Vefat İlanları

Altınordu Belediyesi Olarak Ölmüşlerimize  Rahmet Yakınlarına Sabırlar Dileriz.

28.04.2017

28.04.2017

Kabadüz İlçesi Derinçay Mahallesinden Süleyman Okutan’ın oğlu Muhtar HASAN OKUTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnalık Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesi Orta Mevkiinden Kırışoğulları’ndan Ahmet Akyurt’un oğlu, Mustafa, Mehmet, Muhsin ve İbrahim Akyurt’un kardeşleri, İbrahim, Cemile, Zeynep ve Melek’in babaları MUHLİS AKYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesinden Hacısofuoğulları’ndan Merhum Ali Candan’ın oğlu, Mustafa, Melahat, Merhum Kahraman ve Muzaffer Candan’ın babaları MEHMET CANDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kızılhisar Mahallesi Şabadun Mevkiinden Merhum Mehmet Bektaş’ın eşi, Remzi, Bahri, Engin Bektaş’ın anneleri EMRİYE BEKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Şabadun Mevkiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kıran Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.04.2017

27.04.2017

Kurtulmuş Mahallesinden Garanoğulları’ndan, Merhum Dursun Tezcan’ın oğlu, Ahmet, Mehmet, Sebahattin, Necaattin, Tezcan’ın kardeşleri ALİ TEZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kurtulmuş Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hikmet Ersöz’ün eşi, Derya Ersöz’ün annesi, Yakup Çiftçi ve Nevin Ekmekçi’in kardeşleri MAHMURE ERSÖZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir. 

26.04.2017

26.04.2017

Ulubey Akoluk Mahallesinden Kırosmanoğulları’ndan Merhum Kemal ve Ünzile Aydoğan’nın oğlu, Yüksel, Cengiz, Fethiye ve Cavidan Aydoğan’nın ağabeyleri YAŞAR AYDOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Ayrılık Mahallesinden Merhum Hacı Osman Hüsem’in eşi, Nevin, Emrah Şenel ve Elif Yılmaz’ın anneleri NİGAR HÜSEM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alibey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayabaşı Mahallesinden Merhum Ahmet Soysalın eşi, Necati ve Sezai Soysal’ın anneleri SAFİYE SOYSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi Çiftlik Mevkii Ali hasan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.04.2017

25.04.2017

Oğmaca Mahallesinden Medinoğulları’ndan Garaj Camii Emekli İmam Hatibi HALİT METİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesi Yıldız Kent Sitesindeki evinden Saat 11.00 de alınarak Oğmaca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayadibi Mahallesi Şamlıoğulları’ndan Merhum Halil Şan’ın eşi, Coşkun ve Şermin’in anneleri FATMA ŞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Cumhuriyet Mahallesinden Kemal Özcan’ın kızı, Hamdi ve Şahin Özcan’ın kızkardeşi, EMİNE ÖZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Sağra Meydan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.04.2017

24.04.2017

Merhum İslam Kutur’un oğlu Sinan ve İslam Kutur’un babaları Seniye Kutur’un eşi YILDIRAY KUTUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Soğukpınar aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Ambarcılı Mahallesinden Ali Güngör’ün oğlu HÜSEYİN GÜNGÖR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Ambarcılı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çapanoğulları’ndan Arif ve Nimet Çapanoğlu’nun kızı, Merhum Selahattin Yazıcı’nın eşi, Turgay, Tuncay, Türkan, Tülin Yazıcı ve Tülay Akbulut’un anneleri MEZİYET YAZICI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

23.04.2017

23.04.2017

Ulubey İlçesi Cevizlik mahallesinden Felekoğullarından merhum Selahattin ŞEN in torunu, merhum Metin ŞEN in oğlu, Deniz ve Selahattin ŞEN in kardeşi SERKAN ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey İlçesi Cevizlik mahallesinde saat 11.00 de aile kabristanlığında kılınacak olan cenaze namazının ardından defnedilecektir.

Gökömer mahallesinden Cemil ŞEN in eşi, Cahit, Cengiz, Mehmet, Oktay ŞEN, Gülbahar KORKMAZ ve Ayşegül YILDIZ ın anneleri SANİYE ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer mahallesi Sekhere Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak olan cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Hocaoğlu mahallesi Ofluoğullarından İbrahim DEMİR in eşi Dursun, Abdullah, Ayhan, Sezgin, Engin, Ersin DEMİR in anneleri HANİFE DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey İlçesi Hocaoğlu mahallesinde saat 11.30 da kılınacak olan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

22.04.2017

22.04.2017

Giresun Alucra İlçesi Armutlu Köyünden Mehmet, Veli, Merhum hasan ve Ali Tekneci’nin ağabeyleri, Ali, Kadir, Dursun, Gönül ve Merhum Salih tekneci ve Ayşe Çeper’in babaları, Merhume Hediye Dudu Tekneci’nin eşi HÜSEYİN TEKNECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinden saat 09.30 da alınarak Alucra Armutlu Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe ilçesi Saray Mahallesinden Fevziye YILDIZ ın eşi Yakup, Ufuk, Yasemin YILDIZ ın babası merhum Yakupoğlu BEYTULLAH YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına mütakip orta camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Perşembe ilçesi Saray mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.04.2017

21.04.2017

Ulubey KıranYağmuru mahallesinden Merhum Ali ve Emriye Aktaş’ın oğlu, İbrahim, Atilla, Nevriye, Gülçin, Adalet, Rabia ve Nevin’in ağabeyleri MEHMET AKTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinden Saat 10.00 alınarak Cuma namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra KıranYağmuru Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yaraşlı Mahallesinden Bahattin ve Ayşe Çakmak’ın oğlu, Dürdane Çakmak’ın eşi, Nilva ve Nilay’ın babaları, Oya ve Evren Çakmak’ın ağabeyleri MUSTAFA ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Soğukpınar kabristanlığında defnedilecektir.

Karaoluk Mahallesinden Merhum Sefer Çapkın’ın eşi, Hasan, Aydın, Şaban Çapkın’ın anneleri HAVVA ÇAPKIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karaoluk Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.04.2017

20.04.2017

Kabadüz İlçesi Yeşilyurt Mahallesi Merhume İzzet Sevinç’in kızı, Merhum Tevrat Çöl’ün eşi, Mustafa, Zekeriya, Üzeyir Çöl, Emine Topal ve Nursel Esmer’in anneleri HOMAK ÇÖL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesi Taflancık Mevkiinden Merhum Temel Uzunsoy’un eşi HURİYE UZUNSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Taflancık camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gümüşdere Mahallesinden Muhtar Salih çapa’nın oğlu, AVNİ ÇAPA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Şıhlar Mahallesinden Karaosmanoğulları’ndan Merhum Hacı Halil Öztürk’ün oğlu, Cemile Öztürk’ün eşi, Mehmet, Hacı, Bilal, Ahmet Öztürk’ün kardeşleri, Hakan, İlknur, Ayşe, Şennur Öztürk’ün babaları Karayollarından Emekli MUSTAFA ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şıhlar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.04.2017

19.04.2017

Ulubey Şekeroluk Mahallesinden Kabaloğulları’ndan Merhum Mehmet Kabal’ın oğlu, Merhum Mustafa Kabal’ın kardeşi, Ordu Esnaflarından Mehmet ve Olgun Kabal’ın babaları ALİ KABAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şekeroluk Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Gelinkaya Mahallesinden Lazoğulları’ndan Merhum Salih Duran’ın oğlu Lütfu Hüseyin, Meryem, Havva’nın kardeşleri, Durmuş, Orhan, Baki, Sinan, Afet, İfaket, Türkan, Nihal’in babaları MEHMET DURAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kabadüz Gelinkaya Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.04.2017

18.04.2017

Ulubey Durak Mahallesinden Kelemadoğulları’ndan Merhum Cemal Can’ın oğlu, Turan Can’ın ağabeyi, Merhum Selami, Recai Can’ın babaları HÜSEYİN CAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durak Mahallesi Dölbetli Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hürriyet Mahallesinden Oturoğulları’ndan Merhum Süleyman Otur’un eşi, Eski Cezaevi gardiyanlarından Behçet, Ali, Mustafa, Bahattin, Cevdet Otur’un anneleri NAHİDE OTUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Hürriyet Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.04.2017

17.04.2017

Gökömer Mahallesi Çekiçbaşı Mevkiinden Merhum Ahmet Akkuş’un eşi, Koray Akkuş’un annesi, Atilla Savaşkan’ın ablası NADİRE AKKUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesi Camiyanı Mevkiinden Yetimselimoğulları’ndan Mustafa Yaygın’ın oğlu ABDULLAH YAYGIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesi Camiyanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Aziziye Mahallesinden Lokantacı Davut bayram’ın eşi, Ayhan, İlhan, Sevgi, Fatma, Emine, Kezban, Songül, Elif, Esra Ayşe Bayram keskin’in anneleri ALTUN BAYRAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Saray Mahallesi Sakinlerinden Şenay Uysal’ın eşi, Deniz Güneytepe, Kasım ve Burak Uysal’ın babaları Dursun, Saliha, Birgül ve Saadettin’in kardeşleri Spor Kulüpleri Eski Genel Başkanı UĞUR UYSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

16.04.2017

16.04.2017

Yeşilköy mahallesinden eski muhtar Meti Utku’nun torunu merhum Halil Utku’nun oğlu Büşra, Tuğba ve Uğur Utku’nun kardeşleri METİN UTKU vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilköy aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı mahallesinden küçükmehmetoğullarından merhum Ahmet ANGIN’ın eşi,Temel,Neriman,Nermin,Dudu,Sebahat ve Binnaz’ın anneleri Saadet ANGIN hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün öğle namazına mütakiben Kuşgediği camin’de kılınacak öğle namazından sonra defnedilecektir.

Bayadı mahallesinden Koçakoğullarından.merhum Hasan KOÇAK ve Hatice KOÇAĞI’ın oğlu Saadet KOÇAĞ’ın kardeşi Murat,Figen , Funda KOÇAĞIN’ın babaları Nazım KOÇAK vefat etmiştir.cenazesi büğün ilkindi namazına mütakiben toprağa verilecektir.

Ulubey ilçesi Yukarı kızılelen mahallesinden Fodulahmet oğullarından merhum Aziz OĞURLU’nun oğlu ,Murat,Celal,Bilal ve Kemal OĞURLU’ların Babası Ahmet OĞURLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı kızılelen mahallesi caminde kılınacak öğle namazından sonra topraga verilecektir.

Öceli Mahallesinden Kırışoğullarından Hacı Mustafa KIRIŞ’IN eşi Hamza, Hamit, Mehmet, Fatma, Ayşegül, Zübeyde, Rukiye ve Zekiye’nin anneleri Ayşe KIRIŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat:11:30 da Öceli Mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden Merhum Kadir AKYOL’un eşi, Ali, Yılmaz, Mustafa, Erhan AKYOL’un anneleri Naile AKYOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

14.04.2017

14.04.2017

Şenköy Mahallesinden Bölükoğulları’ndan Merhum Hami Akgül’ün eşi, Cemal, Ali, Aydın, Mahmut, Raşit Akgül Merhum Cemal ve Necla Akgül’ün anneleri NEZAKET AKGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şenköy Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Akpınar Mahallesinden Dakıcoğulları’ndan Merhum İbrahim Özün oğlu, Abdurrahman, Abdulkadir, Ferhat, Merhum Sedat, Öz’ün kardeşleri, İbrahim ve Yasin Öz’ün babaları Ulubey Şoför Esnaflarından TELAT ÖZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akpınar Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Fındıklı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Taşlıçay Mahallesinden Merhum Mustafa Sağlam’ın oğlu, Murat, Faruk Sağlam ve Serap Gündüz’ün babaları, Ejdal Sağlam’ın eşi, FAZLI SAĞLAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı Taşlıçay Mahalle Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.04.2017

13.04.2017

Kumbaşı Mahallesinden Melikoğulları’ndan Galip Duyar’ın eşi, Bahri Akçay’ın ablası MELEK DUYAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Değirmenyanı Mevkiinden Merhum Tahsin Yücel’in kızı, Burhan ve Hüseyin Yücel’in kardeşleri, Merhum Mustafa Yüksel’in eşi, Dursun Yüksel, Merhum Hüsamettin ve Beşir Yüksel’in anneleri MELİHA YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.04.2017

11.04.2017

Ulubey Hocaoğlu Mahallesinden Mustafa, Şenel, Ali, Selami Yuvarlak’ın anneleri, Hasan Yuvarlak’ın eşi ÇAKIR YUVARLAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hocaoğlu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesi Hacılar Mevkiinden Merhum Galip Şaşmaz’ın eşi, Okan ve Tuncer Şaşmaz’ın anneleri TALİYE ŞAŞMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hacılar mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarı Tepe Mahallesinden Merhum İzzet Kurt Balcı’nın eşi, Kemal, Kenan, Abdullah, İfaket, Hatice, Hanife’nin anneleri PAKİZE KURT BALCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı Tepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinden Merhum İbrahim Özsoy’un eşi, Haluk, Faruk, Namık, Mehmet Özsoy ve Ayşegül Uzunlar’ın anneleri ŞÜKRİYE ÖZSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir Kabristanlığında defnedilecektir.

