ALTINORDU BELEDİYESİ PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ

30.04.2019

Altınordu Belediye personeline “Temel İş Sağlığı Güvenliği” ve “Meslek Hastalıklarının Sebepleri, Hastalıktan Korunma Prensipleri ve Korunma Tekniklerinin Uygulanması, Biyolojik ve Psikososyal Risk Etmenleri ile İlkyardım” konularında eğitim verildi.

haber (1)

Altınordu Belediyesi belediyecilik alanındaki faaliyetlerinin yanı sıra eğitimlere de devam ediyor. Altınordu Belediyesi bu kapsamda Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Ordu İl Müdürlüğü işbirliği kapsamında çalışanlar ile belediye personeline yönelik “Temel İş Sağlığı Güvenliği” ve “Meslek Hastalıklarının Sebepleri, Hastalıktan Korunma Prensipleri ve Korunma Tekniklerinin Uygulanması, Biyolojik ve Psikososyal Risk Etmenleri ile İlkyardım” konulu seminer düzenlendi.

Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda iki oturum halinde gerçekleştirilen eğitim seminerinde İş Yeri Hekimi Emre Gül ve İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ayşe Saykı tarafından personele “Temel İş Sağlığı Güvenliği” ve “Meslek Hastalıklarının Sebepleri, Hastalıktan Korunma Prensipleri ve Korunma Tekniklerinin Uygulanması, Biyolojik ve Psikososyal Risk Etmenleri ile İlkyardım” konuları ile ilgili bilgiler verildi.

Düzenlenen eğitim programı yapılan sunumların ardından sona erdi.

haber (1) haber (2) haber (3) haber (4)