazım GÜRSOY’un oğlu, Gürsel, Mehmet, Derya, Deniz, GÜRSOY’ların babası, Mesut GÜRSOY’un ağabeyi MUTLU GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat: 11:00’da Akpınar Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.06.2017

16.06.2017

Ulubey İlçesi Ohtamış Mahallesinden Bayram Sarı’nın eşi, Yüksel, Tuncay, Veysel Sarı, Hacer Özler, Nursel Yüksel, Kıymet Duyan, Fitnet Yılmaz’ın anneleri SELİME SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ohtamış Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Merhum Sabri hatipoğlu’nun eşi, Gökhan, Erdoğan, Erdal Hatipoğlu’nun anneleri Merhum Mustafa ve Cevat Akyurt’un kardeşleri, Kadir ve Aydın Akyurt’un halaları ŞÖHRET HATİPOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Güven Mahallesinden Ramadanoğulları’ndan Osman, Özlem, Özgür Kotan’ın anneleri, Emekli Gardiyan İbrahim Kotan’ın eşi AYFER KOTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güven Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Topluca Mahallesinden Çaloğulları’ndan Baki Çelik’in oğlu, Orhan, Mehmet, Abdullah, Cumhur Çelik ve Melek Arslan’nın babaları ORHAN ÇELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Topluca Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Şahinkaya Mahallesinden Mehmet Güler’in eşi, Alime, Cemile, Sami, Nazife, Yaşar ver Taliye’nin anneleri MİNİRE GÜLER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahinkaya Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.06.2017

15.06.2017

Turnasuyu Mahallesi Çobanlı Mevkiinden Merhum Halil Akköse’nin kızı, Merhum Alaaddin Çelebi’nin eşi, Mehmet, Arif Akköse, Ayşe, Necmettin Çelebi’nin anneleri NİMET ÇELEBİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hacı Ünal’ın eşi, Mustafa, Ali, fahri, Mithat, Hüseyin, Sezgin Ünal ve Hava Demiröz’ün anneleri Şükrü, Coşkun, Olgun, Zülfiye, Muteber, Hatice Zavalsız’ın kardeşleri AYŞE ÜNAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyalı Mahallesinden Merhum Güngör Serdar’ın eşi, Burcu Serdar’ın annesi NEVŞİN SERDAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz İlçesi Yeşilyurt Mahallesinden Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya’nın ağabeyi, Feyzullah Kaya’nın oğlu TAYFUR KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.06.2017

14.06.2017

Kabadüz İlçesi Yeşilyurt Mahallesinden Kayaoğulları’ndan Fevzullah Kaya’nın oğlu, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya’nın babası TEMEL KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Sanacıoğulları’ndan Merhum HacıAziz Akbaş’ın oğlu, Hacı Selime Akbaş’ın eşi, Merhum Ali Akbaş’ın kardeşi, Mustafa, Ahmet, Halit Akbaş ve Emine Aksoy’un ağabeyleri Cihan, İlhan Akbaş, Nevin Weber, Arzu Korkmaz’ın babaları Ali Korkmaz’ın kayınpederi HACI FAHRİ AKBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Alucra Karaağaç Mahallesinden Merhum Durmuş ve Havva Eker’in oğlu, Güldane Eker’in eşi, Asim, İnci, Filiz, Afi, Selma, Hatice, Birsen ve Berna Eker’in babaları DOĞAN EKER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir. Eyüplü mahallesinden Hatice Akgün’ün oğlu, Nuri Akgün’ün kardeşi TEOMAN AKGÜN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Korgaç Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Abdullah İncedere’nin oğlu, Makbule İncedere’nin eşi, Ülkü İncedere, Yasemin Kalenderoğşu, Gül Ataselim, Yıldız Temizel, Işıl Aydın, Ümit İncedere’nin babaları, eski Mesudiye İlçe Milli Eğitim Müdürü ZİHNİ İNCEDERE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar şehir kabristanlığında defnedilecektir.

13.06.2017

13.06.2017

Kayadibi Mahallesi Uğurluoğulları’ndan Kabil Şen’in eşi, Şükrü, Hami, Erol Şen, Seniye Kırca ve Ayfer Ünal’ın anneleri TÜRKAN ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Yusuf Ziya Köksal ve Lebibe Köksal’ın kızı, Merhum Rekabi Gencel’in eşi, Nilgün, Berrin, Bülent Gencel ve Bülbin Felek’in anneleri FAHRİYE GENCEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çavuşlar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Artıklı Mahallesinden İmamoğulları’ndan Adnan, Faruk, Nuri, Cüneyt, Safet, Safiye, Fikriye ve Ayşegül İmamoğlu’nun anneleri, Merhum Abdullah İmamoğlu’nun eşi TENZİYE İMAMOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Artıklı Camiinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yeşilköy Essekiz Mahallesinden Tütüncüoğulları’ndan Ali Yıldız’ın oğlu, Muzaffer Yıldız’ın eşi, Dudu, Kadir, Ahmet, İsmail ve Fatma Yıldız’ın babaları METİ ÇAVUŞ YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün saat 14:00 de Yeşilköy Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.06.2017

12.06.2017

Aziziye Mahallesinden Merhum Pakize ve Galip Felek’in oğlu Süleyman, Reşat, Orhan, Telat, Cengiz Felek ve Günay Tercan’ın Kardeşleri, Filiz, Çiğdem ve Hakan Felek’in babaları Sevgi Felek’in eşi TEVFİK FELEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığına defnedilecektir.

Ulubey Kıranyağmur Mahallesinden Abdaloğulları’ndan Merhum Hüsnü Tatarın oğlu, Merhum Hamdi Tatar ve Rüştü Tatarın kardeşi, Sevinç ve Hüsnü Tatarların babaları FATİH TATAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kıranyağmur Mahallesinde saat saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyalı Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Merhum Mustafa Kaptan’ın oğlu, Merhume Havva Akdeniz’in eşi, Emine, Mustafa, Meryem, İbrahim Akdeniz’in babaları FAHRETTİN AKDENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Asri kabristanlığında defnedilecektir. Terzili Mahallesinden Tarakçıoğulları’ndan Can ve Leyla Usta’nın oğlu, Okan Usta’nın kardeşi TEMEL USTA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Terzili Ahmetoğlu Kıran Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.06.2017

11.06.2017

Ulubey Yenisayaca Mahallesinden Eyüp Türkcan’ın Kayınpederi, Öznur Berkil’in Babası, Merhum Mehmet Oğlu OSMAN BERKİL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Yenisayaca Mahallesinde İkindi Namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yemişli Mahallesinden , Öksüzoğullarından merhum hacı Mahmut Baştuğun eşi, Ahmet, Recep, Şafak Baştuğ’un anneleri hacı NURŞEN BAŞTUĞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11 de yemişli merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir. Giresun İli Alucra İlçesi Armutlu Köyünden Gülsüm ve Alaaddin Kırbaşın kızı, Mehmet Tuncay ve Ahmet Kırbaşın Ablası SEBAHAT KIRBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alucra Armutlu köyünde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

10.06.2017

10.06.2017

Osmaniye Mahallesi Karadere Mevkiinden Necat Yılmaz’ın kızı, Kahraman Konuş’un babası KADİR KONUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Osmaniye Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Cevizlik Mahallesinden Felekoğulları’ndan Merhum Metin Şen’in eşi, Merhum Serkan Şen’in annesi NEVRİYE ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cevizlik Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Eskipazar Mahallesinden Hamzaoğulları’ndan Merhum Temel Gültekin’in eşi, Ali Osman, Coşkun, Ayhan, Murat Gültekin’in anneleri KEZBAN GÜLTEKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.06.2017

09.06.2017

Alınca Mahallesi Serkük Mevkiinden Sarıoğulları’ndan Merhum Kazım Gündüz’ün eşi, Nurettin, Cevat, Halise, Hakime ve Hayriye’nin anneleri MAHİGÜL GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alınca Mahallesi Serkük Mevkiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Cumhuriyet Mahallesi Sakinlerinden Memişoğulları’ndan Olcay Tercan’ın eşi SUNAY TERCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akçatepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.06.2017

08.06.2017

Van Başkale’de meydana gelen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş SABRİ ERYERLER için bugün ögle namazına mütakiben Kumru İlçemizde şehit cenaze töreni düzenlenecektir.Törenin ardında Kumru Ortaca Mahallesinde defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Müsüroğulları’ndan Merhum Ali Osman Yüksel’in oğlu, Arife, Müjgan, Arif, İbrahim, Zafer, Tamer Yüksel’in kardeşleri, Alkan, Altan, Merve Yüksel’in babaları Aytül Yüksel’in eşi Ulusoy servis şoförü ALİ YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Asri Kabristanlığında defnedilecektir.

Dedeli Mahallesinden Çerkezoğulları’ndan Dursun Ali ve Elide Ataç’ın oğlu, Nevzat, Esen ve Lale’nin ağabeyleri SALİM ATAÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dedeli Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz İlçesi Özlükent Mahallesi Topçuoğulları’ndan Mecit Bodur’un eşi HANİFE BODUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Özlükent Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.06.2017

07.06.2017

Piraziz Güney Köyünden Reisoğulları’ndan Ali Güner’in babası CEMİL GÜNER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güney Köy Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.06.2017

06.06.2017

Güzelyalı Mahallesinden Süleyman Uludüz, Leman, Saliha, Saadet, Selma’nın babaları, Adliyeden emekli ALİ ULUDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde ikindi namazından ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kumbaşı Mahallesinden Merhum Niyazi Günal’ın eşi, Neşe Köroğlu’nun annesi SALİHA GÜNAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe İlçesi Çerli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Nizamettin Mahallesinden Ayten Dede’nin eşi, Bilal ve Yasemin Dede’nin babaları İLHAMİ DEDE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz İlçesi Yokuşdibi Mahallesinden Tevrat ve Durdiye Türkmen’in kızı, Yusuf Türkmen’in eşi, Ayfer, Ayla, Olgun, Durdiye, Ergin, Hamide’nin anneleri SEMİHA TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yokuşdibi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.06.2017

05.06.2017

Mübarek Mahallesi Ağca Mevkiinden Merhum Ali yarar’ın oğlu, HÜSEYİN YARAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mübarek Mahallesinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yeşilköy Mahallesinden Abdooğulları’ndan Merhum Mustafa ve merhume Akgül Işık’ın oğlu, Ferhat, Nevzat Salih, Ömer, Fadime ve Havva’nın kardeşleri Ayşe Işık’ın eşi, Yılmaz, Tarık, Nurşen ve Gülsen’nin babaları KEMAL IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşilköy Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Gümüşhane Eşraflarından Şükrü Kırca’nın oğlu, Mustafa, Mehmet ve Ahmet Kırca’nın ağabeyleri Ordu Esnaflarından İsmail Kırca’nın babası DURSUN KIRCA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesindeki evinden saat 10.00 da alınarak Gümüşhane Torul İlçesi Güzeloluk Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe İlçesi Neneli Mahallesinden Kütükoğulları’ndan Merhum Salim Köksal’ın oğlu, İbrahim, Muharrem ve Mahmut Köksal’ın ağabeyleri Mustafa, Bekir, İbrahim, İsmail ve İsa Köksal’ın babaları SAMİ KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Neneli Mahallesinde Saat 15.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz Gülpınar Mahallesinden Keşapoğulları’ndan Turan Keşap’ın eşi, Burhan, kemal, Cemil, Orhan, Arif Keşap ve Hatice ve özgül Altuntaş’ın anneleri DÖNDÜ KEŞAP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülpınar Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Fındık beleni aile kabristanlığında defnedilecektir. Dursine ve Merhum Fahrettin Akyol’un oğlu, Merhum Ayşen Çebi, Gülşen Sinan ve Neslihan Kontaş’ın kardeşleri, Gizem ve Ceren Akyol’un babaları AHMET AKYOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Furtunlar aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.06.2017

04.06.2017

Kirazlimanı mahallesinden keriman HİTAY’ın eşi Fuat ve Suat HİTAY ile Fulya MUTLU’nun babaları , merhum Tekin HİTAY’ın abisi ,ordu eski esnaflarından NİHAT HİTAY vefat etmiştir.Cenazesi bügün saat 11’de Bahçelievler Mahallesindeki evinden alınarak, orta camiinde kılınacak öğle namazının ardından Soğukpınar mezarlığında defnedilecektir.

Akçatepe köyünden Merhum Osman BEDİR ve Şeker BEDİR’in oğulları Merhume Güngör BEDİR’in Eşi ,Heyecan ve Hakan BEDİR’in babaları , Levent Hakkı YILMAZ’ın kayınpederi , Hamdi ,Sabri ,Sıtkı ,Celal,Mesut,Kemal,Şöhret ,Rafet ,Semiye,Hamiye ve Şükriye KÖKSAL’ın kardeşi Avukat Nazım BEDİR vefat etmiştir.Cenazesi bügün Orta Camiinde kılınacak öğle namazından sonra Akçatepe Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir. Altımnordu ilçesi Karaoluk Mahallesinden Tahmazoğullarından Veli ARSLAN’ın eşi, İsmail , Muharrem ,Ekrem ,Murat ARSLAN , Rukiye AYDIN ve Naciye ŞANLI’nın anneleri EMRİYE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karaoluk mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.06.2017

02.06.2017

Ulubey Akoluk Mahallesinden Gocooğulları’ndan Merhum halis Yıldırım ve Fikri Yıldırım’ın kardeşleri, Emine, Havil, Şevge, Bilge, Merhum Şeker ve Şenel Yıldırım’ın babaları Merhum Fenziye Yıldırım’ın eşi HAMİ YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şarkiye Mahallesi eski muhtarlarından Ethem GÜNEL’in eşi, Namık Bedriye, Bedia, Faruk, Meliha, Ünal, Merih, Berrin ve Uğur GÜNEL’in anneleri HURİYE GÜNEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra çakalçıkmaz kabristanlığında defnedilecektir. Saraycık Mahallesi Emen Mevkiinden Selimenoğullarından merhum Mustafa GÜNDÜZ’ün oğlu, Dursun ve Kemal GÜNDÜZ’ün ağabeyleri, Ayşe, Kıymet, Aydın ve Hatice’nin babaları CEMAL GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turnasuyu Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

01.06.2017

01.06.2017

Güzelyalı Mahallesinden Merhum Osman Özbekli’nin oğlu, Hacer, Halit, Hamiyet, Hikmet, Halil ve Osman’ın babaları Adeviye Özbekli’nin eşi CEMAL ÖZBEKLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zaferi Milli Mahallesinden Merhum Ahmet Yüksel’in eşi, Filiz Öztürk, Arzu Gonca Morgan’ın anneleri Ayhan, Yılmaz, Merhum İbrahim, Uğur ve Mustafa Piroğlu’nun ablaları SÜHEYLA YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarı Tepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Turnasuyu Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Merhum Hüseyin ve Hasibe Özdemir’in kızı, Merhum Hasan ve Yunus Özdemir, Kebire, Atasever, Kadriye Şenel, Nemciye Kılıç’ın kardeşleri, Tayfun, Ayşe, Mustafa Kaya’nın anneleri, Merhum Ali Kaya’nın eşi IŞIL KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Mahallesi kapıcılı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Neneli mahallesi Çağanoğlu mevkiinden Alikadıoğulları’ndan Bahadır, murat ve Yalçın Güney’in anneleri, Emekli Başkomser Tevrat Güney’in eşi SENİYE GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ağagedüğü kabristanlığında öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Oğmaca Mahallesi Tökel Mevkiinden Hüsemoğulları’ndan Merhum Ali Akdeniz’in oğlu, Mahmut, Yekta Akdeniz’in kardeşi, Sezgin, Sefa, Suat, Selçuk, Yıldız Akdeniz’in babaları, FERHAT AKDENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oğmaca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Arpaköyü Mahallesi Tosmanoğulları’ndan Merhum Rasim Türkyılmaz’ın oğlu, Turgay, Mehmet, Nurdan Türkyılmaz’ın ağabeyleri, MUTLU TÜRKYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Arpaköy Mahallesi Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

31.05.2017

31.05.2017

Alınca Mahallesi Serkük Mevkii Sarıoğulları’ndan Merhum Hasan Gündüz’ün oğlu, Ahmet Cemal, Aydın, Gülhanım ve Günay’ın babaları AHMET GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alınca Mahallesi Serkük mevkiinde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden Çoloğulları’ndan Merhum Ahmet Çol’un oğlu, Sami, Merhum Yusuf ve Sebahattin Çol’un kardeşleri, Şadiye Çol’un eşi, Seyhan, Tayfur, Engin Çol’un babaları TOKCAN ÇOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Kurul Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.05.2017

30.05.2017

Güzelyurt Mahallesinden Çokoğulları’ndan Merhum Nuri Gürsu’nun oğlu, Sezai, Bahattin ve Emriye’nin ağabeyleri Gülseren Gürsu’nun eşi, Öner, Melda, Selda, Yeşim, Selma ve Döndü’nün babaları SEBAHATTİN GÜRSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Yeşilada Mahallesinden Merhum Mehmet ve Fatma Alparslan’ın oğlu, Meliha Alparslan’ın eşi, Gökçe ve Gözde’nin babaları Emekli Polis Memuru MUSTAFA ALPARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilada Mahallesi Kabaktepe Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karakiraz Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Bucak Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Erdönmez’in oğlu, Fatma Erdönmez’in eşi, Mehmet, Bülent Erdönmez, Dilek Özkan’ın babaları MEHMET NUSRET ERDÖNMEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.05.2017

28.05.2017

Ulubey Çağlayan Mahallesinden Hasan BODUR’un oğlu RAYİF BODUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat: 09:30 İmam Hatip Caminde kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahallesinde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Efirli Mahallesinden Osman ve Dudu YILMAZ’ın oğlu, Fitnat YILMAZ’eşi, Mutaber, Turgut, Mehmet, Salim ve Hanife’nin kardeşleri, Mutaber, İbrahim, Ali ve Hüseyin’in babaları ORHAN YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Efirli Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Yağızlı Mahallesi Hacıefendioğullarından, merhum İsmet ÖZKAN’ın eşi, Ferda, Derya, Cengiz, Cezmi ve Doğan ÖZKAN’ın anneleri SENİYE ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat:11:00’de Yağızlı Mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.05.2017

27.05.2017

Hacı İbrahim AYDIN’ın eşi Ayşe, Ümit, Recep ve Recai AYDIN’ın anneleri, merhum Mehmet kızı FATMA AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe İlçesi Güzelyurt Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı İlçesinden merhum İsmail ÇAKMAK’ın eşi Ufuk, Hatice ve Leyla ÇAKMAK’ın anneleri EMİNE ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki evinden alınarak Gülyalı Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Uzunmusa Mahallesinden Aşağı Sokak Mevkiinden Talipoğullarından merhum Hüseyin İLHAN’ın eşi, Durmuş İLHAN’ın annesi ŞAHİDE İLHAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat: 11:00’de Uzunmusa Mahallesi Aşağı Sokaktaki evinde kılınacak cenaze namazının sonra aynı Mahalledeki aile kabristanlığına defnedilecektir. Karapınar Mahallesinden Kırcaalioğularından merhum Ahmet AYDOĞDU’nun oğlu, Cevat, merhum Salih, Sadık, Salim ve Sami AYDOĞDU’nun kardeşleri, Ahmet AYDOĞDU’nun babası CAFER AYDOĞDU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ahmetoğlu Kıran Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

26.05.2017

26.05.2017

Perşembe İlçesi Mersin Mahallesinden Çamburnu Resturantın sahibi İbrahim Kurt’un babası ADİL KURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mersin mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.05.2017

