Altınordu Belediyesi’nden, Mezun Öğrenci ve Ailelerine İftar

Altınordu Belediyesi, mezuniyet törenlerine ortak olduğu öğrenci ve aileleri için iftar sofrası kurdu.

Altınordu Belediyesi mahalle iftarlarının yanı sıra yaptığı çeşitli iftar programları ile takdir topluyor. Altınordu İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen mezuniyet programı sonrası iftar sofrası kuran Altınordu Belediyesi hem öğrencilerin mutluluklarına ortak oldu hem de mezun öğrencileri ve ailelerini iftar sofrasında buluşturdu. Düzenlenen mezuniyet etkinliği ve iftar programına Ordu’da görev yapan idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda aile katıldı.

OKUL MÜDÜRÜ BİLGİN, BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR ETTİ

Altınordu İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlenen program ilk olarak İstiklal Marşı, Saygı Duruşu ve Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. 8. sınıf öğrencileri tarafından gerçekleştirilen etkinlikte bir konuşma yapan Altınordu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Burhan Bilgin, öğrencileri mezun etmenin hem sevincini hem de üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Mezuniyet töreni sonrası kurulan iftar sofrası dolayısıyla Başkan Tekintaş’a teşekkür eden Okul Müdürü Bilgin, “Beş yıl önce büyük ümitlerle açılan İmam Hatip Ortaokulunun ikinci mezunlarını vermenin mutluluğunu ve hüznünü birlikte yaşıyoruz. Mutluyuz çünkü çok zor şartlarda eğitim yapmamıza rağmen başarılı bir sonuçla öğrencilerimizi mezun ediyoruz. İnşallah buradan mezun olan öğrencilerimiz çok iyi yerlere geleceklerdir. Yolları ve bahtları açık olsun. Ayrıca bu iftar programının düzenlenmesinde emeği geçen Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a da sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

İFTAR SOFRASI, ÖĞRENCİ VE AİLELERİNİ AĞIRLADI

Protokol tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında tüm soruları doğru cevaplayan Zümra İlayda Maytalman’a plaket verilmesi ve mezun öğrencilerin sertifikalarını almalarının ardından iftar sofrasına geçildi. Okul bahçesine kurulan iftar sofrasında bini aşkın öğrenci, veliler ve vatandaşlar bir araya geldi. Kardeşlik, huzur ve mutluluğun ön plana çıktığı iftar programı yapılan duaların ardından sona erdi.

HABER (1) HABER (3) HABER (4)

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>