ALTINORDU BELEDİYESİ’NİN 2017 BÜTÇESİ ONAYLANDI

Altınordu Belediyesinin 2017 yılı bütçesi, belediye meclisinde görüşülerek oybirliği ile kabul edildi. İlçede planlanan yatırım ve projeler ile müdürlük harcama kalemlerini içeren bütçe 135 milyon TL olarak meclisten geçti.

Altınordu Belediyesinin Ekim Ayı 2. Olağan Meclis toplantısı Altınordu Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 2017 yılı mali bütçesi oybirliği ile kabul edildi.

Kabul edilen 2017 yılı bütçesinden en büyük payı Fen İşleri Müdürlüğü alırken, Fen İşleri’ni Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü takip etti.

“Altınordu Büyümeye Devam Edecek”

92 mahallenin bulunduğu Altınordu’da yatırımların 2017 yılı içerisinde de devam edeceğini dile getiren Başkan Engin Tekintaş, “Altınordu’da iz bırakan ve gelecek nesillere birer miras olarak kalacak yatırımlara imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Altınordu ilçemiz büyümesini 2017 yılında da devam ettirecek, 2017 yılı içerisinde de yine yatırımlar gerçekleştireceğiz. Tasarruf anlayışımızdan taviz vermeden ve kaynaklarımızı doğru şekilde yöneterek yatırımlarımıza kararlılıkla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>