Altınordu’da 152 Km’lik Beton Yol Çalışmasında İşler Yolunda

Başkan Tekintaş: “Altınordu’da Tüm Mahallelerimizde Kaliteyi Yükseltip Ulaşımı Kolaylaştırarak Konforu Arttırıyoruz”

Altınordu Belediyesi tarafından vatandaşların konforlu ulaşıma kavuşması için 2017-2018 yıllarında hedeflenen 152 km’lik beton yol çalışmaları aralıksız devam ediyor.

HABER (3)

Altınordu Belediyesi tarafından ilçe genelinde ulaşımı kolaylaştırmak ve vatandaşların daha konforlu yollara kavuşmasını sağlamak amacıyla sıcak asfalt ve beton yol çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 30 Mart Yerel seçimlerinden bu yana 110 km beton yolun ve 53 km sıcak asfaltın vatandaşın hizmetine sunulduğu Altınordu’da 2017-2018 yıllarında hedeflenen 152 km beton yol ve 82 km’lik sıcak asfalt çalışmalarında ise ekipler hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor.

Mahalleler Konforlu Ulaşıma Kavuşuyor  

2017-2018 yıllarında hedeflenen 152 km’lik beton yol yapımında çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi ekipleri, Alınca, Yukarıtepe, Boztepe, Günören, Kısacık, Orhaniye, Yeşilköy, Teyneli ve Bayadı Mahallerinde 12 bin 500 metre beton yolu milletin hizmetine sundu. 152 km’lik beton yol çalışmasında ayrıca belediye-millet işbirliği ile beton yol dökümü de gerçekleştiren Altınordu Belediyesi bu kapsamda ilçe genelinde 16 bin 500 metre beton yol çalışması gerçekleştirerek mahalleleri toplamda 29 bin metre beton yola kavuşturmuş oldu.

Başkan Tekintaş: “Altınordu’da Tüm Mahallelerimizde Konforu Arttırarak Ulaşımı Kolay Hale Getiriyoruz”

Konuya ilişkin açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yapılan beton yol çalışmaları ile Altınordu’nun ulaşımda konfora kavuşacağını söyledi. Altınordu’nun tüm mahallelerinde hummalı bir çalışma gerçekleştirdiklerini aktaran Başkan Tekintaş, “Mahallelerdeki ara sokaklarımızı bir bir ana güzergahlara bağlıyoruz. Altınordu’da tüm mahallelerimizde kaliteyi yükseltip ulaşımı kolaylaştırarak konforu arttırıyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar, milletimiz ve yollardan istifade eden kamu tarafından takdir ediliyor. 2017-2018 yıllarında hedeflediğimiz 152 km’lik beton çalışmasına bu günlerde Alınca, Yukarıtepe, Boztepe, Günören, Kısacık, Orhaniye, Yeşilköy, Teyneli ve Bayadı Mahallelerinde devam ediyoruz. Bu kapsamda ekiplerimize ve müteahhit firmaya bu çalışmalar için teşekkür ediyorum” dedi.

Beton Yol Çalışmaları Vatandaşı Mutlu Ediyor

Mahallelerde devam eden beton yol çalışmaları mahalle sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Birçok vatandaşın çalışmalar esnasında ekiplere yardımcı olması ise ekiplerin çalışmalarına kolaylık sağlıyor. Mahallelerine beton yol yapılan vatandaşlar da çamura basmadan konforlu ulaşıma kavuşmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ekibine teşekkürlerini iletiyor.

HABER (1) HABER (2) HABER (4) HABER (5) HABER (6) HABER (7) HABER (8) HABER (9) HABERR