25.05.2017

Ulubey Belenyurt Mahallesi Dargıca Mevkiinden Habiboğulları’ndan Merhum Mustafa Poyraz’ın oğlu, Rıfat, Sadık, Mustafa ve Sait Poyraz’ın babaları ÖMER POYRAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dargıca Mevkiinde Saat 11;00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer Mahallesinden ÇakırmelikoğullarıNdan Merhum Fayik Çabuk’un oğlu, Merhume İnci Çabuk’un eşi, Murat, Samet, Sevgi, Neşe ve Arzu’nun babaları BURHAN ÇABUK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karapınar Mevkiindeki evinden alınarak Sanayi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karapınar Mahallesi Memişli Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir. Saraycık Mahallesinden Değirmenyanı Mevkiinden Kuruoğulları’ndan Merhum Cevat Kurnaz’ın oğlu, Nihat Kurnaz’ın ağabeyi, Pekcan ve Akay Kurnaz’ın babaları SIRRI KURNAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Merkez Camiinde Saat 14:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.05.2017

24.05.2017

Gülyalı Sayaca Mahallesinden Merhum İzzet Vayni’nin oğlu, Güliye Vayni’nin eşi, Cengiz, Zühtü ve Canan Özata’nın babaları, Şakir, Arslan, Nimet Güner, Ziynet Bayraktar, Cemile Vayni ve Güler Altınkaymak’ın ağabeyleri CEMİL VAYNİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sayaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Osmaniye Mahallesinden Merhum Ahmet Öztürk’ün eşi, MERYEM ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Osmaniye Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Oğmaca Mahallesi Törkel Mevkii Karamanoğulları’ndan Merhum Hüseyin Karaman’ın oğlu, Ahmet ve Merhum Demet Karaman’ın ağabeyi, Mustafa Karaman’ın babası, SABRİ KARAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oğmaca Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Çongara Mahallesinden İmamoğulları’ndan Merhum Abdurrahman İnan’ın oğlu, Ömer ve Said İnan’ın babaları, Çukur Mahallesi eski muhtarı MEHMET ALİ İNAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çukur Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe İlçesi Efirli Mahallesinden Merhum Mustafa Yüksel’in oğlu, Ahmet, Mehmet, Bahri Yüksel’in kardeşleri ÖMER YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Efirli Mahallesi Hekim Sokağı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.05.2017

23.05.2017

Ulubey Eymür Mahallesi Kahramanoğulları’ndan Bahtiyar ve Neşe Kahraman’ın oğlu, Salih ve Şeyda Kahraman’ın ağabeyleri GÖKTUĞ KAHRAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eymür Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Akoluk Mahallesinden Mehmetalioğulları’ndan Merhum Ziya Akoluk’un oğlu, Gençağa, Baki, Haki Akoluk, Saliha Özcelep, Emriye Özkan, Zerrin Gözpınar’ın babaları DURSUN AKOLUK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Kadıncık Mahallesi Karakaş Mevkii Halitoğulları’ndan Mehmet Yılmaz’ın oğlu, Ümit Yılmaz’ın ağabeyi, ALİ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karakaş mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kuylu Mahallesi Toplu Mevkiinden Evliyaoğulları’ndan Merhum Ahmet Evli’nin oğlu CELAL EVLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesi Toplu Mevkiinde öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Şıhlar Mahallesinden Kalaycıoğulları’ndan Merhum Şükrü Yüksel’in oğlu, Rüştü ve Merhum Şenel Yüksel’in kardeşleri Atıf, Fatih, Şükrü Yüksel’in babaları ŞAHİN YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şıhlar Mahallesi Sarpdere Mevkiinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.05.2017

22.05.2017

Kabadüz Derinçay Mahallesinden Mithat, Nihat, Nevzat ve Ahmet Öztürk’ün anneleri HÜSNE ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Oğmaca Mahallesi Haramlı Mevkiinden Tahsin Altunsoy’un eşi, Yücel, Yüksel, Yılmaz, Ayla’nın anneleri HATİCE ALTUNSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Oğmaca Mahallesi Haramlı Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.05.2017

21.05.2017

Altınordu İlçesi Yeni Mahalleden mehum Kadir ve Şadıman’ın oğlu Kadir ve Şeyma Seyme’nin Babaları, Onur ve Alican Seymen’in Abileri Günnur Seymenin Eşi UĞUR OSMAN SEYMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Polis Karakolu karşısındaki evinden alınarak Yeni Mahalle Camiinde kılınacak İkinde Namazından sonra Gülyalı İlçesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Altınyurt Mahallesinden Mızrak oğullarından Ahmet ve Gülüzar Mızrak’ın oğlu Hüsamettin, Sebahattin, İhsan, Nazmi Mızrak ve Zeynep Şener’in kardeşi, Sebanur, Nuran, Sunay, Turan, Ahmet Mızrak’ın babaları, Ganimet Mızrak’ın eşi İLHAN MIZRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Altunyurt Mahallesi Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir. Hanife Ayverdi’nin eşi Ezel, Firdevs Sonnur, Gülşah ve Hava’nın babaları Ordu eski esnaflarından MUSTAFA AYVERDİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin mahallesi soğukpınar şehir mezarlığında defnedilecektir. Altınordu ilçesi Karaağaç mahallesinden Kırhasanoğullarından Hacı Remzi KIR’ın eşi Remzi, Murat, Fuat, Cahit, Mahmut, Şevket Pembe,Sevim, ve Esme nin anneleri ZEKİYE KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün karaağaç mahallesi camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra karaağaç mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.05.2017

20.05.2017

Karaağaç Mahallesinden Kurtmehmet oğllaruından Fahri Aktaşı’ın gelini Sinan Aktaş’ın eşi HATİCE AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11 00 de Karaağaç Mahallesi Çorak Mevkiindeki evinin yanında kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gülyalı Kestane mahallesinden Ahmetoğullarından Hüseyin ve Havva Yılmaz’ın oğlu, Elif, merhum Katibe, Sebahattin, Celal ve Yusuf Yılmaz’ın babaları, Nafia Yılmaz’ın eşi HALİL YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğlen namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Kestane mahallesindeki aile mezarlığında defnedilecektir. Topluca Mahallesinden Merhum Hacı ve Safiye Varlık’ın oğlu , Olgun, Engin, Atille, Cevahir ve Mehmet Varlık’ın abileri MUSTAFA VARLIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Topluca Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir. Nizamettin Mahallesinden Merhum Yunus Yüce’nin oğlu, Merhume Muzaffer Yüce’nin eşi, İhsan, Bülent, Nermin, Hülya, İlhan, Nurdan ve Ayşe’nin babaları MUZAFFER YÜCE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde kılınacak öğlen namazının ardından Nizamettin Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Gölköy Tepealan Mahallesinden, Gülbey Hekimoğlu ve Durdane Karaosmanoğlunun babası MUSTAFA HEKİMOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün İkindi Namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gölköy Tepealan Mahallesindeki aile kabritanlığına defnediklecektir.

19.05.2017

19.05.2017

Perşembe İlçesi Doğan Mahallesinden Çarkçıoğullarından merhum Ramadan oğlu,Ramadan ve Bucak mahallesi esnaflarından Cemal ile İsmail Çarkcı’nın babaları MEHMET ÇARKCI vefat etmiştir.Cenazesi bugun Perşembe Doğan mahallesinde saat 15.00’da cenaze namazı kılındıktan sonra aile kabristanlığında toprğa verilecektir.

Yukarıtepe Sıraca mahallesinden Tevrat Yılmaz’ın eşi, Cihan, Sinan, Erdal ve İbrahim Yılmaz’ın anneleri GÜLÜCÜK YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugun İkindi namazına mütakiben Sıraca mezarlığında defnedilecektir. Arpaköy mahallesinden çaka mevkiinden Tosmanoğullarından merhum Tevfik Türkyılmaz’ın oğlu, Kemal Türkyılmaz’ın kardeşi,Hacı,Oktay, Ender, Tülay ve belediye çalışanlarından Lale Türkyılmaz’ın babaları, Şükran Türkyılmaz’ın eşi, MUZAFFER TÜRKYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugun Çaka Camiinde Cuma namazına mütakiben kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

18.05.2017

18.05.2017

Taşbaşı Mahallesinden Merhum Raşit Gürsoy’un eşi, Fatma Türkmen, Ayşen Seval Sekmen, Atif Gürsoy, Taşbaşı Mahallesi Muhtarı Reşit Arif Gürsoy’un anneleri ŞADUMAN GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Kirazdere Mahallesinden Merhum İdris Yılmaz’ın eşi, Salim Yılmaz’ın annesi EMİNE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazdere Mahallesi Dere Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.05.2017

17.05.2017

Hatipli Mahallesinden Kadıaskeroğulları’ndan Merhum hasan Akgül’ün eşi, Hacer, Sıtkı, Sırrı ve Sezgin Akgül’ün anneleri AYŞE AKGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hatipli Camiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sora aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Güzelyurt Mahallesinden Kuloğulları’ndan Merhum Nuri Özkul’un oğlu, Mustafa, Naci, Nazım, Neşet Özkul ve Cihan Alkan’ın kardeşleri, Murat, Mehmet, Safinaz, Pakize’nin babaları MUHİTTİN ÖZKUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Aslan Nebiye Furtuna’nın oğlu, Aysel Furtuna’nın eşi, Coşkun, Olgun, Şahinde ve Gülay’ın babaları ABDİ FURTUNA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşiltepe aile kabristanlığında defnedilecektir. Çamaş İlçesi kestaneyokuşu Mahallesinden MEHMET AKNAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kestaneyokuşu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.05.2017

16.05.2017

Merhum Mehmet ve Merhume Safinaz Katırcıoğlu’nun oğlu, Perihan, Asuman, İnci, Hasan, İhsan ve İbrahim Katırcıoğlu’nun kardeşleri, Aşkın Katırcıoğlu’nun babası, Ayla Katırcıoğlu’nun eşi YUSUF KATIRCIOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Eskipazar aile kabristanlığında defnedilecektir.

Işıklı Mahallesinden Külünkoğulları’ndan Merhum Hasan Külünk’ün oğlu, Merhum Zihni, Hamit, Musa, Abdullah, Hamide, Ayşe Külünk’ün kardeşleri İBRAHİM KÜLÜNK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilçay Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Işıklı Mahallesinden Merhum Zihni Külünk’ün eşi, Mehmet, Nihat, Adem, Habibe ve Ayla Külük’ün anneleri ŞAZİYE KÜLÜNK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilköy Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Erenli Mahallesinden Merhum Cemal ve Merhume Güllü Şenyurt’un kızı, Merhum Necip Demir’in eşi, TYılmaz, İnci, Muhsine, Nejla, Köksal, Uğur, Olgun, Mümin Demir’in anneleri Muzaffer, Mustafa, Sevim Şenyurt’un kardeşleri SELİME DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Erenli Mahallesinde İkindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.05.2017

15.05.2017

Durugöl Ormen Sitesi Sakinlerinden Merhum Salih Kapan’ını oğlu, Hüseyin ve Merhum Orhan Kapan’ın kardeşleri Bülent, Levent, Ahmet ve Sevinç Kapan’ın babaları, Şaziye Kapan’ın eşi ALİ OSMAN KAPAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Yukarı Kızılen Mahallesi Çamurlu Mevkiinden Merhum Halis Tut’un gelini, Ahmet Tut’un eşi, Sezer ve Sezgin Tut’un anneleri HÜLYA TUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı Kızılen Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.05.2017

14.05.2017

Kabadüz Mahallesi Uzunogullarından merhum Yusuf oglu, Dursun, Bahtiyar ve Rahime Uzunçakmak’ın kardeşi, Fahriye, Nedim ve Engin Uzunçakmak’ın babası, Mustafa Yılmaz’ın kayınpederi MUSTAFA UZUNÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına mütakiben Kabadüz Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defenedilecektir. 

13.05.2017

13.05.2017

Çavuşlar Mahallesinden merhum Yunus Şensoy’un kızı, merhum Salih, Tahsin, İhsan,Neziye, Gülnadiye Şensoy’un kardeşleri, Günay Ünlü,Zeynep Süel,Gülbin Taşkın, Songül Korkmaz, Temel,Gül, Kaya ve merhum Aytekin Demir’in anneleri MEVLÜDE ŞENSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugun Yenimahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlıgında defnedilecektir

Kısacık Mahallesinden Orhan ve Melek Demirel’in kızı, Cevdet Acar’ın eşi,Dilber, Mahmut ve Seher’in kardeşleri,Engin, Arzu ve Hira Acar’ın yengeleri, HALİSE DEMİREL vefat etmiştir.Cenazesi bugun İmam Hatip camiinde öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra Kısacık Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.05.2017

12.05.2017

Kuylu Mahallesinden Kırhasanoğulları’ndan Hasan Kır’ın oğlu, OKTAY KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Aşağıkirazdere Mahallesi Haydar Mevkiinden Merhum Rıfat Bayyılmaz’ın oğlu, Ahmet, Süleyman ve Aynur Bayyılmaz’ın kardeşleri, Ziynet Bayyılmaz’ın eşi RIFAT BAYYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kabadüz Bakacak Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Eyüplü Mahallesi Kurdan mevkii Korgaçoğulları’ndan Merhum Hasan Korkmaz’ın oğlu, Mustafa, Nazım, Mevlüt, Merhum Emin ve Nail Korkmaz’ın kardeşleri, Hasan, Sali,m Merhum Salih Korkmaz, İfaket, Yavuz, Nezaket Güler’in babaları NİYAZİ KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yağlıcı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yağlıca aile kabristanlığında defnedilecektir. Aydınlar mahallesinden Kürtoğulları’ndan Nazmi Ürel’in oğlu, Hamdi, hami, Osman, Zübeyde ve Süheyla’nın kardeşleri Umut ve Ulaş’ın babaları Aydınlar Mahallesi İlköğretim Okulu Müdürü SALİM ÜREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Aydınlar Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Zafer Mahallesinden Padaroğulları’ndan Merhum Saadettin Padar’ın oğlu Emekli Başkomser GÜLTEKİN PADAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zafer Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum ayşe ve Ali Osman Tenteoğlu’nun kızları Merhum Emekli Öğretmen Yıldıray Örenç’in eşi, Noyan, Nazan, Tansel Örenç’,n anneleri Namık ve Bahtiyar Tenteoğlu, Süheyla Bayraktar, Fatma Gönül, İnci İşcan ve Merhume Necla Çol’un kardeşleri Emekli Öğretmen SEYHAN ÖRENÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir. Günören mahallesi Tepe Mevkii Delihasanoğulları’ndan Merhum Hüseyin Demir’in oğlu, Atakan ve Necmettin Demir’in babaları RAMİZ DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.05.2017

11.05.2017

Şahincili Mahallesinden Merhum Dursun ve Merhume Fatma Zehra Günaydın’nın oğlu, Nilüfer, Nilgün, Vildan Günaydın’nın babaları Muazzez Günaydın’nın eşi, AHMET GÜNAYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahincili Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesi Kurdan Mevkiinden Keçecioğulları’ndan Merhum Mahmut Keçeci’nin kızı, Merhum Hüseyin, Mahmut Ali ve Mustafa Keçeci’nin kardeşleri HATİCE KEÇECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

10.05.2017

10.05.2017

Uzunisa Mahallesi Alantepe Mevkiinden Tiryakioğulları’ndan Merhum Sıtkı Tiryaki’nin eşi, Hilmi Tiryaki ve Yurdagül Öztürk’ün anneleri PERİHAN TİRYAKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alantepe Mevkiinde Saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.05.2017

09.05.2017

Yaraşlı Mahallesinden Gülalioğulları’ndan Merhum İbrahim Gül’ün eşi, Şenel, Kemal, hikmet, Erdoğan Gül’ün anneleri, HATUNCUK GÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülalioğlu Mevkiinde öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yemişli Mahallesinden Topaloğulları’ndan Merhum Mehmet Topaloğlu’nun oğlu, Kadir, Halil, İrfan, Burhan ve Abdullah Topaloğlu’nun kardeşleri, Yavuzer Topaloğlu’nun babası MUZAFFER TOPALOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yemişli Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gülyalı Ayrılık Mahallesinden, Karahaliloğulları’ndan Merhum Ömer Aydın’nın Oğlu Nigar Aydın’ın Eşi Ömer ve Mehmet Aydın, Aynur Yüce ve Merhume Emine Varol’un Babaları İBRAHİM AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Ayrılık Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Düz Mahalle Sakinlerinden Ali ve Ayşe Anaçoğlu’nun oğlu, Nurettin, Zeynep, Selim, İbrahim, Bülent, Levent Anaçoğlu’nun ağabeyleri, Müşerref Anaçoğlu’nun eşi, Evren, İlknur, Ayşenil Anaçoğlu’nun babaları ALAATTİN ANAÇOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

08.05.2017

08.05.2017

Alambey Mahallesinden Türkmenoğulları’ndan Merhum Mehmet Ali Türkmen’in kızı, Merhum Mevlüt Türkmen’in eşi, Bahri Türkmen’nin annesi Nuriye, Döndü, Talia, Çakır, Rabia, Şöhret kardeşleri ŞÜKRİYE TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alambey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.05.2017

06.05.2017

Güzelyalı Mahallesinden Merhum Hüseyin Kır’ın oğlu, Kazım, Halil, Cavit, Turgay ve Filiz Kır’ın ağabeyleri Tarık ve Faruk Kır’ın babaları Sebiye Kır’ın eşi CELAL KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Mahallesi Kirazlimanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Bekiroğullarından Merhum Fevzi KORKMAZ’ın eşi, Ordu Büyükşehir Belediyesi Personeli Fatih KORKMAZ ve Hülya UĞUR’un anneleri, NACİYE KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahincili Mahallesindeki evinden alınarak Doğruyol Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Eyüplü Mahallesinde defnedilecektir. Hacılar Mahallesinden Merhum Ahmet Refik ve Peri BAŞKÖY’ün oğlu, Ünal, Nuray, Sunay, Yüksel, Fatma ve Hatice’nin kardeşleri, Orduspor eski futbolcusu SALİH BAŞKÖY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakalçıkmaz Kabristanlığına defnedilecektir.

