ALTINORDU BELEDİYESİ ÇALIŞMALARDA VİTES BÜYÜTTÜ


ALTINORDU BELEDİYESİ ÇALIŞMALARDA VİTES BÜYÜTTÜ

“SAYI 37’YE YÜKSELDİ”

Altınordu Belediyesinin kırsal bölgelerin ulaşım ağında yıllardır yaşanan yol sorunlarına kalıcı çözüm üreten 50 kilometre beton yol programında Güzelyalıköy ve Akkese ile birlikte tamamlanan mahalle sayısı 37’ye yükseldi.

Başkan Aşkın Tören’in göreve başladığı ilk günden itibaren tavizsiz uyguladığı mali disiplin, sıkı para politikası ve tasarrufla güçlü ve sürdürülebilir bir finansal yapıya kavuşturduğu Altınordu Belediyesi, kendi kendine yeten güçlü yapısıyla geleceğe emin adımlarla ilerlemeye ve tamamen öz kaynaklarıyla hizmet üretmeye devam ediyor.

 

GÜZLEYALIKÖY VE AKKESE MAHALLELERİ DE TAMAM

Başkanı Aşkın Tören’in şehirde tüm kesimlerle dayanışma örneği ortaya koyan sosyal politikalar başta olmak üzere, tarımda, turizmde, kültürde, sanatta, yeşil kalkınmada ve özellikle istihdam altyapılarının oluşturulmasında ve kimi mahalleleri tamamen kimi mahalleleri ise sokak sokak cadde yenileyen alt ve üst yapı çalışmaları sonucu yaşanan modern değişim ve dönüşüm kendini hissettirdi. Yaşanan değişim ve dönüşümden “bütün şehir eşit hizmet ilkesi” gereğince ayrımsız tüm kırsal mahalleler de payını alıyor.

Altınordu Belediyesinin tam gaz devam eden beton programında Güzelyalıköy Mahallesi Üzümçukuru ve Kavasoğlu Sokaklar ile Akkese Mahallesi Karahisarlıoğlu sokağı ve mahalle mezarlığı yolu yılların çilesinden kurtuldu. Tamamlanan beton yol çalışmaları mahallelerde sevinçle karşılandı.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN, “HER GÜN VİTESİ DAHA DA BÜYÜTEREK HEDEFLERİMİZE BİR BİR ULAŞIYORUZ”

Yapılan çalışmalar ve beton yol programı hakkında bilgiler veren Başkan Aşkın Tören, “her gün vitesi daha da büyüterek hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza titiz bir şekilde devam ediyoruz. Halkımızın istekleri ve ihtiyacı doğrultusunda ortaya koyduğumuz çalışmalar ve şehrimizi her yönüyle daha da yaşanabilir kılacak projelerimiz artarak devam edecek. Kırsal mahallelerde sürdürdüğümüz beton programı ulaşım alanında ortaya koyduğumuz stratejinin bir sonucu olarak tüm mahallerimize kısa süre içerisinde olacak” şeklinde konuştu.