ALTINORDU 3. İFTARINI KAYABAŞI’NDA VERDİ

Altınordu Belediyesi tarafından mahallelerde düzenlenen iftar yemeğinin üçüncüsü Kayabaşı Mahallesinde verildi.
Kayabaşı Mahallesinde düzenlenen iftar yemeğine Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı Uğur Çelenk, Belediye Meclis Üyeri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Başkan Tekintaş, iftar öncesinde masaları tek tek ziyaret ederek, vatandaşlara hayırlı iftarlar dileğinde bulundu.
TEKİNTAŞ: “ İFTAR PROGRAMLARIMIZ KOMŞULARI BULUŞTURDU”
Yaklaşık 750 kişinin katıldığı iftar yemeğinin ardından konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, komşuları iftar yemeğinde bir araya getirmekten dolayı mutlu olduklarını belirtti.
Başkan Tekintaş, konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Bugün mahalle iftarlarımız da özellikle Altınordu Belediyemizin önderliğinde hazırlamış olduğumuz iftar programlarının üçüncüsünü icra ediyoruz. Cumhuriyet Mahallemiz de bin kişiye yakın mahalle sakinimiz, muhtarımızın ve ihtiyar heyetimizin, teşkilatta görev alan arkadaşlarımızın ve Altınordu Belediyemizin bütün çalışanlarının gayretleriyle ilk mahalle iftarımızı gerçekleştirdik. Komşularımızı, dostlarımızı ve aileleri buluşturduk. Bundan son derece mutluyuz. Devamında Saraycık Mahallemizin etrafında bulunan Osmaniye, Emen, Yukarıtepe ve Saraycık Mahallemizin kendi içerisinde ki tüm kardeşlerimizi buluşturduğumuz bir programı da orada gerçekleştirdik. Bugün üçüncü programımız olan Kayabaşı Mahallemizdeyiz. Kayabaşı Mahallesi nüfusu, yerleşimi itibariyle bizim için son derece önemlidir. Bu mübarek Ramazan ayının ortası olan Mağfiretinde iftar yemeğinde buluştuk. Hedefimiz, bu güzellikleri diğer mahallelerde paylaşmaktır. Kumbaşı, Nizamettin, Şahincili, Karacaömer ve Kökenli Mahallelerimizde de bu iftar programlarını sürdüreceğiz. Değerli Muhtarlarımızla zaman zaman sizler ile ilgili olan konularda istişarelerimizi yapıyoruz. En önemlisi bu güzel ayın arkasından bayramda birlikte olabilmek. Bayram sonrasında da hizmetlerimizin hızlı bir şekilde siz kardeşlerimize ulaştırabilmesi için gayretlerimizi sürdürmek üzere, Ramazanınınız tekrar mübarek olmasını diliyorum.