BÜYÜYEN GELİŞEN HİZMETİ VE MEMNUNİYETİ BÜTÜN ŞEHİRE YAYAN ALTINORDU BELEDİYESİ FARKINI ORTAYA KOYMAYA DEVAM EDİYOR


BÜYÜYEN GELİŞEN HİZMETİ VE MEMNUNİYETİ BÜTÜN ŞEHİRE YAYAN ALTINORDU BELEDİYESİ FARKINI ORTAYA KOYMAYA DEVAM EDİYOR

BÜYÜYEN GELİŞEN HİZMETİ VE MEMNUNİYETİ BÜTÜN ŞEHİRE YAYAN ALTINORDU BELEDİYESİ FARKINI ORTAYA KOYMAYA DEVAM EDİYOR

Başkan Aşkın Tören öncülüğündeki Altınordu Belediyesi şehrin hem merkezde hem kırsalda uzun yıllardır süren altyapı ve yol  sorunlarını bir bir çözmeye devam ediyor. Başkan Aşkın Tören’in kırsal mahallelere ulaşımda konfor getiren 'beton yol programı'nın Karacaömer mahallesi etabı da tamamlandı.

Büyüyen gelişen, hizmeti ve memnuniyeti bütün şehre genişleten Altınordu belediyesi altyapı ve üst yapı yatırımlarıyla dikkat çekmeye, farkını ortaya koymaya devam ediyor.

BETON YOLDA BU DEFA YÜZLERİN GÜLDÜĞÜ ADRES KARACAÖMER MAHALLESİ OLDU

Başkan Aşkın Tören’in kırsal mahallelerin ulaşım alanında kaderini değiştiren beton yol seferberliğinde bu defa yüzlerin güldüğü adres Karacaömer mahallesi oldu. Karacaömer mahallesinin; Efendioğlu, Kraloğlu, Orta, Berberoğlu ve Poyraz Sokaklar olmak üzere 5 sokağında kesintisiz bir mesai ile sürdürülen beton yol çalışması tamamlanarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Tamamlanan beton yolu sevinçle karşılayan

mahalle sakinleri, yıllardır çektikleri yol çilesinden kurtulduklarını belirterek Başkan Aşkın Tören'e teşekkür ettiler.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN "EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZ HEMŞEHRİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ VE RIZASINI KAZANMAKTIR"

Altınordu Belediyesinin şehrin her köşesinde devam eden çalışmalarına değinen Başkan Aşkın Tören, "hizmet ve eser belediyeciliği dedik. Ve bizim en önemli hedefimiz şehrimize, insanımıza hizmet etmek bu yolla da hemşehrilerimizin rızasını ve memnuniyetini kazanmaktır" dedi.

Sahada özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Aşkın Tören, "biz 'insana hizmet ve hürmet eden belediyecilik' dedik. Bu anlayışımızdan da hiç taviz vermedik. Hizmetlerimiz, projelerimiz bir bir yükselirken gönül almaktan, insanlarımızın hayatlarına  ve gönüllere dokunmaktan bugüne kadar hiç geri durmadık bugünden sonra da durmayacağız. Tamamlanan çalışmamız mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Karacaömer mahallesi Muhtarı Hikmet Altaş ve mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Aşkın Tören'e teşekkürlerini ilettiler.