ALTINORDU'NUN "RAMAZAN SİNEMA GÜNLERİ" YOĞUN İLGİ VE COŞKUYLA BAŞLADI


ALTINORDU'NUN "RAMAZAN SİNEMA GÜNLERİ" YOĞUN İLGİ VE COŞKUYLA BAŞLADI

Altınordu Belediyesi, toplumun her kesiminin beğenisini ve takdirini kazanan kültür ve sanat etkinlikleri ile Altınordulu’ları buluşturmaya devam ediyor.
Ara tatilde çocukları dinlendirmek, eğlendirmek ve aynı zamanda Ramazan sevincini onlara da yaşatmak isteyen Altınordu Belediyesi tarafından Altınordu Trafik Eğitim Parkında çocuklara özel düzenlenen "Ramazan Sinema Günleri" yoğun ilgi ile başladı.

ÇOCUKLAR SÜRPRİZLERLE DOLU KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİLER

Altınordu Belediyesi'nin Durugöl'de bulunan Trafik Eğitim Parkında başlayan Sinema Günleri etkinliğinin birinci gününde alanı dolduran çocuklar Sinema saatine kadar eğlence dolu dakikalar yaşadılar.
Ramazana uygun şekilde hazırlanan parkta seans başlamadan önce geleneksel "Hacivat-Karagöz" gösterisi ile stres atan çocuklar ardından kendilerine ikram edilen patlamış mısır ve elma suyu eşliğinde sinemada film keyfi ile gönüllerince eğlendiler.
İlk gün gösterimi yapılan macera ve eğlence tarzında hazırlanan animasyon çizgi film "Samsam" ile de kahkaha tufanı eşliğinde moral depoladılar.
Her gün aynı yerde saat.13.30 da başlayacak "Ramazan Sinema Günleri" etkinliği 17 Nisan Pazar günü sona erecek.

BAŞKAN TÖREN "TÜM ÇABAMIZ ÇOCUKLARIMIZIN YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜMÜN VESİLESİ OLABİLMEK İÇİN"

Altınordu’nun çocuklarını, kendilerini özel hissettirecek etkinlikler ve aktiviteler eşliğinde tatilin ardından okul sıralarına moral motivasyon ve enerji depolayarak döndürmek istediklerini söyleyen Başkan Aşkın Tören, "Altınordu ailesi olarak paylaşma ve dayanışma ile hep birlikte yaşadığımız Ramazan coşkusuna en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı da ortak etmek istedik. Her kesime hitap eden ve bir arada olma günlerine dönüştürdüğümüz kültürel ve sanatsal etkinliklerimiz devam edecek" şeklinde konuştu.
Altınordu Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinliklerini çok beğendiklerini söyleyen aileler ve çocuklar Başkan Aşkın Tören ve Altınordu Belediyesine Sinema Günleri için teşekkürlerini ilettiler.