ALTINORDU BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda düzenlenen programla belediye personeli ve Meclis Üyeleri ile bayramlaştı.

Bayramlaşma programına Başkan Yardımcıları, Altınordu Belediye Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri ve Belediye personelleri katıldı.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bu tür etkinliklerin süreceğini kaydederek, ” Bu programların personel arasındaki birlik beraberliği artırarak sinerji sağladığını” belirtti.

Başkan Tekintaş en alt kademedeki personelden, üst kademe personele kadar kurum içerisinde herkesin bir aile olduğunu vurgulayarak, en kötü ve mutlu günlerde tüm kurum personelinin birbirinin yanında olması gerektiğini ifade etti.

Göreve geldiği zamandan bu yana geçen süreyi ve personelin çalışma sistemini değerlendiren Başkan Tekintaş, müdüründen, taşeron firma işçisine kadar tüm herkesin belediye personeli olduğunu, yapılan olumlu ve olumsuz tüm çalışmaların ve davranışların belediyeyi ilgilendirdiğini belirterek, özellikle vatandaşlara hizmet konusunda tüm personelin azami ölçüde dikkatli, güler yüzlü olmasını ve işini iyi yapmasını istedi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Bayramlaşma programına katılan Belediye Meclis Üyeleri ve tüm personelle tek tek el sıkışarak bayramlarını tebrik etti.