ALTINORDU BELEDİYESİ “GÜÇLÜ ALTYAPI GÜÇLÜ ŞEHİR” PAROLASIYLA 7/24 ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR


ALTINORDU BELEDİYESİ “GÜÇLÜ ALTYAPI GÜÇLÜ ŞEHİR” PAROLASIYLA 7/24 ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ “GÜÇLÜ ALTYAPI GÜÇLÜ ŞEHİR” PAROLASIYLA 7/24 ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Başkan Aşkın Tören’in 72 mahalle için başlattığı standardı yüksek ve konforlu beton yol çalışmaları tam gaz ilerlemeye devam ediyor. Kırsal mahallelerin ulaşımda kaderini değiştiren ve her mahallede sevinçle karşılanan beton yol programının Alembey Mahallesi etabı da tamamlandı.

ALEMBEY MAHALLESİ DE BEKLEDİĞİ KONFORLU ULAŞIM HİZMETİNE KAVUŞTU

Başkan Aşkın Tören’in hayata geçirdiği beton yol programıyla kırsal mahallelerde çoğu yerde yarım asrı aşan hikayesi bulunan yol sorunları tarihe karışıyor. Mahalle mahalle sürdürülen beton yol çalışmalarında Alembey mahallesi de beklediği konforlu ulaşım hizmetine kavuştu.

Alembey, Anduz ve Kıranbaşı sokaklarda kısa sürede bitirilen çalışma sonunda yıllardır süren ulaşım zorluğu yerini beton yol konforuna bıraktı.

BAŞKAN TÖREN “KIRSALDA YAŞAMI DESTEKLEYEN VE HAYATI KOLAŞLAŞTIRAN HİZMETLERİMİZ KESİNTİSİZ SÜRECEK”

72 mahalleyi kapsayan beton yol programında sona yaklaştıklarını söyleyen Başkan Aşkın Tören, “kırsal mahallelerimizi her yönüyle güçlendirmek istiyoruz. Bunun için de öncelikle ulaşım altyapısını güvenli standardı yüksek ve konforlu hale getirmek üzere başlattığımız beton yol çalışmalarını ara vermeden sürdürüyoruz. Tarımsal desteklerimizden sosyal desteklerimize kadar kırsalda yaşamı destekleyici ve vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıcı çalışmalarımız kesintisiz sürecek. Tamamlanan beton yol mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

MUHTAR ÖZTÜRK “AŞKIN BAŞKANIMIN ÇALIŞMALARINDAN ÇOK MEMNUNUM AŞKIN BAŞKANIMIZ HER TARAFTA VAR”

Alembey Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk “Yollarımız çok güzel oldu. Aşkın Başkanımın çalışmalarından çok memnunum çok teşekkür etmek istiyorum her konuda. Aşkın Başkanımız her tarafta var zaten. Tarımda bile destekle vatandaşlarımızın yanında vatandaşlarımızın meclislerinde her şeyinde yanında. Vatandaşlarımızla beraber yapmış olduğu çalışmalar gerçekten mükemmel. Şahsım adına mahallem adına kendisine çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun Başkanımızdan” sözleriyle memnuniyetini ifade ederek Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini iletti.