Kuylu Mahallesi Sütler Mevkii Kenanoğulları’ndan Merhum Ahmet Evli’nin oğlu YILMAZ EVLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.04.2017

10.04.2017

Kabadüz Başköy Mahallesinden Resuloğulları’ndan merhum Dursun Gürses’in oğlu Ahmet, Mustafa, Yılmaz ve İbrahim Gürses’ in babaları Ordu İş adamlarından Mehmet Gürses’in amcası KEMAL GÜRSES vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 10:00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynın gün Kabadüz Başköy Dikenli Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.04.2017

09.04.2017

Subaşı Mahallesinden Güneş Taksi Şoförlerinden Merhum Rüşan AKTAŞ ve Fatma AKTAŞ’ın oğlu. Eyüp, Merhum Sinan ve Ufuk AKTAŞ’ın babaları . Yeter AKTAŞ’ın eşi, HASAN AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10:00’da İmamhatip Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Başköy Meğri Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eski Fiskobirlik Müdürlerinden Merhume Halime TEPE’nin eşi.Hüseyin, Ali, Cengiz ve Faruk TEPE’nin babaları RAŞİT TEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Taşlıçay Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.04.2017

08.04.2017

Hacılar Mahallesinden Topçuoğulları’ndan Mustafa, Vedat, Hasan, Ülfet, Memiş, Gülsen Kırtop’un babaları YUSUF KIRTOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hacılar Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karacaömer Mahallesinden Merhum Ahmet Kocayiğit’in eşi, Osman, İsmail, Hasan, Hüseyin, Merhum Muhsin Kocayiğit ve Hatice Köksal’ın anneleri EMİNE KOCAYİĞİT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Mahallesi Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy İlçesi Bayıralan Mahallesinden, Belediye Çalışanlarından Hilmi KUŞ’un babası, KAMİL KUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip kılınacak cenaze namazından sonra Gölköy Bayıralan Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Karakiraz Mahallesinden, Merhum Halis AKSOY’un oğlu. Halit ve Halis’in babaları MEHMET AKSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karakiraz Mahallesi Hapan Camiinde öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kısacık Mahallesinden Mildanoğullarından Emekli Öğretmen Musa İŞLEYEN ve Gülnazik İŞLEYEN’in oğlu LEVENT İŞLEYEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.04.2017

07.04.2017

Kovancı Mahallesinden Resuloğulları’ndan Merhum Hacı Ali Resuloğlu’nun oğlu, Emekli Öğretmen Mehmet Resuloğlu’nun babası HACI İBRAHİM RESULOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kovanca Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık mahallesi Kabalı Mevkiinden Emir Akbulut’un kızı, Büyük Şehir Belediyesi Personellerinden Ahmet Akbulut’un yeğeni NEŞENUR AKBULUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesi Kabalı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çatallı Mahallesi Kızılkaya Mevkiinden Turapoüğulları’ndan Merhum Şükrü Turap’ın oğlu, Selahattin, Merhum Mustafa, Cemalettin Turap’ın kardeşleri, Ahmet, Recep Ali Turap’ın babaları MEHMET TURAP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turapoğlu Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.04.2017

06.04.2017

Ordu Esnaflarından Aynur Tilki’nin eşi, Gökhan, Kayhan, Huriye ve Hakan Tilki’nin babaları Hasan Okan, Leyla Atlı, Naciye Şensoy, Emriye Okur, Kemal Aras ve Bihter Tilki’nin ağabeyleri İZZET TİLKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turnasuyu kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı Mahallesinden Sıldıroğulları’ndan Halil Mağden ve Merhum Hatice Mağden’in kızı, Salih, Gönül, Günay Mağden’in kardeşleri İsmet Çınay’ın eşi GÜNER ÇINAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.04.2017

05.04.2017

Gökömer Mahallesi Hacılar Mevkiinden Merhum Hilmi Bölükbaş’ın eşi FATMA BÖLÜKBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Yeşilada Mahallesinden Kadıoğulları’ndan Merhum Salih Gündüz’ün eşi, Mehmet Gündüz’ün annesi GÜLÜŞAN GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilada mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Işıklı Mahallesi Doğu Mevkiinden Hıraçoğulları’ndan Ali Altınışık’ın oğlu, Hacı Ahmet Altınışık’ın eşi HATİCE ALTINIŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Işıklı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden Müftüoğulları’ndan Mehmet Aktaş’ın oğlu, Fevziye Aktaş’ın eşi, Feride, Mesture, Güngör ve Kazım Aktaş’ın babaları FEVZİ AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.04.2017

04.04.2017

Zaferi Milli Mahallesinden Emekli Öğretmen Yıldız Çimentepe’nin eşi, Ahmet, Mehmet Çimentepe ve Seda Uzunsoy’un babaları, Emekli Öğretmen DEMİRCAN ÇİMENTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar Kabristanlığında defnedilecektir.

Akyazı Mahallesi Gonca Kent Sitesi Sakinlerinden Enver Günday’ın oğlu, Öğretmen Birgül Günday’ın eşi, Dr. Ayşegül ve Yonca Günday’ın babaları Dr. Tarık Er’in kayınpederi Ordu Lisesi Emekli Öğretmenlerinden HAYRİ GÜNDAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar kabristanlığında defnedilecektir.

Kızılhisar Mahallesi Kıran Mevkiinden Zabuncuoğulları’ndan Merhum Osman Arslan’ın oğlu, Kaya, Hürriyet, hülya, Şenay Arslan’ın babaları, Adalet Arslan’ın eşi, SÜLEYMAN ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Mahallesinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer Mahallesinden Peycoları’ndan Mehmet Işık’ın oğlu, Şeref, Yücel Işık’ın babaları RIFAT IŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Zafer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hatipli Mahallesinden Kalyoncuoğulları’ndan Merhum Hüseyin ve Merhume Hatice Kalyoncu’nun oğlu, Ferhat Kalyoncu’nun ağabeyi, Muhammed, Ülkü veEngin Kalyoncu’nun babaları Merhume Ayşe Kalyoncu’nun eşi Emekli Öğretmen MEHMET KALYONCU vefat etmiştir.enazesi bugün Yeni mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akkese Mahallesinden Karahisarlıoğulları’ndan Cevat Özkaya’nın eşi, Turgay, Turan, Türkan, Tülay, Gülay, Döndü, Songül Özkaya’nın anneleri HAVVA ÖZKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.04.2017

03.04.2017

Yeşilköy Mahallesinden Gebeşoğulların’dan Hüdaver Utku’nun eşi AYŞE UTKU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Cami’inde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşilköy Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden Ordu Esnaflarından Elektirikçi Naci, Salih, Halil ve Mustafa Uzunyurt’un babaları KEMAL UZUNYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hacılar Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.04.2017

01.04.2017

Karaağaç mahallesinden merhum Emin Alkanın oğlu, Ordu Belediyesi emekli memurlarından SALİH SABRİ ALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmamhatip Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektirdir.

Kabadüz İlçesi Yukarı Kirazdere Mahallesinden Kırisinoğulları’ndan Merhum Salim Kırkaya’nın oğlu, Şenel, Kani, Mustafa, Baki, Muzaffer ve Gülhanım’ın babaları KEMAL KIRKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarı Kirazdere aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şenocak Mahallesinden Merhum Mustafa Çabuk’un oğlu, Mehmet, Metin, Osman, Abdullah, Erol ve Birol Çabuk’un babaları RÜŞAN ÇABUK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ensar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şahin Kabristanlığında defnedilecektir.

Eskipazar mahallesinden kadıasker oğullarından merhum Haki ve Ayşenin oğulları,Safet Akgülün eşi,Müfide Köksal,Ayşegül Özdemir,Yurdal,Erdal ve Atasan esnaflarından Muammer Akgülün babaları,Ali Köksal,Aziz Özdemir,Yunus Akgülün dedeleri KEMAL AKGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yenimahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak olan cenaze namazından sonra Hatipli mahallesinde aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

31.03.2017

31.03.2017

Bayadı Mahallesinden Küçük Mehmetoğulları’ndan Merhum Abdullah ve Fatma Angın’ın kızı, Emekli Öğretmen Yusuf Angın, Merhum İsmail, İsmet, Selahattin, Galip, Cihan ve Fahriye Mızrak Altun’un kardeşleri, Ordu Esnaflarından Yalçın Yüksel Angın’ın halası TALİYE ANGIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Bayadı Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Zafer Mahallesi Karadağ Mevkiinden Hayriye, Kaşif, Kazım, Nuriye, Fahriye’nin kardeşleri, Ayten, Aysel, Aydın, Ayhan’ın babaları HAYRİ DEMİRKOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Tomakin Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.03.2017

30.03.2017

Merhum Kazım Şahin ve Merhume Nazire Şahin’in kızı, Alaaddin Gözükan’ın eşi, Suzan Işık ve Gürkan Gözükan’ın anneleri İRFAN GÖZÜKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bucak Mahallesi Gözükan Sokaktaki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akkese Mahallesinden Uzunalioğulları’ndan Merhum Ferhat Özyurt’un oğlu, Nurdil Özyurt, Nurgül Türkeli, Dudu Aksu, Melek Günaydın, Gündüz, Gürbüz ve Merhum Cengiz Özyurt’un babaları AHMET ÖZYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.03.2017

29.03.2017

Perşembe İlçesi Beyli Mahallesinden Memişoğulları’ndan Merhum Mehmet Güler’in oğlu, Sevgican Güler’in eşi, Büyük Şehir Belediye Personeli Serhat Güler, Sevtap, Serpil Güler’in babaları Emekli Başçavuş MEHMET ALİ GÜLER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Düz Mahalledeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akçatepe Mahallesinden Kurucuoğulları’ndan Merhum Ahmet Yüce’nin eşi, Merhun Muhittin Yüce, Merhum Şükriye Korkmaz, Merhum Fikriye Aydoğdu, Yüksel, Sebahattin, Aysel, Bahittin, Sami Yüce’nin anneleri SAFFET YÜCE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Mahallesindeki evinden alınarak Akçatepe Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.03.2017

28.03.2017

Yaraşlı Mahallesinden Güreşçioğulları’ndan Merhum Tahsin ve Şaziye Güreşçi’nin oğulları, Celal, Orhan, Temel, Sakine, Saniye, Taliye ve Merhum Muhsin Güreşçi’nin kardeşleri Gökhan, İlknur, Okan, Seçkin, Taşkın, Tarık Güreşçi’nin babaları TURAN ARSLAN GÜREŞÇİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden Çorbacıoğlu Mevkiinden Merhum Mustafa ve Merhume Nazire Işık’ın oğlu, Gülay Gözükan, Merhume Tülay Sönmez ve Yücel Işık’ın babaları İSMAİL IŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 11.00 de Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Boztepe Mahallesi Çorbacıoğlu Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Doğan Mahallesinden Sebahattin, Selahattin, Bahattin Öztürk’ün babaları Necati Çiçek, Beşir Çiçek ve Ekrem Ulu’nun kayınpederi Şoför HACI ALİ ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Doğan Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.03.2017

27.03.2017

Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Dikenli Mevkiinden Merhum Mehmet Aktaş’ın eşi, Oktay ve Kamuran’ın anneleri NACİYE AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Dikenli Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Fındıklı Mahallesinden Topçuoğulları’ndan İbrahim Topçuoğlu’nun eşi, Nizam, Özer, Özkan, Hakkı Topçuoğlu’nun anneleri GÜLLÜ TOPÇUOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Fındıklı Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Durak Mahallesinden Abaloğulları’ndan Merhum Mehmet ve Merhume Zekiye Gündoğdu’nun oğlu, Bilal, Cemal, Kemal, Mahir, Turan ve Merhum Berat Gündoğdu’nun kardeşleri, Aykut Gündoğdu’nun babası ADİL GÜNDOĞDU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durak Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesinden Hacı Hafız Soydan’ın oğlu, Merhum Mustafa Souydan’ın eşi, Nilüfer Bul, Neşe Soydan, İnci İşleyen’in anneleri AYTEN SOYDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe Tarlacık Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden Baloğulları’ndan Merhum Mustafa Yılmaz’ın eşi, Ethem, Şenel, Dursun’un anneleri, NAFİYE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.03.2017

26.03.2017

Çavuşlar Mahallesinden merhum Kenan ve Mevlüde DEMİR’in Oğlu, Temel ve Kaya DEMİR’in kardeşi, Alucra eşraflarından merhum Yüksel ve Şadiye ÜZÜM’ün damadı Sema DEMİR’in eşi Kemal Aytekin DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çavuşlar Mahallesinde defnedilecektir.

Gülyalı İlçesi Alibey Mahallesinden Resuloğullarından Hacı Tevfik ÖZATA’nın eşi, Mustafa ÖZATA ve Ayten TİRYAKİ’nin anneleri, Hacı Zeynep ÖZATA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Alibey Mahallesinde defnedilecektir.

25.03.2017

25.03.2017

Merhum Hüseyin ve Fatma Demir’in oğlu, Cengiz, Ceyhan, Seyhan, Yalçın, Engin ve Merhum Cumhur Demir’in babaları, Karayollarından emekli NAZIM DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zaferi Milli Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Mübarek Mahallesi Ağca Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alınca Mahallesinden Merhum Aziz Keskin’in oğlu Alınca Mahallesi Eski Muhtarlarından  EYÜP KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra Alınca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yaraşlı Mahallesinden Gülalioğullarından Dursun Mehmet Gül’ün eşi merhum Mehmet Günaydın’ın kızı Ahmet, Engin ve Fatih Gül’ lerin anneleri BESALET GÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00 de Yaraşlı Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Kısacık mahallesi Arı mevkiinden Demircioğullarından Hamit DEMİREL’in Oğlu AHMET DEMİREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 15:00 da Kısacık Mahallesi Arı Mevkiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.03.2017

24.03.2017

Ulubey Çağlayan Mahallesinden Mecitoğullarından Salim Türkcan’ın eşi  IŞIL TÜRKCAN vefat etmiştir.Cenazesi yarın saat 09.30 da   İmam Hatip Camiinde  kılınacak cenaze namazından sonra Çağlayan Mahallesinde öğle namazının ardından  aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesi Hacıoğlu mevkiinden Ordu esnaflarından merhum Hasan BÜLBÜL’ ün eşi DÖNDÜ BÜLBÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camii’nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayramlı mahallesi Hacıoğlu mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.03.2017

23.03.2017

Karaoluk Mahallesinden Eski Muhtar Necmi Arslan’ın annesi, Mahir Arslan’ın eşi EMİNE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaoluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.03.2017

