19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’nden, Başkan Tezcan’a Ziyaret

17.10.2018

19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Erdoğan Erişen ve yönetim kurulu üyeleri Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a ziyaret gerçekleştirdi.

haber (1)

Atınordu Belediye Meclisi tarafından Altınordu Belediye Başkanlığına seçilen Celal Tezcan’a ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen ve yönetim kurulu üyeleri Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Tezcan: “Basin Toplumun Gözü, Kulaği, Dilidir”

19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’nin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, basının önemine dikkat çekti. Basının en önemli iletişim aracı olduğunu ifade eden Başkan Tezcan, “Basın bizim için önemli bir iletişim aracıdır. Çünkü, toplum ile en güzel iletişimi sağlayacağımız araç basındır. Basın toplumun gözü, kulağı, dilidir. Dolayısıyla almış olduğum bu kutsal görevde yapacağımız hizmetleri de basın yolu ile halkımıza aktaracağız. Bizler bu göreve hizmet etmek için geldik. Bu süreçte Ordu basını ile istişare içerisinde çalışacağız. Ordu basını fevkalade güzide bir basın. Gerçekleşen ziyaret bana güç verirken daha güvenli olmamı hissettirdi” dedi.

Cemiyet Başkani Erişen, “Üzerimize Düşen Görevleri Yerine Getireceğiz”

Ziyarette konuşan 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen ise Altınordu Belediyesi’nin şehrin merkezinde önemli bir belediye olduğunu belirtti. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapılacak her hizmette ellerinden geleni yapacaklarını aktaran Erişen, “19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti ve Karadeniz Gazeteciler Federasyonu’nu temsilen Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Altınordu Belediyesi şehrin merkezinde önemli bir belediye. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Ordu’ya yapılacak her hizmette elimizden geldiği kadar üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a bu süreçte kolaylıklar diliyoruz” diye konuştu.

haber (1) haber (2) haber (3)