05.05.2017

05.05.2017

Yeşilköy Mahallesinden Çavuşoğulları’ndan Merhum Salim ve Elfida Erdoğmuş’un kızı, Ayla, Müberra, Sema, Seza ve Taylan Erdoğmuş’un kardeşleri, Hüseyin Tanrıver’in eşi, Bülent, Melike, Mine Tanrıver’in anneleri SEMRA TANRIVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Kirazlimanı Mahallesinden Halil Oral’ın eşi, Hüseyin, Uğur, Bülent Oral’ın anneleri RABİA ORAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Topluca Mahallesi Hasançavuşoğulları’ndan Merhum Hasan Kabal’ın oğlu, Cemil, Kemal, Mahmut, Mehmet, Nihat Kabal’ın babaları MEVLÜT KABAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Topluca Mahalle Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yukarıtepe Mahallesinden Altmışdörtoğulları’ndan Merhum Ahmet Akpınar’ın oğlu, Merhum Cevat ve Cafer Akpınar’ın ağabeyleri, Hacı, Ahmet ve Cemal Akpınar’ın babaları MEHMET AKPINAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kızılhisar Mahallesinden Merhum Asım ve Merhume Zeynep Öztürk’ün oğlu, Hasan, Pelin, Sıtkı, Semiha Altun’un kardeşleri, Murat, Neslihan, Özlem ve Arzu’nun babaları NEDİM ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yıldızlı Mahallesinden Sıldıroğulları’ndan Gönül Özdemir, Salih ve Günay Mağden’in babaları HALİL MAĞDEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.05.2017

04.05.2017

Perşembe Kovanlı Mahallesi Kürze Mevkiinden Kedioğulları’ndan, Merhum Dursun Uçar’ın oğlu, Mustafa, Nevin, Hakan Tarım Kredi Kooperatif Emeklisi Doğan Uçar’ın babaları Kemal, Kani, Muammer, Hüseyin Uçar’ın ağabeyleri HAYRİ UÇAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Kovanlı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alucra Eşraflarından Merhum Salim Kılıçtaş’ın eşi, Fatma Peker, Saliha Altunel, Saadet Bordanacı, Gülin Öner, Nazım, Muammer, Merhume Yeter Kılıçtaş’ın anneleri FERİDE KILIÇTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şahincili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Gürgentepe Aşağıtikence Mahallesinden Zafer, Sezgin, Sedat Yıldız’ın babaları RAMADAN YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Aşağıtikence Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Uzunisa Mahallesinden Merhum Tevfik ve Merhume Lütfiye Şensoy’un oğlu, Serpil, Sevil, Gülsüm ve Muammer Şensoy’un babaları FERHAT ŞENSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa Mahallesi Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.05.2017

03.05.2017

Hürriyet Mahallesinden Oturoğulları’ndan Teyfik Müderrisoğlu’nun oğlu, İLHAMİ MÜDERRİSOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hürriyet Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yeşiltepe Mahallesinden Merhume Ümmehan ve Merhum Halil Furtuna’nın oğlu, Yüksel, Osman, Merhume Gülseren, Merhum Onur Furtuna’nın ağabeyleri MUSTAFA FURTUNA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşiltepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.05.2017

02.05.2017

Hacılar Mahallesinden Kalyoncuoğulları’ndan Abdullah Çakıroğlu’nun oğlu, Hüseyin ve Tuğrul Çakıroğlu’nun babaları Hoca MEHMET ÇAKIROĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bu gün Hacılar Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Konak Yanı Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yemişli Mahallesinden Merhum Ali Aksoy’un oğlu, Adem ve Esra Aksoy’un babaları, Salih, Oktay ve Bahtiyar Aksoy’un kardeşleri MUSTAFA AKSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yemişli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz Harami Mahallesinden Merhum Hasan Şentürk’ ün eşi, İsmet Öztürk, Yılmaz Şentürk ve Necla Şensoy’un anneleri ZEYNEP TURAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orsan Camiinde saat 09.30 da kılınacak cenaze namazından sonra Kabadüz Harami Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kızılhisar Mahallesi Şabadın Mevkiinden Bölükoğulları’ndan Merhum Halil Özgül’ün oğlu, Asım Özgül, Merhum Cemal Özgül ve Merhume Gülbeyaz Cephe’nin kardeşleri Hacı CELAL ÖZGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Şabadın Mevkiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Kardeşler Mahallesinden Hesakoğulları’ndan Mustafa Güngör’ün eşi, Gençağa, Sezgin, Yetkin Güngör’ün anneleri, HAYRİYE GÜNGÖR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Kardeşler Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.05.2017

01.05.2017

Ulubey Yenimahalle sakinlerinden merhum Dursun Atinkaya nın eşi Reşat,Nihat,Nevzat,Sedat ve Hamide nin anneleri Yüksel Demir in kayınvalidesi Hayri ,Rüşan ,Mahmut,Ramadan Tomakin in kız kardeşleri AYŞE FİDAN ATİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi Akyazı caminde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Yenimahalledeki etlik kıranı mezarluığında defnedilecektir.

Cevizlik mahallesinden Felekoğulların dan Servet Şen ‘in abisi Tunç Şen ‘in babası TAYYAR ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Cevizlik Cami yanında kılınacak cenaze namazından sonra Fındıklı mezarlıgında defnedilecektir.

Öceli mahallesi Pirahmetli Sokaktan, Sinanogullarından, Merhum Ali Sinan ‘ın oğlu, Merhum Dursun, Zühtü, Mithat, Şiddet Sinan’ın ağabeyleri, Kenan Sinan’ın babası KEMAL SİNAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına mütakiben Öceli Mahallesi Pirahmetli Camiinde kılınacak cenaze nazmından sonra defnedilecektir. Ulubey Kumanlar Mahallesin’den , Batınoğullarından Yüksel ve Ali Şenelin Babaları AHMET ŞENEL vefat etmiştir.Cenazesi bu gün saat 9 :00 ‘ da Subaşı Mahallesi 479 nolu sokak daki evinin önünde cenaze namazı kılınarak Kumanlar Mahallesinde öğlen namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

30.04.2017

30.04.2017

Ulubey Oyumgürgen mahallesi Çıtlakoğullarından emekli öğretmen Mustafa YILMAZ ın eşi Ercan,Ergün,Erol YILMAZ ın anneleri Elmaçukur Mahallesinden Ali,Baki,Mehmet ve İhsan KARACA nın kız kardeşi HAVİL YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi yarın saat 09.00 da öğretmenler sitesindeki evinden alınarak Ulubey Oyumgürgen mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Ulubey Yolbaşı mahallesinden çöllüoğullarından Abdullah Yayla nın eşi Ali Galip,İmdat ,Ahmet,Mehmet,ve Metin Yayla nın anneleri ŞADUMAN YAYLA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Yolbaşı mahallesinde 11.30 da kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir. Ulubey Yenimahalle sakinlerinden merhum Dursun Atinkaya nın eşi Reşat,Nihat,Nevzat,Sedat ve Hamide nin anneleri Yüksel Demir in kayınvalidesi Hayri Rüşan Mahmut,Ramadan Tomakin in kız kardeşleri AYŞE FİDAN ATİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi Akyazı caminde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Yenimahalledeki etlik kıranı mezarluığında defnedilecektir. Kısacık mahallesi apiloğullarından Ferhat Yılmaz ın eşi Murat Yılmaz ın annesi Halis kızı ÇAKIR YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde defnedilecektir.

29.04.2017

29.04.2017

Ulubey İlçesi Elmaçukuru Mahallesinden Cellatoğulları’ndan Emekli Öğretmen Kemal Eker’in eşi, Hakan ve Sevda Eker’in anneleri EMİNE EKER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Elmaçukuru Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.04.2017

28.04.2017

Kabadüz İlçesi Derinçay Mahallesinden Süleyman Okutan’ın oğlu Muhtar HASAN OKUTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnalık Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesi Orta Mevkiinden Kırışoğulları’ndan Ahmet Akyurt’un oğlu, Mustafa, Mehmet, Muhsin ve İbrahim Akyurt’un kardeşleri, İbrahim, Cemile, Zeynep ve Melek’in babaları MUHLİS AKYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Saraycık Mahallesinden Hacısofuoğulları’ndan Merhum Ali Candan’ın oğlu, Mustafa, Melahat, Merhum Kahraman ve Muzaffer Candan’ın babaları MEHMET CANDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kızılhisar Mahallesi Şabadun Mevkiinden Merhum Mehmet Bektaş’ın eşi, Remzi, Bahri, Engin Bektaş’ın anneleri EMRİYE BEKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Şabadun Mevkiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kıran Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.04.2017

27.04.2017

Kurtulmuş Mahallesinden Garanoğulları’ndan, Merhum Dursun Tezcan’ın oğlu, Ahmet, Mehmet, Sebahattin, Necaattin, Tezcan’ın kardeşleri ALİ TEZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kurtulmuş Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hikmet Ersöz’ün eşi, Derya Ersöz’ün annesi, Yakup Çiftçi ve Nevin Ekmekçi’in kardeşleri MAHMURE ERSÖZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir. 

26.04.2017

26.04.2017

Ulubey Akoluk Mahallesinden Kırosmanoğulları’ndan Merhum Kemal ve Ünzile Aydoğan’nın oğlu, Yüksel, Cengiz, Fethiye ve Cavidan Aydoğan’nın ağabeyleri YAŞAR AYDOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Ayrılık Mahallesinden Merhum Hacı Osman Hüsem’in eşi, Nevin, Emrah Şenel ve Elif Yılmaz’ın anneleri NİGAR HÜSEM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alibey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kayabaşı Mahallesinden Merhum Ahmet Soysalın eşi, Necati ve Sezai Soysal’ın anneleri SAFİYE SOYSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi Çiftlik Mevkii Ali hasan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.04.2017

25.04.2017

Oğmaca Mahallesinden Medinoğulları’ndan Garaj Camii Emekli İmam Hatibi HALİT METİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesi Yıldız Kent Sitesindeki evinden Saat 11.00 de alınarak Oğmaca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayadibi Mahallesi Şamlıoğulları’ndan Merhum Halil Şan’ın eşi, Coşkun ve Şermin’in anneleri FATMA ŞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Cumhuriyet Mahallesinden Kemal Özcan’ın kızı, Hamdi ve Şahin Özcan’ın kızkardeşi, EMİNE ÖZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Sağra Meydan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.04.2017

24.04.2017

Merhum İslam Kutur’un oğlu Sinan ve İslam Kutur’un babaları Seniye Kutur’un eşi YILDIRAY KUTUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Soğukpınar aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Ambarcılı Mahallesinden Ali Güngör’ün oğlu HÜSEYİN GÜNGÖR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Ambarcılı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Çapanoğulları’ndan Arif ve Nimet Çapanoğlu’nun kızı, Merhum Selahattin Yazıcı’nın eşi, Turgay, Tuncay, Türkan, Tülin Yazıcı ve Tülay Akbulut’un anneleri MEZİYET YAZICI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

23.04.2017

23.04.2017

Ulubey İlçesi Cevizlik mahallesinden Felekoğullarından merhum Selahattin ŞEN in torunu, merhum Metin ŞEN in oğlu, Deniz ve Selahattin ŞEN in kardeşi SERKAN ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey İlçesi Cevizlik mahallesinde saat 11.00 de aile kabristanlığında kılınacak olan cenaze namazının ardından defnedilecektir.

Gökömer mahallesinden Cemil ŞEN in eşi, Cahit, Cengiz, Mehmet, Oktay ŞEN, Gülbahar KORKMAZ ve Ayşegül YILDIZ ın anneleri SANİYE ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer mahallesi Sekhere Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak olan cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Hocaoğlu mahallesi Ofluoğullarından İbrahim DEMİR in eşi Dursun, Abdullah, Ayhan, Sezgin, Engin, Ersin DEMİR in anneleri HANİFE DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey İlçesi Hocaoğlu mahallesinde saat 11.30 da kılınacak olan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

22.04.2017

22.04.2017

Giresun Alucra İlçesi Armutlu Köyünden Mehmet, Veli, Merhum hasan ve Ali Tekneci’nin ağabeyleri, Ali, Kadir, Dursun, Gönül ve Merhum Salih tekneci ve Ayşe Çeper’in babaları, Merhume Hediye Dudu Tekneci’nin eşi HÜSEYİN TEKNECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinden saat 09.30 da alınarak Alucra Armutlu Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe ilçesi Saray Mahallesinden Fevziye YILDIZ ın eşi Yakup, Ufuk, Yasemin YILDIZ ın babası merhum Yakupoğlu BEYTULLAH YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına mütakip orta camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Perşembe ilçesi Saray mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.04.2017

21.04.2017

Ulubey KıranYağmuru mahallesinden Merhum Ali ve Emriye Aktaş’ın oğlu, İbrahim, Atilla, Nevriye, Gülçin, Adalet, Rabia ve Nevin’in ağabeyleri MEHMET AKTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinden Saat 10.00 alınarak Cuma namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra KıranYağmuru Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yaraşlı Mahallesinden Bahattin ve Ayşe Çakmak’ın oğlu, Dürdane Çakmak’ın eşi, Nilva ve Nilay’ın babaları, Oya ve Evren Çakmak’ın ağabeyleri MUSTAFA ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Soğukpınar kabristanlığında defnedilecektir. Karaoluk Mahallesinden Merhum Sefer Çapkın’ın eşi, Hasan, Aydın, Şaban Çapkın’ın anneleri HAVVA ÇAPKIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karaoluk Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.04.2017

20.04.2017

Kabadüz İlçesi Yeşilyurt Mahallesi Merhume İzzet Sevinç’in kızı, Merhum Tevrat Çöl’ün eşi, Mustafa, Zekeriya, Üzeyir Çöl, Emine Topal ve Nursel Esmer’in anneleri HOMAK ÇÖL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesi Taflancık Mevkiinden Merhum Temel Uzunsoy’un eşi HURİYE UZUNSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Taflancık camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gümüşdere Mahallesinden Muhtar Salih çapa’nın oğlu, AVNİ ÇAPA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Şıhlar Mahallesinden Karaosmanoğulları’ndan Merhum Hacı Halil Öztürk’ün oğlu, Cemile Öztürk’ün eşi, Mehmet, Hacı, Bilal, Ahmet Öztürk’ün kardeşleri, Hakan, İlknur, Ayşe, Şennur Öztürk’ün babaları Karayollarından Emekli MUSTAFA ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şıhlar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.04.2017

19.04.2017

Ulubey Şekeroluk Mahallesinden Kabaloğulları’ndan Merhum Mehmet Kabal’ın oğlu, Merhum Mustafa Kabal’ın kardeşi, Ordu Esnaflarından Mehmet ve Olgun Kabal’ın babaları ALİ KABAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şekeroluk Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Gelinkaya Mahallesinden Lazoğulları’ndan Merhum Salih Duran’ın oğlu Lütfu Hüseyin, Meryem, Havva’nın kardeşleri, Durmuş, Orhan, Baki, Sinan, Afet, İfaket, Türkan, Nihal’in babaları MEHMET DURAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kabadüz Gelinkaya Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.04.2017

18.04.2017

Ulubey Durak Mahallesinden Kelemadoğulları’ndan Merhum Cemal Can’ın oğlu, Turan Can’ın ağabeyi, Merhum Selami, Recai Can’ın babaları HÜSEYİN CAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durak Mahallesi Dölbetli Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hürriyet Mahallesinden Oturoğulları’ndan Merhum Süleyman Otur’un eşi, Eski Cezaevi gardiyanlarından Behçet, Ali, Mustafa, Bahattin, Cevdet Otur’un anneleri NAHİDE OTUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Hürriyet Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.04.2017

17.04.2017

Gökömer Mahallesi Çekiçbaşı Mevkiinden Merhum Ahmet Akkuş’un eşi, Koray Akkuş’un annesi, Atilla Savaşkan’ın ablası NADİRE AKKUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesi Camiyanı Mevkiinden Yetimselimoğulları’ndan Mustafa Yaygın’ın oğlu ABDULLAH YAYGIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesi Camiyanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Aziziye Mahallesinden Lokantacı Davut bayram’ın eşi, Ayhan, İlhan, Sevgi, Fatma, Emine, Kezban, Songül, Elif, Esra Ayşe Bayram keskin’in anneleri ALTUN BAYRAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir. Saray Mahallesi Sakinlerinden Şenay Uysal’ın eşi, Deniz Güneytepe, Kasım ve Burak Uysal’ın babaları Dursun, Saliha, Birgül ve Saadettin’in kardeşleri Spor Kulüpleri Eski Genel Başkanı UĞUR UYSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

16.04.2017

16.04.2017

Yeşilköy mahallesinden eski muhtar Meti Utku’nun torunu merhum Halil Utku’nun oğlu Büşra, Tuğba ve Uğur Utku’nun kardeşleri METİN UTKU vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilköy aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı mahallesinden küçükmehmetoğullarından merhum Ahmet ANGIN’ın eşi,Temel,Neriman,Nermin,Dudu,Sebahat ve Binnaz’ın anneleri Saadet ANGIN hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün öğle namazına mütakiben Kuşgediği camin’de kılınacak öğle namazından sonra defnedilecektir. Bayadı mahallesinden Koçakoğullarından.merhum Hasan KOÇAK ve Hatice KOÇAĞI’ın oğlu Saadet KOÇAĞ’ın kardeşi Murat,Figen , Funda KOÇAĞIN’ın babaları Nazım KOÇAK vefat etmiştir.cenazesi büğün ilkindi namazına mütakiben toprağa verilecektir. Ulubey ilçesi Yukarı kızılelen mahallesinden Fodulahmet oğullarından merhum Aziz OĞURLU’nun oğlu ,Murat,Celal,Bilal ve Kemal OĞURLU’ların Babası Ahmet OĞURLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı kızılelen mahallesi caminde kılınacak öğle namazından sonra topraga verilecektir. Öceli Mahallesinden Kırışoğullarından Hacı Mustafa KIRIŞ’IN eşi Hamza, Hamit, Mehmet, Fatma, Ayşegül, Zübeyde, Rukiye ve Zekiye’nin anneleri Ayşe KIRIŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat:11:30 da Öceli Mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Mübarek Mahallesinden Merhum Kadir AKYOL’un eşi, Ali, Yılmaz, Mustafa, Erhan AKYOL’un anneleri Naile AKYOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

14.04.2017

14.04.2017

Şenköy Mahallesinden Bölükoğulları’ndan Merhum Hami Akgül’ün eşi, Cemal, Ali, Aydın, Mahmut, Raşit Akgül Merhum Cemal ve Necla Akgül’ün anneleri NEZAKET AKGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şenköy Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Akpınar Mahallesinden Dakıcoğulları’ndan Merhum İbrahim Özün oğlu, Abdurrahman, Abdulkadir, Ferhat, Merhum Sedat, Öz’ün kardeşleri, İbrahim ve Yasin Öz’ün babaları Ulubey Şoför Esnaflarından TELAT ÖZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akpınar Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Fındıklı aile kabristanlığında defnedilecektir. Gülyalı Taşlıçay Mahallesinden Merhum Mustafa Sağlam’ın oğlu, Murat, Faruk Sağlam ve Serap Gündüz’ün babaları, Ejdal Sağlam’ın eşi, FAZLI SAĞLAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı Taşlıçay Mahalle Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.04.2017

13.04.2017

Kumbaşı Mahallesinden Melikoğulları’ndan Galip Duyar’ın eşi, Bahri Akçay’ın ablası MELEK DUYAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Değirmenyanı Mevkiinden Merhum Tahsin Yücel’in kızı, Burhan ve Hüseyin Yücel’in kardeşleri, Merhum Mustafa Yüksel’in eşi, Dursun Yüksel, Merhum Hüsamettin ve Beşir Yüksel’in anneleri MELİHA YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.04.2017

11.04.2017

Ulubey Hocaoğlu Mahallesinden Mustafa, Şenel, Ali, Selami Yuvarlak’ın anneleri, Hasan Yuvarlak’ın eşi ÇAKIR YUVARLAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hocaoğlu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesi Hacılar Mevkiinden Merhum Galip Şaşmaz’ın eşi, Okan ve Tuncer Şaşmaz’ın anneleri TALİYE ŞAŞMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hacılar mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir. Yukarı Tepe Mahallesinden Merhum İzzet Kurt Balcı’nın eşi, Kemal, Kenan, Abdullah, İfaket, Hatice, Hanife’nin anneleri PAKİZE KURT BALCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı Tepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Delikkaya Mahallesinden Merhum İbrahim Özsoy’un eşi, Haluk, Faruk, Namık, Mehmet Özsoy ve Ayşegül Uzunlar’ın anneleri ŞÜKRİYE ÖZSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir Kabristanlığında defnedilecektir. Kuylu Mahallesi Sütler Mevkii Kenanoğulları’ndan Merhum Ahmet Evli’nin oğlu YILMAZ EVLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.04.2017

10.04.2017

Kabadüz Başköy Mahallesinden Resuloğulları’ndan merhum Dursun Gürses’in oğlu Ahmet, Mustafa, Yılmaz ve İbrahim Gürses’ in babaları Ordu İş adamlarından Mehmet Gürses’in amcası KEMAL GÜRSES vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 10:00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynın gün Kabadüz Başköy Dikenli Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.04.2017

09.04.2017

Subaşı Mahallesinden Güneş Taksi Şoförlerinden Merhum Rüşan AKTAŞ ve Fatma AKTAŞ’ın oğlu. Eyüp, Merhum Sinan ve Ufuk AKTAŞ’ın babaları . Yeter AKTAŞ’ın eşi, HASAN AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10:00’da İmamhatip Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Başköy Meğri Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eski Fiskobirlik Müdürlerinden Merhume Halime TEPE’nin eşi.Hüseyin, Ali, Cengiz ve Faruk TEPE’nin babaları RAŞİT TEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Taşlıçay Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.04.2017

