ALTINORDU BELEDİYESİ YENİ HİZMET BİNASI PROJESİ HAZIRLANDI.

2Altınordu Belediyesi’nin yeni hizmet binası projesinde sona yaklaşıldı. Belediyenin farklı yerlerde olan birimlerinin bir araya getirilmesi için yakın zaman içinde Cumartesi pazarındaki katlı otoparka taşınacak olan Altınordu Belediyesi, bu bina  üzerindeki projelendirme işlemini bitirdi. Son detayları Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli ile değerlendiren Başkan Tekintaş, proje çalışmalarında sona gelindiğini söyledi.

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ‘‘İmar ve Şehircilik, Fen İşleri Müdürlüğü’müz  ve Belediye Başkan Yardımcılarımızın da katılımı ile ortak bir çalışma ile Altınordu Belediyesi’nin yeni hizmet binası ile ilgili olarak son aşamaya gelmiş bulunmaktayız. Yeni Mahalle’de katlı otopark’ın olduğu binaya yapılacak olan  belediye hizmet binamızın projesi  üzerinde son rötuşları yapmaktayız. Özellikle kullanım mekanları, yerleşim düzenleri, Başkanlık katı ve diğer hizmet birimlerinin yanı sıra, arşiv ve belediye hizmet binasının dış mekan görünümü ile ilgili tüm çalışmaları tamamlamış bulunmaktayız. Kısa süre içerisinde projeyi tamamlamış olacağız ve yeni hizmet binamızın ihale aşamasına gelmiş olacağız, dedi.

PROJEYİ HALKIMIZA SUNACAĞIZ

Yapılacak proje üzerinde üç boyutlu görsel hazırlayacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Bu görseli halkımız ile paylaşarak projeyi hayata geçireceklerini söyledi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş sözlerine şöyle devam etti.

“Şuanda Elektrik, mimari ve statik iç ve dış yerleşim alanları ile ilgili bütün çalışmaları tamamladık. Yakın zaman içinde milletimize hangi projeyi nasıl uygulayacağımızı dış görselini de üç boyutlu olarak sunumunu yapacağız.

 Daha  sonra da otoparkın olduğu pazar yerinin düzenli hale getirilmesi de dahil olmak üzere hizmet binasının alt katlarındaki iş yerlerinin daha  düzenli hale getireceğiz. Bu koordinasyonu sağladıktan sonra yeni belediye hizmet binasının olduğu bir kompleksi milletimiz  ile birlikte açacağız” dedi.