4.GRUP MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 4. Grup Muhtarlar Toplantısı’nda merkez mahalle muhtarları ile bir araya gelerek mahallelerde hayata geçirilen ve gelecekte yapımı planlanan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Göreve başladığı günden beri toplumun her kesimi ile istişare ederek hizmet etmeyi gelenek haline getiren Belediye Başkanı Engin Tekintaş, merkez mahalle muhtarları ile 4. Grup muhtarlar toplantısında bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan yarıdımcıları ve birim müdürleri katıldı.

İstişare toplantılarına katılan tüm muhtarlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Tekintaş, “İlk gün söylediğimiz gibi ortak akıl birlikte yönetim anlayışı ile yaşanabilir bir Altınordu inşaa ediyoruz. Allah’a şükürler olsun ki bu çalışmamızı bugüne kadar sürdürdük, bundan sonra da devam ettireceğiz. Sizlerle beraber bu memleketin güzelliklerine vesile olacak hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti “Altınordu Belediyesi olarak 4 Grup halinde gerçekleştirdiğimiz toplantının sonuncusunu ilçe merkezimizde bulunan siz değerli mahalle muhtarlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Bu toplantımızın haricinde tüm mahalle muhtarlarımızında katılacağı geniş kapsamlı bir toplantı ile 2017 yılının genel bir değerlendirmesini yapacağız. Hedefimiz, mahallelerimizde yaptıklarımızı ve 2018 yılında yapacaklarımızı siz değerli muhtar arkadaşlarımız ile istişare etmek.Sizlerden alacağımız fikirler ile yolumuza daha emin adımlarla ilerlemek.”

MAHALLELERİMİZDE AYRIM GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞIYORUZ

Altınordu ilçesinde değişim dönüşümün her mahallede devam ettiğinin altını çizen Başkan Engin Tekintaş “Muhtarlarımıza büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz. Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürmeye gayret ediyoruz. Amacımız her mahallesi yanaşılabilir daha güzel Altınordu oluşturmak. Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Sizlerle sürekli iletişim halindeyiz zaten yapılması gerekenleri biliyoruz ve yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Toplantının daha sonraki bölümlerinde muhtarlar kendi mahallelerine ilişkin sorunları ve önerileri dile getirdiler.