22.03.2017

Övündük Mahallesinden Bacınoğulları’ndan Merhum Osman Bacınoğlu’nun oğlu, Merhum Hacı Mehmet, Hasan Basri, Selahattin, Hilmi Bacınoğlu’nun kardeşleri, Feryal, Rabia, Müsemma, Merhum Mubin ve Esra Bacınoğlu’nun babaları, Övündük Mahallesi Eski Muhtarı AHMET HAMDİ BACINOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden Resuloğulları’ndan Köy Hizmetlerinden Emekli Merhum İsmail Resuloğlu ve Emekli Öğretmen Gönül Resuloğlu’nun oğlu, Şehnaz, Emine, İbrahim, Cem Resuloğlu’nun kardeşleri, Doktor Birgül Çevik Resuloğlu’nun eşi Veteriner Hekim MUSTAFA CAN RESULOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Boztepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesinden Merhum Adem Şahin’in kızı, İsmet Başkök’ün eşi, Faruk, Orhan, Sunay Başkök’ün anneleri SANİYE BAŞKÖK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Mahallesindeki evinin önünde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kirazlimanı Mahallesinden Sayfooğulları’ndan Mehmet ve Nimet Soydaş’ın kızı, Alpay, Gürkay, O.B.Belediyesi Zabıta Memuru Türkay Çakmak’ın anneleri, Emekli Polis Memuru Halit Çakmak’ın eşi NURTEN ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı Yeşiltepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düzköy Mahallesinden Dumanoğulları’ndan Merhum Ahmet Duman ve Hamiye Duman’ın kızı, Nedim, Berrin, Kerim Duman’ın kardeşleri, FERAHİ DUMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Düzköy Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden Abelen mevkiinden Merhum Rüştü Demir’in oğlu, Fatma demir’in eşi, OSMAN DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahalle Camiinde Saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Neneli Mahallesinden Hacı Durmuş Altunordu’nun oğlu, Hicabi, Necati, Şadi ve Remzi’nin kardeşleri, Levent, Gül ve Yeşim’in babaları HASAN ALTUNORDU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Neneli Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.03.2017

21.03.2017

Sağırlı Mahallesinden Uzunömeroğulları’ndan Emekli öğretmen Merhum Lütfu Uzunlar ve Melek Uzunlar’ın oğlu, Nalan Uzunlar’ın eşi, Fırat ve Bensu Uzunlar’ın babaları, Erdal Uzunlar ve Ayfer Türker’in ağabeyleri ZAFER UZUNLAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sağırlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Neneli Mahallesinden Alikadıoğulları’ndan Merhum Hacı Dursun Güney’in oğlu, Hüseyin, Nuri, Yusuf Güney’in babaları HACI MEHMET GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Neneli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Şıhlar Mahallesinden Uzunalioğulları’ndan Merhum Hasan Uzundere’nin oğlu, Selami, Necip ve Ali Uzundere’nin Kardeşleri, Ersan, Erdinç ve Burcu Uzundere’nin babaları, Sevim Uzundere’nin eşi MECİT UZUNDERE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şıhlar Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.03.2017

20.03.2017

Ulubey İlçesi Durak Mahallesinden Mehmet, Nedim, Mevlüt. Ahmet Şimşek’in anneleri FATMA ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra Durak Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.03.2017

19.03.2017

Ulubey Kardeşler mahallesinden Kutupoğullarından Mahmut Yıldız’ın eşi İhsan İlhan ve Merhum Abdurrahman Yıldız’ın anneleri Dudu YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kardeşler mahallesinde cenaze namazı kılındıktan sonra Yolbaşı aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Perşembe ilçesi Yumrutaş mahallesinden Abdulkadir Alkan’ın oğlu Yaşar , Altan ,Kadriye ve Kader’in kardeşleri , Kadir ve Aslı’nın babaları Durmuş ALKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeni Mahalle caminde kılınarak ikindi namazına müteakip Perşembe ilçesi Yumrutaş mahallesinde toprağa verilecektir.

Kumbaşı mahallesinden Mehmet Nizamettin Pınar’ın eşi Nurgül Aydın , Sedat , Vedat , Fatma Pınar’ın , Aynur Aksu , Merhum muhasebeci Abidat Pınar’ın annesi Necmiye PINAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı caminde kılınacak öğle namazına müteakip Perşembe Uzundüz mezarlığında toprağa verilecektir.

Perşembe Kaleyaka mahallesi Çeşmeönü mevkiinden Cemil Küçük’ün oğlu , Öğretmen Burhan Küçük’ün kardeşi , Bankacı Bumin Küçük ve Bahadır Küçük’ün amcası Behram KÜÇÜK vefat etmiştir.Cenazesi bugün çeşmeönü camiinde kılınacak öğle namazına müteakiben aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Perşembe Alınca Mahallesinden Keleşoğullarından merhum Muhsin Kaya’nın eşi , Perşembe esnaf odası başkanı Ümit Kaya’nın annesi Hacı Müşerref KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Perşembe alınca mahallesi caminde kılınarak aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

18.03.2017

18.03.2017

Kuylu mahallesinden, Tıkıçoğulları’ndan Aziz Gürbüz’ün oğlu, Selahattin, Esma, Elvan’ın Kıymet, Sebahattin, Ahmet ve Nimet’in ağabeyleri SALİH GÜRBÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.03.2017

17.03.2017

Karacaömer Mahallesi Berberoğlu Mevkiinden Merhum Hüseyin ve Zekiye Merhaba’nın oğlu, Günay Merhaba’nın eşi, Mert Merhaba’nın babası Sultan Aydın’ın ağabeyi SEBAHATTİN MERHABA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eskipazar Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun Alucra İlçesi Haşhaş köyünden Merhum Hamit ve Nadire Aybar’ın oğlu, Merhum Makbule Aybar’ın eşi, Tamer ve Zafer Aybar’ın babaları HARUN AYBAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi Asri Kabristanlığında defnedilecektir.

Fatsa İlçesiYavaş Mahallesinden Çakıroğulları’ndan Merhum Hüseyin Çakmak’ın oğlu, Talcihan Çakmak’ın eşi, Çiğdem, Bahar, Gökhan, Mesut, Elif, Burak, Fatmas, Gülaser ve Ertan’ın babaları MUSTAFA ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Fatsa Yavaş Mahallesi Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Mehmet ve Merhume Günay Tercan’ın oğlu, Murat, Cahit Tercan ve Füsun Ergin’in kardeşleri KAŞİF TERCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karapınar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yaraşlı Mahallesinden Gömlekçioğulları’ndan Merhum Hacı Mehmet Özdemir’in oğlu, Safiye Özdemir’in eşi, Merhum Orhan Büyükşehir Belediye emeklisi Oktay Özdemir, Şermin Can ve Filiz Akyazı’nın babaları, Altınordu Belediye Personellerinden Fatma Özdemir’in kayınpederi, Yusuf Ziya Özdemir ve Muzaffer Özdemir’in kardeşleri ALİ BAKİ ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yaraşlı Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.03.2017

16.03.2017

Ulubey Yukarıkızılen Mahallesi Avlıca Mevkiinden Tevrat, Cihan, Mustafa Kemal ve Medet Kaymaz’ın babaları, AVNİ KAYMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Avlıca Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Nebahat Ekiz, Zuhal Kabaoğlu, Nihal Korkut, Sinan Kır’ın babaları, Melahat Kır’ın eşi Ordu Eski Esnaflarından MEHMET CEMİL KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akkese Mahallesinden Dursun Ali Kılıçkaya’nın eşi, Merhum Mehmet ve Rasim Şensoy’un kardeşleri, Mustafa, Oktay, Orhan Kılıçkaya’nın anneleri ŞAZİYE KILIÇKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akkese Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.03.2017

15.03.2017

Güzelyalı Mahallesinden Merhum Ahmet ve Merhume Emine Ekiz’in oğlu, Türkan Ekiz’in eşi, Hülya, Oya, Ertan Ekiz’in babaları YEKTA EKİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Asri aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Doğanköy Mahallesinden Kara Ahmetoğulları’ndan Selahattin Yeşilyurt’un eşi, Alaaddin, Halis, Mehmet Yeşilyurt’un anneleri, Necati, Cevat, Mehmet Kırış’ın kardeşleri HAVVA YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Doğanköy Mahallesi Dikilitaş Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Müezzinoğulları’ndan Merhum Murat Yıldırım’ın eşi, Ahmet, Turgay, Oktay, Emine Yıldırım ve Fatma Aksu’nun anneleri AYŞE YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.03.2017

14.03.2017

Ulubey Akoluk Mahallesinden Hasanoğulları’ndan Merhum Halit Aktaş’ın eşi, Halis, İmdat, Saynur Aktaş’ın anneleri, HANİFE AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Menşure, Hasan, Merhum Mustafa, Seba Çalış’ın kardeşleri, Mehmet ve Selahattin Çalış’ın babaları, Muallime Çalış’ın eşi HÜSEYİN ÇALIŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi Şehir Kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Odabaşoğulları’ndan Merhum İbrahim Odabaş’ın oğlu, İlhan, Serpil, İbrahim, Fatma, Sema Odabaş’ın babaları, Neziha Yurttaş’ın ağabeyi NEVZAT ODABAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karaoluk Mahallesi Vahitli Mevkiinden Ahmet Kılıç’ın oğlu, Mehmet, Hüseyin, Halil, İbrahim Kılıç’ın ağabeyleri HASAN KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Terme Akçay Kozluk Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Okçular Mahallesinden Sağlık Müdürlüğünde görev yapmakta olan Doktor MUSTAFA DENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Okçular Mahallesi Sahil Sokağı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kızılhisar Özeller Mahallesinden Merhum Ali Rıza Özel’in oğlu, Ali, Ahmet, Mehmet, Recep, Lütfiye, Hasan, Kadir ve Selahattin Özel’in kardeşleri, Lütfiye Özel’in eşi, Kaya ve Oktay Özel’in babaları RASİM BAHRİ ÖZEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kızılhisar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.03.2017

13.03.2017

Taşbaşı Mahallesinden Canikoğulları’ndan Merhum Cafer Canik ve Merhume Rabia Canik’in oğlu, Ceyhan Canik’in eşi, Birol ve İnanaç Canik’in babaları İSKENDER CANİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesinden Kurucuoğulları’ndan Merhum Salih Kurucu’nun oğlu, İbrahim ve Mahmut Ali Kurucu’nun babaları MEHMET ALİ KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.03.2017

12.03.2017

Akçatepe Mahallesi Yeniköy mevkiinden Merhum Ali Karacan’ın oglu,Ali,Bilal,Cemal,Mustafa,merhum Hamza Karacan ve Gönül Yüksel’in babaları CELAL KARACAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yenimalledeki evinden alınarak Yukarıtepe Mahallesi Merkez camiinde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Karaoluk Mahallesinden işadamı Süleyman Arslan ve Karaoluk mahalle muhtarı Hüseyin Arslan’ın amcaları, Ali ve İrfan Arslan’ın babaları İBRAHİM ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaoluk merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.03.2017

11.03.2017

Alembey Mahallesinden; Abduğlarından, merhum Baki Öztürk’ün oğlu, merhume Nezaket Öztürk’ün eşi,Ali ve Selami’ nin babaları, Baki Öztürk’ün dedesi, eski esnaflardan Macit Öztürk’ün abisi, İSMAİL ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alembey Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Personellerinden, Kemal Baba’nın babası MEHMET BABA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesinde ki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Taşbaşı Mahallesinden, merhum Emine ve Ali Çavuş’un oğlu, merhum Abdullah ve Vedia Gürdal’ın damadı, merhum Ömer, Ferhat, Aydın, arif ve Mahmut Ali Umur’un abileri, Duriye Türkmen ve Dursane Büyük’ ün abileri, Hanife Umur’un eşi, Günay, Zuhal ve Sevinç Umur’un babaları bakırcı OSMAN NURİ UMUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Taşbaşı Mahallesi Kesimevi Sokak’taki evinden alınarak Orta Camide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe Balatlı Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.03.2017

10.03.2017

Bayadı Mahallesi Geriş Mevkiinden İmamoğulları’ndan Merhum Hasan Yıldırım’ın oğlu, Salih, Abdullah, Adil, Kemal Yıldırım’ın kardeşleri, HÜSEYİN, Birsen ve Mehtap’ın babaları Meryem Yıldırım’ın eşi TEMEL YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Yarlı Mahallesinden Ali Şahin’in oğlu MEHMET ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yarlı Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alambey Mahallesinden Cıngıroğulları’ndan Merhum Temel Başar’ın eşi, Mehmet, Cemal, Cihangir, Bilgehan, Fatma, Dilek Başaran ve Nihal Coşkun’un anneleri Merhum Durmuş, İbrahim, Işık, Fadime Güney, Kadın Şensoy ve Ayşe Yüce’in kardeşleri, HAVVA BAŞARAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alambey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Güzelyurt Mahallesinden Alibaşoğulları’ndan Soğukpınar Mahallesi Eski Muhtarlarından İbrahim Baş’ın eşi, Beytullah Baş ve İlhan Baş’ın anneleri BİNNAZ BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yağızlı Mahallesinden Kolanoğulları’ndan İzzet Zengin’in oğlu, Emekli PTT Memurlarından CEVAT ZENGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kolanoğlu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesinden Nebioğulları’ndan Bahittin Güney’in oğlu, Birol, Tayfun, Bahit, Ferdi, Emri, Tarık, Berat Güney’in kardeşleri EROL GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.03.2017

09.03.2017

Bucak Mahallesinden Merhum Abdullah Karataş’ın kızı, Merhum Osman Kaya’nın eşi, Kerim ve Mükerrem Kaya’nın anneleri HAVVA KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy Bayıralan Mahallesinden, Kadıoğullarından Sema, Elif, Dursun, Aşkın Yiğit’in babaları Merhume Güner Yiğit’in eşi, Soya Emeklisi MEHMET YİĞİT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.03.2017

08.03.2017

Kabadüz Başköy Mahallesi Töngeldüzü Mevkiinden Tevrat Gürses’in oğlu, Hanife Gürses’in eşi, Cezaevi Personellerinden Mustafa Gürses ve Ordu Emekli Belediye Personellerinden İsmet Gürses’in kardeşleri Ordu Emekli Belediye Personellerinden İHSAN GÜRSES vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra Kabadüz Dikenli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinde Candaroğulları’ndan Merhum Hasan Beyazıt’ın damadı, Ayla Güvenç’in eşi, Umut, Emre Güvenç’in babaları YUSUF GÜVENÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi Kurul Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şenocak Mahallesi Ağsar Mevkiinden Mehmet Akdeniz’in eşi FATMA AKDENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şenocak Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.03.2017

