ALTINORDU KAYMAKAM VEKİLİ FATİH GÖRMÜŞ, BAŞKAN TEKİNTAŞ’I ZİYARET ETTİ.

Altınordu Kaymakam Vekili Fatih Görmüş, Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

Altınordu Kaymakam Vekili Fatih Görmüş’ü Başkan Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz karşıladı.

“Ziyaret Bizi Mutlu Etti”

Vali yardımcımız ve Altınordu Kaymakam Vekili Fatih Görmüş’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Engin Tekintaş “ Birden fazla görevi başarı ile yürüten Altınordu kaymakamımıza bizlere gösterdiği ilgi ve alakandan ötürü teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bundan sonra da birlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. İadeyi ziyareti için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

“Modern Bir Hizmet Binası”

Altınordu Belediye Başkanımız  Engin Tekintaş ve başkan yardımcıları ile koordineli bir biçimde çalıştıklarını ifade eden Altınordu Kaymakam Vekili Fatih Görmüş “ Başkanımız ile sistemli bir  şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Altınordu ilçemize kazandırdıkları bu yeni hizmet binası vatandaşlarımızın daha iyi hizmet almaları noktasında çok modern bir yapı olmuş. Başta Başkanımız ve Başkan yardımcıları olmak üzere ilçemize kazandırdıkları modern  hizmet binası için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylık diliyorum” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>