Altınordu Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

06.04.2018

Altınordu Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

​​​​Altınordu Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Altınordu Belediye Meclis Salonu’nun da yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.

Encümen Ve Komisyon Üyeleri Seçimi Yapıldı

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığı’nda gerçekleştirilen Altınordu Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda İhtisas Komisyonlarından gelen imar raporları ve müdürlüklerden gelen teklifler değerlendirildi.

Nisan Ayı Meclis Toplantısında ayrıca Encümen ve İhtisas Komisyonu üyelerinin seçimi yapıldı. Bu kapsamda Encümen Üyeliğine Süleyman Tomakin, Rabia Gözpınar ve Adnan Çoban seçilirken İmar Komisyonuna; Sebayittin Gürbüz, Engin Hekim, Mustafa Şenocak, İshak Azaklı, Duygu Canik. Plan ve Bütçe Komisyonuna; Avni Baytar, Namık Kemal Karadeniz, Celal Tezcan, Damla Aydın, Ulaş Kefeli. Numarataj-Tarife-Mali Komisyonuna; Tuğba Kılıç, Mustafa Ateş, Ricayi Başar. Hukuk Komisyonuna; Rabia Gözpınar, Süleyman Tomakin, Gürsel Erkoç. Sosyal Ve Kültürel İşler Komisyonuna; Selim Odabaş, Selim Altaş, Gülbey Demirci. Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna; Tuğba Kılıç, Sebayittin Gürbüz. Emine Sibel Yılmaz. Gençlik ve Spor Komisyonuna; Ertan Bakır, Selim Altaş, Hasan Karamustafaoğlu. Sağlık ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna; Celal Tezcan, Şenol Erdoğdu, Filiz Katırcıoğlu. Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonuna ise Engin Tekintaş, Fatih Evli ve Barış Sağra seçildi.

Altınordu Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Komisyonlardan ve Müdürlüklerden gelen tekliflerin görüşülmesi, encümen ve komisyon üyelerinin seçilmesinin ardından sona ererken Nisan Ayı Meclis Toplantısı’nın 2. oturumunun ise 11 Nisan Çarşamba günü yapılması kararlaştırıldı.

haber (1) haber (2) haber (3) haber (4) haber (5)