07.03.2017

Ulubey Çubuklu Mahallesinden Pazarcıoğulları’ndan Hasan Pazar’ın oğlu, Kıbrız Gazisi HACI İBRAHİM PAZAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çubuklu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden Merhum Emin Özkarabacak’ın oğlu, Tülin Albayrak, Nazmiye Müşdak, Levent Özkarabacak’ın babaları Pembe Özkarabacak’ın eşi MUKADDER ÖZKARABACAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Yukarıkızılen Mahallesi Kıran Mevkiinden Hatiposmanoğulları’ndan Mithat, Celal, Kerem Önen’in babaları Emine Önen’in eşi İSMAİL ÖNEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kıran Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınordu İlçesi Alisayvan Mahallesinden Osman Düber’in oğlu, CELAL DÜBER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi Çiftlik Mevkii Güzelyalı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Alisayvan Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesi Kurul Mevkiinden Olgun Çetinkaya’nın eşi, Esma Arslan’ın kardeşi, Bulut, Kübra Çetinkaya’ın anneleri SEYHAN ÇETİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi Akkıran aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Mahallesinden Merhum Salih Koçak’ın oğlu, Volkan ve Figen’in babaları, Cemil, Mustafa’ın kardeşleri Semiha Koçak’ın eşi İl Milli Eğitim Müdürlüğü Emekli Memurlarından NİHAT KOÇAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.03.2017

06.03.2017

Gülyalı Gülistan Mahallesinden Kuloğulları’ndan Abdi Kul’un oğlu, Piraziz Ziraat Bankası Emeklisi Remzi Kul’un ağabeyi, Abdullah, Erdinç, İnci, Işıl, Döner, Yeter Kul’un babaları AHMET KUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülistan Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Koşaca Mahallesinden Mustafa Telat Demir’ in eşi, Zaki, Vural, Oğuz, Birgül ve Ali’ nin anneleri FEVZİYE DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Koşaca Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Kocalı Mahallesi Elmalıoğulları’ndan Merhum Mehmet Akdoğan’ın oğlu, Sezgin, Sevinç, Merhum Sevilay’ın kardeşleri, Mehmet, Melike ve melisa’nın babaları, Hatice Akdoğan’ın eşi SEZER AKDOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni İhsaniye Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kocalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy İlçesi, Cihadiye Mahallesinden, Merhum Mustafa Bucak’ın eşi, Mevlüt, Fikriye ve Kadriye’nin anneleri FATMA BUCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Durugöl Mahalle Camiinde saat 10:00’da kılınacak cenaze namazından sonra Cihadiye Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ordu Esnaflarından, Gülcihan Kurtulış’un eşi, Ahmet, Haşim, Şehnaz ve Tolga KURTULUŞ’un babaları İHSAN KURTULUŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.03.2017

05.03.2017

Aydınlar mahallesinden aydınoğularından Metin ve Lokman aydının anneleri GÜLPERİ GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aydınlar mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

04.03.2017

04.03.2017

Altınyurt Mahallesinden Yaylaoğulları’ndan Merhum Osman Yayla’nın oğlu, Osman, Mehmet, Meral Yayla’nın babaları, Süriye Yayla’nın eşi FERHAT YAYLA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kökenli Mahallesi Kahraman Sağra Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Altınyurt Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.03.2017

03.03.2017

Giresun ili Alucra Kuzkaya Köyünden Merhum Ahmet Dursun’un eşi, Mustafa, Ömer, Hüseyin, Adem Dursun’un anneleri SALİHA DURSUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Karacaömer Mahallesinden Merhum Ahmet Kocayiğit’in oğlu, Osman, Hatice, İsmail, Hasan, Hüseyin Kocayiğit’in kardeşleri MUHSİN KOCAYİĞİT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Dedeli Mahallesinden İpçioğulları’ndan Merhum Rasim Toptaş’ın eşi, Fahri, Nazife, İbrahim, Atilla Toptaş’ın anneleri FATMA TOPTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dedeli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.03.2017

02.03.2017

Günören Mahallesi Kuşluhan Mevkiinden Delihasanoğulları’ndan Merhum Hacı Ahmet Demir’in oğlu, Fehmi, Hüseyin, PTT çalışanlarından Ahmet Demir’in kardeşleri HASAN DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Serdaroğulları’ndan Merhum Ferhat Candan’ın oğlu, Engin Candan, Merhum Mustafa, Yalçın, Sezgin Candan ve Necla Şensoy’un kardeşleri SEDAT CANDAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alambey Mahallesinden Ahmet Özcan’ın kızı Osman Kocaoğlu’nun eşi, Aziz, Ayla, Leyla’nın kardeşleri, Aydın, Ayten’in anneleri NECLA KOCAOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alambey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.03.2017

01.03.2017

Perşembe İlçesi Beyli Mahallesinden Seferoğulları’ndan Merhum Yakup Seven’in oğlu, Hasan Seven’in ağabeyi Turgay ve Murat Seven’in babaları Emekli Belediye personellerinden YAŞAR SEVEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Beyli Mahallesi merkez camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesi Kızıliman Mevkiinden Kırmanoğulları’ndan Merhum Ali Osman Demetgül’ün oğlu, Osman, Yüksel, Mustafa, Ahmet, İsa ve Aydın Demetgül’ün babaları MEHMET DEMETGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılima Mevkiinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Alibey Mahallesinden Cebecioğulları’ndan Recep Cebeci’in oğlu, İhsan Cebeci’nin eşi, Merhum Salih Cebeci’nin kardeşi, Şenol, Erol Cebeci, Ayla Tural, Behiye Özkaya’nın anneleri EMİNE CEBECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ensar camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Alibey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.02.2017

28.02.2017

Hacılar mahallesinden Merhum Kemal Akkoç’un kızı, Cevat Kırtop’un eşi, Serhat, Nurdan Berkant Kırtop’un anneleri, NURHAN KIRTOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazının ardında aynı gün Hacılar Mahallesi Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Topluca mahallesinden Hacı Yakup Kabal’ın eşi, Ömer, Osman, Mustafa, Salih Cengiz Kabal, Hatice Aydın, Seher Çakır, Fatma Şentürk’ün anneleri SULTAN KABAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Topluca Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hüseyin Çelik ‘in eşi Şengül, Sevim, Necla, Sevgi, Şenel, Muharrem ve Ordu esnaflarından Hasan Çelik’ in anneleri TALİA ÇELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiin de ilkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.02.2017

27.02.2017

Erenli Mahallesinden Merhum Ahmet Demirtaş’ın eşi, Beşir Demirtaş’ın annesi EMİNE DEMİRTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi Çiftlik Camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Erenli Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alucra İlçesi Armutlu Köyünden Merhum Yaşar Saylan’ın oğlu, Neriman Saylan’ın eşi, Hatice ve Servet Saylan’ın babaları NEVZAT SAYLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.02.2017

26.02.2017

Teyneli mahallesi odabaşoğullarından merhum Hakkı oğlu Kınıkçı Kemal odabaş Merhum Kemalettin, Adil, ve Galip Odabaş ’ın babası KAMİL ODABAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün teyneli mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Karapınar mahallesi Midiloğullarından merhum Kazım ERDUMAN’ın oğlu Kazım, Sibel ERDUMAN, Nermin, Sevilay ALTUNTAŞ ve Serpil GÖZEL’in babaları emekli belediye calışanlarından MUSTAFA ERDUMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karapınar mahallesi yeni camiin de öğlenamazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Yukarı Kızılen mahallesi Tepeköy mevkiinden Kani TUT ‘un oğlu, Nazmi, Mehmet, Üzeyir, Dursun, ve Yüksel TUT’ un kardeşi NAFİZ TUT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı kızılen mahallesinde öğle namazına müteakıben defnedilecektir.

24.02.2017

24.02.2017

Bayadı Mahallesinden Durmuşoğulları’ndan merhum İbrahim Özbay’ın eşi, Mustafa Özbay, Nezaket, Hatice Tiryaki, Aysemin Öztürk’ün anneleri HAKİME ÖZBAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesinde cuma namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bucak mahallesinden Kurucuoğulları’ndan KAMİL KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunisa Mahallesinden Şeyhoğulları’ndan Merhum Cemal Sağra’nın kızı, Merhum Rüştü, Güner, Ahmet Sağra’nın kardeşleri SEVİM SAĞRA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.02.2017

23.02.2017

Hatipli Mahallesinden Mehmet ve Emine Karaca’ın oğlu, Tuncay, Oktay, Fatma, Arzu, Hacı, Cihan, Gülhan, Merhum Dursun Ali ve Altınordu Belediye Personellerinden Mehmet Karaca’ın kardeşleri MUAMMER SAMİ KARACA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hatipli Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.02.2017

22.02.2017

Yukarıtepe Mahallesinden Nazım, Tahsin ve Merhum Mehmet Şahin’in kardeşleri, Harun, Hasan, Tenzile, Atlantik Dondurma sahiplerinden İsmail Şahin’in babaları, Nurten Şahin’in eşi NAİL ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Cevizlik Mahallesinden Ellazoğulları’ndan Hami Çakmak’ın eşi, Sezgin, Sezer Çakmak’ın anneleri TEVFİDE ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenaze bugün Cevizlik Camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesi Meşelidüz Mevkiinden Merhum Hasan Çakar’ın oğlu, Erol Çakar’ın kardeşi BİROL ÇAKAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.02.2017

21.02.2017

Bucak Mahallesinden Yılmaz Şahin’in eşi, Bucak Mahallesi Muhtarı Abdullah Şahin’in annesi HATUN ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şahincili aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden Müezzinoğlu Mevkiinden Nasıfoğulları’ndan Merhum Ali Yılmaz’ın oğlu, İsmail ve Ali Yılmaz’ın babaları RAHMİ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eyüplü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.02.2017

19.02.2017

Nizamettin Mahallesinden Merhum Kasap Ali nin damadı Doğan ve Birsen ÇANTALI nın babası Gül Çantalı’nın eşi, METE ÇANTALI vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14.00’te Üçyol Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlıoğında defnedilecektir.

Oğmaca Mahallesinden Oğmaca muhtarı İmdat Altunsoy’un torunu, Hamza Altunsoy’un oğlu BEHZAT ALTUNSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugun saat 11.00’de Oğmaca Mahallesinde toprağa verilecektir.

Merhum Ekrem Öztekin’in eşi,Özcan ve Ayfer Öztekin’in annesi, Mert Öztekin’in babaannesi İFFET ÖZTEKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugun Orta camiinde kılınacak ögle namazına mütakiben Çakal Çıkmaz mezarlığında toprağa verilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden İbiloğullarından, Merhum Fevzi Türkmen’in eşi,Ertan,Erdal,Ercan ve Nurhan Türkmen’in annesi DÜRİYE TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugun Orta camiinde kılınacak öğle namazının ardından Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.02.2017

18.02.2017

Ulubey Durak Mahallesinden, Elikçi oğullarından Ahmet Elik’in eşi, Cengiz,Cemil,Engin ve Sezgin Elik’in anneleri, Mehmet,Hakkı,Ali ve Merhum Osman Kars’ın kızkardeşleri,HAVİL ELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugun saat 11.00’de Ulubey Durak Mahallesindeki evinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlıgında defnedilecektir.

Bucak Mahallesinden Merhum Abdullah Akbulut’un kızı, Yaşar Keskin’in annesi, Emrah,Leyla,ve Mahsun Kesakin’in babannesi, NACİYE KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugun öğle namazına mütakiben Bucak camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Kabalı Köyünde defnedilecektir.

Ulubey Fındıklı Köyünden Karahasanoğullarından, Merhum Salim ve Nuriye Sertkaya’nın kızı, Ruhan, Reyhan, Esra, Eser ve Murat Akbaş’ın anneleri, Ordu esnaflarından Çetin Sağlam’ın ve Hakan Atik’in kayınvalidesi, YAŞARİYE AKBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugun Orta Camiinde kılınacak olup öğle namazına mütakip Efirli aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.02.2017

17.02.2017

Yaraşlı Mahallesinden Nazım Çiçek’in kızı, Ali Çiçek’in eşi, Yasin, Yunus, Merhum Ercan Çiçek’in anneleri AYSEL ÇİÇEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi Üçyol Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Refahiye Mahallesinden Mevlüt Elmas’ın oğlu, Yunus ve Şaban Elmas’ın kardeşleri RECEP ELMAS vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orsan Camiinde Saat 10.30 da kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Refahiye Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.02.2017

16.02.2017

Emen Mahallesinden Keleşoğulları’ndan Merhum Şefik Ali Keleş’in oğlu, Merhum Fahrettin, Sezai Keleş’in kardeşleri Nihat ve Mithat Keleş’in babaları MEHMET KELEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Emen Mahallesi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Tikence Mahallesinden Çakıroğulları’ndan Erkan, Erdal, Cemile, Sema’nın babaları TURAN TEZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Tikence Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Ambarcalı Mahallesinden Aslan Cörüt’ün eşi, Ali, Uğur, Onur, Salih Cörüt’ün anneleri SEBAHAT CÖRÜT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı Ambarcılı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Koşaca Mahallesi Karagöz Mevkiinden Merhum Tevrat Türkyılmaz’ın gelini Mehmet Türkyılmaz’ın eşi Muhammet ve Nurcan’ın anneleri NAİLE TÜRKYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Saat 09.30 da kılınacak cenaze namazından sonra Koşaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.02.2017

15.02.2017

Ulubey Kardeşler Mahallesinden Sofuoğulları’ndan Emekli Öğretmen Mehmet Saka’nın eşi, Engin ve Yavuz Saka’nın anneleri MUTEBER SAKA vefat etmişir.Cenazesi bugün Şahicili Mahallesi Lalezar Konutlarındaki evinin önünde Saat 11.30 da kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Kardeşler Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Alibey Mahallesinden Cebecioğulları’ndan Merhum Rasim Cebeci’nin eşi, Haydar, Hayrettin, Fatma, Emine Cebeci’nin anneleri ŞÜKRİYE CEBECİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alibey Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Yeni Sayaca Mahallesinden Poyrazoğulları’ndan Eski Sayaca Muhtarı Servet Poyraz’ın eşi SAFET POYRAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazında sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.02.2017

14.02.2017

Düz Mahalleden Merhume Saniye Gül’ün kızı, Merhum Ahmet Ateş’in eşi, Uğur, Utku Ateş’in Annesi MEVŞİN ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesindeki evinden alınarak Nizamettin Üçyol Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kızılhisar Mahallesinden Müezzinoğulları’ndan Merhum Haydar Ali Aydın’ın oğlu, Coşkun Aydın’ın babası REFAİ AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Mahallesinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.02.2017

