ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN TEKSTİLE TEŞVİK

Altınordu Belediyesi tarafından teşvik edilen “Tekstilde Gençlerin Usta Elleri” AB hibe programı kapsamında 1.gurubu çalışmaları devam eden projenin 2. ve 3. gurup kayıtları başladı.

Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü tarafından başvurular alınmaya başlandığını ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ” 18-29 yaş arasında işsiz olan arkadaşlarımızın yararlanacağı “Tekstilde Gençlerin Usta Elleri” AB hibe programı 2. ve 3. gurup kayıtları başladı. Açılan bu kurslara işsiz olan veya olmayan gençlerimizin ilgi göstereceğini düşünüyoruz. Kurs sonunda Ordu Üniversitemiz tarafından sertifika verilecektir. Üstelik kursa devam ederken günlük cep harçlıkları da verilecektir. Tekstil mesleğine öğrenmek isteyen gençlerimizin mutlak suret ile bu fırsatı kaçırmamalarını temenni ediyor, kayıt için Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne başvurmalarını  istiyorum” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>