Altınordu Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

04.05.2018

Altınordu Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

HABER (3)

​​​​Altınordu Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Altınordu Belediye Meclis Salonu’nun da yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin yanı sıra Ordu Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler Bölümü öğrencileri ve basın mensupları katıldı.

Başkan Tekintaş: “Tüm İmkanlarımız Millete Hizmet İçin Hazır Durumdadır”

Altınordu Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında Meclis Üyelerine bilgiler verdi. Millete hizmete durmaksızın devam ettiklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “Bizler milletimize hizmeti aksatmaksızın sürdürüyoruz. Tüm imkanlarımız bugün olduğu gibi aynı şartlarda millet adına sahada hizmete dönüşmek üzere hazır durumdadır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çok daha hareketli hale geldik, dolayısıyla yaptığımız tüm bu çalışmaları Meclis Üyelerimize ve vatandaşlarımıza anlatmaya özen gösteriyoruz” dedi.

“Öğrencilerimizi Belediyemizde Ağırlamaktan Mutluluk Duyuyoruz”

Altınordu Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclisi’nde Yerel Yönetimler Bölümü öğrencilerini görmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Tekintaş, öğrencilerin meclis çalışmalarını yerinde görerek daha iyi bilgi sahibi olduklarını belirtti. Eğitime desteklerinin her zaman devam ettiğini kaydeden Başkan Tekintaş, Altınordu Belediyesi’nin kapısının her zaman gençlere açık olduğunu sözlerine ekledi.

Öğretim Görevlisi Erdoğan: “Öğrencilerimiz Açısından Çok Verimli Bir Toplantı Oldu”

Altınordu Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’na öğrencileri ile birlikte katılan Ordu Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Yerel Yönetimler Programı Öğretim Görevlisi Selda Polat Erdoğan, toplantının öğrenciler için çok yararlı olduğunu aktardı. Derslerde verilen teorik bilgileri pratikle birleştirdiklerini vurgulayan Erdoğan, “Derslerimizde meclis toplantıları ile ilgili konularda bilgiler veriyoruz. Bizde öğrenciler anlattığımız dersleri daha somut görsünler diye toplantıya katıldık. Öğrencilerin çok şey öğrendiğini düşünüyorum. Bir meclis toplantısında olması gereken birçok husus mecliste yer aldı ve öğrencilerimiz açısından çok yararlı oldu. Bu hususta bize her fırsatta bu tür imkanları sunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a ve Meclis Üyelerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Altınordu Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, gündem ve ilave gündem maddelerini görüşülmesinin ardından sona ererken Mayıs Ayı Meclis Toplantısı’nın 2. oturumunun 14 Mayıs Pazartesi yapılması kararlaştırıldı.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4) HABER (5)