08.04.2017

Hacılar Mahallesinden Topçuoğulları’ndan Mustafa, Vedat, Hasan, Ülfet, Memiş, Gülsen Kırtop’un babaları YUSUF KIRTOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hacılar Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karacaömer Mahallesinden Merhum Ahmet Kocayiğit’in eşi, Osman, İsmail, Hasan, Hüseyin, Merhum Muhsin Kocayiğit ve Hatice Köksal’ın anneleri EMİNE KOCAYİĞİT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Mahallesi Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gölköy İlçesi Bayıralan Mahallesinden, Belediye Çalışanlarından Hilmi KUŞ’un babası, KAMİL KUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip kılınacak cenaze namazından sonra Gölköy Bayıralan Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz İlçesi Karakiraz Mahallesinden, Merhum Halis AKSOY’un oğlu. Halit ve Halis’in babaları MEHMET AKSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karakiraz Mahallesi Hapan Camiinde öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kısacık Mahallesinden Mildanoğullarından Emekli Öğretmen Musa İŞLEYEN ve Gülnazik İŞLEYEN’in oğlu LEVENT İŞLEYEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.04.2017

07.04.2017

Kovancı Mahallesinden Resuloğulları’ndan Merhum Hacı Ali Resuloğlu’nun oğlu, Emekli Öğretmen Mehmet Resuloğlu’nun babası HACI İBRAHİM RESULOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kovanca Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık mahallesi Kabalı Mevkiinden Emir Akbulut’un kızı, Büyük Şehir Belediyesi Personellerinden Ahmet Akbulut’un yeğeni NEŞENUR AKBULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesi Kabalı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Çatallı Mahallesi Kızılkaya Mevkiinden Turapoüğulları’ndan Merhum Şükrü Turap’ın oğlu, Selahattin, Merhum Mustafa, Cemalettin Turap’ın kardeşleri, Ahmet, Recep Ali Turap’ın babaları MEHMET TURAP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turapoğlu Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.04.2017

06.04.2017

Ordu Esnaflarından Aynur Tilki’nin eşi, Gökhan, Kayhan, Huriye ve Hakan Tilki’nin babaları Hasan Okan, Leyla Atlı, Naciye Şensoy, Emriye Okur, Kemal Aras ve Bihter Tilki’nin ağabeyleri İZZET TİLKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turnasuyu kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı Mahallesinden Sıldıroğulları’ndan Halil Mağden ve Merhum Hatice Mağden’in kızı, Salih, Gönül, Günay Mağden’in kardeşleri İsmet Çınay’ın eşi GÜNER ÇINAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.04.2017

05.04.2017

Gökömer Mahallesi Hacılar Mevkiinden Merhum Hilmi Bölükbaş’ın eşi FATMA BÖLÜKBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Yeşilada Mahallesinden Kadıoğulları’ndan Merhum Salih Gündüz’ün eşi, Mehmet Gündüz’ün annesi GÜLÜŞAN GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilada mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Işıklı Mahallesi Doğu Mevkiinden Hıraçoğulları’ndan Ali Altınışık’ın oğlu, Hacı Ahmet Altınışık’ın eşi HATİCE ALTINIŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Işıklı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Bayadı Mahallesinden Müftüoğulları’ndan Mehmet Aktaş’ın oğlu, Fevziye Aktaş’ın eşi, Feride, Mesture, Güngör ve Kazım Aktaş’ın babaları FEVZİ AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.04.2017

04.04.2017

Zaferi Milli Mahallesinden Emekli Öğretmen Yıldız Çimentepe’nin eşi, Ahmet, Mehmet Çimentepe ve Seda Uzunsoy’un babaları, Emekli Öğretmen DEMİRCAN ÇİMENTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar Kabristanlığında defnedilecektir.

Akyazı Mahallesi Gonca Kent Sitesi Sakinlerinden Enver Günday’ın oğlu, Öğretmen Birgül Günday’ın eşi, Dr. Ayşegül ve Yonca Günday’ın babaları Dr. Tarık Er’in kayınpederi Ordu Lisesi Emekli Öğretmenlerinden HAYRİ GÜNDAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar kabristanlığında defnedilecektir. Kızılhisar Mahallesi Kıran Mevkiinden Zabuncuoğulları’ndan Merhum Osman Arslan’ın oğlu, Kaya, Hürriyet, hülya, Şenay Arslan’ın babaları, Adalet Arslan’ın eşi, SÜLEYMAN ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Mahallesinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Zafer Mahallesinden Peycoları’ndan Mehmet Işık’ın oğlu, Şeref, Yücel Işık’ın babaları RIFAT IŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Zafer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Hatipli Mahallesinden Kalyoncuoğulları’ndan Merhum Hüseyin ve Merhume Hatice Kalyoncu’nun oğlu, Ferhat Kalyoncu’nun ağabeyi, Muhammed, Ülkü veEngin Kalyoncu’nun babaları Merhume Ayşe Kalyoncu’nun eşi Emekli Öğretmen MEHMET KALYONCU vefat etmiştir.enazesi bugün Yeni mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Akkese Mahallesinden Karahisarlıoğulları’ndan Cevat Özkaya’nın eşi, Turgay, Turan, Türkan, Tülay, Gülay, Döndü, Songül Özkaya’nın anneleri HAVVA ÖZKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.04.2017

03.04.2017

Yeşilköy Mahallesinden Gebeşoğulların’dan Hüdaver Utku’nun eşi AYŞE UTKU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Cami’inde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşilköy Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden Ordu Esnaflarından Elektirikçi Naci, Salih, Halil ve Mustafa Uzunyurt’un babaları KEMAL UZUNYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hacılar Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.04.2017

01.04.2017

Karaağaç mahallesinden merhum Emin Alkanın oğlu, Ordu Belediyesi emekli memurlarından SALİH SABRİ ALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmamhatip Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektirdir.

Kabadüz İlçesi Yukarı Kirazdere Mahallesinden Kırisinoğulları’ndan Merhum Salim Kırkaya’nın oğlu, Şenel, Kani, Mustafa, Baki, Muzaffer ve Gülhanım’ın babaları KEMAL KIRKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarı Kirazdere aile kabristanlığında defnedilecektir. Şenocak Mahallesinden Merhum Mustafa Çabuk’un oğlu, Mehmet, Metin, Osman, Abdullah, Erol ve Birol Çabuk’un babaları RÜŞAN ÇABUK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ensar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şahin Kabristanlığında defnedilecektir. Eskipazar mahallesinden kadıasker oğullarından merhum Haki ve Ayşenin oğulları,Safet Akgülün eşi,Müfide Köksal,Ayşegül Özdemir,Yurdal,Erdal ve Atasan esnaflarından Muammer Akgülün babaları,Ali Köksal,Aziz Özdemir,Yunus Akgülün dedeleri KEMAL AKGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yenimahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak olan cenaze namazından sonra Hatipli mahallesinde aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

31.03.2017

31.03.2017

Bayadı Mahallesinden Küçük Mehmetoğulları’ndan Merhum Abdullah ve Fatma Angın’ın kızı, Emekli Öğretmen Yusuf Angın, Merhum İsmail, İsmet, Selahattin, Galip, Cihan ve Fahriye Mızrak Altun’un kardeşleri, Ordu Esnaflarından Yalçın Yüksel Angın’ın halası TALİYE ANGIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Bayadı Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer Mahallesi Karadağ Mevkiinden Hayriye, Kaşif, Kazım, Nuriye, Fahriye’nin kardeşleri, Ayten, Aysel, Aydın, Ayhan’ın babaları HAYRİ DEMİRKOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Tomakin Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.03.2017

30.03.2017

Merhum Kazım Şahin ve Merhume Nazire Şahin’in kızı, Alaaddin Gözükan’ın eşi, Suzan Işık ve Gürkan Gözükan’ın anneleri İRFAN GÖZÜKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bucak Mahallesi Gözükan Sokaktaki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akkese Mahallesinden Uzunalioğulları’ndan Merhum Ferhat Özyurt’un oğlu, Nurdil Özyurt, Nurgül Türkeli, Dudu Aksu, Melek Günaydın, Gündüz, Gürbüz ve Merhum Cengiz Özyurt’un babaları AHMET ÖZYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.03.2017

29.03.2017

Perşembe İlçesi Beyli Mahallesinden Memişoğulları’ndan Merhum Mehmet Güler’in oğlu, Sevgican Güler’in eşi, Büyük Şehir Belediye Personeli Serhat Güler, Sevtap, Serpil Güler’in babaları Emekli Başçavuş MEHMET ALİ GÜLER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Düz Mahalledeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akçatepe Mahallesinden Kurucuoğulları’ndan Merhum Ahmet Yüce’nin eşi, Merhun Muhittin Yüce, Merhum Şükriye Korkmaz, Merhum Fikriye Aydoğdu, Yüksel, Sebahattin, Aysel, Bahittin, Sami Yüce’nin anneleri SAFFET YÜCE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Mahallesindeki evinden alınarak Akçatepe Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.03.2017

28.03.2017

Yaraşlı Mahallesinden Güreşçioğulları’ndan Merhum Tahsin ve Şaziye Güreşçi’nin oğulları, Celal, Orhan, Temel, Sakine, Saniye, Taliye ve Merhum Muhsin Güreşçi’nin kardeşleri Gökhan, İlknur, Okan, Seçkin, Taşkın, Tarık Güreşçi’nin babaları TURAN ARSLAN GÜREŞÇİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden Çorbacıoğlu Mevkiinden Merhum Mustafa ve Merhume Nazire Işık’ın oğlu, Gülay Gözükan, Merhume Tülay Sönmez ve Yücel Işık’ın babaları İSMAİL IŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 11.00 de Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Boztepe Mahallesi Çorbacıoğlu Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe Doğan Mahallesinden Sebahattin, Selahattin, Bahattin Öztürk’ün babaları Necati Çiçek, Beşir Çiçek ve Ekrem Ulu’nun kayınpederi Şoför HACI ALİ ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Doğan Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.03.2017

27.03.2017

Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Dikenli Mevkiinden Merhum Mehmet Aktaş’ın eşi, Oktay ve Kamuran’ın anneleri NACİYE AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Dikenli Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Fındıklı Mahallesinden Topçuoğulları’ndan İbrahim Topçuoğlu’nun eşi, Nizam, Özer, Özkan, Hakkı Topçuoğlu’nun anneleri GÜLLÜ TOPÇUOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Fındıklı Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Durak Mahallesinden Abaloğulları’ndan Merhum Mehmet ve Merhume Zekiye Gündoğdu’nun oğlu, Bilal, Cemal, Kemal, Mahir, Turan ve Merhum Berat Gündoğdu’nun kardeşleri, Aykut Gündoğdu’nun babası ADİL GÜNDOĞDU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durak Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe İlçesinden Hacı Hafız Soydan’ın oğlu, Merhum Mustafa Souydan’ın eşi, Nilüfer Bul, Neşe Soydan, İnci İşleyen’in anneleri AYTEN SOYDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe Tarlacık Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Bayadı Mahallesinden Baloğulları’ndan Merhum Mustafa Yılmaz’ın eşi, Ethem, Şenel, Dursun’un anneleri, NAFİYE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.03.2017

26.03.2017

Çavuşlar Mahallesinden merhum Kenan ve Mevlüde DEMİR’in Oğlu, Temel ve Kaya DEMİR’in kardeşi, Alucra eşraflarından merhum Yüksel ve Şadiye ÜZÜM’ün damadı Sema DEMİR’in eşi Kemal Aytekin DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çavuşlar Mahallesinde defnedilecektir.

Gülyalı İlçesi Alibey Mahallesinden Resuloğullarından Hacı Tevfik ÖZATA’nın eşi, Mustafa ÖZATA ve Ayten TİRYAKİ’nin anneleri, Hacı Zeynep ÖZATA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Alibey Mahallesinde defnedilecektir.

25.03.2017

25.03.2017

Merhum Hüseyin ve Fatma Demir’in oğlu, Cengiz, Ceyhan, Seyhan, Yalçın, Engin ve Merhum Cumhur Demir’in babaları, Karayollarından emekli NAZIM DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zaferi Milli Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Mübarek Mahallesi Ağca Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alınca Mahallesinden Merhum Aziz Keskin’in oğlu Alınca Mahallesi Eski Muhtarlarından  EYÜP KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra Alınca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Yaraşlı Mahallesinden Gülalioğullarından Dursun Mehmet Gül’ün eşi merhum Mehmet Günaydın’ın kızı Ahmet, Engin ve Fatih Gül’ lerin anneleri BESALET GÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00 de Yaraşlı Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Kısacık mahallesi Arı mevkiinden Demircioğullarından Hamit DEMİREL’in Oğlu AHMET DEMİREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 15:00 da Kısacık Mahallesi Arı Mevkiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.03.2017

24.03.2017

Ulubey Çağlayan Mahallesinden Mecitoğullarından Salim Türkcan’ın eşi  IŞIL TÜRKCAN vefat etmiştir.Cenazesi yarın saat 09.30 da   İmam Hatip Camiinde  kılınacak cenaze namazından sonra Çağlayan Mahallesinde öğle namazının ardından  aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesi Hacıoğlu mevkiinden Ordu esnaflarından merhum Hasan BÜLBÜL’ ün eşi DÖNDÜ BÜLBÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camii’nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayramlı mahallesi Hacıoğlu mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.03.2017

23.03.2017

Karaoluk Mahallesinden Eski Muhtar Necmi Arslan’ın annesi, Mahir Arslan’ın eşi EMİNE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaoluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.03.2017

22.03.2017

Övündük Mahallesinden Bacınoğulları’ndan Merhum Osman Bacınoğlu’nun oğlu, Merhum Hacı Mehmet, Hasan Basri, Selahattin, Hilmi Bacınoğlu’nun kardeşleri, Feryal, Rabia, Müsemma, Merhum Mubin ve Esra Bacınoğlu’nun babaları, Övündük Mahallesi Eski Muhtarı AHMET HAMDİ BACINOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden Resuloğulları’ndan Köy Hizmetlerinden Emekli Merhum İsmail Resuloğlu ve Emekli Öğretmen Gönül Resuloğlu’nun oğlu, Şehnaz, Emine, İbrahim, Cem Resuloğlu’nun kardeşleri, Doktor Birgül Çevik Resuloğlu’nun eşi Veteriner Hekim MUSTAFA CAN RESULOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Boztepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Gökömer Mahallesinden Merhum Adem Şahin’in kızı, İsmet Başkök’ün eşi, Faruk, Orhan, Sunay Başkök’ün anneleri SANİYE BAŞKÖK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Mahallesindeki evinin önünde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kirazlimanı Mahallesinden Sayfooğulları’ndan Mehmet ve Nimet Soydaş’ın kızı, Alpay, Gürkay, O.B.Belediyesi Zabıta Memuru Türkay Çakmak’ın anneleri, Emekli Polis Memuru Halit Çakmak’ın eşi NURTEN ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı Yeşiltepe aile kabristanlığında defnedilecektir. Düzköy Mahallesinden Dumanoğulları’ndan Merhum Ahmet Duman ve Hamiye Duman’ın kızı, Nedim, Berrin, Kerim Duman’ın kardeşleri, FERAHİ DUMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Düzköy Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Mübarek Mahallesinden Abelen mevkiinden Merhum Rüştü Demir’in oğlu, Fatma demir’in eşi, OSMAN DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahalle Camiinde Saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe İlçesi Neneli Mahallesinden Hacı Durmuş Altunordu’nun oğlu, Hicabi, Necati, Şadi ve Remzi’nin kardeşleri, Levent, Gül ve Yeşim’in babaları HASAN ALTUNORDU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Neneli Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.03.2017

21.03.2017

Sağırlı Mahallesinden Uzunömeroğulları’ndan Emekli öğretmen Merhum Lütfu Uzunlar ve Melek Uzunlar’ın oğlu, Nalan Uzunlar’ın eşi, Fırat ve Bensu Uzunlar’ın babaları, Erdal Uzunlar ve Ayfer Türker’in ağabeyleri ZAFER UZUNLAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sağırlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Neneli Mahallesinden Alikadıoğulları’ndan Merhum Hacı Dursun Güney’in oğlu, Hüseyin, Nuri, Yusuf Güney’in babaları HACI MEHMET GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Neneli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Şıhlar Mahallesinden Uzunalioğulları’ndan Merhum Hasan Uzundere’nin oğlu, Selami, Necip ve Ali Uzundere’nin Kardeşleri, Ersan, Erdinç ve Burcu Uzundere’nin babaları, Sevim Uzundere’nin eşi MECİT UZUNDERE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şıhlar Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.03.2017

20.03.2017

Ulubey İlçesi Durak Mahallesinden Mehmet, Nedim, Mevlüt. Ahmet Şimşek’in anneleri FATMA ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra Durak Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.03.2017

19.03.2017

Ulubey Kardeşler mahallesinden Kutupoğullarından Mahmut Yıldız’ın eşi İhsan İlhan ve Merhum Abdurrahman Yıldız’ın anneleri Dudu YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kardeşler mahallesinde cenaze namazı kılındıktan sonra Yolbaşı aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Perşembe ilçesi Yumrutaş mahallesinden Abdulkadir Alkan’ın oğlu Yaşar , Altan ,Kadriye ve Kader’in kardeşleri , Kadir ve Aslı’nın babaları Durmuş ALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeni Mahalle caminde kılınarak ikindi namazına müteakip Perşembe ilçesi Yumrutaş mahallesinde toprağa verilecektir. Kumbaşı mahallesinden Mehmet Nizamettin Pınar’ın eşi Nurgül Aydın , Sedat , Vedat , Fatma Pınar’ın , Aynur Aksu , Merhum muhasebeci Abidat Pınar’ın annesi Necmiye PINAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı caminde kılınacak öğle namazına müteakip Perşembe Uzundüz mezarlığında toprağa verilecektir. Perşembe Kaleyaka mahallesi Çeşmeönü mevkiinden Cemil Küçük’ün oğlu , Öğretmen Burhan Küçük’ün kardeşi , Bankacı Bumin Küçük ve Bahadır Küçük’ün amcası Behram KÜÇÜK vefat etmiştir.Cenazesi bugün çeşmeönü camiinde kılınacak öğle namazına müteakiben aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Perşembe Alınca Mahallesinden Keleşoğullarından merhum Muhsin Kaya’nın eşi , Perşembe esnaf odası başkanı Ümit Kaya’nın annesi Hacı Müşerref KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Perşembe alınca mahallesi caminde kılınarak aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

18.03.2017

18.03.2017

Kuylu mahallesinden, Tıkıçoğulları’ndan Aziz Gürbüz’ün oğlu, Selahattin, Esma, Elvan’ın Kıymet, Sebahattin, Ahmet ve Nimet’in ağabeyleri SALİH GÜRBÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.03.2017

17.03.2017

Karacaömer Mahallesi Berberoğlu Mevkiinden Merhum Hüseyin ve Zekiye Merhaba’nın oğlu, Günay Merhaba’nın eşi, Mert Merhaba’nın babası Sultan Aydın’ın ağabeyi SEBAHATTİN MERHABA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eskipazar Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun Alucra İlçesi Haşhaş köyünden Merhum Hamit ve Nadire Aybar’ın oğlu, Merhum Makbule Aybar’ın eşi, Tamer ve Zafer Aybar’ın babaları HARUN AYBAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi Asri Kabristanlığında defnedilecektir. Fatsa İlçesiYavaş Mahallesinden Çakıroğulları’ndan Merhum Hüseyin Çakmak’ın oğlu, Talcihan Çakmak’ın eşi, Çiğdem, Bahar, Gökhan, Mesut, Elif, Burak, Fatmas, Gülaser ve Ertan’ın babaları MUSTAFA ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Fatsa Yavaş Mahallesi Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Mehmet ve Merhume Günay Tercan’ın oğlu, Murat, Cahit Tercan ve Füsun Ergin’in kardeşleri KAŞİF TERCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karapınar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Yaraşlı Mahallesinden Gömlekçioğulları’ndan Merhum Hacı Mehmet Özdemir’in oğlu, Safiye Özdemir’in eşi, Merhum Orhan Büyükşehir Belediye emeklisi Oktay Özdemir, Şermin Can ve Filiz Akyazı’nın babaları, Altınordu Belediye Personellerinden Fatma Özdemir’in kayınpederi, Yusuf Ziya Özdemir ve Muzaffer Özdemir’in kardeşleri ALİ BAKİ ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yaraşlı Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.03.2017

