ALTINORDU BELEDİYESİ, 19 EKİM’İ MUHTARLARLA KUTLADI

Altınordu Belediyesi tarafından “19 Ekim Muhtarlar Günü” olması nedeniyle bir program düzenledi.

Altınordu Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen programa Ordu Vali Vekili Niyazi Erten, Vali Yardımcısı Altınordu Kaymakamı Fatih Görmüş, Vali Yardımcısı Halil Karbuz,  Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Ahmet Meydan, Altınordu İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kamuran Şahin, Altınordu Belediye Başkan vekili Aydın Şaşmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Evli, Altınordu Muhtarlar Derneği Başkan vekili Yaşar Temel ve Altınordu mahalle muhtarları katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, TELEFONLA BAĞLANDI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, il dışında olması nedeniyle muhtarların bu özel gününü telefon bağlantısıyla kutladı.

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmada, “Böylesine önemli bir günde sizlerle bir arada olamamanın üzüntüsünü yaşıyorum” dedi.

Başkan Tekintaş, muhtarları çalışma arkadaşları olarak gördüklerini ifade ederken konuşmasında, “Çalışma arkadaşı olarak gördüğümüz muhtarlarımızın bu özel gününü kutluyorum. Altınordu Belediyesi olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlikte hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Hükümetimizin muhtarlara en güzel hediyesinin muhtarlar günü olduğuna inanıyorum. Aranızda olamamanın üzüntüsünü yaşıyorum. tüm muhtarlarımızın bu özel gününü kutluyor, hepinize saygılar sunuyorum.”  diye konuştu.

VALİ VEKİLİ ERTEN: ” ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVİ YERİNE GETİRİYORSUNUZ”

Ordu Vali Vekili Niyazi Erten, muhtarların önemli bir görevi icra ettiklerini belirtirken, “Sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bugün sizler ve bizler için özel bir gün. Muhtarlık sistemi Osmanlıdan Cumhuriyete kadar gelmiş ve çeşitli aşamalar geçirmiş son derece önemli ve kurumsallaşmış bir müessesedir. Yerel yönetimle ilgili çok önemli görevleriniz var. Vatandaşlarımızın ulaştığı ilk mercinin başında siz muhtarlarımız geliyorsunuz. Gerçekten yaptığını çalışmalar mahallenizin ihtiyaçlarının karşılanmasında mahalle halkının daha iyi yaşam standartlarına kavuşmasında çok önem arz ediyor. Bu nedenle çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Görevinizde başarılar diliyor, gününüzü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

MUHTARLARDAN ALTINORDU BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Buradaki programın ardından Altınordu Muhtarlar Derneği Başkan Vekili Yaşar Temel ve mahalle muhtarları Altınordu Belediyesini ziyaret etti. Muhtarı Belediye Başkan vekili Aydın Şaşmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Evli karşıladı.

BAŞKAN ŞAŞMAZ:” BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Altınordu Belediye Başkan Vekili Aydın Şaşmaz, ziyarette yaptığı konuşmada; “Muhtarlar gününüzü kutluyorum. Hepinize başarılar diliyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda hep birlik ve beraberlik içerisinde devam etmeyi temenni ediyorum.”  şeklinde konuştu.

BAŞKAN TEMEL: “BAŞKANIMIZ ENGİN TEKİNTAŞ VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Altınordu Muhtarlar Derneği Başkan vekili  Yaşar Temel, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan yardımcılarına kendilerine sundukları destekten dolayı teşekkür ederken, yaptığı konuşmada, “Tüm muhtar arkadaşlarımın bu günümüz kutlu olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Yerel yönetimlerde bizim en fazla çalışmamıza yardımcı olan çok değerli Altınordu Belediye Başkanımıza, başkan yardımcılarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızda bizlere ellerinden geldiği kadar yardımcı oluyorlar özellikle bugünkü programda bizlere gösterdikleri nezaketten dolayı çok teşekkür ediyorum. ” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından ziyaretin anısına toplu fotoğraf çekinildi.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>