ALTINORDU BELEDİYE MECLİSİ 2016 YILININ SON TOPLANTISINI YAPTI

Altınordu Belediye Meclisi, 2016 yılının son olağan toplantısını gerçekleştirdi. İmar ağırlıklı gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda Belediye’nin yaptığı çalışmalar görüşüldü.

Altınordu Belediye Meclis toplantı salonunda Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın Başkanlığında gerçekleştirilen Aralık Ayı olağan meclis toplantısına AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerin yanı sıra çok sayıda basın mensubu katıldı.

Toplantıda ilk olarak imar ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü. Akyazı mahallesi G39-B-04-A-3A pafta Pin UİP: 102,96 numaralı Ada No: 1719, parsel no:01 de bulunan taşınmaz için talep edilen İmar değişikliği yazısı görüşüldü. Meclis gündeminde  görüşülen yazı meclis üyeleri tarafından oylanarak, oy birliği ile kabul edildi.Daha sonra Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’nün 25/11/2016 tarihli e 72214 sayılı Kiralama yazısı görüşülere, oy birliği ile kabul edildi.

“MİLLET İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Gerçekleştirilen meclis toplantısında bir konuşma yapan, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “ Altınordu Belediyesi olarak her yıl hızımızı artırarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hedefimiz 2016 yılında yaptığımız çalışmaların üzerine, 2017 yılında daha fazlasını koyarak yapmak olacaktır. Millet için çıktığımız bu yolda milletimizden aldığımız destek ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz” dedi

Altınordu Belediye Meclisinin Aralık Ayı Olağan Meclis toplantısı daha sonra müdürlüklerden gelen tekliflerin görüşülmesi ile sona erdi.

Altınordu Belediye Meclisi bir sonraki toplantısını 02/01/2017 tarihinde Altınordu Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleştirecek.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>