16.03.2017

Ulubey Yukarıkızılen Mahallesi Avlıca Mevkiinden Tevrat, Cihan, Mustafa Kemal ve Medet Kaymaz’ın babaları, AVNİ KAYMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Avlıca Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Nebahat Ekiz, Zuhal Kabaoğlu, Nihal Korkut, Sinan Kır’ın babaları, Melahat Kır’ın eşi Ordu Eski Esnaflarından MEHMET CEMİL KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Akkese Mahallesinden Dursun Ali Kılıçkaya’nın eşi, Merhum Mehmet ve Rasim Şensoy’un kardeşleri, Mustafa, Oktay, Orhan Kılıçkaya’nın anneleri ŞAZİYE KILIÇKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.03.2017

15.03.2017

Güzelyalı Mahallesinden Merhum Ahmet ve Merhume Emine Ekiz’in oğlu, Türkan Ekiz’in eşi, Hülya, Oya, Ertan Ekiz’in babaları YEKTA EKİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Asri aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Doğanköy Mahallesinden Kara Ahmetoğulları’ndan Selahattin Yeşilyurt’un eşi, Alaaddin, Halis, Mehmet Yeşilyurt’un anneleri, Necati, Cevat, Mehmet Kırış’ın kardeşleri HAVVA YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Doğanköy Mahallesi Dikilitaş Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Eyüplü Mahallesinden Müezzinoğulları’ndan Merhum Murat Yıldırım’ın eşi, Ahmet, Turgay, Oktay, Emine Yıldırım ve Fatma Aksu’nun anneleri AYŞE YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.03.2017

14.03.2017

Ulubey Akoluk Mahallesinden Hasanoğulları’ndan Merhum Halit Aktaş’ın eşi, Halis, İmdat, Saynur Aktaş’ın anneleri, HANİFE AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Menşure, Hasan, Merhum Mustafa, Seba Çalış’ın kardeşleri, Mehmet ve Selahattin Çalış’ın babaları, Muallime Çalış’ın eşi HÜSEYİN ÇALIŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi Şehir Kabristanlığında defnedilecektir. Teyneli Mahallesinden Odabaşoğulları’ndan Merhum İbrahim Odabaş’ın oğlu, İlhan, Serpil, İbrahim, Fatma, Sema Odabaş’ın babaları, Neziha Yurttaş’ın ağabeyi NEVZAT ODABAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karaoluk Mahallesi Vahitli Mevkiinden Ahmet Kılıç’ın oğlu, Mehmet, Hüseyin, Halil, İbrahim Kılıç’ın ağabeyleri HASAN KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Terme Akçay Kozluk Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe İlçesi Okçular Mahallesinden Sağlık Müdürlüğünde görev yapmakta olan Doktor MUSTAFA DENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Okçular Mahallesi Sahil Sokağı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kızılhisar Özeller Mahallesinden Merhum Ali Rıza Özel’in oğlu, Ali, Ahmet, Mehmet, Recep, Lütfiye, Hasan, Kadir ve Selahattin Özel’in kardeşleri, Lütfiye Özel’in eşi, Kaya ve Oktay Özel’in babaları RASİM BAHRİ ÖZEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kızılhisar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.03.2017

13.03.2017

Taşbaşı Mahallesinden Canikoğulları’ndan Merhum Cafer Canik ve Merhume Rabia Canik’in oğlu, Ceyhan Canik’in eşi, Birol ve İnanaç Canik’in babaları İSKENDER CANİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden Kurucuoğulları’ndan Merhum Salih Kurucu’nun oğlu, İbrahim ve Mahmut Ali Kurucu’nun babaları MEHMET ALİ KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.03.2017

12.03.2017

Akçatepe Mahallesi Yeniköy mevkiinden Merhum Ali Karacan’ın oglu,Ali,Bilal,Cemal,Mustafa,merhum Hamza Karacan ve Gönül Yüksel’in babaları CELAL KARACAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yenimalledeki evinden alınarak Yukarıtepe Mahallesi Merkez camiinde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Karaoluk Mahallesinden işadamı Süleyman Arslan ve Karaoluk mahalle muhtarı Hüseyin Arslan’ın amcaları, Ali ve İrfan Arslan’ın babaları İBRAHİM ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaoluk merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.03.2017

11.03.2017

Alembey Mahallesinden; Abduğlarından, merhum Baki Öztürk’ün oğlu, merhume Nezaket Öztürk’ün eşi,Ali ve Selami’ nin babaları, Baki Öztürk’ün dedesi, eski esnaflardan Macit Öztürk’ün abisi, İSMAİL ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alembey Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Personellerinden, Kemal Baba’nın babası MEHMET BABA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesinde ki aile kabristanlığında defnedilecektir. Taşbaşı Mahallesinden, merhum Emine ve Ali Çavuş’un oğlu, merhum Abdullah ve Vedia Gürdal’ın damadı, merhum Ömer, Ferhat, Aydın, arif ve Mahmut Ali Umur’un abileri, Duriye Türkmen ve Dursane Büyük’ ün abileri, Hanife Umur’un eşi, Günay, Zuhal ve Sevinç Umur’un babaları bakırcı OSMAN NURİ UMUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Taşbaşı Mahallesi Kesimevi Sokak’taki evinden alınarak Orta Camide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe Balatlı Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.03.2017

10.03.2017

Bayadı Mahallesi Geriş Mevkiinden İmamoğulları’ndan Merhum Hasan Yıldırım’ın oğlu, Salih, Abdullah, Adil, Kemal Yıldırım’ın kardeşleri, HÜSEYİN, Birsen ve Mehtap’ın babaları Meryem Yıldırım’ın eşi TEMEL YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Yarlı Mahallesinden Ali Şahin’in oğlu MEHMET ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yarlı Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Alambey Mahallesinden Cıngıroğulları’ndan Merhum Temel Başar’ın eşi, Mehmet, Cemal, Cihangir, Bilgehan, Fatma, Dilek Başaran ve Nihal Coşkun’un anneleri Merhum Durmuş, İbrahim, Işık, Fadime Güney, Kadın Şensoy ve Ayşe Yüce’in kardeşleri, HAVVA BAŞARAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alambey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe Güzelyurt Mahallesinden Alibaşoğulları’ndan Soğukpınar Mahallesi Eski Muhtarlarından İbrahim Baş’ın eşi, Beytullah Baş ve İlhan Baş’ın anneleri BİNNAZ BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yağızlı Mahallesinden Kolanoğulları’ndan İzzet Zengin’in oğlu, Emekli PTT Memurlarından CEVAT ZENGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kolanoğlu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yukarıtepe Mahallesinden Nebioğulları’ndan Bahittin Güney’in oğlu, Birol, Tayfun, Bahit, Ferdi, Emri, Tarık, Berat Güney’in kardeşleri EROL GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.03.2017

09.03.2017

Bucak Mahallesinden Merhum Abdullah Karataş’ın kızı, Merhum Osman Kaya’nın eşi, Kerim ve Mükerrem Kaya’nın anneleri HAVVA KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy Bayıralan Mahallesinden, Kadıoğullarından Sema, Elif, Dursun, Aşkın Yiğit’in babaları Merhume Güner Yiğit’in eşi, Soya Emeklisi MEHMET YİĞİT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.03.2017

08.03.2017

Kabadüz Başköy Mahallesi Töngeldüzü Mevkiinden Tevrat Gürses’in oğlu, Hanife Gürses’in eşi, Cezaevi Personellerinden Mustafa Gürses ve Ordu Emekli Belediye Personellerinden İsmet Gürses’in kardeşleri Ordu Emekli Belediye Personellerinden İHSAN GÜRSES vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra Kabadüz Dikenli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinde Candaroğulları’ndan Merhum Hasan Beyazıt’ın damadı, Ayla Güvenç’in eşi, Umut, Emre Güvenç’in babaları YUSUF GÜVENÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi Kurul Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir. Şenocak Mahallesi Ağsar Mevkiinden Mehmet Akdeniz’in eşi FATMA AKDENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şenocak Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.03.2017

07.03.2017

Ulubey Çubuklu Mahallesinden Pazarcıoğulları’ndan Hasan Pazar’ın oğlu, Kıbrız Gazisi HACI İBRAHİM PAZAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çubuklu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden Merhum Emin Özkarabacak’ın oğlu, Tülin Albayrak, Nazmiye Müşdak, Levent Özkarabacak’ın babaları Pembe Özkarabacak’ın eşi MUKADDER ÖZKARABACAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Yukarıkızılen Mahallesi Kıran Mevkiinden Hatiposmanoğulları’ndan Mithat, Celal, Kerem Önen’in babaları Emine Önen’in eşi İSMAİL ÖNEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kıran Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Altınordu İlçesi Alisayvan Mahallesinden Osman Düber’in oğlu, CELAL DÜBER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi Çiftlik Mevkii Güzelyalı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Alisayvan Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Bayadı Mahallesi Kurul Mevkiinden Olgun Çetinkaya’nın eşi, Esma Arslan’ın kardeşi, Bulut, Kübra Çetinkaya’ın anneleri SEYHAN ÇETİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi Akkıran aile kabristanlığında defnedilecektir. Bayadı Mahallesinden Merhum Salih Koçak’ın oğlu, Volkan ve Figen’in babaları, Cemil, Mustafa’ın kardeşleri Semiha Koçak’ın eşi İl Milli Eğitim Müdürlüğü Emekli Memurlarından NİHAT KOÇAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.03.2017

06.03.2017

Gülyalı Gülistan Mahallesinden Kuloğulları’ndan Abdi Kul’un oğlu, Piraziz Ziraat Bankası Emeklisi Remzi Kul’un ağabeyi, Abdullah, Erdinç, İnci, Işıl, Döner, Yeter Kul’un babaları AHMET KUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülistan Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Koşaca Mahallesinden Mustafa Telat Demir’ in eşi, Zaki, Vural, Oğuz, Birgül ve Ali’ nin anneleri FEVZİYE DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Koşaca Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe Kocalı Mahallesi Elmalıoğulları’ndan Merhum Mehmet Akdoğan’ın oğlu, Sezgin, Sevinç, Merhum Sevilay’ın kardeşleri, Mehmet, Melike ve melisa’nın babaları, Hatice Akdoğan’ın eşi SEZER AKDOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni İhsaniye Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kocalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Gölköy İlçesi, Cihadiye Mahallesinden, Merhum Mustafa Bucak’ın eşi, Mevlüt, Fikriye ve Kadriye’nin anneleri FATMA BUCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Durugöl Mahalle Camiinde saat 10:00’da kılınacak cenaze namazından sonra Cihadiye Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir. Ordu Esnaflarından, Gülcihan Kurtulış’un eşi, Ahmet, Haşim, Şehnaz ve Tolga KURTULUŞ’un babaları İHSAN KURTULUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.03.2017

05.03.2017

Aydınlar mahallesinden aydınoğularından Metin ve Lokman aydının anneleri GÜLPERİ GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aydınlar mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

04.03.2017

04.03.2017

Altınyurt Mahallesinden Yaylaoğulları’ndan Merhum Osman Yayla’nın oğlu, Osman, Mehmet, Meral Yayla’nın babaları, Süriye Yayla’nın eşi FERHAT YAYLA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli Mahallesi Kahraman Sağra Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Altınyurt Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.03.2017

03.03.2017

Giresun ili Alucra Kuzkaya Köyünden Merhum Ahmet Dursun’un eşi, Mustafa, Ömer, Hüseyin, Adem Dursun’un anneleri SALİHA DURSUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Karacaömer Mahallesinden Merhum Ahmet Kocayiğit’in oğlu, Osman, Hatice, İsmail, Hasan, Hüseyin Kocayiğit’in kardeşleri MUHSİN KOCAYİĞİT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Dedeli Mahallesinden İpçioğulları’ndan Merhum Rasim Toptaş’ın eşi, Fahri, Nazife, İbrahim, Atilla Toptaş’ın anneleri FATMA TOPTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dedeli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.03.2017

02.03.2017

Günören Mahallesi Kuşluhan Mevkiinden Delihasanoğulları’ndan Merhum Hacı Ahmet Demir’in oğlu, Fehmi, Hüseyin, PTT çalışanlarından Ahmet Demir’in kardeşleri HASAN DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Serdaroğulları’ndan Merhum Ferhat Candan’ın oğlu, Engin Candan, Merhum Mustafa, Yalçın, Sezgin Candan ve Necla Şensoy’un kardeşleri SEDAT CANDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Alambey Mahallesinden Ahmet Özcan’ın kızı Osman Kocaoğlu’nun eşi, Aziz, Ayla, Leyla’nın kardeşleri, Aydın, Ayten’in anneleri NECLA KOCAOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alambey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.03.2017

01.03.2017

Perşembe İlçesi Beyli Mahallesinden Seferoğulları’ndan Merhum Yakup Seven’in oğlu, Hasan Seven’in ağabeyi Turgay ve Murat Seven’in babaları Emekli Belediye personellerinden YAŞAR SEVEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Beyli Mahallesi merkez camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesi Kızıliman Mevkiinden Kırmanoğulları’ndan Merhum Ali Osman Demetgül’ün oğlu, Osman, Yüksel, Mustafa, Ahmet, İsa ve Aydın Demetgül’ün babaları MEHMET DEMETGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılima Mevkiinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gülyalı Alibey Mahallesinden Cebecioğulları’ndan Recep Cebeci’in oğlu, İhsan Cebeci’nin eşi, Merhum Salih Cebeci’nin kardeşi, Şenol, Erol Cebeci, Ayla Tural, Behiye Özkaya’nın anneleri EMİNE CEBECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ensar camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Alibey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.02.2017

28.02.2017

Hacılar mahallesinden Merhum Kemal Akkoç’un kızı, Cevat Kırtop’un eşi, Serhat, Nurdan Berkant Kırtop’un anneleri, NURHAN KIRTOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazının ardında aynı gün Hacılar Mahallesi Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Topluca mahallesinden Hacı Yakup Kabal’ın eşi, Ömer, Osman, Mustafa, Salih Cengiz Kabal, Hatice Aydın, Seher Çakır, Fatma Şentürk’ün anneleri SULTAN KABAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Topluca Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Hüseyin Çelik ‘in eşi Şengül, Sevim, Necla, Sevgi, Şenel, Muharrem ve Ordu esnaflarından Hasan Çelik’ in anneleri TALİA ÇELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiin de ilkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.02.2017

27.02.2017

Erenli Mahallesinden Merhum Ahmet Demirtaş’ın eşi, Beşir Demirtaş’ın annesi EMİNE DEMİRTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi Çiftlik Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Erenli Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alucra İlçesi Armutlu Köyünden Merhum Yaşar Saylan’ın oğlu, Neriman Saylan’ın eşi, Hatice ve Servet Saylan’ın babaları NEVZAT SAYLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.02.2017

26.02.2017

Teyneli mahallesi odabaşoğullarından merhum Hakkı oğlu Kınıkçı Kemal odabaş Merhum Kemalettin, Adil, ve Galip Odabaş ’ın babası KAMİL ODABAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün teyneli mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Karapınar mahallesi Midiloğullarından merhum Kazım ERDUMAN’ın oğlu Kazım, Sibel ERDUMAN, Nermin, Sevilay ALTUNTAŞ ve Serpil GÖZEL’in babaları emekli belediye calışanlarından MUSTAFA ERDUMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karapınar mahallesi yeni camiin de öğlenamazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey ilçesi Yukarı Kızılen mahallesi Tepeköy mevkiinden Kani TUT ‘un oğlu, Nazmi, Mehmet, Üzeyir, Dursun, ve Yüksel TUT’ un kardeşi NAFİZ TUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı kızılen mahallesinde öğle namazına müteakıben defnedilecektir.

24.02.2017

24.02.2017

Bayadı Mahallesinden Durmuşoğulları’ndan merhum İbrahim Özbay’ın eşi, Mustafa Özbay, Nezaket, Hatice Tiryaki, Aysemin Öztürk’ün anneleri HAKİME ÖZBAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesinde cuma namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Bucak mahallesinden Kurucuoğulları’ndan KAMİL KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Uzunisa Mahallesinden Şeyhoğulları’ndan Merhum Cemal Sağra’nın kızı, Merhum Rüştü, Güner, Ahmet Sağra’nın kardeşleri SEVİM SAĞRA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.02.2017

23.02.2017

Hatipli Mahallesinden Mehmet ve Emine Karaca’ın oğlu, Tuncay, Oktay, Fatma, Arzu, Hacı, Cihan, Gülhan, Merhum Dursun Ali ve Altınordu Belediye Personellerinden Mehmet Karaca’ın kardeşleri MUAMMER SAMİ KARACA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hatipli Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.02.2017

22.02.2017

Yukarıtepe Mahallesinden Nazım, Tahsin ve Merhum Mehmet Şahin’in kardeşleri, Harun, Hasan, Tenzile, Atlantik Dondurma sahiplerinden İsmail Şahin’in babaları, Nurten Şahin’in eşi NAİL ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Cevizlik Mahallesinden Ellazoğulları’ndan Hami Çakmak’ın eşi, Sezgin, Sezer Çakmak’ın anneleri TEVFİDE ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenaze bugün Cevizlik Camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gökömer Mahallesi Meşelidüz Mevkiinden Merhum Hasan Çakar’ın oğlu, Erol Çakar’ın kardeşi BİROL ÇAKAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.02.2017

21.02.2017

Bucak Mahallesinden Yılmaz Şahin’in eşi, Bucak Mahallesi Muhtarı Abdullah Şahin’in annesi HATUN ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şahincili aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Müezzinoğlu Mevkiinden Nasıfoğulları’ndan Merhum Ali Yılmaz’ın oğlu, İsmail ve Ali Yılmaz’ın babaları RAHMİ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.02.2017

19.02.2017

Nizamettin Mahallesinden Merhum Kasap Ali nin damadı Doğan ve Birsen ÇANTALI nın babası Gül Çantalı’nın eşi, METE ÇANTALI vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14.00’te Üçyol Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlıoğında defnedilecektir.

Oğmaca Mahallesinden Oğmaca muhtarı İmdat Altunsoy’un torunu, Hamza Altunsoy’un oğlu BEHZAT ALTUNSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugun saat 11.00’de Oğmaca Mahallesinde toprağa verilecektir. Merhum Ekrem Öztekin’in eşi,Özcan ve Ayfer Öztekin’in annesi, Mert Öztekin’in babaannesi İFFET ÖZTEKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugun Orta camiinde kılınacak ögle namazına mütakiben Çakal Çıkmaz mezarlığında toprağa verilecektir. Güzelyalı Mahallesinden İbiloğullarından, Merhum Fevzi Türkmen’in eşi,Ertan,Erdal,Ercan ve Nurhan Türkmen’in annesi DÜRİYE TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugun Orta camiinde kılınacak öğle namazının ardından Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.02.2017

18.02.2017

Ulubey Durak Mahallesinden, Elikçi oğullarından Ahmet Elik’in eşi, Cengiz,Cemil,Engin ve Sezgin Elik’in anneleri, Mehmet,Hakkı,Ali ve Merhum Osman Kars’ın kızkardeşleri,HAVİL ELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugun saat 11.00’de Ulubey Durak Mahallesindeki evinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlıgında defnedilecektir.

