ALTINORDU BELEDİYESİ BAZI BİRİMLERİ CUMARTESİ PAZARINDAKİ KATLI OTOPARK BİNASINA TAŞINDI

Altınordu Belediyesi şehir içerisinde farklı binalarda bulunan bazı birimlerini, Cumartesi Pazarındaki katlı otoparka taşıyarak vatandaşların hizmetine sundu.

Altınodu’da vatandaşa daha kaliteli hizmeti hedef olarak belirleyen Belediye, ek binalarda hizmet veren bazı birimlerini Cumartesi Pazarındaki yeni binasına taşıdı.

Yeni hizmet binasında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Engin Tekintaş, hedeflerinin vatandaşlara en iyi şekilde hizmet vermek olduğunu söyledi.

Altınordu Belediyesi bünyesinde bulunan Zabıta Amirliği, Ruhsat Denetim, Tahsilat Şefliği, Tahakkuk Servisi, Çevre Temizlik Servisi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin hizmet vermeye başladığı binada incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Engin Tekintaş, hedeflerinin; “Vatandaşlara en iyi şekilde hizmet vermek olduğunu” söyledi.

Başkan Tekintaş; “Bugüne kadar ek bina olarak hizmet veren binadan daha,iyi hizmet vermek amacı ile Altınordu Belediyesi’ne ait olan, Zabıta Amirliği, Ruhsat Denetim, Tahsilat Şefliği, Tahakkuk Servisi, Çevre Temizlik Servisi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin buradaki çalışmalarını sonlandırdık. Bundan sonra bu birimlerimiz yeni hizmet binası olarak kullanacağımız Cumartesi Pazarı katlı otoparkta hizmet verecektir.” diye ifade etti.