Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr Numan Kurtulmuş Altınordu Belediyesini Ziyaret Etti

H81A1254AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantına katılmak üzere bugün Ordu’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Başkan Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret ederek tebrik etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un eşi ile birlikte Altınordu Belediyesine gerçekleştirdiği ziyarette, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Enver Yılmaz, Ordu Milletvekilleri İhsan Şener, Fatihhan Ünal, Ordu 23. Dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Akyol, İlçe Başkanı Uğur Çelenk, ilçe Belediye Başkanları yer aldı.
Ziyarette bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şunları söyledi.” Sayın Genel Başkan Yardımcım, Büyükşehir Belediye Başkanım, Değerli Milletvekilleri ve Belediye başkanlarım öncelikle Sayın genel Başkan Yardımcıma ve çok değerli hanımefendiye Altınordu Belediyesi’ne ziyaretlerinden dolayı mutlu olduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum.
30 Mart yerel seçimlerinde bizlere vermiş olduğunuz desten dolayı bir kez daha sizlere teşekkür ediyorum. Altınordu Belediyesi 92 mahalleden ve 186 bin nüfus’tan oluşmaktadır. Altınordu ilçemiz Büyükşehrinde merkezi olarak bugüne kadar özleyip ama bir türlü ulaşamadığı hizmetlerin tamamını Sizlerin, Büyükşehrimizin ve milletimizin birlik bütünlük içinde olarak bu hizmetlere bundan sonraki süreçte ulaşacağına inancımız tamdır. Bizler çalışma arkadaşlarımız birlikte gece gündüz demeden projelerimizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Bu vesile ile sizleri ağırladığımız Altınordu Belediyesine tekrar’dan hoş geldiniz diyor sizlere çok teşekkür ediyorum, dedi.
H81A1248AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ise yaptığı açıklamada şunları söyledi. “ Bende öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Yeni kurulan Ordu Büyükşehir Belediyesini ve Altınordu Belediyesini kurucusu olmak hem çok zordur, hem de güzel bir duygudur. Bir yapıyı bir kurumu bir teşkilatı başından kurucusu olmak o kurumun hedeflerinin belirlenmesi noktasında daha kalıcı bir eser ortaya koyması açısından çok önemlidir. Ancak yeni kurulan Belediyelerin şuan için fiziki ve maddi zorluklar içerisinde olduğunu biliyoruz. Ancak Belediye Başkanlarının iyi bir planlama ile bu karamsar tablodan kurtulacaklarına inancım tamdır. Altınordu Belediyesi’de merkez’de olması münasebeti ile her zaman Büyükşehir Belediyesinin desteğini alacaktır. Bizler bu kapsamda üzerimize düşen ne görev varsa bugünden yapmaya hazırız. “dedi..

H81A1225 H81A1220