ALTINORDU BELEDİYE MECLİSİ NİSAN AYI 1. OTURUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Altınordu Belediye Meclisinin Nisan ayı 1. birleşim toplantısı Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Engin Tekintaş başkanlığında gerçekleşti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Ordu Büyükşehir Belediyesinin Altınordu ilçesinde yaptığı çalışmalar ile ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Altınordu Belediye Meclisi üyelerine bilgi verdi.

Altınordu ilçesinde yapılan çalışmaları meclis üyeleri ile paylaşan Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, “ Altınordu ilçemiz başta olmak üzere, Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak diğer ilçelerimize de yatırımlarımız aralıksız devam edecek. Büyükşehir Belediyesi olarak Ordu’da dokunulmadık, yer bırakmayacağız. Hizmetlerimiz ile Ordu’yu modern bir kent haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

Altınordu ilçesinin her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ve çalışma ekibi ile uyum içerisinde çalıştıklarını ifade ederek, Ordu Büyükşehir Belediyemizin Altınordu ilçemize olan yatırımlarının 2016 yılında da artarak devam edeceğini” söyledi.

Daha sonra Altınordu Belediyesi  2015 Mali Yılı İdare Faaliyet Raporu Meclis’te oy birliği ile kabul edildi.

Altınordu Belediye Meclisinin Nisan ayı 1. birleşim toplantısı daha sonra komisyonlardan gelen raporların görüşülüp oylanması ile sona erdi. Belediye Meclisinin 2. Oturumu 4 Nisan Pazartesi günü saat 10:00’da Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis salonunda gerçekleştirilecek

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>