ALTINORDU BELEDİYESİ EVLERİ BAYRAMA HAZIRLIYOR


ALTINORDU BELEDİYESİ EVLERİ BAYRAMA HAZIRLIYOR

Başkan Aşkın Tören, eser ve hizmet Belediyeciliği ile şehre, gönül yapan, yüreklere dokunan sosyal belediyecilik çalışmaları ile de gönüllere ve hayatlara dokunmaya devam ediyor.

Başkan Aşkın Tören'in şehirde kesintisiz sürdürdüğü “Gönül Seferberliği” kapsamında Altınordu Belediyesi konut temizlik ekibi Bayram öncesi yaşlı, engelli, yatağa bağımlı ve evde tek başına yaşayan vatandaşların evlerini temizliyor.

Evde temizlik hizmetini yıl boyunca düzenli bir şekilde sürdüren Altınordu Belediyesi, bayram öncesi çalışmalarını yoğunlaştırdı. Belediye konut temizlik ekibi tarafından bakıma muhtaç, kimsesiz, yaşlı ve engelli vatandaşların evleri baştan aşağı temizleniyor, evin diğer ihtiyaçları da giderilmeye çalışılıyor. Yapılan çalışma ile yaşlıların hastaların ve bakıma muhtaç vatandaşların bayrama gönlü buruk girmelerine izin vermiyor.

BAŞKAN TÖREN, “BU ŞEHİRDE HİÇ KİMSE YALNIZ DEĞİL”

Yaklaşan Bayram öncesi evlerde yürütülen temizlik çalışmalarını değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “bayramlar öncelikle sevinçtir, mutluluktur. Biz şehrimizde her insanımızın bayrama gönlü şen girmesini arzuluyoruz. Ramazan ayın boyunca paylaşma ile bereketlendirdiğimiz kardeşliğimizi hep birlikte Bayram sevinci ile taçlandıralım istiyoruz.

Evinin temizlik ihtiyacını kendi başına yapamayan, hasta, yalnız, yaşlı büyüklerimizin engelli bireylerimizin evlerinin detaylı temizliğini yapıyoruz, temel gıda gibi ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Bunun dışında bize ihtiyaç duydukları diğer alanlarda da yanlarında oluyoruz. Şehrimizde gönlü kırık boynu bükük kim varsa o kardeşlerimize diyorum ki, Çaresiz değilsiniz! Yalnız değilsiniz. Altınordu Belediyesi tüm imkanları ile yanınızda ve hizmetinizdedir” diye konuştu.

Vatandaşlardan Başkan Tören’e Teşekkür

Evde Temizlik hizmetinden yararlanan vatandaşlar, duydukları memnuniyeti dile getirirken, Bayram öncesi kendilerini unutmayan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür ettiler.