ALTINORDU’NUN DEVAM EDEN BETON YOL SERİSİNDE 33. MAHALLE ARTIKLI DA TAMAM


ALTINORDU’NUN DEVAM EDEN BETON YOL SERİSİNDE 33. MAHALLE ARTIKLI DA TAMAM

Başkan Aşkın Tören’in kırsal mahallelerde başlattığı beton yol seferberliği ulaşımda konforu şehrin dört bir yanına taşımaya devam ediyor. Tüm hızıyla devam eden beton yol çalışmalarında tamamlanan 33. Mahalle Artıklı oldu.

Altınordu Belediyesinin ulaşımda yaşanan zorlukları ortadan kaldırarak vatandaşların yaşam kalitesini ve standardını yükseltmek amacıyla hayata geçirdiği yatırımlar ve yol çalışmaları Altınordu’nun ulaşım ağını her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “şehirler arası rekabet edebilirlik için vatandaşlarımızın yaşam kalitesini her alanda arttırmayı hedefleyen yaklaşımlar ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunlardan bir tanesi de ulaşım alanıdır” dedi.

ARTIKLI’NIN ÜÇ SOKAĞI BEKLEDİĞİ BETON YOL KONFORUNA KAVUŞTU

Başkan Aşkın Tören’in hizmette adalet ve eşitlik ilkesinden taviz vermeden tüm mahalleler için başlattığı beton yol programında çalışmalar tamamlanan 33. mahalle Artıklı’nın Orta sokak, Fettahoğlu sokak ve İmamoğlu sokak sakinleri bekledikleri beton yol konforuna kavuştular. Standardı yüksek ve kaliteli beton yol, her yağışta çamurla kaplanan yollar sebebiyle yıllardır mahalle camisine bile gitmekte zorlanan mahalle sakinlerinin yüzlerini güldürdü.

BAŞKAN TÖREN, “MAHALLELERİMİZİN EKSİKLERİNİ TAMAMLAMAYA HEMŞEHRİLERİMİZİ HAK ETTİKLERİ HİZMETLER İLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Altyapıdan üstyapıya, kültürden sanata, tarımdan eğitime istihdamdan ulaşıma ve sosyal projelere varıncaya kadar pek çok alanda çalışmalar yürüttüklerini Başkan Aşkın Tören, “mevcut sorunları çözerken, ortaya çıkan yeni ihtiyaç ve talepleri karşılamaya yönelik çözümler de üretiyoruz. Yaptığımız çalışma ile kırsal mahallerimizde yaşamı kolaylaştıran aynı zamanda kırsal ile kent arasında konforlu, güvenli ve hızlı bir ulaşım imkânı sunan uzun ömürlü bir hizmeti hemşehrilerimize sunuyoruz. Her yönüyle daha güzel bir Altınordu için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.