Başkan Tekintaş: “Eğitime Olan Desteğimiz Sürüyor”

16.03.2018

Altınordu Belediyesi’nden Okul Kütüphanesine Kitap Desteği

Başkan Tekintaş, Minik Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Altınordu Belediyesi tarafından Altınordu İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin oluşturduğu okul kütüphanesine kitap bağışında bulunuldu.

haber (2)

Altınordu İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri yaptıkları çalışma ile okul içerisinde bir kütüphane oluşturdu. Altınordu Belediyesi’de eğitim ve öğretime verdiği destekler doğrultusunda oluşturulan bu kütüphaneye ortaokul seviyesinde roman, hikaye ve çeşitli alanlardan oluşan kitaplar bağışladı. Altınordu Belediyesi tarafından bağışlanan kitapların teslimini ise Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş gerçekleştirdi.

Başkan Tekintaş: “Eğitimin Beyni Olan Kütüphanelerimizin Hareketli Olmasını İstiyoruz”

Kitapların kütüphaneye teslim edilmesi için Altınordu İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, burada öğrencilerle bir araya geldi. Eğitime her alanda destek verdiklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Geleceğimiz olan çocuklarımız için var gücümüzle çalışmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda eğitim ve öğretime büyük önem verirken her alanda da destek sunmaya devam ediyoruz. Altınordu İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından oluşturulan kütüphaneye eğitici ve öğretici kitapları hediye ediyoruz. Amacımız eğitimin beyni olan kütüphanelerin hareketli alanlar haline gelmesini sağlamak. Eğitim ve öğretime olan her türlü desteğimiz durmaksızın devam edecek” dedi.

Okul Müdürü Bilgin: “Başkan Tekintaş’a Katkılarından Dolayı Teşekkür Ediyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından yapılan kitap takdiminin ardından konuşan Altınordu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Burhan Bilgin, katkılarından dolayı Başkan Tekintaş’a teşekkür etti. Eğitim ve öğretim alanında talep ettikleri heran Başkan Tekintaş’tan destek gördüklerini aktaran Bilgin, oluşturulan kütüphanenin ise bilgi yuvası olmasını istediklerini belirtti.

Başkan Tekintaş, Minik Öğrencilerle Buluştu

Mesaisinden fırsat bulduğu zamanlarda okul ziyaretlerine de devam eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş bu kapsamda Yalçın Çelebi Anaokulunu ziyaret ederek minik öğrencilerle buluştu. Burada sınıfları tek tek dolaşan Başkan Tekintaş, çocuklarla sohbet ederek keyifli bir zaman geçirdi.

haber (2) haber (3) haber (4) haber (5) haber (6) haber (7)