Altınordu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “HİZMETLERİMİZE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

 Altınordu Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda Altınordu’da yapımı tamamlanan bazı parklara isim verilmesi hususunda maddeler oylanarak görüşülmek üzere komisyonlara gönderildi.

HABER (3) (1)

​​​​​​​​​​​​​​​​​Altınordu Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis toplantısı Altınordu Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “HİZMETLERİ MİLLETİN AYAĞINA GÖTÜREN BİR EKİBİZ”

Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı gündemine geçmeden önce bir konuşma gerçekleştiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden 1 yıl geçtiğini söyledi. Bu zorlu süreç içerisinde kendileri için önemli olanın millete hizmet olduğunu ve bunu gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “15 Temmuz darbe girişiminin üzerinden 1 yıl geçti. Sokakları millete dar etmek isteyenlere karşı Cumhurbaşkanımızın önderliğinde dik duruş gerçekleştirildi. Böyle bir süreçte bizim için önemli olan millete hizmeti aksatmamaktı bizde şuana kadar bu çalışmaları sürdürmeye devam ediyoruz. Biz milletin yetkisini millet adına kullanan ve bu yetkiyi aldıktan sonra da aynı sorumlulukla hizmeti milletin ayağına götüren bir ekip olarak gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

YENİ PARKLARA VERİLECEK İSİMLER KOMİSYONA GÖNDERİLDİ

Gerçekleştirilen meclis toplantısında meclis üyelerine yapılan ve yapılacak olan çalışmalar ile ilgili bilgi verilirken komisyonlardan ve müdürlüklerden gelen raporlar karara bağlandı. Toplantının gündem maddelerinden birisi olan yapımı tamamlanan parklara isim verilmesi maddesi Altınordu Belediye Meclisi’nde oylandı. Bu kapsamda Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve vatandaşların hizmetine sunulan parka Şehit Piyade Onbaşı Zafer Gülseren isminin, Kayabaşı’nda yapımı biten park için ise Kemal Baysal isminin verilmesi maddesi oylanarak görüşülmek üzere komisyona gönderildi.

Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı karşılıklı görüşlerin dile getirilmesinin ardından sona ererken Altınordu Belediye Meclisi’nin tatile girecek olması sebebi ile bir sonraki meclisin 8 Eylül 2017 Cuma günü yapılması kararlaştırıldı.

HABER (2) HABER (5) (2) HABER (6)

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>