13.02.2017

Zafer Mahallesinden Dursun Şahin’in oğlu, Elmas Şahin’in eşi, Dursun, Hüseyin, Hasan, Hanife, Cemile, melek, Nemciye Şahin’in babaları ALİ ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zafer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden Hacı Cafer Yeşilyurt’un oğlu, Zehni Gök’ün damadı ÜNAL YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi Mevlana Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Mübarek Camiinde saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karaağaç Mahalleasinden Pirinoğulları’ndan Merhum Mustafa Öziş’in eşi, Merhume Günay, Dursun Ali, Şenay, Havva, İfaket, Döndü, Havil, Güler, Ordu Esnaflarından Ekrem Öziş’in anneleri ŞEKER ÖZİŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karağaç Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Töngeldüzü Mevkiinden Bayramoğulları’ndan İhsan Bayram’ın oğlu, GÖKHAN BAYRAM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Başköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kovancı Mahallesinden İsmailoğulları’ndan Merhum Durmuş Erbaş’ın oğlu, Merhum Cemal, Muzaffer, Mustafa, İkram Erbaş’ın ağabeyleri, Bilal ve Aykut Erbaş’ın babaları CAFER ERBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kovancı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.02.2017

12.02.2017

Gülyalı İlçesi Ürünbey Mahallesinden Çavuşoğullarından Ali ÇELEBİ’nin eşi, merhum Hasan ve Zeynep SAĞLAM’ın kızı, Şükran, Ayşe, Emine, Cengiz, Emriye ve Alikemal SAĞLAM’ın ablaları, Hacer, Tuncer ve Kadir ÇELEBİ’nin anneleri Semral ÇELEBİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı ilçesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülistan Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gülyalı İlçesi Ayrılık Mahallesinden Cörütoğullarından Rahmi CÖRÜT’ün eşi, Menşure, İbrahim, İsmail, Kenan, Ahmet, Aykut, ve Gül Hanım’ın anneleri Hatun Mediha CÖRÜT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Giresun Piraziz İlçesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Ayrılık Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gökömer Mahallesi Kovanlık Mevkiinden Merhum Abdullah BAYAZIT’ın eşi, Dursun Ali, Mahmut Ali, Özler Pamuk ve Osman BAYAZIT’ın anneleri Huriye BAYAZIT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesi Kovanlık Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gökömer Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Emen Mahallesinden Hacıvelioğullarından Nurettin ŞENOCAK’ın eşi, Erdal, Mustafa, Turan ve merhum Dursunali ŞENOCAK’ların anneleri Saffet ŞENOCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Emen Mahallesi Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Emen Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

11.02.2017

11.02.2017

Kabadüz Harami Mahallesinden Kundakçıoğulları’ndan Mustafa ve Fatma Şanlıtürk’ün oğlu, Necla Şanlıtürk’ün eşi, Yeliz Ayvaz, Hanife Şanlıtürk Öztürk’ün babaları, Aysel, Murat ve Naci Şanlıtürk’ün ağabeyleri YUSUF ŞANLITÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kabadüz Bakacak aile kabristanlığında defnedilecektir.

Emekli öğretmen Edibe Akyol ve Rasim Akyol’un kızı, Emekli Öğretmen Ersan Çakırsoy’un eşi, Sümer Akyol’un kardeşi, Çağla Çakırsoy ve Sanem Hazaroğlu’nun anneleri Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu Emekli Öğretmeni SERPİL ÇAKIRSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar şehir kabristanlığında defnedilecektir. Karaağaç Mahallesinden Pehlivanoğulları’ndan Merhum Ahmet Yenilmez’in oğlu, Mustafa, Tevfik, Erol, Günay, Fatma Yenilmez’in kardeşleri, Olcay, Kenan, Muzaffer Yenilmez’in babaları, Hamiyet Yenilmez’in eşi KEMAL YENİLMEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karaağaç Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Ali Osman ve Hanife Manav’ın oğulları, Saynur Manav’ın eşi, Hülya Manav’ın babası, Cemal Manav, Merhum Nazım, Hasan, Hüseyin, Mustafa, Mehmet ve Ali Manav’ın kardeşleri YAKUP MANAV vefat etmiştir.Cenazesi bugün Durugöl Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Şahincili Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Merhum Ahmet Kiltan’ın oğlu, Fatma Kiltan’ın eşi, Ahmet, Metin, Özcan Kiltan ve Arzu Türkmen’in babaları NAZİF EKREM KİLTAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahincili Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilektir. Kızılhisar Mahallesinden Kölüoğulları’ndan Merhum Celal Şengül’ün oğlu AHMET ŞENGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızılhisar Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karacaömer Mahallesinden Hopa Oğullarından Mustafa HOPA’nın oğlu, Cemal, Hasan, Ömer, Adem, Bilal HOPA’nın kardeşleri, Emine HOPA’nın eşi, Yasin, Tahsin, Zeynep, ve Zuhal’in babaları Ahmet HOPA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Gülyalı İlçesi Mustafalı Mahallesinden Avni ALBAYRAK’ın kardeşi, Yüksel AYDIN’ın kayınbabası İhsan ALBAYRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Mustafalı Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

10.02.2017

10.02.2017

Osmaniye Mahallesi Olukbaşı Mevkiinden İstanbuloğulları’ndan Merhum Mahmut Öztürk’ün oğlu, Meryem Öztürk’ün eşi, Sabri Öztürk’ün babası, Terzi Mevlüt Öztürk’ün amcası AHMET ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Olukbaşı Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi Kuşluhan Mevkiinden Arlakoğulları’ndan Merhum Hikmet Akarsu’nun eşi, Bekir, Bilal, Mehmet, Ayşe, Emine, Eda Akarsu’nun anneleri NEZAKET AKARSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesi Kuşluhan Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Boztepe Mahallesinden Hacı Hamzaoğulları’ndan Merhum Ali Boztepe’nin oğlu, Özgül Boztepe’nin eşi, Murat Boztepe’nin babası SELAMİ BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Mahallesi Dua Peliti Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesi Goloğulları’ndan Merhum Aziz Yurttadur’un oğlu, Selim Yurttadur’un kardeşi, Yüksel, Musa, Burhan, Ömer, Orhan Yurttadur’un babaları MAHMUT YURTTADUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesinde saat 11.30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Öceli Mahallesi Pirahmetli Mevkiinden Altunbaşoğulları’ndan, Merhum Hüseyin Altunbaş’ın oğlu, Emin, Cemal, Nermin, Hasibe, Şengül Altunbaş’ın babaları, Mevlüde Altunbaş’ın eşi Eski Berber Esnaflarından ŞABAN ALTUNBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öceli Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.02.2017

09.02.2017

Saraycık Mahallesi Dereli Mevkiinden Boşnakoğulları’ndan Merhum Şevket Başar’ın oğlu, Merhum Sıtkı ve Fazlı Başar’ın kardeşleri, Saraycık Eski Belediye Başkanı Mahmut Ali Başar, Osman ve Çetin Başar’ın babaları HAKKI BAŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki evinden saat 09.30 alınarak Saraycık Mahallesi Dereli Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Hocaoğlu Mahallesinden Altın Yetim’in eşi, Kemal, Mehmet, Dursun, Hasan, Emine, İpek, Gülderen, Gülseren, Gülsüm’ün babaları, Ali, Salih Cevat Yetim’in ağabeyleri SÜLEYMAN YETİM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hocaoğlu Mahallesinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Bucak Mahallesinden Kahyaoğulları’ndan Merhum Ziya Öztürk’ün eşi, Necati, Cevat, Nihat, Necmi, Emine, Nevin, Nermin, Merhum Sedat Öztürk’ün anneleri HAVVA ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze nazmından sonra Çavuşlar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Çavuşlar Mahallesi Eğrekli Mevkiinden Recepoğulları’ndan Merhum Rasim Aktaş’ın oğlu, Nahide Aktaş’ın eşi, Atilla, Ertan, Fatih Aktaş’ın babaları SEFA AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çavuşlar Mahallesi Kıran Başı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Erenli Mahallesinden Gülbeyaz Güneş’in eşi, Burcu ve Zeynep Güneş’in babaları, Dursun, Ahmet, Merhum Şener, Şeker Tuna ve Emine Kurt’un kardeşleri İLYAS GÜNEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Soğuk Pınar Şehir Kabristanlığında defnedilecektir.

08.02.2017

08.02.2017

Ulubey İlçesi Akoluk Mahallesinden Dursunoğulları’ndan Merhum Ömer ve Merhume Hanife Ünal’ın oğlu, Muazzez, Zabun, İffet, Poyraz, Hakkı, Latif, Coşkun, Ekrem Ünal’ın kardeşleri, Fatih ve Nazan Ünal’ın babaları İHSAN ÜNAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden Kalyoncuoğulları’ndan Hamdullah Kalyoncuoğlu’nun eşi, Oktay, Asım, Ahmet Kalyoncuoğlu’nun anneleri EMİNE KALYONCUOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra saat 12.00 de Karaağaç Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kökenli Mahallesinden Nazıfoğulları’ndan Muhsin Güleç’in eşi, Çetin, Metin Güleç’in anneleri NAİLE GÜLEÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyalı Mahallesinden Göçoğulları’ndan Abdurrahman Deniz’in oğlu, Cemal Deniz’in kardeşi, Merhum Abdurrahman Deniz ‘in babası, Merhume Fikriye Deniz’in eşi OSMAN DENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Mahallesi Kavasoğlu Mevkiinde öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Cevizli Mahallesinden Garipoğulları’ndan Halit Kılıç’ın eşi, Ergün Kılıç ve Ordu Büyükşehir Belediye Personeli Coşkun Kılıç’ın anneleri, Ordu Büyükşehir Belediye Personeli Sezer Durmuşoğlu’nun kayınvalidesi SAKİNE KILIÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cevizli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karacaömer Mahallesinden Hocagiloğulları’ndan Merhum Mehmet Şimşek’in torunu, Merhum Öğretmen Necmettin Şimşek’in kızı, Eczacı Seyfettin, Gülbin ve Devrim Şimşek’in kardeşleri, Emekli Öğretmen BELGİN ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karacaömer Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.02.2017

07.02.2017

Merhum Yaşar Aktürk’ün eşi, Ordu Esnaflarından Murat Aktürk’ün annesi NACİYE AKTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Efirli Yalı Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Çubuklu Mahallesinden Cevat, Lifat, Çubuklu Mahallesi Muhtarı Nihat Polat’ın babaları ALİ OSMAN POLAT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çubuklu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Taşlıpınar aile kabristanlığında defnedilecektir. Karşıyaka Mahallesinden Merhum Niyazi Özata’nın oğlu ALİ İHSAN ÖZATA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı İlçesi Kestane Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Uzunisa Mahallesinden Bordanacıoğulları’ndan Merhum Mustafa Bordanacı’nın eşi, Zeynep, Fikret ve Merhum Servet Bordanacı’nın anneleri, ŞÜKRİYE BORDANACI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa Mahallesi Alantepe Mevkiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Hürriyet Mahallesinden Ateşoğulları’ndan Cemil Ateş’in eşi, Sebanur, Cengiz, Coşkun, Cihan, Solmaz’ın anneleri MÜRVET ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin aile kabristanlığında defnedilecektir.

06.02.2017

06.02.2017

Kirazlimanı mahallesi Yeşiltepe Mevkiinden Doşgiloğulları’ndan Merhum İbrahim Kaya’nın eşi, Fahrettin, Mehmet, Merhum Necmettin, Nurettin Kaya’nın anneleri BEHİYE KAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşiltepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden Beyoğulları’ndan Selami, Hasan, İzzet, Merhum Cezmi Karakoyun’un anneleri MELİHA KARAKOYUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Camiinde öğle namazın ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Uzunisa Mahallesinden Bordanacıoğulları’ndan İbrahim Bordanacı’nın eşi, Şenel, Perihan, Ünal’ın anneleri FATMA BORDANACI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunisa Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.02.2017

05.02.2017

Teyneli mahallesinden Emiroğullarından Merhum Ahmet Tekinkayanın Torunu, Aydın Tekinkayanın Kızı, Gürbüz ve Gökanın kız kardeşi,Dursun tekinkayanın yeğeni GÜLÇİN TEKİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11 de aile kabristanlığında toprağa velilecektir.

Günören Mahallesi Tepecik Mevkiinden Danduloğulları’ndan Merhum Hüseyin AKSOY’un kızı. Merhum Salih HAZAR’ın eşi. Yeşilköy Muhtarı Muharrem HAZAR’ın yengesi, Muzaffer, Orhan,Ayhan, Mehmet,Ayetullah AKSOY’un halası PEMBE HAZAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğle Namazına Mütakiben Orta camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, Günören Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yemişli Mahallesinden Merhum Dursun Dönmezin Torunu Gülsüm Dönmezin Oğlu Mehmet, Ali Osman, Hüseyin, Osman ve Gülsen Dönmezin Yeğeni MURAT TOPALOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına mütakiben Orta Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından sonra Yemişli Mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verilecektir. Ordu Boztepe Mahallesinden kurucu oğullarından merhum Hacı Mustafa Kurucunun eşi, Osman, Salih, İhsan Kurucunun anneleri LÜTFİYE KURUCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesi 402 nolu Sokaktaki evinden alınarak Orta Camiinde Kılınacak Öğlen nazına mütakip Nizamettin mahallesindeki Aile kabristanlığına defnedilecektir. Gülyalı İlçesi Hoşköy Mahallesinden Mehmetbey Oğullarından Halit, Ömral, Cumhur ve Macitin Anneleri Merhum Hacı Veysel Macitin Eşi HACI GÜLSÜM MACİT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak mahallesindeki evinden alınarak ikindi namazına mütakip orta camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Gülyalı hoşköy mahallesi mezarlığında toprağa verilecektir. Fatsa ilçesi Kaya Köy Mahallesinden Keleş Oğullarından Merhum Recep Özçelik’in Oğlu Osman Özçelik’in Abisi İstanbul Fatsa Ilıcalılar Dernek Başkanı NİHAT ÖZÇELİK Vefat etmiştir.Cenazesi Bu gün ilkindi Namazına Müteakiben Ilıca Köy Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığın da Toprağa Verilecektir.

