ALTINORDU BELEDİYE MECLİSİ EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI

Altınordu Belediye Meclisi Ekim Ayı Olan Meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Altınordu Belediyesi Meclis toplantı salonunda Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyeleri katıldı.

Gerçekleşen toplantı öncesi meclis üyelerine yapılan çalışmalar ile ilgili olarak bilgi veren Başkan Engin Tekintaş “ Altınordu  ilçemizi geliştirmek ve gelecek nesillere güzel eserler bırakmak için ekip arkadaşlarımız ile gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Başkan Engin Tekintaş açıklamasında şunları söyledi “ İlçemizin her mahallesinde, her sokağında bir çalışma var. Bu çalışmalar olmadan gelecek adına bir yatırım yapamıyoruz. Şuan dış mahallelere yaptığımız 90 km’lik beton yol çalışması, sıcak asfalt çalışması, baskı beton kaldırımlar, parklar ve bir çok  çalışmamız gelecek nesillere daha güzel bir Altınordu bırakmak. Bunun için ekip arkadaşlarımız ile gece-gündüz çalışıyoruz” diye konuştu.

Meclis gündemi daha sonra, ihtisas komisyonlarından gelen raporları ile birim müdürlüklerinden gelen teklifler görüşülmesi ile sona erdi.

Altınordu Belediye Meclisinin 2. Olağan Meclis toplantısı 24 Ekim 2016 da saat 10:00 da Altınordu Belediye Meclis toplantı salonunda yapılacak.