ALTINORDU BELEDİYESİ SON İFTAR PROGRAMINI GERCE MAHALLESİ’NDE DÜZENLEDİ

Altınordu Belediyesi Mahalleleri ile iftarda buluşuyor programının finali Gerce Mahallesinde yapıldı.

Altınordu Belediyesi tarafından Gerce Mahallesinde düzenlenen iftar programına Aydınlık,Bahariye,Ortaköy, Pelitli ve Cumhuriyet mahalleleri katıldı.

Gerce Mahalle meydanında düzenelenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, AK Parti Altınordu ilçe Başkanı İbrahim Hekim, mahalle muhtarları ve yaklaşık bin kişi katıldı.

İftarın ardından konuşan Belediye Başkanı Engin Tekintaş, hedeflerinin 30 Mart 2014 Yerel Seçim öncesinde verdikleri sözleri en kısa zaman içinde hayata geçirmek olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ” Ramazan ayının son iftar programında siz değerli mahalle sakinlerimiz ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Düzenlemiş olduğumuz iftar yemeklerinin bizlere sağladığı en büyük katkı siz hemşehrilerimiz ile kucaklaşmak oldu. Altınordu Belediyesi olarak başlattığımız proje kapsamında köy statüsünden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarında beton yollar ile kaplıyoruz . Bu kapsamda Belediye olarak Gerce, Aydınlık,Bahariye,Ortaköy, Pelitli, Aydınlık ve Cumhuriyet mahalleleri olamak üzere bu havza içerisinde bulunan mahallelerimizin hepsinde beton yol çalışmamız başladı ve devam ediyor. Muhtarlarımız ile bu konuda sürekli istişare halindeyiz. Ayrıca Ordu Büyükşehir Belediyemiz de bu havzadaki mahallelerimizin ortak kullanacağı ve 17 mahalleyi merkez ile buluşturacak olan ana yolda çalışmasına devam ediyor. İnşallah bu yolda kısa sürede bitirilerek hizmet girecek ve bir saatti bulan merkeze ulaşım 20 dakikaya düşürülecek. 30 Mart yerel seçimlerinde verdiğiniz destek bizlere sizlere olan çalışma ve hizmet etme azmimizi daha da artırdı. Bu desteğinizin devam etmesini diliyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.