ALTINORDU İLÇESİ 1 YAŞINDA

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz Altınordu İlçesi’nin kuruluşunun 1. Yılı olması nedeniyle Altınordu Kaymakamı Şenol Esmer’i makamında ziyaret etti.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz’ı ziyarette Kaymakam Şenol Esmer karşıladı.
İlk olarak Kaymakamlık birimlerinde çalışanları ziyaret eden Başkan Engin Tekintaş, vatandaşlara hizmet noktasında çalışmaların sistemli bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Altınordu Kaymakamlığı ile ilçede koordineli çalıştıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş yaptığı konuşmada, “Yeni kurulan Altınordu Kaymakamlığı ile 30 Mart yerel seçimlerinden sonra faaliyetlerine başlayan Altınordu Belediyesi arasında sistemli çalışma devam ediyor. Her iki kamu kurumu arasında ki bu uyum bundan sonra da tüm hızıyla artarak devam edecektir. Ben Altınordu Kaymakamı Şenol Esmer’e ve ekibine bu güzel çalışmalarından dolayı kutluyorum. Altınordu Belediyesi olarak her zaman amaç edindiğimiz halka hizmeti her noktada devam ettireceğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.

Altınordu Kaymakamı Şenol Esmer ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ” Öncelikle geride bıraktığımız 1 yıl içerisinde bizleri yanlız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu kapsam da Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a ve Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz’a yaptıkları bu ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Kaymakamlık olarak halkımıza verdiğimiz hizmeti her geçen gün artırarak devam ettirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.