Altınordu Belediyesi’nde Vezneler Haftasonu’da Açık

23.11.2018

Vatandaşların, 2018 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemelerinde sorun yaşamaması adına Altınordu Belediyesi vezneleri hafta sonu da hizmet verecek.

haber

2018 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemelerine devam ediliyor. Her sene iki taksit halinde ödenen ve ilk taksidinin Mayıs ayında ödendiği Emlak Vergisi ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile 6736-7020-7143 sayılı yasa kapsamında borç yapılandırması yapanlar için taksit ödemeleri 30 Kasım Cuma günü mesai saatinde sona eriyor.

Altınordu Belediyesi’de bu kapsamda mükelleflerin vergilerini daha kolay ödemeleri ve mağdur olmamaları için veznelerini hafta sonunda da açık tutacak. 24-25 Kasım tarihlerinde açık olacak olan Altınordu Belediyesi vezneleri tam gün olarak hizmet verecek.

Altınordu Belediyesi Hizmet Binası, Altınordu Belediyesi internet adresi www.altinordu.bel.tr ve posta yolu ile ödenebilecek olan 2018 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemeleri 30 Kasım Cuma günü sona erecek.