ALTINORDU BELEDİYESİN’DEN EĞİTİME FARKLI DESTEK

Altınordu Belediyesinin eğitime olan desteği devam ediyor.

Altınordu Belediyesinin ilçe genelinde yürüttüğü sıcak asfalt çalışmaları devam ederken,  eğitime olan desteği de devam ediyor.

Altınordu Belediyesinin şehir merkezinde, cadde ve bulvarlarında yaptığı asfalt çalışmalarının yanında eğitime katkı amacıyla okul bahçelerini de asfaltlıyor. Okul bahçelerinin daha temiz ve düzgün olması için yapılan çalışmalarla öğrencilerin çamurdan ve kirli ortamdan kurtulması hedefleniyor.

Çalışmalar kapsamında Gerce İlkokulunun bahçesi sıcak asfalt ile kaplandı. Yıllardan beri çamur içinde olan okulun bahçesi  Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı  ekiplerin kısa çalışması ile sıcak asfalta kavuştu.

“Eğitime Olan Desteğimiz Devam Edecek”

Altınordu Belediyesinin eğitime olan desteğinin her zaman devam edeceğini ifade eden Başkan Engin Tekintaş “İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve okullarımızla birlikte çeşitli projelere imza atıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha temiz bir çevrede zamanlarını geçirebilmeleri ve gönüllerince oyun oynayabilmeleri için çalışıyoruz. Bu kapsam da geçtiğimiz günlerde ekiplerimiz tarafından tespit edilen ve oldukça kötü koşullarda olan Gerce ilkokulunun bahçesinin alt yapısını kısa zamanda hazırlayıp, sıcak asfalt dökümü yaptık. İlçe genelinde bu ve buna benzer çalışmalarımız devam edecek. Her şeyin gelecek nesillerimiz için olduğunun bilincindeyiz” şeklinde konuştu.

“Velilerden Teşekkür”

Okul bahçelerinin asfaltlanmasından çok memnun olduklarını söyleyen Gerce muhtarı Aydın özbucak, veliler ve öğretmenler çalışmalarından dolayı Başkan Tekintaş’a teşekkür ederek “ Başkanımız her alanda olduğu gibi eğitim alanında da duyarlılığını gösterdi. Bizlere ve öğrencilerimize verdiği destek, gösterdiği ilgi için Başkanımız Engin Tekintaş’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

 

 

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>