2016 YILININ SON MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 92 mahalle muhtarları ile bölge bölge yaptığı istişare ve değerlendirme toplantısının 4’üncüsü ve sonuncusunu ilçe merkezinde bulunan mahalle muhtarları ile yaptı.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya toplantı ’ya Başkan Yardımcıları, Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk, Birim Müdürleri ve ilçe merkezinde bulunan 22 mahalle muhtarı katıldı.
“Sizler bizim mesai arkadaşımız, mahallelerimizdeki temsilcilerimizsiniz ” ifadelerini kullanan Başkan Engin Tekintaş, muhtarlarla uyum içerisinde, Elele çalışılmasının gerektiğini ve tek amaçlarının hep birlikte güzel ve yaşanabilir bir Altınordu inşa etmek olduğunu söyledi.
“GELECEĞİ BİRLİKTE İNŞA EDİYORUZ”
Gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan Başkan Engin Tekintaş “ Altınordu Belediyesi olarak muhtarlarımız ile istişarelerimize devam ediyoruz. Belediye olarak bölge bölge gerçekleştirdiğimiz muhtarlar toplantımızın 4’üncüsünü ve 2016 yılı için sonuncusunu bugün merkez ilçemizde bulunan 22 mahalle muhtarımız ile gerçekleştiriyoruz. Toplantı daki amacımız 2016 yılında 22 mahallemizde neler yaptık, 2017 yılında 22 mahallemizde neler yapacağız. Bunların istişaresi için bir araya geldik.
2016 yılında şehir merkezinde yoğun bir şekilde alt yapı çalışması ve bunun akabinde yıllardır el sürülmemiş ve şehrin adeta kangreni olmuş olan çalışmaları Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. 2016 yılında yaptığımız çalışmalar, 2017 yılında devam edecek ama 2017 yılında yapacağımız çalışmaların büyük bir bölümü şehrin üst yapısı ile ilgili çalışmalardan oluşacak. Şehir merkezinde bulunan 22 mahallemizde bu çalışmalardan yararlanacak. Sizlerin de istekleri doğrultusunda girilmedik mahalle ve sokak bırakmayacağız” şeklinde konuştu.

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk “ Azimli çalışmasından dolayı başta Altınordu Belediye başkanı Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcılarına teşekkür ederken, yapılan çalışmaların Ordu’nun kaderine değiştiren çalışmalar olduğunu” ifade etti.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>