ALTINORDU BELEDİYESİ İFTAR ÇADIRI TOPLUMUN HER KESMİNİ BİR ARAYA GETİRMEYE DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi’nin öncülüğünde organize edilen,  hayırsever işadamlarının katkılarıyla düzenlenen iftar yemekleri, Ramazan ayında binlerce kişiyi buluşturmaya devam ediyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar ile iftara evine yetişemeyen halkın  büyük ilgi gösterdiği iftar çadırları Altınordu’da yaşayayanların kaynaşma noktası oluyor. Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın davetlisi olan Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Ordu İl Emniyet Müdürü İsmail Dalkılıç, Altınordu Kaymakamı Şenol Esmer, Ordu İl Müftüsü Mustafa Kolukısaoğlu, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri ve binlerce vatandaş sahilde kurulan iftar çadırında birlikte orucunu açtı.

Ezanın okunmasının ardından orucunu vatandaşlarla birlikte açan Vali İrfan Balkanlıoğlu, hayırsever işadamlarını vatandaşlarla buluşturduğu için Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür ederek, “Bu tür organizasyonları gördükçe ben de büyük keyif alıyorum” dedi. Vali Balkanlıoğlu şunları söyledi;

“Böyle bir organizasyona imza attığı için başkanıma çok teşekkür ediyorum. Belediyeye hiç bir  külfet yüklemeden, ayrıca hayırseverleri iftar yemeğinde buluşturarak böyle bir organizasyon yapmış. Burada her gün binlerce insan iftarını açıyor. Aslında buna ihtiyacı olduğundan değil, bir arada bulunmak, Ramazan zevkini, sefasını ve mutluluğunu beraber yaşamak isteyen insanlar ailesi ile buraya geliyor. Çok sevindik ve mutlu olduk. Ordu’da göreve başlayalı 20 gün oldu. Ordu ve ilçelerinde bu tür organizasyonları gördükçe ben de çok keyif alıyorum. Katılımcı bütün dostlarıma teşekkür ediyorum. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’na da saygılarımı sunuyorum. Allah oruçlarınızı kabul etsin” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş da, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten ve ekibi ile beraber İftar Çadırına gelen Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkür ederek, hayırlı hizmetler diledi.

İFTAR 1 İFTAR 2 İFTAR 3 İFTAR 4