Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Sağlık-Sen’i Ziyaret Etti

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Ordu Şube Başkanlığı’nı ziyaret ederek sendika yönetimi ve üyeleri ile istişarelerde bulundu.

HABER (1)

Altınordu’nun modern ve yaşanabilir bir kent olması için çalışmalar yürüten ve bu çalışmaları her fırsatta yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, tüm bu çalışmaların yanı sıra kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaretleri de sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Sağlık-Sen Ordu İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Tekintaş, Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Bilal İnanlı ve yönetiminin yanı sıra sendika üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Başkan Tekintaş: “Stk’larla İşbirliği İçerisinde Olacağız”

Sağlık-Sen Ordu Şubesini ziyaret eden ve burada bir konuşma gerçekleştiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, STK’ların görüşlerinin kendileri için son derece önemli olduğunu söyledi. Tüm sendikaları bir bir ziyaret ederek istişare de bulunduklarını ifade eden Başkan Tekintaş, “Bu şehri sadece yerel yöneticiler olarak değil Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte yönetiyoruz. Zaman zaman sendikalarımızın görüşlerine zaman zaman da anket yöntemi ile milletimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda sendikalarımızı bir bir ziyaret ederek görüşlerini dinliyoruz. Hepimizin üstüne düşen önemli sorumluluklar var, bu sorumluluklar doğrultusunda hem bu ülke için yapacağımız faaliyetlerin planlamasında hem de STK’larla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda bizi misafir eden ve görüş alışverişinde bulunduğumuz Sağlık-Sen Ordu Şubesi Başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

İnanlı: “Yaptığı Hizmetlerden Dolayı Başkan Tekintaş’a Teşekkür Ediyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Bilal İnanlı, Sağlık-Sen’in Ordu’daki teşkilatlanmasını tamamladığını ve 2 bin 600 üye ile faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Şehre yaptığı hizmetlerden dolayı Bakan Tekintaş’a teşekkür eden İnanlı, “Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın sendikamıza yaptığı ziyaret bizi çok mutlu etti. Sağlık-Sen Türkiye’de olduğu gibi Ordu’da da Memur-Sen içerisinde en çok üyeye sahip olan sendika. İl genelinde teşkilatlanmamızı tamamladık ve 2 bin 600 üye ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Göreve geldiği ilk günden bu yana Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın çalışmalarını yakından takip ediyoruz ve tüm sendika üyeleri adına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyaret karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ve günün asına fotoğraf çekimi yapılmasının ardından sona erdi.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4) HABER (5)