ALTINORDU BELEDİYESİ’NİN EFSANE SİNEMA GÜNLERİ YENİDEN BAŞLIYOR


ALTINORDU BELEDİYESİ’NİN EFSANE SİNEMA GÜNLERİ YENİDEN BAŞLIYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ’NİN EFSANE SİNEMA GÜNLERİ YENİDEN BAŞLIYOR

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in sömestr tatilinde öğrencilere karne sürprizi olarak başlattığı ve hem öğrencilerin hem de velilerin büyük beğenisini kazanan “SİNEMA GÜNLERİ”, okulların ara tatile girmesiyle yeniden RAMAZAN SİNEMA GÜNLERİ olarak yeniden başlıyor.

Ara tatilde çocukların dinlenmelerine eğlenmelerine ve enerji depolamalarına katkı sağlayacak Sinema Günleri, Durugöl Mahallesinde bulunan Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda gerçekleşecek.

İLK SEANS 13 NİSAN ÇARŞAMBA SAAT.13.30’DA

13 Nisan Çarşamba günü ilk seans ile başlayacak sinema günleri 17 Nisan Pazar günü sona erecek. Tamamı vizyonda olan filmlerin çocuklarla buluşturulacağı Sinema Günleri etkinliği 5 gün boyunca çeşitli aktiviteler, oyunlar ve yanı sıra belediye tarafından yapılacak ikramlar ile çocuklara eğlenceli ve keyifli bir ara tatil yaşatacak.

HEM SİNEMA KEYFİ HEM RAMAZAN COŞKUSU YAŞAYACAKLAR

Her gün saat. 13.30 da başlayacak film gösterimi ile neşelenecek çocuklar Altınordu Belediyesi’nin ikramları ile de sinemada film keyfini doyasıya yaşayacaklar. Ramazan ile özdeşleşmiş geleneksel oyunların ve gösterilerin de yer alacağı etkinlik çocuklara sinema keyfinin yanında Ramazan coşkusunu da yaşatacak.

BAŞKAN TÖREN’DEN ÇOCUKLARA VE AİLELERE DAVET

Çocuklara ve Ailelere seslenen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Sinema Günleri” etkinliğimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

Okulların verdiği ara tatilde çocukları ödüllendirmek istediklerini belirten Başkan Tören, sinema günlerinin yalnızca film gösteriminden ibaret olmadığını belirtti.

Çeşitli sürprizlerin de yer aldığı etkinlikte çocukların gönüllerince eğlenip dinleneceklerini ve stres atarak moral depolayacaklarını kaydeden Başkan Tören,” Çocuklarımıza özel düzenlediğimiz “Sinema Günleri” etkinliğimize Altınordu’lu çocuklarımızı bekliyoruz. Evlatlarımızın eğitimlerine verdiğimiz desteklerin yanı sıra onların kültürel sosyal gelişimlerine de katkı vermeye devam edeceğiz” dedi.