ALTINORDU BELEDİYESİ OKULLARI YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR HALE GETİRİYOR


ALTINORDU BELEDİYESİ OKULLARI YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR HALE GETİRİYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ OKULLARI YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR HALE GETİRİYOR

Altınordu Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala ilçe genelindeki tüm okullarda Başkan Aşkın Tören’in talimatları doğrultusunda yoğun bir temizlik çalışması yürütüyor.

Yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatlarıyla ilçe genelindeki tüm okullarda Temizlik İşleri Müdürlüğünce başlatılan temizlik çalışmaları ile çocukların daha güvenli, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğitim almaları hedefleniyor. Bu kapsamda eğitim kurumlarının bahçelerinde ve çevrelerinde ot biçme, yıkama ve bahçe temizliği çalışmaları titizlikle sürdürülüyor.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN "ÇOCUKLARIMIZIN, ÖĞRETMENLERİMİZİN, VELİLERİMİZİN VE TÜM EĞİTİM CAMİAMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Her eğitim öğretim yılı başında olduğu gibi bu yıl da yeni eğitim öğretim yılı öncesinde ilçe genelindeki tüm okullarda hummalı bir çalışma yürüttüklerini söyleyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde okullarımızı hazır hale getiriyoruz. Çocuklarımızın daha hijyenik bir ortamda eğitim almaları, okul bahçelerinde gönül rahatlığıyla koşup oynamaları için ilçemizdeki tüm okullarımızda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce ot biçme, yıkama, bahçe temizliği ve çevre düzenlemesi çalışmalarımız titizlikle sürdürülüyor. Okullarımızın fiziki ortamlarını hazırlamanın yanında belediye olarak çocuklarımızın nitelikli ve kaliteli bir eğitim almaları adına birbirinden değerli projeler yürütüyoruz. Her yıl olduğu gibi bu sene de eğitime ve öğrencilerimize destek kapsamında önemli adımlar atacağız.

Bu vesile ile eğitim öğretim yılına ilk adımını atacak sevgili çocuklarımıza, onların ailelerine, eğitim camiamıza, öğretmenlerimizden yöneticilerimize, yardımcı hizmetlerden okul aile birliği gönüllülerine kadar başarılı ve sorunsuz bir eğitim öğretim yılı diliyorum" şeklinde konuştu.

Altınordu Belediyesi ekiplerinin özverili çalışmaları okul yönetimi ve aileler tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Okul yöneticileri destek ve katkıları için Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.