Bucak Mahallesinden Merhum Abdullah Akbulut’un kızı, Yaşar Keskin’in annesi, Emrah,Leyla,ve Mahsun Kesakin’in babannesi, NACİYE KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugun öğle namazına mütakiben Bucak camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Kabalı Köyünde defnedilecektir. Ulubey Fındıklı Köyünden Karahasanoğullarından, Merhum Salim ve Nuriye Sertkaya’nın kızı, Ruhan, Reyhan, Esra, Eser ve Murat Akbaş’ın anneleri, Ordu esnaflarından Çetin Sağlam’ın ve Hakan Atik’in kayınvalidesi, YAŞARİYE AKBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugun Orta Camiinde kılınacak olup öğle namazına mütakip Efirli aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.02.2017

17.02.2017

Yaraşlı Mahallesinden Nazım Çiçek’in kızı, Ali Çiçek’in eşi, Yasin, Yunus, Merhum Ercan Çiçek’in anneleri AYSEL ÇİÇEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi Üçyol Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Refahiye Mahallesinden Mevlüt Elmas’ın oğlu, Yunus ve Şaban Elmas’ın kardeşleri RECEP ELMAS vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orsan Camiinde Saat 10.30 da kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Refahiye Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.02.2017

16.02.2017

Emen Mahallesinden Keleşoğulları’ndan Merhum Şefik Ali Keleş’in oğlu, Merhum Fahrettin, Sezai Keleş’in kardeşleri Nihat ve Mithat Keleş’in babaları MEHMET KELEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Emen Mahallesi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Tikence Mahallesinden Çakıroğulları’ndan Erkan, Erdal, Cemile, Sema’nın babaları TURAN TEZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Tikence Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gülyalı Ambarcalı Mahallesinden Aslan Cörüt’ün eşi, Ali, Uğur, Onur, Salih Cörüt’ün anneleri SEBAHAT CÖRÜT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı Ambarcılı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Koşaca Mahallesi Karagöz Mevkiinden Merhum Tevrat Türkyılmaz’ın gelini Mehmet Türkyılmaz’ın eşi Muhammet ve Nurcan’ın anneleri NAİLE TÜRKYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 09.30 da kılınacak cenaze namazından sonra Koşaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.02.2017

15.02.2017

Ulubey Kardeşler Mahallesinden Sofuoğulları’ndan Emekli Öğretmen Mehmet Saka’nın eşi, Engin ve Yavuz Saka’nın anneleri MUTEBER SAKA vefat etmişir.Cenazesi bugün Şahicili Mahallesi Lalezar Konutlarındaki evinin önünde Saat 11.30 da kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Kardeşler Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Alibey Mahallesinden Cebecioğulları’ndan Merhum Rasim Cebeci’nin eşi, Haydar, Hayrettin, Fatma, Emine Cebeci’nin anneleri ŞÜKRİYE CEBECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alibey Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Yeni Sayaca Mahallesinden Poyrazoğulları’ndan Eski Sayaca Muhtarı Servet Poyraz’ın eşi SAFET POYRAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazında sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.02.2017

14.02.2017

Düz Mahalleden Merhume Saniye Gül’ün kızı, Merhum Ahmet Ateş’in eşi, Uğur, Utku Ateş’in Annesi MEVŞİN ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesindeki evinden alınarak Nizamettin Üçyol Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kızılhisar Mahallesinden Müezzinoğulları’ndan Merhum Haydar Ali Aydın’ın oğlu, Coşkun Aydın’ın babası REFAİ AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Mahallesinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.02.2017

13.02.2017

Zafer Mahallesinden Dursun Şahin’in oğlu, Elmas Şahin’in eşi, Dursun, Hüseyin, Hasan, Hanife, Cemile, melek, Nemciye Şahin’in babaları ALİ ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zafer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden Hacı Cafer Yeşilyurt’un oğlu, Zehni Gök’ün damadı ÜNAL YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi Mevlana Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Mübarek Camiinde saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karaağaç Mahalleasinden Pirinoğulları’ndan Merhum Mustafa Öziş’in eşi, Merhume Günay, Dursun Ali, Şenay, Havva, İfaket, Döndü, Havil, Güler, Ordu Esnaflarından Ekrem Öziş’in anneleri ŞEKER ÖZİŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karağaç Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Töngeldüzü Mevkiinden Bayramoğulları’ndan İhsan Bayram’ın oğlu, GÖKHAN BAYRAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Başköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kovancı Mahallesinden İsmailoğulları’ndan Merhum Durmuş Erbaş’ın oğlu, Merhum Cemal, Muzaffer, Mustafa, İkram Erbaş’ın ağabeyleri, Bilal ve Aykut Erbaş’ın babaları CAFER ERBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kovancı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.02.2017

12.02.2017

Gülyalı İlçesi Ürünbey Mahallesinden Çavuşoğullarından Ali ÇELEBİ’nin eşi, merhum Hasan ve Zeynep SAĞLAM’ın kızı, Şükran, Ayşe, Emine, Cengiz, Emriye ve Alikemal SAĞLAM’ın ablaları, Hacer, Tuncer ve Kadir ÇELEBİ’nin anneleri Semral ÇELEBİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı ilçesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülistan Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gülyalı İlçesi Ayrılık Mahallesinden Cörütoğullarından Rahmi CÖRÜT’ün eşi, Menşure, İbrahim, İsmail, Kenan, Ahmet, Aykut, ve Gül Hanım’ın anneleri Hatun Mediha CÖRÜT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Giresun Piraziz İlçesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Ayrılık Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir. Gökömer Mahallesi Kovanlık Mevkiinden Merhum Abdullah BAYAZIT’ın eşi, Dursun Ali, Mahmut Ali, Özler Pamuk ve Osman BAYAZIT’ın anneleri Huriye BAYAZIT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesi Kovanlık Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gökömer Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir. Emen Mahallesinden Hacıvelioğullarından Nurettin ŞENOCAK’ın eşi, Erdal, Mustafa, Turan ve merhum Dursunali ŞENOCAK’ların anneleri Saffet ŞENOCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Emen Mahallesi Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Emen Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

11.02.2017

11.02.2017

Kabadüz Harami Mahallesinden Kundakçıoğulları’ndan Mustafa ve Fatma Şanlıtürk’ün oğlu, Necla Şanlıtürk’ün eşi, Yeliz Ayvaz, Hanife Şanlıtürk Öztürk’ün babaları, Aysel, Murat ve Naci Şanlıtürk’ün ağabeyleri YUSUF ŞANLITÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kabadüz Bakacak aile kabristanlığında defnedilecektir.

Emekli öğretmen Edibe Akyol ve Rasim Akyol’un kızı, Emekli Öğretmen Ersan Çakırsoy’un eşi, Sümer Akyol’un kardeşi, Çağla Çakırsoy ve Sanem Hazaroğlu’nun anneleri Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu Emekli Öğretmeni SERPİL ÇAKIRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar şehir kabristanlığında defnedilecektir. Karaağaç Mahallesinden Pehlivanoğulları’ndan Merhum Ahmet Yenilmez’in oğlu, Mustafa, Tevfik, Erol, Günay, Fatma Yenilmez’in kardeşleri, Olcay, Kenan, Muzaffer Yenilmez’in babaları, Hamiyet Yenilmez’in eşi KEMAL YENİLMEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karaağaç Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Ali Osman ve Hanife Manav’ın oğulları, Saynur Manav’ın eşi, Hülya Manav’ın babası, Cemal Manav, Merhum Nazım, Hasan, Hüseyin, Mustafa, Mehmet ve Ali Manav’ın kardeşleri YAKUP MANAV vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Şahincili Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Merhum Ahmet Kiltan’ın oğlu, Fatma Kiltan’ın eşi, Ahmet, Metin, Özcan Kiltan ve Arzu Türkmen’in babaları NAZİF EKREM KİLTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahincili Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilektir. Kızılhisar Mahallesinden Kölüoğulları’ndan Merhum Celal Şengül’ün oğlu AHMET ŞENGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karacaömer Mahallesinden Hopa Oğullarından Mustafa HOPA’nın oğlu, Cemal, Hasan, Ömer, Adem, Bilal HOPA’nın kardeşleri, Emine HOPA’nın eşi, Yasin, Tahsin, Zeynep, ve Zuhal’in babaları Ahmet HOPA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Gülyalı İlçesi Mustafalı Mahallesinden Avni ALBAYRAK’ın kardeşi, Yüksel AYDIN’ın kayınbabası İhsan ALBAYRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Mustafalı Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

10.02.2017

10.02.2017

Osmaniye Mahallesi Olukbaşı Mevkiinden İstanbuloğulları’ndan Merhum Mahmut Öztürk’ün oğlu, Meryem Öztürk’ün eşi, Sabri Öztürk’ün babası, Terzi Mevlüt Öztürk’ün amcası AHMET ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Olukbaşı Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi Kuşluhan Mevkiinden Arlakoğulları’ndan Merhum Hikmet Akarsu’nun eşi, Bekir, Bilal, Mehmet, Ayşe, Emine, Eda Akarsu’nun anneleri NEZAKET AKARSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesi Kuşluhan Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Boztepe Mahallesinden Hacı Hamzaoğulları’ndan Merhum Ali Boztepe’nin oğlu, Özgül Boztepe’nin eşi, Murat Boztepe’nin babası SELAMİ BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Mahallesi Dua Peliti Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesi Goloğulları’ndan Merhum Aziz Yurttadur’un oğlu, Selim Yurttadur’un kardeşi, Yüksel, Musa, Burhan, Ömer, Orhan Yurttadur’un babaları MAHMUT YURTTADUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesinde saat 11.30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Öceli Mahallesi Pirahmetli Mevkiinden Altunbaşoğulları’ndan, Merhum Hüseyin Altunbaş’ın oğlu, Emin, Cemal, Nermin, Hasibe, Şengül Altunbaş’ın babaları, Mevlüde Altunbaş’ın eşi Eski Berber Esnaflarından ŞABAN ALTUNBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.02.2017

09.02.2017

Saraycık Mahallesi Dereli Mevkiinden Boşnakoğulları’ndan Merhum Şevket Başar’ın oğlu, Merhum Sıtkı ve Fazlı Başar’ın kardeşleri, Saraycık Eski Belediye Başkanı Mahmut Ali Başar, Osman ve Çetin Başar’ın babaları HAKKI BAŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki evinden saat 09.30 alınarak Saraycık Mahallesi Dereli Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Hocaoğlu Mahallesinden Altın Yetim’in eşi, Kemal, Mehmet, Dursun, Hasan, Emine, İpek, Gülderen, Gülseren, Gülsüm’ün babaları, Ali, Salih Cevat Yetim’in ağabeyleri SÜLEYMAN YETİM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hocaoğlu Mahallesinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Bucak Mahallesinden Kahyaoğulları’ndan Merhum Ziya Öztürk’ün eşi, Necati, Cevat, Nihat, Necmi, Emine, Nevin, Nermin, Merhum Sedat Öztürk’ün anneleri HAVVA ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze nazmından sonra Çavuşlar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Çavuşlar Mahallesi Eğrekli Mevkiinden Recepoğulları’ndan Merhum Rasim Aktaş’ın oğlu, Nahide Aktaş’ın eşi, Atilla, Ertan, Fatih Aktaş’ın babaları SEFA AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çavuşlar Mahallesi Kıran Başı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Erenli Mahallesinden Gülbeyaz Güneş’in eşi, Burcu ve Zeynep Güneş’in babaları, Dursun, Ahmet, Merhum Şener, Şeker Tuna ve Emine Kurt’un kardeşleri İLYAS GÜNEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Soğuk Pınar Şehir Kabristanlığında defnedilecektir.

08.02.2017

08.02.2017

Ulubey İlçesi Akoluk Mahallesinden Dursunoğulları’ndan Merhum Ömer ve Merhume Hanife Ünal’ın oğlu, Muazzez, Zabun, İffet, Poyraz, Hakkı, Latif, Coşkun, Ekrem Ünal’ın kardeşleri, Fatih ve Nazan Ünal’ın babaları İHSAN ÜNAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden Kalyoncuoğulları’ndan Hamdullah Kalyoncuoğlu’nun eşi, Oktay, Asım, Ahmet Kalyoncuoğlu’nun anneleri EMİNE KALYONCUOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra saat 12.00 de Karaağaç Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kökenli Mahallesinden Nazıfoğulları’ndan Muhsin Güleç’in eşi, Çetin, Metin Güleç’in anneleri NAİLE GÜLEÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyalı Mahallesinden Göçoğulları’ndan Abdurrahman Deniz’in oğlu, Cemal Deniz’in kardeşi, Merhum Abdurrahman Deniz ‘in babası, Merhume Fikriye Deniz’in eşi OSMAN DENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Mahallesi Kavasoğlu Mevkiinde öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Cevizli Mahallesinden Garipoğulları’ndan Halit Kılıç’ın eşi, Ergün Kılıç ve Ordu Büyükşehir Belediye Personeli Coşkun Kılıç’ın anneleri, Ordu Büyükşehir Belediye Personeli Sezer Durmuşoğlu’nun kayınvalidesi SAKİNE KILIÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cevizli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karacaömer Mahallesinden Hocagiloğulları’ndan Merhum Mehmet Şimşek’in torunu, Merhum Öğretmen Necmettin Şimşek’in kızı, Eczacı Seyfettin, Gülbin ve Devrim Şimşek’in kardeşleri, Emekli Öğretmen BELGİN ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.02.2017

07.02.2017

Merhum Yaşar Aktürk’ün eşi, Ordu Esnaflarından Murat Aktürk’ün annesi NACİYE AKTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Efirli Yalı Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Çubuklu Mahallesinden Cevat, Lifat, Çubuklu Mahallesi Muhtarı Nihat Polat’ın babaları ALİ OSMAN POLAT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çubuklu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Taşlıpınar aile kabristanlığında defnedilecektir. Karşıyaka Mahallesinden Merhum Niyazi Özata’nın oğlu ALİ İHSAN ÖZATA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Kestane Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Uzunisa Mahallesinden Bordanacıoğulları’ndan Merhum Mustafa Bordanacı’nın eşi, Zeynep, Fikret ve Merhum Servet Bordanacı’nın anneleri, ŞÜKRİYE BORDANACI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa Mahallesi Alantepe Mevkiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Hürriyet Mahallesinden Ateşoğulları’ndan Cemil Ateş’in eşi, Sebanur, Cengiz, Coşkun, Cihan, Solmaz’ın anneleri MÜRVET ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.02.2017

06.02.2017

Kirazlimanı mahallesi Yeşiltepe Mevkiinden Doşgiloğulları’ndan Merhum İbrahim Kaya’nın eşi, Fahrettin, Mehmet, Merhum Necmettin, Nurettin Kaya’nın anneleri BEHİYE KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşiltepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Beyoğulları’ndan Selami, Hasan, İzzet, Merhum Cezmi Karakoyun’un anneleri MELİHA KARAKOYUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Camiinde öğle namazın ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Uzunisa Mahallesinden Bordanacıoğulları’ndan İbrahim Bordanacı’nın eşi, Şenel, Perihan, Ünal’ın anneleri FATMA BORDANACI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.02.2017

05.02.2017

Teyneli mahallesinden Emiroğullarından Merhum Ahmet Tekinkayanın Torunu, Aydın Tekinkayanın Kızı, Gürbüz ve Gökanın kız kardeşi,Dursun tekinkayanın yeğeni GÜLÇİN TEKİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11 de aile kabristanlığında toprağa velilecektir.

Günören Mahallesi Tepecik Mevkiinden Danduloğulları’ndan Merhum Hüseyin AKSOY’un kızı. Merhum Salih HAZAR’ın eşi. Yeşilköy Muhtarı Muharrem HAZAR’ın yengesi, Muzaffer, Orhan,Ayhan, Mehmet,Ayetullah AKSOY’un halası PEMBE HAZAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğle Namazına Mütakiben Orta camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, Günören Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yemişli Mahallesinden Merhum Dursun Dönmezin Torunu Gülsüm Dönmezin Oğlu Mehmet, Ali Osman, Hüseyin, Osman ve Gülsen Dönmezin Yeğeni MURAT TOPALOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına mütakiben Orta Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından sonra Yemişli Mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verilecektir. Ordu Boztepe Mahallesinden kurucu oğullarından merhum Hacı Mustafa Kurucunun eşi, Osman, Salih, İhsan Kurucunun anneleri LÜTFİYE KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesi 402 nolu Sokaktaki evinden alınarak Orta Camiinde Kılınacak Öğlen nazına mütakip Nizamettin mahallesindeki Aile kabristanlığına defnedilecektir. Gülyalı İlçesi Hoşköy Mahallesinden Mehmetbey Oğullarından Halit, Ömral, Cumhur ve Macitin Anneleri Merhum Hacı Veysel Macitin Eşi HACI GÜLSÜM MACİT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak mahallesindeki evinden alınarak ikindi namazına mütakip orta camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Gülyalı hoşköy mahallesi mezarlığında toprağa verilecektir. Fatsa ilçesi Kaya Köy Mahallesinden Keleş Oğullarından Merhum Recep Özçelik’in Oğlu Osman Özçelik’in Abisi İstanbul Fatsa Ilıcalılar Dernek Başkanı NİHAT ÖZÇELİK Vefat etmiştir.Cenazesi Bu gün ilkindi Namazına Müteakiben Ilıca Köy Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığın da Toprağa Verilecektir.

