Altınordu Belediyespor Yaz Futbol Okulu’nda Geleceğin Sporcuları Yetişiyor

Altınordu Belediyespor Yaz Futbol Okulu kapılarını geleceğin futbolcuları için açtı.

Altınordu Belediyespor, çocukların yaz tatilini iyi değerlendirmesi, futbola ilgisi olanların keşfedilmesi için geçmiş yıllarda uygulamaya koyduğu Yaz Futbol Okulu çalışmalarına başladı.

Durugöl çim sahada çalışmalarına başlayan Yaz Futbol Okulu’na çocukların ilgisi oldukça yoğun oldu. 45 gün sürecek olan Yaz Futbol Okulu’nda başarılı futbolculara ise lisans çıkarılacak.

Teknik Direktör Ergin Döner, Altyapı Antrenörü Atilla Yücel, Ali Şahin, Hüseyin Sarı, Mutlu Demir, Adem Mağden, Nurullah Başköy, ile Kaleci Antrenörü Oğuz Aksu nezaretinde gerçekleşen antrenmanı ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Geleceğin başarılı sporcularının yetişmesi için belediye olarak üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini” söyledi.

Sporculara seslenen Başkan Tekintaş, “Sportif, ahlaki, dostluk ve kardeşlik yönünden çok başarılı adımlar atmanız gerekiyor” dedi.

Başkan Engin Tekintaş, yaptığı açıklamada “Öncelikle, Altınordu Belediyesi Yaz Futbol Okulunun ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bugün itibari ile başlayan yaz futbol okulumuzda ilk etapta 72 öğrencimiz kurs görüyor. Bu rakamın ilerleyen günlerde artmasını bekliyorum. Altınordu Belediyesi olarak sadece şehrimizin gelişimi için çalışmıyoruz. Şehrimizde yaşayıp geleceğimiz olacak çocuklarımız için de çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor, bu okulumuz da bunlardan bir tanesidir. 45 gün sürecek olan Altınordu Belediyesi Yaz Futbol Okulu’na gelecek öğrencilerimizi, Belediyemiz bünyesinde bulunan iki otobüsümüz her gün evlerinden alıp, antrenman sonrasında yine evlerine bırakacaklar. Bu çalışmalarımız tamamen ücretsiz olacaktır” şeklinde konuştu.

Öte yandan Altınordu Belediyesi Yaz Futbol Okulu kayıtlarının Altınordu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Durugöl’de bulunan Altınordu Belediyespor kulüp binasında devam ediyor.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4) HABER (5) HABER (6)

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>