04.02.2017

04.02.2017

Altınordu Güzelyalı köyü Mahallesinden Biroğulları’ndan Merhum Kazım Türkmen’in oğlu, Çetin, Metin, Şükran, Türkan, Lütfiye, Döndü ve Nursel Türkmen’in babaları Dudu Türkmen’in eşi SADIK TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyalı Köyü Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Eymür Mahallesinden Paşaoğulları’ndan Merhum Cafer Pala’nın oğlu, Necati, Sefer, Adil, Fedakar, Tuncay, Yıldıray ve Göksel Pala’nın kardeşleri NİHAT PALA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey İlçesi Eymür Mahallesinde Saat 12.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Saraycık Mah. Dereli Mevki’den Hacısofu Oğullarından Mehmet Candan’ın Oğlu Merhum Muzaffer ve Mustafa Candanın Abileri, Kadir Şahin ve Turhan Candan’ın Babaları KAHRAMAN CANDAN Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakiben Dereli Camiin de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

03.02.2017

03.02.2017

Mübarek Mahallesi Çukur Mevkiinden Çavuşoğulları’ndan Hacı Ferhat Altunışık’ın eşi FATMA ALTUNIŞIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayadibi Mahallesinden Şamlıoğullrı’ndan Hüseyin Şentepe’nin eşi, Atilla Şentepe ve Merhum Cengiz Şentepe’nin anneleri FATMA ŞENTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kayadibi mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. İlköğretim Müfettişi Merhum Nafiz Kaymaz’ın eşi, İhsan, Yavuz, BülentHaluk ve Merhum Ünal Kaymaz’ın anneleri MÜZEYYEN KAYMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ahmet Cemal Mağden Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Kadıncık Mahallesinden Halitoğulları’ndan Merhum Ziya Yılmaz’ın eşi, Mehmet, Saadettin, Muzaffer Yılmaz’ın anneleri DÖNDÜ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Kadıncık Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.02.2017

02.02.2017

Sıtkı ve Gülizar Ayabakan’ın kızı, Günay Mumcu’nun eşi, Leyla, Fügen, Cevahir, Füsun ve Okan Mumcu’nun anneleri Şükrü, Şükran, Fikri, Fikret Ayabakan’ın kardeşleri TÜRKAN MUMCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Efirli Yalı Camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.02.2017

01.02.2017

Kumbaşı Mahallesinden Mehmet Erbaş’ın eşi, Celal ve Hüseyin Erbaş’ın anneleri MEVLÜDE ERBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesinden Alicanoğulları’ndan Mesut Özdemir’in oğlu, Hatice, Kübra, Büşra’nın babaları, Sayme ve Hatice’nin kardeşleri SAYİM ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Terme İlçesi Evci Köyünden Mustafa Özmen’in oğlu, Radiye Özmen’in eşi, Mustafa, Bülent, Özlem, Günay ve Hatice’nin babaları Kahramanmaraş Lokantası sahibi HİKMET ÖZMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terme İlçesi Evci Köyü aile kabristanlığında defnedilecektir. Boztepe Orhaniye Mahallesinden Hacı Hamzaoğulları’ndan İsmail Boztepe’nin eşi, Emine Boztepe Kızıldeniz, Ebru ve Emin Boztepe’nin anneleri AYŞE BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Orhaniye Mahallesinde evinin önünde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Kazım Sinop’un oğlu, Koray Sinop ve Şafak Ersoy’un babaları İdris Sinop ve Fadime Öztürk’ün kardeşleri Nuray Sinop’un eşi ABDULLAH KADİR SİNOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar aile kabristanlığında defnedilecektir. Giresun ili Piraziz İlçesi Güneyköy Köyünden Eski Turnasuyu Yibo İlköğretim Okulu müdürü aynı zamanda Piraziz Eren Ömer Hekim İlkokulu Müdürü DURSUN AKDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Piraziz Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güneyköy aile kabristanlığında defnedilecektir. Yemişli Mahallesinden Öksüzoğulları’ndan Merhum Ahmet Bayram’ın kızı, Merhum Faik Öksüz’ün eşi, Durmuş, İsmail Şaban Öksüz’ün anneleri EMİNE ÖKSÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yemişli Mahalle camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

31.01.2017

31.01.2017

Yeni Mahalle Esnaflarından SAMSUN Çarşamba Muscalı Köyünden Merhum Rahmi Keskin’in oğlu, Necla Keskin’in eşi, Mert Keskin’in babası Ordu Belediyesi Emekli Personellerinden CEMAL KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Samsun Çarşamba Muscalı Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.01.2017

30.01.2017

Taşbaşı Mahallesinden Merhum Eyüp Törnük’ün eşi, Kaya, Gülnur ve Oya’nın anneleri ŞAZİYE TÖRNÜK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Alibey Mahallesinden İspiroğulları’ndan Hüsyin Günday’ın oğlu, Merhum Şaduman Günday’ın eşi, Merhum Bilal, Mehmet, Bülbül, Harun ve Fatma İşgüzar’ın kardeşleri Nuray, Günay, Yıldız ve Erdi’nin babaları ALİ RIZA GÜNDAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Alambey Mahallesinden İsmail Öztürk’ün eşi, Ali ve Selami Öztürk’ün anneleri NEZAKET ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alembey Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.01.2017

29.01.2017

Kayabaşı Mahallesi Dayısulu mevkiinden, merhum Durmuş oğlu, İsmail ve Hamza Kaya’nın babaları ALİ KAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11.00’ de Kayabaşı Mahallesi Dayısulu mevkinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Doğanköy Mahallesinden Hacımustafa Oğullarından, Naim Akçay, Naika Demir, Nermin Altınışık ve Nevin Şensoy’un kardeşleri, Cafer Akçay’ın oğlu NAİL AKÇAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Doğanköy Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Durak Mahallesinden, Şıhlar Mevkiinden Hıdıroğullarından,Merhum Dursun Şahin’in oğlu, Merhum Hüseyin ve Ali Şahin’in kardeşleri, Üstün Şahin’in babası, Ordu Belediyesi eski personellerinden ŞAKİR ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Durak Mahallesi Şıhlar Mevkiindeki aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe Soğukpınar Mahallesinden Telcioğullarından Merhum Nihat kızı, Yüksel Kılıç’ın eşi MENDUHA KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11.00’ de Soğukpınar Deveiçi camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Osmaniye Mahallesinden merhum Süleyman Ayar’ ın eşi, eski muhtar Zeki Mesut Ayar ve Osman Ayar’ ın anneleri, Güler ve Meryem Ayar’ın kayınvalideleri NAZMİYE AYAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Osmaniye Mahallesinde defnedilecektir. Günören mahallesinden Allooğlarından Hami Akarsu ‘ nun oğlu Göksun, Köksal, Aysel Akarsu ‘ nun babaları Muzaffer, Yakup, Yusuf ve İdris Akarsu ‘ nun kardeşleri arıcı esnaflarından İSA AKARSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören mahallesinde saat 11:00 ‘ de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.01.2017

28.01.2017

Yağızlı Mahallesinden Hacıefendioğullarından, Hakkı Osman, Yılmaz ve Hacı Mehmet Özkan’ın Babaları, Acıktım Cafe Sahibi Ayla Kuvancı’nın Dedesi ASIM ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yağızlı Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Burhanettin mahallesinden merhum İskender ve Münire Kırdar ‘ ın oğlu Lütfiye Kırdar ‘ ın eşi Sinem,Melek ve Celil ‘ in babaları Refika Atabeyoğlu, Saadet Alkan, Türkan Altay, Şükran Kayserilioğlu ve Hasa Kırdar ‘ ın kardeşleri İBRAHİM KIRDAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Giresun ,Bulancak İlçesi eski esnaflarından Hacı Ramiz Yılmaz ‘ ın eşi, Hayri,Alaaddin,Adalet,Esamet,Cezmunur Yılmaz ‘ ın anneleri, Öztürk Yılmaz ‘ ın kayınvalidesi HACI FİKRİYE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bulancak Eski Camiinde kılınacak öğle namazının ardından Piraziz Balıkçı köyünde defnedilecektir.

27.01.2017

27.01.2017

Akçatepe Mahallesinden Memişoğulları’ndan Merhum Abdullah Tercan’ın oğlu, Fitnet Tercan’ın eşi, Bahtiyar Tercan’ın babası, Süriye Vayni, Turan ve Aydın Tercan’ın, kardeşleri AHMET TERCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Subaşı Mahallesi Fatih Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akçatepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun Piraziz İlçesi Güneyköy Köyünden Ordu Akyazı Sakinlerinden, Ahmet Karakış’ın oğlu, Ömer, Enver ve Sait Karakış’ın kardeşleri HALİL KARAKIŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akyazı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Mübarek Mahallesinden Hacısalihoğulları’ndan Merhum Hacı Cafer Uğur’un oğlu, Fatih, Atanur, Atakan, Cafer Uğur’un babaları, Salih Uğur’un ağabeyi YAŞAR UĞUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karapınar Mahallesinden Hamzaoğulları’ndan Ali Dündar’ın eşi, Ayşe Türkmen, Arife Altuntaş, Safura Akbulut, Şengül Topal, Ömer Dündar’ın anneleri GÜLHANIM DÜNDAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesindeki evinden alınarak Karapınar Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gülyalı Gülistan Mahallesinden Merhum Süleyman Hüsem’in kızı, Merhum ismet Yılmaz’ın eşi, Gönül ve İsmet Yılmaz’ın anneleri, Adil Hüsem’in kardeşi FATMA YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ulu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Albey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kirazlimanı Mahallesinden Merhum Ahmet ve Merhume Fatma Çalışkan’ın oğulları, Güler Çalışkan’ın eşi, Levent, Bülent, Nurgül’ün babaları, Müsebbiye ve Saliha’nın ağabeyleri CEVAT ÇALIŞKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kirazlimanı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.01.2017

26.01.2017

Boztepe Orhaniye Mahallesinden Hacı Hamzaoğulları’ndan Özcan ve Nurettin Boztepe’nin oğulları, Elif Boztepe, Angın ve Hilal Koç’un kardeşleri MEHMET BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden Dönfelek Mevkiinden Merhum Cafer Yeşilyurt’un oğlu MEHMET YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Terzili Mahallesinden Eski Belediye Personeli Hasan fazla’nın eşi AYŞE FAZLA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Terzili Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.01.2017

25.01.2017

Ulubey İlçesi Elmaçukur Mahallesinden Köllüoğulları’ndan Hacı Eyüp Şenel’in eşi, Tuncay, Şükrü, Mustafa Şenel, Adil Bayram ve Sunay Turan’ın anneleri, Aydın Bayram, Mehmet Turan’ın kayınvalidesi HALİSE ŞENEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Elmaçukur Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesinden Hacılar mevkiinden Aziz Çelik’in oğlu, Recep, Şaziye, Hasibe, Mehdi ve Mehmet Çelik’in babaları MUHİTTİN ÇELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gökömer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Delikkkaya Mahallesinden Manavoğulları’ndan Merhum Ali Topkaya’nın oğlu, Merhum Durmuş, Cemal Topkaya’nın kardeşleri, Selami, Sezai Topkaya’nın babaları HABİL TOPKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Delikkaya Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Eymür Mahallesinden, Yetimsalihoğulları’ndan Rafet Selahattin Alkan’ın eşi, Özcan ve Özkan Alkan’ın anneleri, Lütfü, Hikmet, Nizamettin ve merhum Şerafettin Alkan’ın yengeleri HASRET ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eymür Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.01.2017

24.01.2017

Yaraşlı Mahallesinden Merhum Emekli Başçavuş Şükrü Karaman’ın eşi, Tülay, Ergin, Ulvi Merhum Şenol Karaman’ın annesi BAKİYE KARAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Akgüney Mahallesinden Evlioğulları’ndan Mustafa Evli’nin eşi, İlyas, Hicabi ve Merhum Cafer Usta’nın anneleri ESMA EVLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akgüney Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Gündüzlü Mahallesinden Süleymanoğulları’ndan Merhum Rıza Öztürk’ün oğlu, Bekir, Şükrü, Hüseyin Öztürk’ün kardeşleri, Hürrem, Erol, Nuray Öztürk’ün babaları İlköğretim Müdürü HİLMİ ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey Belediye Meydanında öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gündüzlü Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Mübarek Mahallesi Ağca Mevkiinden İmdat Demir’in eşi HAMİDE DEMİR vefat etmiştir.   Cenazesi bugün Ağca Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Piraziz Güney Köyünden Merhum Arslan Altun’un eşi, Ömer, Öner, Adem, Nermin, Hacer Altun’un anneleri PAKİZE ALTUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güney Köy Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gürgentepe İlçesi Döşek Mahallesinden Abdullah Kerim Kuş’un oğlu, Faik ve Mehmet Kuş’un ağabeyleri HACI SALİM KUŞ vefat etmiştir.  Cenazesi bugün Gürgentepe Merkez Camiinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra Döşek Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Doğlu Mahallesinden Duranoğulları’ndan Abdullah Duran’ın eşi, Özcan, Murat, Mahir, Pembe, Emine ve Aysel Duran’ın anneleri SENİYE DURAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Doğlu Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Selimiye Mahallesi Esnaflarından MerhumHacı İhsan Ekici ve Saime Ekici’nin oğlu, Emekli Öğretmen Kemel Ekici ve Selma Kurul’un kardeşleri HALİS EKİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selimiye Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bucak Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Altınordu İlçesi Yaraşlı Mahallesinden Merhum Eşref Nambaş’ın kızı Merhum Ahmet Sabri Özcanlı’nın eşi, Leyla, Yılmaz, Yusuf Özcanlı’nın anneleri EMİNE ÖZCANLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Saraycık Mahallesi Dereli Mevkiinden Turaloğulları’ndan Osman, Beşir, Ve Merhum Kadir Tural’ın ağabeyleri Özgür, Özcan Tural’ın babaları, Sevgican Tural’ın eşi HÜSEYİN TURAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Saraycık Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Dereli Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.01.2017

23.01.2017

Gölköy İlçesi Damarlı Mahallesi Konakyanı Mevkiinden Çelenkoğulları’ndan Tahsin Çelenk’in oğlu, Prof. Dr. Çetin Çelenk ve Tekin Çelenk’in babası HACI ŞEVKET ÇELENK vefat etmiştir.   Cenazesi bugün Damarlı camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Çerli Mahallesinden Dereiçi Mevkiinden Okrabiloğulları’ndan Merhum Mehmet Güney’in oğlu, Mehmet ve Can Güney’in babası Ordu Eşraflarından Hayri Altunyurt’un kayınpederi HACI HASAN GÜNEY vefat etmiştir.   Cenazesi bugün Saat 11.00 de Çerli Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.01.2017

22.01.2017

Perşembe İlçesi Bekirli Mahallesinden, merhum Hidayet ALTUNORDU’nun eşi, Durdu, Nezaket,  Dursun ALTUNORDU’nun anneleri, Nedim KOVAN’ın babaannesi,Emine ALTUNORDU vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de Perşembe İlçesi Bekirli Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi  Gündoğdu Mahallesinden, Merhum Burhan Canik’in eşi, Nurşen, Lütfiye, Bahtışen, Mübeccel ve Zafer Canik’in anneleri, Nahit Ediz, Şeref Tanrıverdi ve Mehmet Mustafaoğlunun Kayınvalideleri  Süriye CANİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Perşembe Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe Gündoğdu Mahallesindeki  aile kabristanlığında defnedilecektir.

