BİR GÜN DEĞİL BİR ÖMÜR YETMEZ ANNELERİMİZİ ANMAYA


BİR GÜN DEĞİL BİR ÖMÜR YETMEZ ANNELERİMİZİ ANMAYA

BİR GÜN DEĞİL BİR ÖMÜR YETMEZ ANNELERİMİZİ ANMAYA

Altınordu Belediyesi her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan ‘Anneler Günü’nü çeşitli etkinlikler ile dolu dolu geçirerek Annelerin yüzlerini güldürdü.

Sosyal Belediyecilik alanındaki çalışmalarıyla toplumun tüm kesimlerinin beğenisini kazanıp takdirini toplayan Altınordu Belediyesi tarafından Başkan Aşkın Tören’in talimatları ile düzenlenen etkinlikte şehit, gazi, engelli ve evlatlarını bugün dünyaya getiren anneler başta olmak üzere Altınordu’lu annelere özel bir gün yaşatıldı.

ŞEHİTLERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN ANNELERİNE SONSUZ MİNNET VE VEFA

Belediye ekiplerince evlerinde ziyaret edilen Şehit ve Gazi Annelerimize Altınordu halkının vefası, minnet ve şükran duyguları iletildi. Vatanımız için canlarını feda eden Aziz şehitlerimizin, kahraman gazilerimizin kıymetli annelerine ve eşlerine Başkan Aşkın Tören’in selamlarını ileten ekipler, anlamlı günlerini kutlayarak çiçek ve çeşitli hediyeler takdim ettiler.

BU ÖZEL GÜNDE DOĞUM YAPAN ANNELERE SÜRPRİZ

Anneler gününde düzenlediği etkinlikleri çeşitlendiren Altınordu Belediyesi bu özel günde evlatlarını dünyaya getiren Anneleri de unutmadı. Hastanelerde ziyaret edilen annelere “Yeni doğan seti” hediye eden belediye ekipleri yanı sıra çeşitli hediyeler ile Başkan Aşkın Tören’in selamlarını ve tebrik mesajlarını ilettiler.

BAŞKAN TÖREN, “ANA DUASI ÜZERİMİZDEN EKSİK OLMASIN”

Anneler Günün’nü kutlayan Başkan Aşkın Tören ise yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevginin, merhametin, şefkatin, vefanın, cefanın, fedakârlık ve adanmışlığın timsali, cennet parçası analarımızın ‘Anneler Günü’nü kutluyorum.
En önemli güç kaynaklarımızdan biri olan Ana Duası, çocuklarımızın şehrimizin, ülkemizin ve milletimizin üzerinden eksik olmasın.
Başta Şehit ve Gazi Annelerimiz olmak üzere elleri öpülesi Annelere aile bireyleriyle birlikte, sağlık huzur ve esenlik içinde geçecek bir ömür temenni ediyor, ahiret yurdundaki tüm Annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”