ALT ve ÜSTYAPISI TAMAMLANMIŞ BİR ALTINORDU İNŞAA EDİYORUZ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçenin belirli noktalarında yürütülen doğalgaz çalışmalarını yerinde inceleyerek, hedeflerinin; Alt ve üst yapı hizmetinin karşılandığı bir Altınordu inşa etmek olduğunu, söyledi.

Hedeflerinin Altınordu ilçesinde doğalgazın ulaşmadığı bir yer kalmaması olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bu kapsamda doğalgaz firması yetkilileri ile sürekli istişare halinde olduklarını söyledi. Başkan Tekintaş, doğalgazın geçtiği mahallelerde hem asfaltlama hem de kaldırım çalışmalarını birlikte yürüteceklerini de ifade ederek şunları söyledi.

“Belediye olarak doğalgaz firmasıyla birlikte gerçekleştirdiğimiz koordineli çalışmalar kapsamında bir taraftan mahallelerimizin doğalgaz alt yapısı ihtiyacının karşılanmasını sağlarken bir taraftan da üst yapının sorunsuz hale getirilmesi için çalışmalarımızı sürüdürüyoruz. Çalışmalar şuan Nizamettin, Selimiye , Cumhuriyet,Bucak Mahallelerinde devam ediyor. Yol düzenleme çalışmalarımız ise tüm hızıyla devam ediyor.

Bununla birlikte alt yapı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarımızda sıcak asfalt çalışmalarımız sürüyor. Altınordu Belediyesi olarak alt ve üst yapısıyla tüm ihtiyaçların karşılandığı havası, çevresi ve ulaşımıyla sorunsuz bir Altınordu oluşturmaktır. Bunun için tüm imkanlarımızı seferber ederek çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.