ALTINORDU’NUN ULAŞIM KALİTESİ VE KONFORU HER GEÇEN GÜN ARTIYOR


ALTINORDU’NUN ULAŞIM KALİTESİ VE KONFORU HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

ALTINORDU’NUN ULAŞIM KALİTESİ VE KONFORU HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Başkan Aşkın Tören’in hayata geçirdiği altyapı ve yol yatırımları Altınordu’nun ulaşım kalitesini ve konforunu her geçen gün daha da artırıyor.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “yol medeniyettir düsturu ile dönemimiz içerisinde ulaşım sorununu bu şehrin gündeminden çıkarmak için yoğun bir çaba gösteriyoruz” dedi.

Hizmetlerini hem kent merkezinde hem kırsal mahallelerde her bir köşeye ulaştırmak için tam zamanlı bir çalışma yürüten Altınordu Belediyesi, bir taraftan merkezde asfaltlama çalışmalarını ara vermeden sürdürürken bir taraftan da kırsal mahallelerde devam eden 50 kilometre beton yol programında da hızlı bir şekilde finale doğru ilerliyor.

BETON YOLDA 28’İNCİ MAHALLE KÖKENLİ OLDU

Başkan Aşkın Tören’in kırsalda yol soruna çözüm üretmek amacıyla başlattığı beton yol çalışmaları hem sorunları çözüyor hem de vatandaşların memnuniyetine vesile oluyor. Programın başından itibaren kısa sürede 27 mahalleye ulaştırılan beton yol konforu, tamamlanan Kökenli ile birlikte 28. mahalleyi de geçti. Kökenli mahallesinde çok kısa sürede tamamlanan beton yol çalışması ile Kasımoğlu Sokak ve Çamsan Fırınlar Mevkiinde yıllardır yaşanan yol sorunu ortadan kaldırıldı.

Beton yol çalışmaları Delikkaya, Bayadı, Altınyurt ve Artıklı mahallerinde eş zamanlı olarak devam ediyor.

BAŞKAN TÖREN, “YOL MESELESİNİ ŞEHRİMİZİN GÜNDEMİNDEN ÇIKARMAK İSTİYORUZ”

Altınordu Belediyesinin beton yol çalışmalarını değerlendiren Başkan Aşkın Tören, “söz verdiğimiz gibi çalışmaya ve her mahalleye her insanımıza dokunacak hizmet ve yatırımları şehrimiz ve hemşehrilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz” ifadelerin kullandı.  

Ulaşımda konfor ve yüksek standart için asfalt ve beton yol çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyleyen Başkan Tören, “dönemimiz sonuna kadar yapacağımız yatırımlar ve Bütün şehir eşit hizmet” ilkemiz doğrultusunda her mahallemize dokunan çalışmalar ile artık ulaşım sorununun gündemimizden çıkacağına inanıyorum. Yapımını tamamladığımız yolların halkımıza hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.