ALTINORDU BELEDİYESİ “YOLLAR’DA”

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler dış mahallelerde yol açma ve genişletme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Mahallelerde yol çalışmalarına ağırlık veren Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları dahilindeki tüm mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, bir taraftan mevcut yolların genişletme ve alt yapı çalışmalarını yaparken, bir taraftan da yeni yol açma ve asfalta hazırlama çalışmaları gerçekleştiriyor.

Çalışmaların program dahilinde yaptıklarını ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Yolu sorun olmaktan çıkartmak için Belediye olarak var gücümüzle çalışıyoruz ”dedi.

Başkan Engin Tekintaş, açıklamasında “ Altınordu Belediyesi olarak her alanda çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İlçe Merkezinde hedeflediğimiz 30 km’lik sıcak asfalt çalışmamız devam ederken,  Dış mahallelerimizde yaptığımız 85 km’lik beton yolların V kanal çalışması devam ediyor, bunun haricinde,  yeni imar yolu açma, yol genişletme ve Stabilize çakılama çalışmamız ise ekiplerimiz tarafından bir program dahilin de devam ediyor. Hedefimiz bu çalışmalarımızı en kısa zaman içinde bitirerek milletimizi standartları yüksek yeni yollara kavuşturmak. Aradan geçen yıllar içinde bir çivinin dahi çakılmadığı, adeta kaderine terk edilmiş mahallelerimizi modern yollar ve kaldırımlar yaparak milletimizi gerçekten hak ettiği ve modern ilçe, modern sokaklar ve modern yollara kavuşturmak, olacaktır”

5 MAHALLEMİZDE 30 EKİP ÇALIŞIYOR

Millete olan sözleri tek tek yerine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş, açıklamasına şöyle devam etti “ Şuan ekiplerimiz, Örencik, Günören, Kayadibi, Akkese ve Yağızlı mahallelerimizde yol açma ve genişletme çalışması gerçekleştiriyor. Hedefimizbu yollarımızı genişletmek ve daha sonra sıcak asfalt yapılacak yerleri sıcak asfalt, beton yol yapılacak olan yerleri ise beton yol yaparak milletimizin hizmetine sunmak olacaktır. Yol açma çalışmalarına milletimizin verdiği desteğe çok teşekkür ediyorum. Onlar bizim kadar heyecanlı bir şekilde yollarının açılmasını ve genişlemesini istiyorlar. Bizlerde 5 mahallemizde 30 ekibimiz ile onlara bu hizmeti verebilmek için gece-gündüz çalışıyoruz” şeklinde konuştu

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>