Altınordu Belediyesi’nden Bucak Mahallesine Sıcak Asfalt

11.12.2018

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Altınordu Belediyesi tarafından Bucak Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

HABER (3)

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde yürüttüğü ulaşım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Beton yoldan sıcak asfalta birçok çalışmayı milletin hizmetine sunan Altınordu Belediyesi ulaşım alanındaki çalışmalarına ilçenin yoğun nüfuslu mahallelerinden olan Bucak Mahallesinde devam etti. Mahallede bu güne kadar 3 bin 600 metre sıcak asfalt dökümü yapan Altınordu Belediyesi, alt yapısı tamamlanarak sıcak asfalta hazır hale getirilen 345, 346, 348, 352, 353, 358 ve 360 numaralı sokaklarda asfalt döküm çalışması gerçekleştirdi.

Başkanlar Tekintaş Ve Tezcan Çalışmaları Yerinde İncelediler

Bucak Mahallesinde hayata geçirilen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan ve Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar. Asfalt dökümü yapılan sokakları tek tek gezen Başkan Tekintaş ve Başkan Tezcan çalışmaların aralıksız süreceğini belirterek, ulaşım alanında kullanımı rahat olan yolları vatandaşın hizmetine sunacaklarını belirttiler.

Devam eden çalışmaların tamamlanması ile Bucak Mahallesi’ni 5 km sıcak asfalt ile buluşturacak olan Altınordu Belediyesi, planlaması yapılan tüm çalışmaların bitmesiyle Bucak Mahallesine toplamda 11 km sıcak asfalt dökmüş olacak.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4) HABER (5) HABER (6) HABER (7) HABER (8) HABER (9)