04.02.2017

04.02.2017

Altınordu Güzelyalı köyü Mahallesinden Biroğulları’ndan Merhum Kazım Türkmen’in oğlu, Çetin, Metin, Şükran, Türkan, Lütfiye, Döndü ve Nursel Türkmen’in babaları Dudu Türkmen’in eşi SADIK TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Köyü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Eymür Mahallesinden Paşaoğulları’ndan Merhum Cafer Pala’nın oğlu, Necati, Sefer, Adil, Fedakar, Tuncay, Yıldıray ve Göksel Pala’nın kardeşleri NİHAT PALA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey İlçesi Eymür Mahallesinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Saraycık Mah. Dereli Mevki’den Hacısofu Oğullarından Mehmet Candan’ın Oğlu Merhum Muzaffer ve Mustafa Candanın Abileri, Kadir Şahin ve Turhan Candan’ın Babaları KAHRAMAN CANDAN Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakiben Dereli Camiin de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

03.02.2017

03.02.2017

Mübarek Mahallesi Çukur Mevkiinden Çavuşoğulları’ndan Hacı Ferhat Altunışık’ın eşi FATMA ALTUNIŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayadibi Mahallesinden Şamlıoğullrı’ndan Hüseyin Şentepe’nin eşi, Atilla Şentepe ve Merhum Cengiz Şentepe’nin anneleri FATMA ŞENTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. İlköğretim Müfettişi Merhum Nafiz Kaymaz’ın eşi, İhsan, Yavuz, BülentHaluk ve Merhum Ünal Kaymaz’ın anneleri MÜZEYYEN KAYMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ahmet Cemal Mağden Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Kadıncık Mahallesinden Halitoğulları’ndan Merhum Ziya Yılmaz’ın eşi, Mehmet, Saadettin, Muzaffer Yılmaz’ın anneleri DÖNDÜ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Kadıncık Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.02.2017

02.02.2017

Sıtkı ve Gülizar Ayabakan’ın kızı, Günay Mumcu’nun eşi, Leyla, Fügen, Cevahir, Füsun ve Okan Mumcu’nun anneleri Şükrü, Şükran, Fikri, Fikret Ayabakan’ın kardeşleri TÜRKAN MUMCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Efirli Yalı Camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.02.2017

01.02.2017

Kumbaşı Mahallesinden Mehmet Erbaş’ın eşi, Celal ve Hüseyin Erbaş’ın anneleri MEVLÜDE ERBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesinden Alicanoğulları’ndan Mesut Özdemir’in oğlu, Hatice, Kübra, Büşra’nın babaları, Sayme ve Hatice’nin kardeşleri SAYİM ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Terme İlçesi Evci Köyünden Mustafa Özmen’in oğlu, Radiye Özmen’in eşi, Mustafa, Bülent, Özlem, Günay ve Hatice’nin babaları Kahramanmaraş Lokantası sahibi HİKMET ÖZMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terme İlçesi Evci Köyü aile kabristanlığında defnedilecektir. Boztepe Orhaniye Mahallesinden Hacı Hamzaoğulları’ndan İsmail Boztepe’nin eşi, Emine Boztepe Kızıldeniz, Ebru ve Emin Boztepe’nin anneleri AYŞE BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Orhaniye Mahallesinde evinin önünde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kazım Sinop’un oğlu, Koray Sinop ve Şafak Ersoy’un babaları İdris Sinop ve Fadime Öztürk’ün kardeşleri Nuray Sinop’un eşi ABDULLAH KADİR SİNOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar aile kabristanlığında defnedilecektir. Giresun ili Piraziz İlçesi Güneyköy Köyünden Eski Turnasuyu Yibo İlköğretim Okulu müdürü aynı zamanda Piraziz Eren Ömer Hekim İlkokulu Müdürü DURSUN AKDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Piraziz Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güneyköy aile kabristanlığında defnedilecektir. Yemişli Mahallesinden Öksüzoğulları’ndan Merhum Ahmet Bayram’ın kızı, Merhum Faik Öksüz’ün eşi, Durmuş, İsmail Şaban Öksüz’ün anneleri EMİNE ÖKSÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yemişli Mahalle camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

31.01.2017

31.01.2017

Yeni Mahalle Esnaflarından SAMSUN Çarşamba Muscalı Köyünden Merhum Rahmi Keskin’in oğlu, Necla Keskin’in eşi, Mert Keskin’in babası Ordu Belediyesi Emekli Personellerinden CEMAL KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Samsun Çarşamba Muscalı Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.01.2017

30.01.2017

Taşbaşı Mahallesinden Merhum Eyüp Törnük’ün eşi, Kaya, Gülnur ve Oya’nın anneleri ŞAZİYE TÖRNÜK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Alibey Mahallesinden İspiroğulları’ndan Hüsyin Günday’ın oğlu, Merhum Şaduman Günday’ın eşi, Merhum Bilal, Mehmet, Bülbül, Harun ve Fatma İşgüzar’ın kardeşleri Nuray, Günay, Yıldız ve Erdi’nin babaları ALİ RIZA GÜNDAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Alambey Mahallesinden İsmail Öztürk’ün eşi, Ali ve Selami Öztürk’ün anneleri NEZAKET ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alembey Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.01.2017

29.01.2017

Kayabaşı Mahallesi Dayısulu mevkiinden, merhum Durmuş oğlu, İsmail ve Hamza Kaya’nın babaları ALİ KAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11.00’ de Kayabaşı Mahallesi Dayısulu mevkinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Doğanköy Mahallesinden Hacımustafa Oğullarından, Naim Akçay, Naika Demir, Nermin Altınışık ve Nevin Şensoy’un kardeşleri, Cafer Akçay’ın oğlu NAİL AKÇAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Doğanköy Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Durak Mahallesinden, Şıhlar Mevkiinden Hıdıroğullarından,Merhum Dursun Şahin’in oğlu, Merhum Hüseyin ve Ali Şahin’in kardeşleri, Üstün Şahin’in babası, Ordu Belediyesi eski personellerinden ŞAKİR ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Durak Mahallesi Şıhlar Mevkiindeki aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe Soğukpınar Mahallesinden Telcioğullarından Merhum Nihat kızı, Yüksel Kılıç’ın eşi MENDUHA KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11.00’ de Soğukpınar Deveiçi camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Osmaniye Mahallesinden merhum Süleyman Ayar’ ın eşi, eski muhtar Zeki Mesut Ayar ve Osman Ayar’ ın anneleri, Güler ve Meryem Ayar’ın kayınvalideleri NAZMİYE AYAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Osmaniye Mahallesinde defnedilecektir. Günören mahallesinden Allooğlarından Hami Akarsu ‘ nun oğlu Göksun, Köksal, Aysel Akarsu ‘ nun babaları Muzaffer, Yakup, Yusuf ve İdris Akarsu ‘ nun kardeşleri arıcı esnaflarından İSA AKARSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören mahallesinde saat 11:00 ‘ de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.01.2017

28.01.2017

Yağızlı Mahallesinden Hacıefendioğullarından, Hakkı Osman, Yılmaz ve Hacı Mehmet Özkan’ın Babaları, Acıktım Cafe Sahibi Ayla Kuvancı’nın Dedesi ASIM ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yağızlı Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Burhanettin mahallesinden merhum İskender ve Münire Kırdar ‘ ın oğlu Lütfiye Kırdar ‘ ın eşi Sinem,Melek ve Celil ‘ in babaları Refika Atabeyoğlu, Saadet Alkan, Türkan Altay, Şükran Kayserilioğlu ve Hasa Kırdar ‘ ın kardeşleri İBRAHİM KIRDAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Giresun ,Bulancak İlçesi eski esnaflarından Hacı Ramiz Yılmaz ‘ ın eşi, Hayri,Alaaddin,Adalet,Esamet,Cezmunur Yılmaz ‘ ın anneleri, Öztürk Yılmaz ‘ ın kayınvalidesi HACI FİKRİYE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bulancak Eski Camiinde kılınacak öğle namazının ardından Piraziz Balıkçı köyünde defnedilecektir.

27.01.2017

27.01.2017

Akçatepe Mahallesinden Memişoğulları’ndan Merhum Abdullah Tercan’ın oğlu, Fitnet Tercan’ın eşi, Bahtiyar Tercan’ın babası, Süriye Vayni, Turan ve Aydın Tercan’ın, kardeşleri AHMET TERCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Subaşı Mahallesi Fatih Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akçatepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun Piraziz İlçesi Güneyköy Köyünden Ordu Akyazı Sakinlerinden, Ahmet Karakış’ın oğlu, Ömer, Enver ve Sait Karakış’ın kardeşleri HALİL KARAKIŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akyazı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Mübarek Mahallesinden Hacısalihoğulları’ndan Merhum Hacı Cafer Uğur’un oğlu, Fatih, Atanur, Atakan, Cafer Uğur’un babaları, Salih Uğur’un ağabeyi YAŞAR UĞUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karapınar Mahallesinden Hamzaoğulları’ndan Ali Dündar’ın eşi, Ayşe Türkmen, Arife Altuntaş, Safura Akbulut, Şengül Topal, Ömer Dündar’ın anneleri GÜLHANIM DÜNDAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesindeki evinden alınarak Karapınar Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gülyalı Gülistan Mahallesinden Merhum Süleyman Hüsem’in kızı, Merhum ismet Yılmaz’ın eşi, Gönül ve İsmet Yılmaz’ın anneleri, Adil Hüsem’in kardeşi FATMA YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ulu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Albey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kirazlimanı Mahallesinden Merhum Ahmet ve Merhume Fatma Çalışkan’ın oğulları, Güler Çalışkan’ın eşi, Levent, Bülent, Nurgül’ün babaları, Müsebbiye ve Saliha’nın ağabeyleri CEVAT ÇALIŞKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.01.2017

26.01.2017

Boztepe Orhaniye Mahallesinden Hacı Hamzaoğulları’ndan Özcan ve Nurettin Boztepe’nin oğulları, Elif Boztepe, Angın ve Hilal Koç’un kardeşleri MEHMET BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden Dönfelek Mevkiinden Merhum Cafer Yeşilyurt’un oğlu MEHMET YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Terzili Mahallesinden Eski Belediye Personeli Hasan fazla’nın eşi AYŞE FAZLA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Terzili Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.01.2017

25.01.2017

Ulubey İlçesi Elmaçukur Mahallesinden Köllüoğulları’ndan Hacı Eyüp Şenel’in eşi, Tuncay, Şükrü, Mustafa Şenel, Adil Bayram ve Sunay Turan’ın anneleri, Aydın Bayram, Mehmet Turan’ın kayınvalidesi HALİSE ŞENEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Elmaçukur Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesinden Hacılar mevkiinden Aziz Çelik’in oğlu, Recep, Şaziye, Hasibe, Mehdi ve Mehmet Çelik’in babaları MUHİTTİN ÇELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gökömer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Delikkkaya Mahallesinden Manavoğulları’ndan Merhum Ali Topkaya’nın oğlu, Merhum Durmuş, Cemal Topkaya’nın kardeşleri, Selami, Sezai Topkaya’nın babaları HABİL TOPKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Delikkaya Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Eymür Mahallesinden, Yetimsalihoğulları’ndan Rafet Selahattin Alkan’ın eşi, Özcan ve Özkan Alkan’ın anneleri, Lütfü, Hikmet, Nizamettin ve merhum Şerafettin Alkan’ın yengeleri HASRET ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eymür Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.01.2017

24.01.2017

Yaraşlı Mahallesinden Merhum Emekli Başçavuş Şükrü Karaman’ın eşi, Tülay, Ergin, Ulvi Merhum Şenol Karaman’ın annesi BAKİYE KARAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Akgüney Mahallesinden Evlioğulları’ndan Mustafa Evli’nin eşi, İlyas, Hicabi ve Merhum Cafer Usta’nın anneleri ESMA EVLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akgüney Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Gündüzlü Mahallesinden Süleymanoğulları’ndan Merhum Rıza Öztürk’ün oğlu, Bekir, Şükrü, Hüseyin Öztürk’ün kardeşleri, Hürrem, Erol, Nuray Öztürk’ün babaları İlköğretim Müdürü HİLMİ ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gündüzlü Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Mübarek Mahallesi Ağca Mevkiinden İmdat Demir’in eşi HAMİDE DEMİR vefat etmiştir.   Cenazesi bugün Ağca Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Piraziz Güney Köyünden Merhum Arslan Altun’un eşi, Ömer, Öner, Adem, Nermin, Hacer Altun’un anneleri PAKİZE ALTUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güney Köy Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gürgentepe İlçesi Döşek Mahallesinden Abdullah Kerim Kuş’un oğlu, Faik ve Mehmet Kuş’un ağabeyleri HACI SALİM KUŞ vefat etmiştir.  Cenazesi bugün Gürgentepe Merkez Camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra Döşek Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Doğlu Mahallesinden Duranoğulları’ndan Abdullah Duran’ın eşi, Özcan, Murat, Mahir, Pembe, Emine ve Aysel Duran’ın anneleri SENİYE DURAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Doğlu Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Selimiye Mahallesi Esnaflarından MerhumHacı İhsan Ekici ve Saime Ekici’nin oğlu, Emekli Öğretmen Kemel Ekici ve Selma Kurul’un kardeşleri HALİS EKİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selimiye Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bucak Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Altınordu İlçesi Yaraşlı Mahallesinden Merhum Eşref Nambaş’ın kızı Merhum Ahmet Sabri Özcanlı’nın eşi, Leyla, Yılmaz, Yusuf Özcanlı’nın anneleri EMİNE ÖZCANLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Saraycık Mahallesi Dereli Mevkiinden Turaloğulları’ndan Osman, Beşir, Ve Merhum Kadir Tural’ın ağabeyleri Özgür, Özcan Tural’ın babaları, Sevgican Tural’ın eşi HÜSEYİN TURAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Saraycık Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Dereli Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.01.2017

23.01.2017

Gölköy İlçesi Damarlı Mahallesi Konakyanı Mevkiinden Çelenkoğulları’ndan Tahsin Çelenk’in oğlu, Prof. Dr. Çetin Çelenk ve Tekin Çelenk’in babası HACI ŞEVKET ÇELENK vefat etmiştir.   Cenazesi bugün Damarlı camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Çerli Mahallesinden Dereiçi Mevkiinden Okrabiloğulları’ndan Merhum Mehmet Güney’in oğlu, Mehmet ve Can Güney’in babası Ordu Eşraflarından Hayri Altunyurt’un kayınpederi HACI HASAN GÜNEY vefat etmiştir.   Cenazesi bugün Saat 11.00 de Çerli Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.01.2017

22.01.2017

Perşembe İlçesi Bekirli Mahallesinden, merhum Hidayet ALTUNORDU’nun eşi, Durdu, Nezaket,  Dursun ALTUNORDU’nun anneleri, Nedim KOVAN’ın babaannesi,Emine ALTUNORDU vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de Perşembe İlçesi Bekirli Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi  Gündoğdu Mahallesinden, Merhum Burhan Canik’in eşi, Nurşen, Lütfiye, Bahtışen, Mübeccel ve Zafer Canik’in anneleri, Nahit Ediz, Şeref Tanrıverdi ve Mehmet Mustafaoğlunun Kayınvalideleri  Süriye CANİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Perşembe Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe Gündoğdu Mahallesindeki  aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düzköy Mahallesi Dumanoğlu Mevkiinden merhum Hacı Sadık DUMAN’ın oğlu, Necmettin, Gülsen, İbrahim ve Mustafa DUMAN’ın kardeşleri, Ayhan DUMAN’ın eşi, Elvan, Burçak ve Murat DUMAN’ın babaları Ordu Fiskobirlik eski Müdürü SEYFETTİN DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Kabalı Mevkiinden Kabaloğullarından merhum Ahmet KABAL’ın oğlu Dursun ve Sema’nın babaları, Muhittin KABAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesi Kabalı Mevkiinde öğle  namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

21.01.2017

21.01.2017

Alucra Armutlu Köyünden Merhum Salim İntaş’ın eşi, Hüseyin, Murat, Sultan, Şükran, Türkan, melek, Gülser’in anneleri NERİMAN İNTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alucra Armutlu Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Akoluk Mahallesinden Azizoğulları’ndan Ziya Aksu’nun eşi, Aziz, Azmi, Melahat, Sebahat, Nebahat’in anneleri FİKRİYE AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Şahinkaya Mahallesi Gölarası Sokaktan Cebetoğullarından merhum Ahmet GÜLER’in oğlu, Zihni, Nevzat, Bilal GÜLER’in kardeşleri, Ahmet, Turgay GÜLER’in babaları SALİM GÜLER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey İlçesi Şahinkaya Mahallesi Orta Camiinde öğle namazının ardından  kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Ordu esnaflarından Hüsemoğullarından Emine Hüsem’in eşi, Yağmur Hüsemin babası, Tayfun HÜSEM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı ilçesindeki evinden alınarak Turnasuyu merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Yıldızlı Mahallesi Kıran Mevkiinden Abdolarından Hasan ve Güner ÖZDEMİR’in kızı, Sinan ve Kadriye’nin kardeşleri, merhum Ahmet ve Taliye CİHAN’ın gelinleri, Yalçın CİHAN’ın eşi, Koray CİHAN’ın annesi Serpil CİHAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesi Kıran Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alembey kabristanlığında defnedilecektir. Akyazı Mahallesinden Kadir TAÇALAN’ın eşi, Saime,Tekin,ve Okanın anneleri,Olgun Tanrıverdi’nin kayınvalidesi  Naime TAÇALAN  vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ahmet Cemal Mağden Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar Kabristanlığına defnedilecektir. Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Hatipli Mevkiinden Merhum Hasan KAHRAMAN’ın oğlu Salih KAHRAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 09:30 da İmam Hatip Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Başköy Mahallesi Meğri Mevkiinde defnedilecektir.

20.01.2017

20.01.2017

Örencik mahallesi Tataroğulları’ndan Merhum Hacı Hamdi Gürel’in oğlu, Merhum Necmettin, Niyazi, Ferhat ve Mustafa Gürel’in kardeşleri İSMET GÜREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Örencik Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesinden Koloğulları’ndan Merhum İbrahim Yurttadur’un oğlu, İbrahim Yurttadur’un babası OSMAN YURTTADUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Cevat Aşkan’ın kızı, Merhum Şükrü Ulutaş’ın eşi, Cafer, Zafer, Ayten, Mustafa ve Aysun’un anneleri AYSEL ULUTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Taşbaşı Mahallesi Martı Apartmanındaki evinden alınarak Güzelyalı Mahallesi Kirazlimanı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Günören Mahallesinden Çatalağzı Mevkiinden Merhum Celal Ergül’ün oğlu, Süleyman ve Cemil Ergül’ün kardeşleri HASAN ERGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesi Çatalağzı Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Çongara Mahallesinden Veliefendioğulları’ndan Merhum Faik, Bilal Salim, İbrahim Yüksel’in ağabeyleri, Motorcu Ferhat Usta ve Mustafa Yüksel’in babaları HÜSEYİN YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinden alınarak Ulubey Belediye Meydanında Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyurt Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kayabaşı Mahallesi Yazıköy Mevkiinden Merhum Mustafa Karagöl’ün oğlu KEMAL KARAGÖL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yazıköy Mevkiinde saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sora Yukarıtepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.01.2017

19.01.2017

Piraziz İlçesi Esentepe Mahallesinden Gavrazoğulları’ndan Merhum İbrahim Şahin’in oğlu, Mehmet, İbrahim, Ferayi Şahin’in babaları, Bahri Şahin’in kayınpederi AHMET ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bulancak Sarayburnu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Esentepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Gülistan Mahallesinden Kubaloğulları’ndan Merhum Mehmet Kubal’ın eşi, Şükriye Baş, Ayten Güngör, Hülya Tuna, Ülkü ve Güllü Türkmen Selahattin ve Aleattin Kubal’ın anneleri REFİYE KUBAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Gülistan Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Hüsnü ve Süriye Çakmak’ın oğulları, Meltem, Hazal ve Tayfun Çakmak’ın babaları, Fatma, Ahmet, Osman Çakmak ve Meliha Güvenkaya’nın kardeşleri MEHMET ALİ ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ankara’da öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. T. Vakıflar Bankası Genel Müdürlük Kredi Kartları Müdürü Kadir Atasever’in babası, Ummuhan Atasever’in eşi, Emine ve Şule’nin babaları HÜSEYİN ATASEVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turnasuyu aile kabristanlığında defnedilecektir. Yeni mahalle Pazar Esnaflarından Erol Öztürk’ün oğlu, Gökhan Ertuğrul Öztürk’ün kardeşi, ERHAN ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.01.2017

18.01.2017

Bayadı mahallesinden Eyüpoğulları’ndan Merhum Ahmet Eyüpoğlu’nun oğlu, Ali Rıza, Mehmet Zeki, Hüsamettin ve Sebahattin Eyüpoğlu’nun ağabeyleri, Emine, Gülperi, Vesile, Mesut, Aydın Eyüpoğlu’nun babaları HALİL İBRAHİM EYÜPOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Kuş Geçidi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Oyumgürgen Mahallesinden Gotanoğulları’ndan, Halil çetin’in oğlu, Hakan, Rabia, Dilek Çetin’in babaları, Fatma Çetin’in eşi AHMET ÇETİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesindeki evinden Saat 09.00 da alınarak OyumGürgen Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yemişli Mahallesinden Gazvelioğulları’ndan Merhum Rıfat Kartal’ın oğlu, Murat, Sedat, Onur, Barış Kartal’ın babaları, Kadir ve Olgun Kartal’ın ağabeyleri HÜSEYİN KARTAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yemişli Mahallesi Hasanbey Camiinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Saraycık Mahallesi Akdam Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Akkese Mahallesinden Bektaşoğulları’ndan Merhum Salim Aktaş’ın eşi, Hayati, Erdoğan, Bülent, Levent Aktaş’ın anneleri NEBİHA AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 11.00 de Akkese Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Eskipazar Mahallesinden Hatipli Mevkiinden Abdoğoğulları’ndan Ali Eriş’in oğlu, Hamide Eriş’in eşi, Hülya, Sevda, Ferda, Selda ve Murat’ın babaları, Talat, Neşe, Kadir, Loman’ın kardeşleri ABDULLAH ERİŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hatipli Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.01.2017

