2017 YILINDA 90 KM BETON YOL YAPACAĞIZ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş; “2017 yılı içerisinde 90 Km’lik beton yolu 72 mahallemizde uygulamaya devam edeceğiz” dedi.
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Öceli Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında Öceli, Burhanettin ve Çavuşlar mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Düzenlenen iftar programına başta Başkan Engin Tekintaş olmak üzere Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmada, Altınorduluların hak ettiği bir gelecek inşa etmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.

Başkan Engin Tekintaş, 2015 ve 2016 yılı içerisinde 72 mahallede 85 Km’lik beton yol hayata geçirdiklerinin altını çizerken, “Bu iftar programlarımızda ki amacımız; zengini fakiri aynı masada buluşturabilmek, bu güzel ramazan bereketiyle kardeşliği, sevgi, hoşgörünün yardımlaşmanın en yüksek olduğu bir ayda tüm kardeşlerimizi komşularımızı bir araya getirebilmektir.
Öceli, Burhanettin ve Çavuşlar mahallemiz bizim Altınordu İlçe merkezine en yakın mahallerimizdir. Bu mahallelerimize hizmeti en iyi şekilde yapabilmek,size olan hizmet borcumuzu ödeyebilmek için gece gündüz, çalışmaya devam ediyoruz. Şehir merkezi değişim ve dönüşümü yaşarken aynı şekilde dış mahallelerimizde de 92 mahallenin tamamında çalışmalarımız devam ediyor. Beton yol çalışmamız devam ediyor. 72 Mahalleye 85 Km beton yol projemizin sonuna geldik. Yaklaşık 3 Km’lik bir alan hariç gerisi tamamlandı. Ulaşım kolaylığını sağlamak zorundayız. İnsanların hak ettiği, ayağının çamurdan kurtulduğu bir ortama dönüştürmeye devam ediyoruz. Beton yol uygulamasını 2017 yılında tekrar edeceğiz. 2017 yılı içerisinde 90 Km’lik beton yolu 72 mahallemizde uygulamaya devam edeceğiz. Hedefimiz; bir yandan hak ettiğimiz çevreye, ulaşım yolu düzenine kavuşturmaktır. Düzenli yerleşim, düzenli yapılanma ve özellikle hak ettiğimiz bir gelecek inşa etmek üzere sizlerin destek ve duasıyla çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>