Düzköy Mahallesi Dumanoğlu Mevkiinden merhum Hacı Sadık DUMAN’ın oğlu, Necmettin, Gülsen, İbrahim ve Mustafa DUMAN’ın kardeşleri, Ayhan DUMAN’ın eşi, Elvan, Burçak ve Murat DUMAN’ın babaları Ordu Fiskobirlik eski Müdürü SEYFETTİN DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Kabalı Mevkiinden Kabaloğullarından merhum Ahmet KABAL’ın oğlu Dursun ve Sema’nın babaları, Muhittin KABAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesi Kabalı Mevkiinde öğle  namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

21.01.2017

21.01.2017

Alucra Armutlu Köyünden Merhum Salim İntaş’ın eşi, Hüseyin, Murat, Sultan, Şükran, Türkan, melek, Gülser’in anneleri NERİMAN İNTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alucra Armutlu Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Akoluk Mahallesinden Azizoğulları’ndan Ziya Aksu’nun eşi, Aziz, Azmi, Melahat, Sebahat, Nebahat’in anneleri FİKRİYE AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Şahinkaya Mahallesi Gölarası Sokaktan Cebetoğullarından merhum Ahmet GÜLER’in oğlu, Zihni, Nevzat, Bilal GÜLER’in kardeşleri, Ahmet, Turgay GÜLER’in babaları SALİM GÜLER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey İlçesi Şahinkaya Mahallesi Orta Camiinde öğle namazının ardından  kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Ordu esnaflarından Hüsemoğullarından Emine Hüsem’in eşi, Yağmur Hüsemin babası, Tayfun HÜSEM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı ilçesindeki evinden alınarak Turnasuyu merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Yıldızlı Mahallesi Kıran Mevkiinden Abdolarından Hasan ve Güner ÖZDEMİR’in kızı, Sinan ve Kadriye’nin kardeşleri, merhum Ahmet ve Taliye CİHAN’ın gelinleri, Yalçın CİHAN’ın eşi, Koray CİHAN’ın annesi Serpil CİHAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yıldızlı Mahallesi Kıran Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alembey kabristanlığında defnedilecektir. Akyazı Mahallesinden Kadir TAÇALAN’ın eşi, Saime,Tekin,ve Okanın anneleri,Olgun Tanrıverdi’nin kayınvalidesi  Naime TAÇALAN  vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ahmet Cemal Mağden Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar Kabristanlığına defnedilecektir. Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Hatipli Mevkiinden Merhum Hasan KAHRAMAN’ın oğlu Salih KAHRAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 09:30 da İmam Hatip Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Başköy Mahallesi Meğri Mevkiinde defnedilecektir.

20.01.2017

20.01.2017

Örencik mahallesi Tataroğulları’ndan Merhum Hacı Hamdi Gürel’in oğlu, Merhum Necmettin, Niyazi, Ferhat ve Mustafa Gürel’in kardeşleri İSMET GÜREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Örencik Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesinden Koloğulları’ndan Merhum İbrahim Yurttadur’un oğlu, İbrahim Yurttadur’un babası OSMAN YURTTADUR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmahmut Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Cevat Aşkan’ın kızı, Merhum Şükrü Ulutaş’ın eşi, Cafer, Zafer, Ayten, Mustafa ve Aysun’un anneleri AYSEL ULUTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Taşbaşı Mahallesi Martı Apartmanındaki evinden alınarak Güzelyalı Mahallesi Kirazlimanı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Günören Mahallesinden Çatalağzı Mevkiinden Merhum Celal Ergül’ün oğlu, Süleyman ve Cemil Ergül’ün kardeşleri HASAN ERGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günören Mahallesi Çatalağzı Mevkiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi Çongara Mahallesinden Veliefendioğulları’ndan Merhum Faik, Bilal Salim, İbrahim Yüksel’in ağabeyleri, Motorcu Ferhat Usta ve Mustafa Yüksel’in babaları HÜSEYİN YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinden alınarak Ulubey Belediye Meydanında Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyurt Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Kayabaşı Mahallesi Yazıköy Mevkiinden Merhum Mustafa Karagöl’ün oğlu KEMAL KARAGÖL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yazıköy Mevkiinde saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sora Yukarıtepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.01.2017

19.01.2017

Piraziz İlçesi Esentepe Mahallesinden Gavrazoğulları’ndan Merhum İbrahim Şahin’in oğlu, Mehmet, İbrahim, Ferayi Şahin’in babaları, Bahri Şahin’in kayınpederi AHMET ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bulancak Sarayburnu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Esentepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Gülistan Mahallesinden Kubaloğulları’ndan Merhum Mehmet Kubal’ın eşi, Şükriye Baş, Ayten Güngör, Hülya Tuna, Ülkü ve Güllü Türkmen Selahattin ve Aleattin Kubal’ın anneleri REFİYE KUBAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Gülistan Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Hüsnü ve Süriye Çakmak’ın oğulları, Meltem, Hazal ve Tayfun Çakmak’ın babaları, Fatma, Ahmet, Osman Çakmak ve Meliha Güvenkaya’nın kardeşleri MEHMET ALİ ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ankara’da öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. T. Vakıflar Bankası Genel Müdürlük Kredi Kartları Müdürü Kadir Atasever’in babası, Ummuhan Atasever’in eşi, Emine ve Şule’nin babaları HÜSEYİN ATASEVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turnasuyu aile kabristanlığında defnedilecektir. Yeni mahalle Pazar Esnaflarından Erol Öztürk’ün oğlu, Gökhan Ertuğrul Öztürk’ün kardeşi, ERHAN ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.01.2017

18.01.2017

Bayadı mahallesinden Eyüpoğulları’ndan Merhum Ahmet Eyüpoğlu’nun oğlu, Ali Rıza, Mehmet Zeki, Hüsamettin ve Sebahattin Eyüpoğlu’nun ağabeyleri, Emine, Gülperi, Vesile, Mesut, Aydın Eyüpoğlu’nun babaları HALİL İBRAHİM EYÜPOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Kuş Geçidi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Oyumgürgen Mahallesinden Gotanoğulları’ndan, Halil çetin’in oğlu, Hakan, Rabia, Dilek Çetin’in babaları, Fatma Çetin’in eşi AHMET ÇETİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şirinevler Mahallesindeki evinden Saat 09.00 da alınarak OyumGürgen Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yemişli Mahallesinden Gazvelioğulları’ndan Merhum Rıfat Kartal’ın oğlu, Murat, Sedat, Onur, Barış Kartal’ın babaları, Kadir ve Olgun Kartal’ın ağabeyleri HÜSEYİN KARTAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yemişli Mahallesi Hasanbey Camiinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Saraycık Mahallesi Akdam Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Akkese Mahallesinden Bektaşoğulları’ndan Merhum Salim Aktaş’ın eşi, Hayati, Erdoğan, Bülent, Levent Aktaş’ın anneleri NEBİHA AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 11.00 de Akkese Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Eskipazar Mahallesinden Hatipli Mevkiinden Abdoğoğulları’ndan Ali Eriş’in oğlu, Hamide Eriş’in eşi, Hülya, Sevda, Ferda, Selda ve Murat’ın babaları, Talat, Neşe, Kadir, Loman’ın kardeşleri ABDULLAH ERİŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hatipli Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.01.2017

17.01.2017

Örencik Mahallesinden Dumanoğulları’ndan Merhum Yakup Duman’ın oğlu, Yaşar, Cihan, Cavit, Eşref Duman’ın babaları, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın eniştesi HACI MUSTAFA DUMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Örencik Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öğretmenler Sitesi Sakinlerinden Eski Sanat Okulu Öğretmeni Merhum İsmail Mağden’in eşi, Sahire, Sakir, Seval Mağden’in anneleri FADİSE MADEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir Kabristanlığında defnedilecektir. Karaağaç Mahallesinden ÇakırAli’lerden Cemal Yılmaz’ın oğlu, MUZAFFER YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaağaç mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Halit ve Fatma Polat’ın oğlu, Gamze ve Fatoş’un babaları Sezgin, Zehra Polat’ın kardeşleri, Necla Polat’ın eşi SEZER POLAT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

16.01.2017

16.01.2017

Hacılar Mahallesinden Kalyoncu oğullarından Merhum Asım oğlu, Emine Kalyoncuoğlu’ nun  eşi, Oktay, Asım ve Ahmet Kalyoncu’ nun babaları HAMDULLAH SUPHİ KALYONCUOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 10:00’da İmam Hatip Caminde kılınacak cenaze namazından sonra saat 12:00’ da Karaağaç Mahallesinde aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Musa oğullarından Merhum Nuri Kılıç’ın oğlu, Bilal, Olgun, Tekin ve Tahsinin kardeşi, Hamdiye Kılıç’ın eşi, Vedat, Metin, Nuri, Sunay, Kadriye ve Güllünün babaları, Belediye emeklisi AYDIN KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi evinden alınarak Mevlana camiinde saat 09.30’da kılınacak cenaze namazından sonra Durak Köyü Erek Mahallesinde öğle namazından önce aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ordu Doğumevi emekli hemşirelerinden Sevgi Kul, Ülkü Şimşit ve Emel Sarı’nın anneleri, Merhum Muzaffer Sarı’nın eşi; AYTEN SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 10:30’da kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar şehir mezarlığında toprağa verilecektir. Gülyalı Taşlıçay Mahallesinden Merhum İmdat Yılmaz’ın eşi, Pınar Duyar ve Ömer Yılmaz’ın anneleri, Neşide Akgül, Nesime Karaoğlan, Fatma Yıldırım, Döndü Yılmaz, Ali Çarlı’nın kardeşleri HASİBE YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Sağra Sitesindeki evinden saat 11.00 de alınarak Taşlıçay mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gerce Mahallesinden İmamoğulları’ndan Aydın, Akif, Mehmet Özbucak’ın babaları, Huriye Özbucak’ın eşi, Gerce Mahallesi Eski Muhtarı MEVLÜT ÖZBUCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 10.00 da Kayabaşı Mahallesi Belediye Şantiyesinin yanında kılınacak cenaze namazının ardından Gerce mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazında sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Alınca Mahallesinden Merhum Ali Keskin’in oğlu, Sabri, Birol, Bilal, Erol Keskin’in babaları VEYSEL KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akçatepe Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akçatepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.01.2017

15.01.2017

Yemişli Köyünden Küçük Yusuf oğullarından Merhum Yusuf İŞTAR’ın oğlu, Osman ve İbrahim İŞTAR’ın abisi, Nuri, Temel, ve Yusuf İŞTAR’ın babası; ZİYA İŞTAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yemişli Mahallesi Hasanbey camiinde kılınacak cenaze namazından sonra köy kabristanlığında toprağa verilecektir.

Saraycık Mahallesi Değirmenbaşı mevkiinden Kasapoğullarından Merhum Mehmet Kasap’ın oğlu, Hacı Dursun Kasap’ın abisi, Mehmet Kasap’ın babası; CEMAL KASAP vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Saraycık Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Kızılhisar Mahallesi Melik oğullarından Merhum Salih TÜRKYILMAZ’ın eşi, Enver, Yusuf, Hami, Faki ve Ömer TÜRKYILMAZ’ın anneleri; FERİDE TÜRKYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11.00’de kılınacak cenaze namazından sonra Kızılhisar Mahallesi Melikoğlu sokağı aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ulubey ilçesi Güzelyurt Mahallesinden Merhum Müderris Ahmet EFENDİ’nin oğlu, Necmi, Sedat, Nejat ve Mesut YEŞİLBAŞ’ların babaları, GALİP YEŞİLBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Karaoluk Mahallesinden Hüseyin KILIÇ’ın annesi, Merhum Abdullah ÇAVUŞ’un eşi, Hacı RABİA KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Karaoluk Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ulubey İlçesi Şıhlar Mahallesinden Sarpdere Mevkiinden Kalaycı oğullarından Merhum Lütfü YÜKSEL’in oğlu, Fatma ve Adem YÜKSEL’in abisi, Zekai, Recai ve Sezai ve Muhammet YÜKSEL’lerin babaları, İDRİS YÜKSEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Ordu İmam – Hatip Lisesi Emekli Öğretmenlerinden ELTUĞRUL DEMİRBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatsa İlçesi Bolaman Mahallesi Merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

14.01.2017

14.01.2017

Uzunmusa Mahallesinden Müftü Ali Gök’ün kızı, Şener, Coşkun, Merhum Rıdvan, Şafak, Savaş, Muammer Gök ve Melek Aydemir’in anneleri MEYMANET GÜREL GÖK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmusa Mahallesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Gölköy Damarlı Mahallesinden Eski Belde Başkan’ı Şükrü Çakır, Ali ve Mahmut Çakır’ın anneleri Merhum Mehmet Çakır’ın eşi ZARİFE ÇAKIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Damarlı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Saraycık Mahallesi Aktam Mevkiinden Meletlioğullarından Merhum Durmuş Erol’un eşi, Yaşar, Arslan, Cemal, Mustafa ve Hacı Ali Erolların anneleri, ASİYE EROL vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Saraycık Mahallesi Aktam Mevkii Aile kabristanlığın da toprağa verilecektir. Giresun Alucra İlçesi Elmacık Köyünden Erol, Birol, Semra, Suzan ve Sezen CAMCI’nın anneleri, Komisyoncu Ali CAMCI’nın eşi, Eyüp CAMCI’nın halası, DUDU CAMCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Selimiye Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Giresun Alucra İlçesi Elmacık Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