17.01.2017

Örencik Mahallesinden Dumanoğulları’ndan Merhum Yakup Duman’ın oğlu, Yaşar, Cihan, Cavit, Eşref Duman’ın babaları, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın eniştesi HACI MUSTAFA DUMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Örencik Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öğretmenler Sitesi Sakinlerinden Eski Sanat Okulu Öğretmeni Merhum İsmail Mağden’in eşi, Sahire, Sakir, Seval Mağden’in anneleri FADİSE MADEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir Kabristanlığında defnedilecektir. Karaağaç Mahallesinden ÇakırAli’lerden Cemal Yılmaz’ın oğlu, MUZAFFER YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaağaç mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Halit ve Fatma Polat’ın oğlu, Gamze ve Fatoş’un babaları Sezgin, Zehra Polat’ın kardeşleri, Necla Polat’ın eşi SEZER POLAT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

16.01.2017

16.01.2017

Hacılar Mahallesinden Kalyoncu oğullarından Merhum Asım oğlu, Emine Kalyoncuoğlu’ nun  eşi, Oktay, Asım ve Ahmet Kalyoncu’ nun babaları HAMDULLAH SUPHİ KALYONCUOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 10:00’da İmam Hatip Caminde kılınacak cenaze namazından sonra saat 12:00’ da Karaağaç Mahallesinde aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Musa oğullarından Merhum Nuri Kılıç’ın oğlu, Bilal, Olgun, Tekin ve Tahsinin kardeşi, Hamdiye Kılıç’ın eşi, Vedat, Metin, Nuri, Sunay, Kadriye ve Güllünün babaları, Belediye emeklisi AYDIN KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi evinden alınarak Mevlana camiinde saat 09.30’da kılınacak cenaze namazından sonra Durak Köyü Erek Mahallesinde öğle namazından önce aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ordu Doğumevi emekli hemşirelerinden Sevgi Kul, Ülkü Şimşit ve Emel Sarı’nın anneleri, Merhum Muzaffer Sarı’nın eşi; AYTEN SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 10:30’da kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar şehir mezarlığında toprağa verilecektir. Gülyalı Taşlıçay Mahallesinden Merhum İmdat Yılmaz’ın eşi, Pınar Duyar ve Ömer Yılmaz’ın anneleri, Neşide Akgül, Nesime Karaoğlan, Fatma Yıldırım, Döndü Yılmaz, Ali Çarlı’nın kardeşleri HASİBE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Sağra Sitesindeki evinden saat 11.00 de alınarak Taşlıçay mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gerce Mahallesinden İmamoğulları’ndan Aydın, Akif, Mehmet Özbucak’ın babaları, Huriye Özbucak’ın eşi, Gerce Mahallesi Eski Muhtarı MEVLÜT ÖZBUCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 10.00 da Kayabaşı Mahallesi Belediye Şantiyesinin yanında kılınacak cenaze namazının ardından Gerce mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazında sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Alınca Mahallesinden Merhum Ali Keskin’in oğlu, Sabri, Birol, Bilal, Erol Keskin’in babaları VEYSEL KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akçatepe Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akçatepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.01.2017

15.01.2017

Yemişli Köyünden Küçük Yusuf oğullarından Merhum Yusuf İŞTAR’ın oğlu, Osman ve İbrahim İŞTAR’ın abisi, Nuri, Temel, ve Yusuf İŞTAR’ın babası; ZİYA İŞTAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yemişli Mahallesi Hasanbey camiinde kılınacak cenaze namazından sonra köy kabristanlığında toprağa verilecektir.

Saraycık Mahallesi Değirmenbaşı mevkiinden Kasapoğullarından Merhum Mehmet Kasap’ın oğlu, Hacı Dursun Kasap’ın abisi, Mehmet Kasap’ın babası; CEMAL KASAP vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Saraycık Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Kızılhisar Mahallesi Melik oğullarından Merhum Salih TÜRKYILMAZ’ın eşi, Enver, Yusuf, Hami, Faki ve Ömer TÜRKYILMAZ’ın anneleri; FERİDE TÜRKYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11.00’de kılınacak cenaze namazından sonra Kızılhisar Mahallesi Melikoğlu sokağı aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ulubey ilçesi Güzelyurt Mahallesinden Merhum Müderris Ahmet EFENDİ’nin oğlu, Necmi, Sedat, Nejat ve Mesut YEŞİLBAŞ’ların babaları, GALİP YEŞİLBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Karaoluk Mahallesinden Hüseyin KILIÇ’ın annesi, Merhum Abdullah ÇAVUŞ’un eşi, Hacı RABİA KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Karaoluk Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ulubey İlçesi Şıhlar Mahallesinden Sarpdere Mevkiinden Kalaycı oğullarından Merhum Lütfü YÜKSEL’in oğlu, Fatma ve Adem YÜKSEL’in abisi, Zekai, Recai ve Sezai ve Muhammet YÜKSEL’lerin babaları, İDRİS YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ordu İmam – Hatip Lisesi Emekli Öğretmenlerinden ELTUĞRUL DEMİRBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatsa İlçesi Bolaman Mahallesi Merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

14.01.2017

14.01.2017

Uzunmusa Mahallesinden Müftü Ali Gök’ün kızı, Şener, Coşkun, Merhum Rıdvan, Şafak, Savaş, Muammer Gök ve Melek Aydemir’in anneleri MEYMANET GÜREL GÖK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmusa Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Gölköy Damarlı Mahallesinden Eski Belde Başkan’ı Şükrü Çakır, Ali ve Mahmut Çakır’ın anneleri Merhum Mehmet Çakır’ın eşi ZARİFE ÇAKIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Damarlı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Saraycık Mahallesi Aktam Mevkiinden Meletlioğullarından Merhum Durmuş Erol’un eşi, Yaşar, Arslan, Cemal, Mustafa ve Hacı Ali Erolların anneleri, ASİYE EROL vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Saraycık Mahallesi Aktam Mevkii Aile kabristanlığın da toprağa verilecektir. Giresun Alucra İlçesi Elmacık Köyünden Erol, Birol, Semra, Suzan ve Sezen CAMCI’nın anneleri, Komisyoncu Ali CAMCI’nın eşi, Eyüp CAMCI’nın halası, DUDU CAMCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Selimiye Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Giresun Alucra İlçesi Elmacık Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

13.01.2017

13.01.2017

Işıklı Mahallesi Doğu Mevkiinden Cenasooğulları’ndan Salih Yaşar’ın oğlu CEMAL YAŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Işıklı Köyü aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Ziver ve Gülhanım Akın’ın kızı, Merhum İsmail Yıldırım’ın eşi, Bilge ve Akın Yıldırım’ın annesi SAİME YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyurt Mahallesinden Kuloğulları’ndan Merhum Halis Özkul’un oğlu, Nemciye ve Hüsnü Aydın’ın kardeşleri, Vedat, Murat, Tarık, Hakan Özkul’un babaları FİKRİ ÖZKUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinden saat 10.00 alınarak Güzelyurt Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yokuşdibi Musakırık Mahallesinden Eski Musakırık Muhtarı Merhum Şükrü Günaydın’ın eşi, Selahattin, Mehmet, Nezaket, Naime, Fatma ve Cemal Günaydın’ın anneleri PEMBE GÜNAYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Musakırık Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe ilçesi Neneli Mahallesinden Uzunalioğullarından Merhum İsmail Altunyurt’un oğlu, Nezir, Arif, İsmail Altunyurt ve Fatma Dündar’ın babaları HASAN ALTUNYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Efirli Çiçek Gölü Sitesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gülyalı Hoşköy Mahallesinden Cörütoğulları’ndan Merhum Ahmet Cörüt’ün oğlu,Zeki Cörüt’ün yeğeni, Zühre Yeşilyurt, Bahtiyar, Bahattin, Habib, Zekiye ve Merhum Fahri Cörüt’ün kardeşleri, Seren Cörüt, Sezen Gül’ün babaları Tedaş Emekli Personeli BAHRİ CÖRÜT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hoşköy Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Bayadı Mahallesinden Ustaoğulları’ndan Merhum Emin ve Ziynet Usta’nın oğulları, Merhum Mehmet Usta Ayhan Usta’nın kardeşleri, Ziynet ve Burcu Usta’nın babaları Döndü Türkcan Usta’nı eşi REMZİ USTA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. YSE’den emekli Hüseyin Avcı’nın eşi RAHİME AVCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Çınar camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Cumhuriyet Mahallesi Doğan Kaya mevkiinden Emekli astsubay Turan, Abdurrahman, Kahraman ve Birgül Güzelhan’ın babaları ÖMER KARASAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Doğan Kaya Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe Tepeköy Çerkezler Mahallesinden Aslan Günbey’in oğlu, Şükriye Günbey’in eşi, Ufuk, Erkan, Nurcan, Fatoş, Tuğçe’nin babaları Eski Park Bahçe Emekli Personeli MEHMET GÜNBEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Tepeköy Çerkezli Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Sait Kefeli’nin oğlu, İbrahim, Cemil, Enver, Ayşe Cihan, Gülhan Köymen, Gülin Özyurt’un ağabeyleri, Ulaş Kefeli ve Şadan Kefeli’nin babaları, Nurten Kefeli’nin eşi SÜLEYMAN KEFELİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akpınar Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Turnasuyu Mahallesinden Çakıroğulları’ndan Ahmet ve Gülbeyaz Çakır’ın oğlu, Havva Çakır’ın eşi, Hasan, Cemil, Mustafa, İnci’nin kardeşleri, Barış ve Leyla’nın babaları HÜSEYİN ÇAKIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyalı mahallesinden Merhum kamil Arslan’nın eşi, Osman, Oktay, Yener, Sevim, Serpil, Olcay, ve Songül’ün anneleri VESİLE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazrsi bugün Kirazlimanı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.01.2017

12.01.2017

Ulubey İlçesi Güzelyurt Mahallesinden Küpüçoğulları’ndan Merhum İbrahim Gümüşkaya’nın oğlu, İhsan, Yılmaz, Ordu Belediyesi Emekli Personellerinden İsa Gümüşkaya’nı annesi SAKİNE GÜMÜŞKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zübeyde Hanım Mahallesindeki evinden saat 10.30 da alınarak Güzelyurt mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy Çatalarmut mahallesinden Şaban Akerik’in oğlu HALİL AKERİK vefat etmişir.Cenazesi bugün Gölköy Çatalarmut Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.01.2017

11.01.2017

Ulubey Kıranyağmuru Mahallesinden Göçoğulları’ndan Merhum Ahmat Şahin’in oğlu, Güssün Şahin’in eşi, Merhum Şakir ve Arslan Şahin’in kardeşleri Ahmet, Eyüp, Erkut, Yunus, Hatice, Fatma Şahin’in babaları MESUT ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kıranyağmuru Mahallesinde saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gürgentepe Okçabel Mahallesinden Şükrü Ataş’ın oğlu, Nihat, Şenol, Şükran, Vedat Ataş’ın babaları, MUSTAFA ATAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Okçabel Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karaağaç Mahallesinden Merhum Ahmet ve İpek Şen’in oğulları, Necati, Nihat Şen’in kardeşleri Muhammed, Ahmet, Yasin ve Mahmut Şen’in babaları NEVZAT ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaağaç Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.01.2017

10.01.2017

Ulubey İlçesi Yeni Sayaca Mahallesinden Ordu Kız Meslek Lisesi Müd. Yar. Adil Arnak, Adem, Recep, İdris, Hüseyin Arnak’ın babaları, Süriye Arnak’ın eşi ALİ OSMAN ARNAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeni Sayaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Uzunmahmut Mahallesinden Meletoğulları’ndan Merhum Osman Coşkun’un oğlu, Ali, Ömer, Süleyman, Bilal Coşkun’un kardeşleri CELAL COŞKUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10.00 da Subaşı Mahallesi Haki Yener Okulu yanında kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Uzunmahmut Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü Eski Müfettişlerinden MESUT AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Fatsa Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.01.2017

09.01.2017

Kayabaşı Mahallesi Yazıköy Mevkiinden Merhum Kemal Çalaş’ın eşi, Telat ve Tevrat Çalaş’ın anneleri MERYEM ÇALAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ensar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kayabaşı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesinden Merhum Dursun Ali Türkan’ın oğlu, Cemal Türkan’ın ağabeyi, Hakan ve Neslihan Türkan’ın babaları KAMİL TÜRKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Günören Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Selim ve Saniye Yurdakul’un kızı, Merhum Ahmet Nasuhbeyoğlu’nun eşi, Aynur Boğukoğlu, Ayla Gürsoy, İlknur ve Ümit Nasuhbeyoğlu’nun anneleri FATMA NASUHBEYOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akkese Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Zaferimilli Mahallesinden merhum Dursun Ali Taşdemir’ in eşi, Turgay, Hüseyin Taşdemir’ in anneleri, merhum Güller Taşdemir ve Selma Toprak’ ın anneleri AYŞE TAŞDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Akyazı Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mezarlığında defnedilecektir.

08.01.2017

08.01.2017

Delikkaya mahallesinden Hacı Ali TOPKAYA nın oğlu, Durmuş ve Habil TOPKAYA nın Kardeşi Cemal TOPKAYA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün ikindi namazına mutakiben Delikkaya mahalle camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy Damarlı Mahallesinden Ali ERBAŞ’ ın torunu, Kadir ERBAŞ’ ın kızı, Can ERBAŞ’ ın kız kardeşi Buket ERBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy Damarlı Mahallesi merkez camiinde kılınacak öğle namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir. Öceli Mahallesinden merhum Mustafa KIR’ ın oğlu, merhum Mehmet KIR’ ın kardeşi, Menderes – Hüseyin ve Mustafa KIR’ ların Babaları, Aydoğan CABBAR ve Çakmak ODABAŞI’ n kayınpederi Erol KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından önce Öceli Mahallesindeki Çakırlı Sokakta bulunan aile kabristanlığına defnedilecektir. Taşbaşı Mahallesinden merhum Melahat ÖZKAN’ ın eşi, Nuray,Cemil,Sezer,Suna,Ahmet ERKILIÇ ve Zerrin Özkan’ ın babaları, İsmet ve Fikret ÖZKAN’ ın ağabeyi Ordu eşraflarından tüccar ENVER ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına mütakiben orta camiinde kılınacak olan cenaze namazından sonra Güzelyalı Asri mezarlığında defnedilecektir.

07.01.2017

07.01.2017

Kabadüz İlçesi Yukarı Kiraz Dere mahallesinden Dursun Ali Akçay ve Esma Akçay’ın oğlu, Özlem,Akçay ve Özge Demireğen’in abisi ÖZKAN AKÇAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarı Kiraz Dere mahallesinde defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Kardeşler mahallesinden Boduroğullarından Merhum Mustafa günay ‘ın eşi Naim, Nail, Elvide ve Hamide’nin anneleri NESİME GÜNAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından önce Ulubey Kardeşler köyü camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Düz Mahalleden Merhum Ferhat Gökalp’in eşi, Ayşe Karaman, Neşe Emeksiz, Nazan Kısa, Atilla ve Adnan Gökalp’in anneleri TÜRKAN GÖKALP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi KıranYağmuru Mahallesi Kellemcioğulları’ndan Merhum Rasim Kelem’in kızı, Muhittin Kelem’in kızkardeşi, Mehmet Bilgin’in eşi, Dursun, Salim, Salih, Mustafa Bilgin’in anneleri NADİYE BİLGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 09.30 da Orsan Mevkiinde ki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Kıran Yağmuru aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Eymür Mahallesinde Kalyoncuoğullarından merhum Ahmet Kalyoncunun kızı, Kamuran Kalyoncunun babası Mezarlıklar Müdürü Hamza Özdemirin kayınpederi KANİ KALYONCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:30 da kılınacak cenaze namazının ardından Eymür Mahallesinde defnedilecektir. Giresun Alucra ilçesi Armutlu köyünden merhum Galip Tekneci ve Nezaket Tekneci nin oğlu, İlyas,Güllü,Fatma,Hasan,Hüseyin,Ali,Seher ve Hatice Tekneci nin kardeşleri, Aysel Tekneci nin eşi Ömer TEKNECİ vefat etmiştir.Cenazesi yarın öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından Armutlu köyünde defnedilecektir.

06.01.2017

06.01.2017

Gülyalı İlçesi Kestane Mahallesinden Danabaşoğulları’ndan Eski Sanayi Esnaflarından Merhum Şuayip Özdemir’in eşi, Orhan, Murat, Sabiha, Sevgi ve Birsen’in anneleri GÜLZADE ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Kestane aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesi Kapıcılı Mevkiinden Merhum Ali Köksal’ın oğlu, Fatma Köksal’ın eşi, Serap Doğan ve Serdar Köksal’ın babaları, Şükrü İlgin Köksal, Fatma Şen’in ağabeyleri Eski Pazarcı Esnaflarından REŞAT KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kapıcılı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.01.2017

05.01.2017

Saraycık Mahallesi Aktan Mevkiinden Merhum Ömer Kartal’ın oğlu, Erol, Erdal, Ömer, Kartal’ın babaları BEŞİR KARTAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.01.2017

04.01.2017

Uzunmusa Mahallesinden Ali ve Emine Tanrıver’in kızı Emekli Sağlık Memuru AYŞE TANRIVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmusa Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Belenyurt Mahallesinden Dargıca Mevkiinden Sarıoğulları’ndan Merhum İsmet , Cemal, Neşet Sarı’nın babaları, HÜSEYİN SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Belenyurt Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesinden Kuşluva Mevkiinden Uğurluoğulları’ndan Merhum Aziz Ur’un oğlu, Merhum Ahmet, Osman, Ali Rıza, İbrahim Ur’un kardeşleri, Bilal, Kazım ve Erdoğan Ur’un babaları NECAT UR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günöeren Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.01.2017

03.01.2017

Ulubey Şahinkaya Mahallesinden Lafçıoğulları’ndan, Merhum Mehmet Akyürek’in oğlu, Nazmiye Akyürek’in eşi, İmdat, Uğur Akyürek, Günay Öztürk, Semra Kul, Selma Köymen’in babaları, Olgun Öztürk, Erdinç Kul, Fırat Köymen’in kayınpederleri MAHMUT AKYÜREK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahincili Mahallesindeki evinde saat 09.30 da kılınacak cenaze namazından sonra Şahinkaya aile kabristanlığında defnedilecektir.

Nizamettin Mahallesinden İbasoğulları’ndan Dursun Gülbaş’ın eşi, Ali Gülbaş’ın annesi HURİYE GÜLBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gümüşhane ilinden Merhume Nuriye Demirel’in eşi, Hakkı, Hasan, Hüseyin ve Muhsin’in babaları AHMET DEMİREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gümüşhane aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.01.2017

02.01.2017

Selimiye Mahallesinden Yılmaz Altuntaş’ın eşi, Salih, Olgun, Merhum Gül, Birdal Can’ın anneleri EMİNE ALTUNTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 10:30 da evinin önünde helallik alındıktan sonra Kurtulmuş Mahallesinde saat 14.00 de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Sıldıroğulları’ndan Merhum Faik Kılıçkaya’nın eşi, Merhum Dursun Ali ve Durmuş Kılıçkaya’nın anneleri KADİFE KILIÇKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyalı Mahallesinden İbiloğulları’ndan Ordu Belediyesi Emeklisi Akif, Ender, Engin, Gazi, Birgül, Nurgül Türkmen’in babaları Hayriye Türkmen’in eşi ADİL TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.01.2017

01.01.2017

Cumhuriyet Mahallesinden Mahmut Cemal Karataş’ın torunu Engin Karataş’ın oğlu OĞULCAN KARATAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat Dörtyol Camiinde ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir mezarlığında defnedilecektir.

Tepecik Mahallesi Köseçiti Mevkiinden Tiryakioğullarından Cemal TİRYAKİNİN Eşi, Cevat, Yusuf TİRYAKİ ve Faik ERDOĞAN’ın anneleri, Aydın CAYLAK’ın kayınvalidesi Hacer TİRYAKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de Tepecik Mahallesi Köseçiti Mevkiinden kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

ARŞİV