ALTINORDU BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Altınordu Belediyesi hizmet alanının genişlemesiyle vatandaşlara daha verimli, daha etkin ve daha hızlı hizmet sunmak amacıyla, farklı birimlerde kullanılmak üzere 5 Adet kamyon, 2 Adet silindir, 2 Adet Greyder, 1 Ekskavatör, 1 Beko Loder ( Kepçe )’den oluşan araç parkının hizmete sunumu gerçekleştirilecektir.
Karapınar Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğümüzün bulunduğu alanda 21.04.2015 (Salı) günü Saat 13:30′da Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş’un katılımı ile gerçekleştirilecek olan , araç parkı ile ilgili olarak bir açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şunları söyledi.
“ Altınordu Belediyemiz 92 Mahalleden oluşan ve sınırları oldukça geniş bir ilçemizdir. Bizler vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak amacıyla araç parkımızı genişletiyoruz. Toplam 11 adet yeni makinemizi ve ekipmanlarımızı araç filomuza ekleyerek vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
Başbakan Yardımcımız, Hemşehrimiz Sayın Numan Kurtulmuş’un katılacağı bu özel ve anlamlı günümüze siz değerli hemşehrilerimizi de davet ediyorum” diye konuştu.