13.01.2017

13.01.2017

Işıklı Mahallesi Doğu Mevkiinden Cenasooğulları’ndan Salih Yaşar’ın oğlu CEMAL YAŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Işıklı Köyü aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Ziver ve Gülhanım Akın’ın kızı, Merhum İsmail Yıldırım’ın eşi, Bilge ve Akın Yıldırım’ın annesi SAİME YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyurt Mahallesinden Kuloğulları’ndan Merhum Halis Özkul’un oğlu, Nemciye ve Hüsnü Aydın’ın kardeşleri, Vedat, Murat, Tarık, Hakan Özkul’un babaları FİKRİ ÖZKUL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Subaşı Mahallesindeki evinden saat 10.00 alınarak Güzelyurt Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Yokuşdibi Musakırık Mahallesinden Eski Musakırık Muhtarı Merhum Şükrü Günaydın’ın eşi, Selahattin, Mehmet, Nezaket, Naime, Fatma ve Cemal Günaydın’ın anneleri PEMBE GÜNAYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Musakırık Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe ilçesi Neneli Mahallesinden Uzunalioğullarından Merhum İsmail Altunyurt’un oğlu, Nezir, Arif, İsmail Altunyurt ve Fatma Dündar’ın babaları HASAN ALTUNYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Efirli Çiçek Gölü Sitesinde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gülyalı Hoşköy Mahallesinden Cörütoğulları’ndan Merhum Ahmet Cörüt’ün oğlu,Zeki Cörüt’ün yeğeni, Zühre Yeşilyurt, Bahtiyar, Bahattin, Habib, Zekiye ve Merhum Fahri Cörüt’ün kardeşleri, Seren Cörüt, Sezen Gül’ün babaları Tedaş Emekli Personeli BAHRİ CÖRÜT vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hoşköy Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Bayadı Mahallesinden Ustaoğulları’ndan Merhum Emin ve Ziynet Usta’nın oğulları, Merhum Mehmet Usta Ayhan Usta’nın kardeşleri, Ziynet ve Burcu Usta’nın babaları Döndü Türkcan Usta’nı eşi REMZİ USTA vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. YSE’den emekli Hüseyin Avcı’nın eşi RAHİME AVCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Perşembe Çınar camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Cumhuriyet Mahallesi Doğan Kaya mevkiinden Emekli astsubay Turan, Abdurrahman, Kahraman ve Birgül Güzelhan’ın babaları ÖMER KARASAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Doğan Kaya Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Perşembe Tepeköy Çerkezler Mahallesinden Aslan Günbey’in oğlu, Şükriye Günbey’in eşi, Ufuk, Erkan, Nurcan, Fatoş, Tuğçe’nin babaları Eski Park Bahçe Emekli Personeli MEHMET GÜNBEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Tepeköy Çerkezli Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Sait Kefeli’nin oğlu, İbrahim, Cemil, Enver, Ayşe Cihan, Gülhan Köymen, Gülin Özyurt’un ağabeyleri, Ulaş Kefeli ve Şadan Kefeli’nin babaları, Nurten Kefeli’nin eşi SÜLEYMAN KEFELİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akpınar Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Turnasuyu Mahallesinden Çakıroğulları’ndan Ahmet ve Gülbeyaz Çakır’ın oğlu, Havva Çakır’ın eşi, Hasan, Cemil, Mustafa, İnci’nin kardeşleri, Barış ve Leyla’nın babaları HÜSEYİN ÇAKIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Turnasuyu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyalı mahallesinden Merhum kamil Arslan’nın eşi, Osman, Oktay, Yener, Sevim, Serpil, Olcay, ve Songül’ün anneleri VESİLE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazrsi bugün Kirazlimanı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.01.2017

12.01.2017

Ulubey İlçesi Güzelyurt Mahallesinden Küpüçoğulları’ndan Merhum İbrahim Gümüşkaya’nın oğlu, İhsan, Yılmaz, Ordu Belediyesi Emekli Personellerinden İsa Gümüşkaya’nı annesi SAKİNE GÜMÜŞKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Zübeyde Hanım Mahallesindeki evinden saat 10.30 da alınarak Güzelyurt mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy Çatalarmut mahallesinden Şaban Akerik’in oğlu HALİL AKERİK vefat etmişir.Cenazesi bugün Gölköy Çatalarmut Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.01.2017

11.01.2017

Ulubey Kıranyağmuru Mahallesinden Göçoğulları’ndan Merhum Ahmat Şahin’in oğlu, Güssün Şahin’in eşi, Merhum Şakir ve Arslan Şahin’in kardeşleri Ahmet, Eyüp, Erkut, Yunus, Hatice, Fatma Şahin’in babaları MESUT ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kıranyağmuru Mahallesinde saat 14.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gürgentepe Okçabel Mahallesinden Şükrü Ataş’ın oğlu, Nihat, Şenol, Şükran, Vedat Ataş’ın babaları, MUSTAFA ATAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Okçabel Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Karaağaç Mahallesinden Merhum Ahmet ve İpek Şen’in oğulları, Necati, Nihat Şen’in kardeşleri Muhammed, Ahmet, Yasin ve Mahmut Şen’in babaları NEVZAT ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karaağaç Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.01.2017

10.01.2017

Ulubey İlçesi Yeni Sayaca Mahallesinden Ordu Kız Meslek Lisesi Müd. Yar. Adil Arnak, Adem, Recep, İdris, Hüseyin Arnak’ın babaları, Süriye Arnak’ın eşi ALİ OSMAN ARNAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeni Sayaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Uzunmahmut Mahallesinden Meletoğulları’ndan Merhum Osman Coşkun’un oğlu, Ali, Ömer, Süleyman, Bilal Coşkun’un kardeşleri CELAL COŞKUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 10.00 da Subaşı Mahallesi Haki Yener Okulu yanında kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Uzunmahmut Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü Eski Müfettişlerinden MESUT AKSU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Fatsa Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.01.2017

09.01.2017

Kayabaşı Mahallesi Yazıköy Mevkiinden Merhum Kemal Çalaş’ın eşi, Telat ve Tevrat Çalaş’ın anneleri MERYEM ÇALAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ensar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kayabaşı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesinden Merhum Dursun Ali Türkan’ın oğlu, Cemal Türkan’ın ağabeyi, Hakan ve Neslihan Türkan’ın babaları KAMİL TÜRKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Günören Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhum Selim ve Saniye Yurdakul’un kızı, Merhum Ahmet Nasuhbeyoğlu’nun eşi, Aynur Boğukoğlu, Ayla Gürsoy, İlknur ve Ümit Nasuhbeyoğlu’nun anneleri FATMA NASUHBEYOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Akkese Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Zaferimilli Mahallesinden merhum Dursun Ali Taşdemir’ in eşi, Turgay, Hüseyin Taşdemir’ in anneleri, merhum Güller Taşdemir ve Selma Toprak’ ın anneleri AYŞE TAŞDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Akyazı Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mezarlığında defnedilecektir.

08.01.2017

08.01.2017

Delikkaya mahallesinden Hacı Ali TOPKAYA nın oğlu, Durmuş ve Habil TOPKAYA nın Kardeşi Cemal TOPKAYA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün ikindi namazına mutakiben Delikkaya mahalle camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy Damarlı Mahallesinden Ali ERBAŞ’ ın torunu, Kadir ERBAŞ’ ın kızı, Can ERBAŞ’ ın kız kardeşi Buket ERBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy Damarlı Mahallesi merkez camiinde kılınacak öğle namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir. Öceli Mahallesinden merhum Mustafa KIR’ ın oğlu, merhum Mehmet KIR’ ın kardeşi, Menderes – Hüseyin ve Mustafa KIR’ ların Babaları, Aydoğan CABBAR ve Çakmak ODABAŞI’ n kayınpederi Erol KIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından önce Öceli Mahallesindeki Çakırlı Sokakta bulunan aile kabristanlığına defnedilecektir. Taşbaşı Mahallesinden merhum Melahat ÖZKAN’ ın eşi, Nuray,Cemil,Sezer,Suna,Ahmet ERKILIÇ ve Zerrin Özkan’ ın babaları, İsmet ve Fikret ÖZKAN’ ın ağabeyi Ordu eşraflarından tüccar ENVER ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına mütakiben orta camiinde kılınacak olan cenaze namazından sonra Güzelyalı Asri mezarlığında defnedilecektir.

07.01.2017

07.01.2017

Kabadüz İlçesi Yukarı Kiraz Dere mahallesinden Dursun Ali Akçay ve Esma Akçay’ın oğlu, Özlem,Akçay ve Özge Demireğen’in abisi ÖZKAN AKÇAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarı Kiraz Dere mahallesinde defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Kardeşler mahallesinden Boduroğullarından Merhum Mustafa günay ‘ın eşi Naim, Nail, Elvide ve Hamide’nin anneleri NESİME GÜNAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından önce Ulubey Kardeşler köyü camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Düz Mahalleden Merhum Ferhat Gökalp’in eşi, Ayşe Karaman, Neşe Emeksiz, Nazan Kısa, Atilla ve Adnan Gökalp’in anneleri TÜRKAN GÖKALP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey İlçesi KıranYağmuru Mahallesi Kellemcioğulları’ndan Merhum Rasim Kelem’in kızı, Muhittin Kelem’in kızkardeşi, Mehmet Bilgin’in eşi, Dursun, Salim, Salih, Mustafa Bilgin’in anneleri NADİYE BİLGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 09.30 da Orsan Mevkiinde ki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Kıran Yağmuru aile kabristanlığında defnedilecektir. Ulubey Eymür Mahallesinde Kalyoncuoğullarından merhum Ahmet Kalyoncunun kızı, Kamuran Kalyoncunun babası Mezarlıklar Müdürü Hamza Özdemirin kayınpederi KANİ KALYONCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:30 da kılınacak cenaze namazının ardından Eymür Mahallesinde defnedilecektir. Giresun Alucra ilçesi Armutlu köyünden merhum Galip Tekneci ve Nezaket Tekneci nin oğlu, İlyas,Güllü,Fatma,Hasan,Hüseyin,Ali,Seher ve Hatice Tekneci nin kardeşleri, Aysel Tekneci nin eşi Ömer TEKNECİ vefat etmiştir.Cenazesi yarın öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından Armutlu köyünde defnedilecektir.

06.01.2017

06.01.2017

Gülyalı İlçesi Kestane Mahallesinden Danabaşoğulları’ndan Eski Sanayi Esnaflarından Merhum Şuayip Özdemir’in eşi, Orhan, Murat, Sabiha, Sevgi ve Birsen’in anneleri GÜLZADE ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Kestane aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesi Kapıcılı Mevkiinden Merhum Ali Köksal’ın oğlu, Fatma Köksal’ın eşi, Serap Doğan ve Serdar Köksal’ın babaları, Şükrü İlgin Köksal, Fatma Şen’in ağabeyleri Eski Pazarcı Esnaflarından REŞAT KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kapıcılı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.01.2017

05.01.2017

Saraycık Mahallesi Aktan Mevkiinden Merhum Ömer Kartal’ın oğlu, Erol, Erdal, Ömer, Kartal’ın babaları BEŞİR KARTAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saraycık Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.01.2017

04.01.2017

Uzunmusa Mahallesinden Ali ve Emine Tanrıver’in kızı Emekli Sağlık Memuru AYŞE TANRIVER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzunmusa Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Belenyurt Mahallesinden Dargıca Mevkiinden Sarıoğulları’ndan Merhum İsmet , Cemal, Neşet Sarı’nın babaları, HÜSEYİN SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Belenyurt Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesinden Kuşluva Mevkiinden Uğurluoğulları’ndan Merhum Aziz Ur’un oğlu, Merhum Ahmet, Osman, Ali Rıza, İbrahim Ur’un kardeşleri, Bilal, Kazım ve Erdoğan Ur’un babaları NECAT UR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Günöeren Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.01.2017

03.01.2017

Ulubey Şahinkaya Mahallesinden Lafçıoğulları’ndan, Merhum Mehmet Akyürek’in oğlu, Nazmiye Akyürek’in eşi, İmdat, Uğur Akyürek, Günay Öztürk, Semra Kul, Selma Köymen’in babaları, Olgun Öztürk, Erdinç Kul, Fırat Köymen’in kayınpederleri MAHMUT AKYÜREK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şahincili Mahallesindeki evinde saat 09.30 da kılınacak cenaze namazından sonra Şahinkaya aile kabristanlığında defnedilecektir.

Nizamettin Mahallesinden İbasoğulları’ndan Dursun Gülbaş’ın eşi, Ali Gülbaş’ın annesi HURİYE GÜLBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Gümüşhane ilinden Merhume Nuriye Demirel’in eşi, Hakkı, Hasan, Hüseyin ve Muhsin’in babaları AHMET DEMİREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gümüşhane aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.01.2017

02.01.2017

Selimiye Mahallesinden Yılmaz Altuntaş’ın eşi, Salih, Olgun, Merhum Gül, Birdal Can’ın anneleri EMİNE ALTUNTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 10:30 da evinin önünde helallik alındıktan sonra Kurtulmuş Mahallesinde saat 14.00 de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden Sıldıroğulları’ndan Merhum Faik Kılıçkaya’nın eşi, Merhum Dursun Ali ve Durmuş Kılıçkaya’nın anneleri KADİFE KILIÇKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir. Güzelyalı Mahallesinden İbiloğulları’ndan Ordu Belediyesi Emeklisi Akif, Ender, Engin, Gazi, Birgül, Nurgül Türkmen’in babaları Hayriye Türkmen’in eşi ADİL TÜRKMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.01.2017

01.01.2017

Cumhuriyet Mahallesinden Mahmut Cemal Karataş’ın torunu Engin Karataş’ın oğlu OĞULCAN KARATAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat Dörtyol Camiinde ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir mezarlığında defnedilecektir.

Tepecik Mahallesi Köseçiti Mevkiinden Tiryakioğullarından Cemal TİRYAKİNİN Eşi, Cevat, Yusuf TİRYAKİ ve Faik ERDOĞAN’ın anneleri, Aydın CAYLAK’ın kayınvalidesi Hacer TİRYAKİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’de Tepecik Mahallesi Köseçiti Mevkiinden kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

ARŞİV